Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
17 éve 2 hete #342597 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én közben leszedtem mert Ankalimonék ma azt mondták, köv. félévben is. Majd akkor felveszem.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342561 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Eruntale/Hanna írta: Felagund, a gond csak az lesz,amikor százötven ember egyszerre akar kollokválni :D szegény-szegény Ankalimon... :twisted:



A fenét, szeintem minimum 40-50-en magasról leejtik a tárgy teljesítését, a maradék meg esszét ad be... Kollokválni sztem minimális ember akar majd.

Ha meg Ankalimon bevállalta a vizsgáztatást, hát így járt :twisted:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342555 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Eruntale/Hanna írta: Felagund, a gond csak az lesz,amikor százötven ember egyszerre akar kollokválni :D szegény-szegény Ankalimon... :twisted:

rangsort befolyásolni nem tudsz. max annyiban lehet reménykedni, hogy az időpontváltás miatt éhányan lejelentkeznek

Hát nagyon remélem h nem egyszerre kell kollokválni, mert több időpont lesz. :P :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342554 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Felagund, a gond csak az lesz,amikor százötven ember egyszerre akar kollokválni :D szegény-szegény Ankalimon... :twisted:

rangsort befolyásolni nem tudsz. max annyiban lehet reménykedni, hogy az időpontváltás miatt éhányan lejelentkeznek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342552 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Amúgy szerintem nyugodtan lehet feljebb menni a korláttal...
Ismerve a helyi viszonyokat erősen kétlem, hogy mondjuk az ötödik héten hatvannál többen legyünk az előadóban...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342550 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mivel a terem, amit kaptunk 90 férőhelyes, kicsi a valószínűsége, hogy sokkal 100 fölé mehetne a létszám, de megpróbálom meggyőzni Ankalimont, hogy még egy picit növeljük a keretet... (de hát ez a magyar felsőoktatás, emberek, ne legyenek illúzióink... :roll: )
A rangsort befolyásolni nem tudjuk, de tudtommal tilos is az ilyesmi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342549 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gandalf írta: ELTE-kurzus: egyébként ami etr-en van, az csak egy előjelentkezés, szoktak ilyet más tantárgyaknál is csinálni! :wink: Ez alapján számítják ki a rangsorolást meg minden. Nem tudom, mennyi lesz a végleges maximális létszám. És azt sem, mikor kerül fel a tényleges jelentkezés.

Gandalf, ez a tényleges jelentkezés.
(Az előjelentkezés egy időszak, amiben ha felveszed, 100 pontot kapsz a rangsorhoz.)
Ha sikerül elég nagy termet szerezni, akkor remélem nincs akadálya, h ne legyen látszámkorlát.

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342548 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Melyanna írta: Hmm, elképzelhető, hogy érdemes lenne itt az MTT-szekción belül önálló topikot létrehozni a Tolkien-kurzusnak?
Ulmo? Ankalimon? Moderátorok?
(én támogatom...)


És mi célból? (ha valaki azt mondja, hogy acélból, annak csúnya vége lesz :evil3: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342547 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hmm, elképzelhető, hogy érdemes lenne itt az MTT-szekción belül önálló topikot létrehozni a Tolkien-kurzusnak?
Ulmo? Ankalimon? Moderátorok?
(én támogatom...)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342544 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hahó!

Nem tudom ki nézte ki nem, de jelen állás szerint 149-en jelentkeztek, ebből 49-et helyhiány miatt ledobott (köztük pl Narbot, Rabynt). Lehetne ezügyben tenni valamit?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342539 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
ELTE-kurzus: egyébként ami etr-en van, az csak egy előjelentkezés, szoktak ilyet más tantárgyaknál is csinálni! :wink: Ez alapján számítják ki a rangsorolást meg minden. Nem tudom, mennyi lesz a végleges maximális létszám. És azt sem, mikor kerül fel a tényleges jelentkezés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342507 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

icke írta: Üdvözletem!

Gandalf írta: ELTE-kurzus: Én úgy tudom, hétfőn lesz megváltoztatva, miután mindenki elküldte az óravázlatát és azokkal együtt kerül fel. És Ankalimon kap etr-en oktatói hozzáférést, hogy módosíthassa.

Mi az, hogy "azzal együtt"? 8O Nem mondjátok komolyan, hogy hozzáférnek a hallgatók ahhoz a vacak vázlatpont-halomhoz, amit elküldtem! Azt magamnak meg Ankalimonnak írtam, nem a nyilvánosságnak...

icke


Ugyan... ez lenne az első órám aminek van valami írva az etr-es "óravázlat" menübe...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342482 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdvözletem!

Gandalf írta: ELTE-kurzus: Én úgy tudom, hétfőn lesz megváltoztatva, miután mindenki elküldte az óravázlatát és azokkal együtt kerül fel. És Ankalimon kap etr-en oktatói hozzáférést, hogy módosíthassa.

Mi az, hogy "azzal együtt"? 8O Nem mondjátok komolyan, hogy hozzáférnek a hallgatók ahhoz a vacak vázlatpont-halomhoz, amit elküldtem! Azt magamnak meg Ankalimonnak írtam, nem a nyilvánosságnak...

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342475 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Adelard írta:

Rabyn írta: MÉG MINDIG SZERDÁRA VAN RAKVA!! Csináljatok vele valamit.

ja és.... ha lehet bővítsétek a keretszámot mert Ry mondta, hogy már kb 150en vagyunk.


Bocsi, de ez micsoda, és hol lesz és mikor? :roll:
(ha le van írva valahol akkor bocs nem láttam)


A LEP után érkezett egy felkérés az egyik ELTÉ-s professzortól, hogy a Tolkien és a különböző mitológiák kapcsolatai (vagy nemtom mi a hivatalos címe) előadássorozatot, ami a LEPen elhangzott, egyetemi előadássorozat keretei között ismételjük/-jék meg, és ez most megvalósul. Többet én sem tudok :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342473 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rabyn írta: MÉG MINDIG SZERDÁRA VAN RAKVA!! Csináljatok vele valamit.

ja és.... ha lehet bővítsétek a keretszámot mert Ry mondta, hogy már kb 150en vagyunk.


Bocsi, de ez micsoda, és hol lesz és mikor? :roll:
(ha le van írva valahol akkor bocs nem láttam)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342443 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
ELTE-kurzus: Én úgy tudom, hétfőn lesz megváltoztatva, miután mindenki elküldte az óravázlatát és azokkal együtt kerül fel. És Ankalimon kap etr-en oktatói hozzáférést, hogy módosíthassa.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342438 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Alyr Arkhon írta:

Encsi írta: Milyen fajta verseket/gondolatokat/idézeteket szoktatok egy ilyenre vinni?


Bármit ami akad

Encsi,
nem szükséges feltétlenül Tolkien-idézeteknek lenniük, bár természetesen mindig akad az is.
Olyan szövegeket hozunk ilyenkor, ami emlékeztet a múlandóságra, az emberi nagyságra, a Professzor által alkotott nagyszerű világra.
Lehet akár haiku is.

Rabyn,
sorry, akkor ezek szerint csütörtök, de attól tartok, mi nem tudunk vele csinálni, csak az ELTE munkatársai.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342426 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
MÉG MINDIG SZERDÁRA VAN RAKVA!! Csináljatok vele valamit.

ja és.... ha lehet bővítsétek a keretszámot mert Ry mondta, hogy már kb 150en vagyunk.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342402 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Encsi írta: Milyen fajta verseket/gondolatokat/idézeteket szoktatok egy ilyenre vinni?


Bármit ami akad

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342397 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Milyen fajta verseket/gondolatokat/idézeteket szoktatok egy ilyenre vinni?

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342396 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342390 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rabyn írta: Mikor lesz az eltés előadássorozat? Csak mert nekem szerdára tette be az órarendbe az etr de azt hallottam, hogy csütörtökön lesz.

Rabyn, szerdánként lesz, 18:00 órai kezdettel.



EMLÉKEZTETŐ!!!

Kedves Kispajtások,

szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy az elmúlt évek hagyományainak megfelelően természetesen ebben az évben is megemlékezünk Tolkien Professzor halálának évfordulójáról.

Egy picit csalunk, mert nem szeptember másodikán, hanem negyedikén (kedden) tartjuk a megemlékezést, a szokott gyakrolatnak megfelelően a Margit-szigeten.

Tehát:
Időpont: 2007. szeptember 4., kedd
Találkozóhely: Margit-sziget, Margit-hídi lejáró, a buszmegállónál, 18:30-kor.
Hozzatok magatokkal: gyertyát, kispárnát/pokrócot, amire leültök; és a legfontosabb: gondolatokat, idézeteket, verseket Tolkien Professzor emlékére.

Örülnék, ha az elmúlt évekhez hasonlóan most is sokan összegyűlnénk, hogy leróhassuk kegyeletünket a Professzor emléke előtt.

(Tudom, hogy riogatják a népet a BKV-sztrájkkal, de talán nem lesz gond belőle...)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342187 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mikor lesz az eltés előadássorozat? Csak mert nekem szerdára tette be az órarendbe az etr de azt hallottam, hogy csütörtökön lesz.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342007 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Aeglos írta:

Attila írta:

Melyanna írta: Időpont: 2007. szeptember 4., kedd


Sajna nem tudok elmenni...nekem 4-én már tanítás :cry: :cry: :cry:


A tanításnak legkésőbb 15 órakor vége van, nem?
Az gyülekező meg 18:30-kor kezdődik, szóval ha nagyon szeretnéd, még van esélyed. Inkább a hazajutás a necces, de ha meg tudod beszélni valakivel, hogy Pesten aludj, minden megoldható.

A pesti alvás megoldható csak ugyebár másnap szerda...szóval... :shake:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341993 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Attila írta:

Melyanna írta: Időpont: 2007. szeptember 4., kedd


Sajna nem tudok elmenni...nekem 4-én már tanítás :cry: :cry: :cry:


A tanításnak legkésőbb 15 órakor vége van, nem?
Az gyülekező meg 18:30-kor kezdődik, szóval ha nagyon szeretnéd, még van esélyed. Inkább a hazajutás a necces, de ha meg tudod beszélni valakivel, hogy Pesten aludj, minden megoldható.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341926 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Melyanna írta: Időpont: 2007. szeptember 4., kedd


Sajna nem tudok elmenni...nekem 4-én már tanítás :cry: :cry: :cry:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341924 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rabyn írta: Melian: negyedikén elvileg nem jár a bkv.

Rabyn, a BKV-sztrájk 13:00 óráig tart, mi pedig este találkozunk.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341921 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Melian: negyedikén elvileg nem jár a bkv.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341892 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Kispajtások,

szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy az elmúlt évek hagyományainak megfelelően természetesen ebben az évben is megemlékezünk Tolkien Professzor halálának évfordulójáról.

Egy picit csalunk, mert nem szeptember másodikán, hanem negyedikén (kedden) tartjuk a megemlékezést, a szokott gyakrolatnak megfelelően a Margit-szigeten.

Tehát:
Időpont: 2007. szeptember 4., kedd
Találkozóhely: Margit-sziget, Margit-hídi lejáró, a buszmegállónál, 18:30-kor.
Hozzatok magatokkal: gyertyát, kispárnát/pokrócot, amire leültök; és a legfontosabb: gondolatokat, idézeteket, verseket Tolkien Professzor emlékére.

Örülnék, ha az elmúlt évekhez hasonlóan most is sokan összegyűlnénk, hogy leróhassuk kegyeletünket a Professzor emléke előtt.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #340796 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én benne lennék, de tényleg a Közösség vagy a Vegyes kategóriákba kellene, nem az MTT-s topicok közé!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.048 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére