Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
17 éve 3 hónapja #330296 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Angwen írta: Én már felvetettem, hogy a nemzetközi Tolkien-kommunikáció nyelve igazán lehetne a Quenya, de lehurrogtak :D


Amint találsz szót a "levezető elnök"-re, meg a "külügyi megbízott"-ra, az "informális vezetőségi ülés"-re és hasonlókra, én megszavazom :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330236 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Nóli i linantea írta:

Attila írta: Ave!

A külügyeseknek mi lenne a feladata? És kik lehetnek külügyesek?

Külügy az olyan ami nem belügy :wink: A politikában is elég gyakran hallani. Belföld/Külföld. A külügyes a külföldi Tolkien Társaságokkal tart kapcsolatot.
Az lehet külügyes aki jól bezsél külföldiül. Legalább angolul.


Én már felvetettem, hogy a nemzetközi Tolkien-kommunikáció nyelve igazán lehetne a Quenya, de lehurrogtak :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330216 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A külügyes elsődleges feladat a kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás a külföldi társszervezetekkel, illetve a kiadványcserék, kölcsönös ismerkedő látogatások szervezése.

Lehet még találni feladatokat ezen kívül is, de ezek a legfontosabbak.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329687 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Aha! Az jó...sőt nagggyon jó!

:D :D :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329677 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Attila írta: Ave!

A külügyeseknek mi lenne a feladata? És kik lehetnek külügyesek?

Külügy az olyan ami nem belügy :wink: A politikában is elég gyakran hallani. Belföld/Külföld. A külügyes a külföldi Tolkien Társaságokkal tart kapcsolatot.
Az lehet külügyes aki jól bezsél külföldiül. Legalább angolul.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329673 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ave!

A külügyeseknek mi lenne a feladata? És kik lehetnek külügyesek?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329604 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
textilfestékek nálam. majd küldöm, h pontosan mennyi, miből és hány méter.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329200 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Ery írta: Önkéntesek segítségét várom, akik most szombaton június 9-én segítenének a raktárban a tábor előtti leltározásban. Az akció 10:00-kor kezdődne és előzetes számítások szerint 12:00-ra már végzünk is.

Jelentkezni a szokott módon (élőszóban, palantírral, galambpostával, priviben, telefonon stb.) lehet.


Üdv! Nem leszek akkor Budapesten, de ha valamit nagyon nem találtok, elképzelhető, hogy tudok messziről is segíteni.

Jó lenne egy kreatív felszerelésekhez értő személy jelenléte, mert azok a cuccok a LEP óta nincsenek rendbeszedve szakképesített emberke raktári tartózkodásának hiányában.

(Kell a másik kulcs is? Itthon van nálam.)

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329112 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Önkéntesek segítségét várom, akik most szombaton június 9-én segítenének a raktárban a tábor előtti leltározásban. Az akció 10:00-kor kezdődne és előzetes számítások szerint 12:00-ra már végzünk is.

Jelentkezni a szokott módon (élőszóban, palantírral, galambpostával, priviben, telefonon stb.) lehet.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328688 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Segítséget szeretnék kérni :!:

Ha van valaki köztetek, aki tud olyan boltot, ahol jó minőségű és aránylag olcsó erősítőt és hangfalat kapni, ami az MTT vagyonát szaporítaná, az ne restellje megosztani velünk ezen információt.

Priviket, emileket várom, a jövő héten mondjuk

Sürgős lenne :D

Köszönöm :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328441 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Angwen?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328438 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mér, attól lesz külügyesünk? 8O

(A topikról majd hétfőn döntünk az elnökségin.)


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328437 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
NYISSÁTOK MÁR MEG A TOPIKOT!
:clown:

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328436 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Emberek!

Attól tartok, hogy tényleg kellene egy külügyi felelős az MTT-nek,a ki érez magában elkötelezetséget az intenzív levelezésre, némi szervező munkára, és magabiztos angol nyelvtudással rendelkezik.

Lenne vállalkozó?


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328336 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Eruntale/Hanna a Művészetek Völgye 2007-topikba írta: Kedves Kapolcsra Vágyó népek!

Most szombaton, azaz júni 2-án délután háromtól megbeszélést tartunk.

Helyszín: Egyelőre Margitsziget, eső vagy változás esetén értesítés a topicban

Akik kreatív produkcióval készülnek, próbáljanak eljönni!
Ha valaki olyan produkcióval jönne, ami eddig még nem szerepelt MTTs rendezvényen, attól kérem, hogy írja meg nekem priviben, vagy mailban (cím a profilomban) a produkció jellegét, időtartalmát, résztevevőit, és hasonló bölcsességeket :)
Valószínűleg az új producióknak lesz egy meghallgatás, és az alapján áll majd össze a program.


GYERTEK MINÉL TÖBBEN!!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328028 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Tisztelettel bejelenteném,
hogy a Tolkien Levelező Verseny döntőjének szervezésében, lebonyolításában közreműködők számára június 11-én, hétfőn délután megbeszélést tartunk. Akinek van ötlete és/vagy szívesen segítene, dobjon egy privit a pontosabb paraméterekért! ;) MINDEN segítő kéz/fej/egyéb kreatív testrész elkél! :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #327795 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Celebrom írta: Mivel nem tudok angolul ezt nem értem, de azt sejtem, h valami köze van a szlován Tolkien társasághoz, akiknek 2 napja írtam kapcsolatfelvevő szlovén nyelvű levelet.


"We've just received an e-mail from one of your members " - akkor valószínűleg rád gondoltak :)

Létrehozhatunk angol nyelvű topicot a kapcsolattartás céljára, ha a vezetőség is úgy akarja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #327780 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mivel nem tudok angolul ezt nem értem, de azt sejtem, h valami köze van a szlován Tolkien társasághoz, akiknek 2 napja írtam kapcsolatfelvevő szlovén nyelvű levelet.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #327720 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Vilden írta: Greetings from the Slovenian Tolkien Society Gil-galad!

We've just received an e-mail from one of your members and I think it would be great if some sort of collaboration and especially friendship could flourish between the two societies. Therefore, i decided to sign in to your forum and hopefully get to know a bit more about you. Unfortunately, i don't speak Hungarian, so we'll be stuck with English (I hope you don't mind). You are also kindly invited and welcome at our website www.drustvogil-galad.si/ and its forum www.gil-galad.info/smf/index.php , which also contains an English topic - made particularly for our (new) foreign friends, such as the Austrian Tolkien Society and, hopefully, you ;) .

For now, this would be all. I am, of course, looking forward to your replies. Take care, b-bye!



p.s. I'm sorry if I've completely missed the topic to post my writings in. Moderators, feel free to move it anywhere it suits you and the forum's design.



Srácok! Nagyon is megfontolandó az ötlet, hogy létrehozzunk egy angol nyelvű topicot a fórumon, ha jól tudom, még nincs ilyenünk. Van már tervbe véve esetleg? :D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #327660 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ezt a beszélgetést folytassátok a másik topicban, ahol a helye van, innen hamarosan törölni fogom!

Odaát már válaszoltam is! :wink:

(És nagyon szépen megkérek mindenkit, hogy ezt ne vegye már személyes sértésnek, egyszerűen a szabály az szabály!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #327657 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ave!

Na már most! Én azt úgy értettem, hogy ha már naon sok póló dizájn összejön akkor azoknak nyitnin egy külön tolpicot. Tudom, hogy van annak is egy külön topicja!
Elmagyarázom mondjuk, hogy
Milyen pólüót szeretnél?
Hupi lilát?
Hupi pirosat?
Hupi feketét?
Hupi püspöklilát?
Hupi zöldet?
Hupi kéket?
És akkor mindenki arra szavaz amit Ő szeretne, hogy mit tom én Püspöklila!
Lehet, hogy én írtam hülyén? Megesik! :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #327655 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Attila írta: Ave!

Nos Ben! Azért írtam ide is mert Melyanna ide is írt! És tudod vannqak olyanok akik nem mindegyik fórum topicba lép be! :evil:

De Te beírtad abba a topikba is, ami konkrétan a póló topikja... miért kellene neki még egy topik? Na mindegy, biztos csak én nem értek valamit... :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #327654 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ave!

Nos Ben! Azért írtam ide is mert Melyanna ide is írt! És tudod vannqak olyanok akik nem mindegyik fórum topicba lép be! :evil:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #327652 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Attila írta: Ha még néhány ilyen ötletet összeszedünk itt közösen akkor lehetne megnyitni egy külön topicot azzal kapcsolatba, hogy ki milyen pólót mármint dizájn pólót szeretne!

Tudtomal épp ezért nyílt az MTT-s póló-topik.... :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #327649 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ave!

Nos a póló dizájnnal kapcsolatba szeretnék valamit mondani! Több emberrel beszélgettem a fórumon a póló kinézettel kapcsolatba és a oóló szinével kapcsoltaba a legtöbb ötlet a fekete illetve a bordó és a zöld színekre jött. És innentől kezdbve saját gondolat, hogy szerintem legyen olyan a póló, hogy fekete színű EZ NAGYON FONTOS és az embléma sztem olyan legyen, hogy ott van a két fa felette ívelve, hogy Magyar Tolkien Társaság mármint az embléma felett és az embléma alá pedig azt írni mondjuk, hogy 2002-2007
5 éves az MTT
Szerintem ez jó. De hát persze izlések és pofonok lehet, hogy ez valakinek tökre visszataszító!
Na már most ez egy ötlet.
Ha még néhány ilyen ötletet összeszedünk itt közösen akkor lehetne megnyitni egy külön topicot azzal kapcsolatba, hogy ki milyen pólót mármint dizájn pólót szeretne! És akkor úgy már könnyű eldönteni! :wink:
Viszont akinek ez az ötletem nem tetszik akkor lehetne olyan is mondjuk, hogy az MTT szimbólum (hajó, toll pipa stb.)és persze felé ugyan az a felirat, hogy Magyar Tolkien Társaság alá pedig az, hogy 2002-2007 5 éves az MTT!
Na már most ez már kettő ötlet. Lehet választani! :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #327602 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Greetings from the Slovenian Tolkien Society Gil-galad!

We've just received an e-mail from one of your members and I think it would be great if some sort of collaboration and especially friendship could flourish between the two societies. Therefore, i decided to sign in to your forum and hopefully get to know a bit more about you. Unfortunately, i don't speak Hungarian, so we'll be stuck with English (I hope you don't mind). You are also kindly invited and welcome at our website www.drustvogil-galad.si/ and its forum www.gil-galad.info/smf/index.php , which also contains an English topic - made particularly for our (new) foreign friends, such as the Austrian Tolkien Society and, hopefully, you icon_wink.gif.

For now, this would be all. I am, of course, looking forward to your replies. Take care, b-bye!


p.s. I'm sorry if I've completely missed the topic to post my writings in. Moderators, feel free to move it anywhere it suits you and the forum's design.


a beszélgetések topicból ideidézve :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #327596 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Kispajtások,

mivel az új MTT-póló dizájnjára eddig sajnos még egy árva pólóterv sem érkezett, szeretnénk minden érdekeltet megkérni, hogy húzza elő kreatív énjét...

Köszönjük!!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #327516 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Halihó!

Tud-é valaki valamiféle MTT-s oklevél-sablonról?
Ha létezik ilyen, vajon kinél lehet? Ha az olvassa ezt, akinek megvan, légyszi küldje el e-mailben :)
Köszi! (TLV-hez használnánk, ofkórz.)

k.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #327487 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ezúton kérnék mindenkit, hogy ha tud olyan kiadó irodáról/lakásról, amely kétszobás (iroda+raktár) és az MTT céljainak megfelel (értsd: nem túl drága), az értesítsen.

Köszönöm

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #327280 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Phaedra/Namarie írta:

Felagund írta: Én ugyan valami jóféle fütyülős miruvorra gondoltam, de üsse kavics :mrgreen:

:cheers:


Te, az gyógyital... remélem, senki nem beteg. 8)


Naná, tudod: kis mennyiségben orvosság, nagy mennyiségben gyógyszer :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.914 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére