Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
17 éve 5 hónapja #322505 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gandalf írta: Az MTT arra kéri minden jelenlegi tagját, hogy feltétlenül nyilatkozzon április 20-ig postai válaszlevélben (e-mailt nem fogadunk el!)


Aki késik, akkor azt "kirúgják"? Addig világos, hogy ez nem fakultatív, de ha késik pár napot a válasz, az ugye még nem jelent kizárást, vagy ilyesmit, igaz?

(Jah, egyébként befizettem a tagdíjat a következő 10 hónapra. Bocsi a pár napos késésért, és az OFF-ért, csak azért szólok, hogy ne legyen ebből később baj... Még egyszer bocsi! :oops: :roll: )

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321754 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Keresek valakit akinek megvan digitális változatban a 2003-as velemi tábor videóanyaga.
Köszi!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321545 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hamarosan mindenki (aki nem volt ott az őszi közgyűlésen!), aktív és passzív, kilépett és MTT-közeli személy kapni fog egy levélkét, melyben mindenki személyre szabott javaslatot fog kapni, milyen tagsági formát ajánl neki az MTT az eddigiek alapján. Természetesen akárki akármilyen tagnak is jelentkezhet ettől függetlenül. De mot lehetőség lesz arra, hogy régieket visszahozzunk, anyagi okok miatt nem csatlakozott emberkéket beszervezzünk, vagy a közgyűlésekre nem járó aktív MTT-tagság megoldására egy ilyen alternatív megoldást kínáljunk.

A levélhez mellékelve lesznek csatlakozási nyilatkozatok is, minden tagsági formának más és más jellegű.

Az MTT arra kéri minden jelenlegi tagját, hogy feltétlenül nyilatkozzon április 20-ig postai válaszlevélben (e-mailt nem fogadunk el!), mely tagsági formát szeretné! Akik ott voltak az őszi közgyűlésen, automatikusan rendes MTT-tagnak számítandók, ezért nem kapnak levelet. Akik nem tagok, de szeretnének belépni, most megtehetik! Háromféle tagsági forma közül is választhatnak! :wink:

További részleteket sajnos én sem tudok, de majd a levélke biztos megválaszolja őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320782 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Egy *munkatársam* szerint ez olyan mtt-s :)


"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320404 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sajgó szívvel mondom el nektek, hogy ma este nyolc előtt tíz perccel Kaszás Attila elment. Örökre. Hétfőn lett rosszul előadás előtt a színházban, és azóta nem tért magához a kómából.

Biztosan tudjátok, hogy a Hobbit hangoskönyvét az ő tolmácsolásában hallhatjuk.

Januárban, a LEP előtt Ankalimon beszélt vele telefonon, megkérdezte, eljönne-e hozzánk a rendezvényre, és olvasna-e fel a Hobbitból. Az idei LEP-re mégsem tudott eljönni, mert már programja volt addigra. De igent mondott, és azt mondta, bármikor máskor hívjuk fel, szívesen jön közénk.

Sajnos erre már nem kerülhet sor.
Nyugodjon békében!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja - 17 éve 5 hónapja #320289 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Jelentem tisztelettel, a Magyar Tolkien Társaság képviseletében 2007. április 4-én Namarie fog interaktív előadást tartani a Nagy László Gimnáziumban az alább ismertetett keretek között, "A Gyűrűk Ura és a hősiesség" (vagy hasonló) címmel. Vezetőségi rábólintást szeretnénk a képviselethez. :)

szerk. megkaptuk Ankalimontól :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320151 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kincső: privi ment.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320147 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Kincső (Thilanna) írta: Tolmácsolnék egy felkérést a sulimból (Nagy László ÁIG) az MTT részére :)

Szóval, NLG-napok keretében lesz olyan nálunk, egészen pontosan április 4-én, hogy "Nagy László Szabadegyetem", amikor mindenféle érdekes előadások szoktak lenni, amiből minden 9-12.es választhat 4 db-ot, amire bemegy. Tavaly megpróbálkoztak a belsős előadásokkal, de idén újra külsősöket hívunk :P :)
Ha jól tudom, 3 évvel ezelőtt (amikor én még nyolcadikos voltam és idióta futárverseny volt az 5-8.-osoknak míg a 9-12. szabadegyetemezett :P ) egyszer már ugyanezen az eseményen volt is egy MTT-s előadás, amit Ankalimon tartott. :) (Én csak a kiírását láttam :roll: :P )

Tehát a felkérés az volna, hogy egy tetszőlegesen választott, Tolkienhez/GyU-hoz kötődő, átlag 14-18 évesek számára élvezhető témát 45-50 percben, 4-szer ismételve valaki adjon elő 2007. április 4-én délelőtt az NLG-ben. :)
Nem sok pénze van a DÖK-nek a rendezvényre, de valamennyit tudnak/tudunk adni. :wink:

Várom a válaszokat :)


Any reaction? :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319742 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szolgálati közlemény

(nem tudom, hova írjam, úh. ide írom)

A mai napon visszavittünk a raktárba egy adag cuccot. Van egy szatyor balra a hátsó sarokban, amire az van írva h. "farsang", és jövőre is felhasználható dolgok vannak benne, mint nyeremények, kaszinó-zsetonok, stb. Jó lenne, ha ezúttal nem tűnnének el, mint a tavalyról maradt nyereménytárgyak :roll: :idea: A többit igyekeztem értelemszerűen és a helyére rakni. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318167 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Ankalimon írta: Kicsit elhúzodott az adminisztráció, de végül sikerült: a TOLKIEN.HU immár az MTT tulajdonában van papíron is.

A tolkien.hu domain whois rekordja

domain: tolkien.hu
domain-használó: Hungarian Tolkien Society
domain-használó: Magyar Tolkien Társaság
cím: Pf.: 79.
cím: 1701 Budapest
cím: HU
hun-id: 1000510617
névszerver: ns.onlineweb.hu[213.157.100.65]
regisztrálva: 2000-04-28 03:02:06
módosítva: 2007-02-21 16:54:57


De nagyon jó!!!!! Köszönet érte mindenkinek!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318142 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Melyanna írta: Kedves Kispajtások,

úgy döntöttünk, hogy a várható komoly érdeklődésre való tekintettel elkezdjük szervezni a közös részvételt az április 13-i bécsi Howard Shore-koncertre.

Előzetesen annyi, hogy akit érdekel és szeretne jönni, az írjon privit/mailt.

Köszönöm!


Most kaptam végre konkrét információkat a koncertről, tehát azt kérem szépen, hogy akiket érdekel, az most jelezze még egyszer!

Kétféle jegy van:
- 16500 forintos és
- 13200 forintos
(olcsóbbat nem tudnak biztosítani, és ráadásul szólójegek, tehát nem egymás mellé szólnak :( )

Akit biztosan érdekel, a melian@tolkien.hu -ra írjon.

Az odautazást valószínűleg autókkal fogjuk megoldani, a koncert után rögtön jövünk is haza.

Az infók még egszer:
Program: Howard Shore: Lord of the Rings-Symphony/ A Gyűrűk Ura-szimfónia (a filmzene alapján)
Helyszín: Stadthalle, Bécs
Időpont: 2007. április 13., péntek, 19:30

Kérem, hogy akit érdekel, minél hamarabb jelezze, nehogy elfogyjanak a jegyek, mert nagyon kevés van és lefoglalni NEM lehet!!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #317874 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kicsit elhúzodott az adminisztráció, de végül sikerült: a TOLKIEN.HU immár az MTT tulajdonában van papíron is.

A tolkien.hu domain whois rekordja

domain: tolkien.hu
domain-használó: Hungarian Tolkien Society
domain-használó: Magyar Tolkien Társaság
cím: Pf.: 79.
cím: 1701 Budapest
cím: HU
hun-id: 1000510617
névszerver: ns.onlineweb.hu[213.157.100.65]
regisztrálva: 2000-04-28 03:02:06
módosítva: 2007-02-21 16:54:57



Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #317845 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kaptunk 6 db tiszteletjegyet a Szent patrik napi kelta-ír fesztiválra. Az érdeklődők nálam jelentkezzenek.

SZENT PATRIK NAPI KELTA-ÍR FESZTIVÁL
2007. MÁRCIUS 17. SZOMBAT 18.00
FONÓ BUDAI ZENEHÁZ, 1116, SZTREGOVA UTCA 3. TEL: 206 5300, WWW.FONO.HU

Program:
18:30-19:00 Kovács Gáborján (BRAN) előadása (mesék)
19:15-20:15 ECLECTICA koncert
20:30-21:00 TESKÓ koncert
21:30-22:30 IRISH ROVERS koncert
22:30-23:00 Tombola
23:00- BRAN koncert és táncház

[size=9:2652q7ca]A Bran együttes 1993 óta a magyarországi ír zenei élet egyik legfontosabb résztvevője, rangos népzenei rendezvények és fesztiválok állandó szereplője. A zenekar legfőbb erénye, hogy az általuk játszott dallamokat saját írországi gyűjtéseik anyagából válogatják össze - így képesek arra, hogy a hagyományos ír zenét teljes sokszínűségében mutassák be: repertoárjukon megtalálhatóak a vidám kocsmadalok mellett a balladisztikus hangulatú ír- és angol nyelvű énekek, a régi hárfás hagyomány dallamai és a virtuóz hangszeres játékot igénylő, friss tempójú népi tánczenék is.
Bodor Tibor (Teskó) a zenével gyermek kora óta foglalkozik. Klasszikus zenei tanulmányait zongorán kezdte, majd a táncházmozgalom hatására a népzene felé fordult. Először bőgőzni,majd később brácsázni és dudálni tanult, alapítója,szervezője és zenésze az 1987-óta a mai napig működő pécsi népzenészek táncházának. A kelta kultúra és zene a ’80-as évek közepétől foglalkoztatja, tagja volt a Folk Tone Drum nevű formációnak, mint harmonikás és hárfás. Írországból származó 30 húros hárfáján elsősorban Turlough O’ Carolan szerzeményeit, ír táncdallamokat és saját kompozícióit szólaltatja meg.
Az Eclectica együttes 2000-ben alakult Szathmáry Melinda kezdeményezéseként. Repertoárjukban a XVIII.- XX. sz.-i kelta eredetű tradicionális népdalok, breton és erdélyi táncdallamok és saját szerzemények kapnak helyet egy rockosabb, modernebb hangzásvilág keretében. A zenekar az ír és angol származású rockzenei előadók dalainak átdolgozása mellett hű maradt a kelta-breton tradicionális zenei gyökerekhez: új keletű népdalokat, régi táncdallamokat és hárfaművet is megszólaltatnak a több népcsoport hagyományaira és saját dalokra épülő repertoárban.
Az Irish Rovers 1992-ben alakult Budapesten, Patrick McMullan (Belfast) és Pejtsik Péter (Budapest) találkozásával. A jelenlegi trió-felállás harmadik tagja, Torma Ferenc 1994-ben csatlakozott a zenekarhoz.
Az IRISH ROVERS ír népzenét, tradicionális és kocsmazenét (drinking songs) játszik, saját feldolgozásában. A feldolgozásokban és Pejtsik Péter hegedűjátékában tradicionális ír, progresszív rock, és klasszikus zenei elemek ötvöződnek sajátos zenei és hangzásvilággá, amelyről az IRISH ROVERS mindig felismerhető. Magyarországon is az utóbbi években gyakran csatlakozik hozzájuk Nicole Janss (Németország) furulyán, dudán, ütőhangszereken. A mostani egyik azon ritka alkalmak közül, amikor Magyarországon is e négytagú felállás hallható.[/size]



Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317520 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
FARSANG - ÚJABB JEGYÁTVÉTELI ALKALMAK

Február 23. pénteken Synithoson kb. 16:15-18:00 között, GOMUNCSon 19:00-tól
Február 24-én szombaton Farsang meghallgatáson 10:00-tól (max. 12-13-ig)

Írjátok meg légyszi a farsangjegyek_2007'kukac'yahoo.com-ra, mikor vennétek át!


Helyszínek:
Synithos: ELTE BTK nyelvészeti tanszék épülete, Ajtósi Dürer sor 19-21., első emeleti 134-es(?) terem (közvetlenül a nagyelőadó mellett)
GOMUNCS: 1203 Bp. Török Flóris u. 19., Vass-Kiss rezidencia, továbbiakért ld. a GOMUNCS topicját
Farsang meghallgatás: Ádáméknál, 1022 Bp. Bimbó út 124/3. további infó itt az oldal első harmada táján :)


Természetesen lesz még majd máskor is, később is. ;)
És továbbra is: ha tudjátok, h. jöttök, légyszi küldjétek mielőbb a jegyfoglalást! :o :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317320 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
FIGYELEM!!!

Farsang jegyátvételi alkalom február 16-án pénteken a LEP afterpartyn, kb. este 7-8-tól! Aki ekkor szeretné átvenni, MINDENKÉPP JELEZZE EZT AZ IDŐPONTOT a farsangjegyek_2007'kukac'yahoo.com címen, mert még csak korlátozott számban tudunk jegyeket nyomatatni aznapra!!!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317174 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
EMLÉKEZTETŐ!!!

Kedves Kispajtások, LEP-szervezők, és lelkes segítők!

Tudjuk, hogy kései az időpont, hogy majdnem másfél hónap eltelt a LEP óta, de...

LEP-AFTERPARTY

2007. 02. 16. péntek

AKG

18:00 - 24:00-ig



Kérünk szépen minden kedves partizni vágyót, hogy némi harapni- és kortyolnivalóval, valamint néhány száz forinttal járuljon hozzá a bulihoz.
...izé... és hozzon mindenki poharat is, jó...?

Már 17:00 órától lehet menni rendezkedni, esetleg díszíteni.

FONTOS! Projektor kerestetik!!!
(Sirgon...?)

Várunk mindenkit, aki a 2007-es LEP létrehozásában közreműködött, szervezett, éjt-nappallá téve dolgozott, segített, ötletelt!!!

ÉS AKINEK CSAK TUDTOK, SZÓLJATOK!!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #317132 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Kispajtások, vállalkozó kedvű MTT-sek!

Az MTT vezetősége úgy döntött, hogy ebben az évben ismét megjelenünk a kapolcsi Művészetek Völgye Fesztiválon.
Ehhez keresünk főszervező/ket.

A fesztivál az elmúlt évekhez hasonlóan július utolsó hetében
Mit is szeretnénk csinálni Kapcsolcson?
Elsősorban bemutatni azt, miért él, mit csinál az MTT közössége immár hatodik éve:
- a színjátszóinkat
- a táncosainkat
- az ismeretterjesztő szekció munkáját (előadásaikat)
- a játékokat
- és az ötletdús kreatív foglalkozásokat.

Kiemelten az egész családnak szóló programokat szeretnénk bemutatni: egy család minden tagja találja meg az őt érdeklő programokat az MTT kínálta lehetőségek között.

A szállást úgy kell megoldani, hogy elég hely legyen egyszerre akár 20-30 embernek is (részben sátrakban), és aki nem tud végig ott maradni a fesztivál ideje alatt, az akár 1-2 napra is lejöhessen.

A fesztivál szervezői csak márciusban fogadnak el jelentkezést, ha ez után jelentkezünk, sajnos lemaradunk.

A Művészetek Völgye Fesztivál 2007-ben július 27-től augusztus 5-ig fog tartani.

Jelentkezési határidő a főszervezői posztra: 2007. február 25. A pályázatokat az info KUKAC tolkien. HU címre várjuk... de nagyon :heu:

A vezetőség nagyon várja a lelkes szervezni vágyók jelentkezését!!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316921 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Tolmácsolnék egy felkérést a sulimból (Nagy László ÁIG) az MTT részére :)

Szóval, NLG-napok keretében lesz olyan nálunk, egészen pontosan április 4-én, hogy "Nagy László Szabadegyetem", amikor mindenféle érdekes előadások szoktak lenni, amiből minden 9-12.es választhat 4 db-ot, amire bemegy. Tavaly megpróbálkoztak a belsős előadásokkal, de idén újra külsősöket hívunk :P :)
Ha jól tudom, 3 évvel ezelőtt (amikor én még nyolcadikos voltam és idióta futárverseny volt az 5-8.-osoknak míg a 9-12. szabadegyetemezett :P ) egyszer már ugyanezen az eseményen volt is egy MTT-s előadás, amit Ankalimon tartott. :) (Én csak a kiírását láttam :roll: :P )

Tehát a felkérés az volna, hogy egy tetszőlegesen választott, Tolkienhez/GyU-hoz kötődő, átlag 14-18 évesek számára élvezhető témát 45-50 percben, 4-szer ismételve valaki adjon elő 2007. április 4-én délelőtt az NLG-ben. :)
Nem sok pénze van a DÖK-nek a rendezvényre, de valamennyit tudnak/tudunk adni. :wink:

Várom a válaszokat :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316305 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hogy becses figyelemteket el ne kerülje:

Kedves tag- fórum- és elftársak!

Mivel már rögtön itt a tavasz (sőt, ahogy kinézek az ablakon lassan megint ősz van) itt az idő tavaszi találkozót szervezni.

A tavaszi találkozók eddig a legosztatlanabb sikert arató rendezvények között voltak, (ld még " A Várgesztes" vagy "A Csobánka") és ezt a tendenciát most sem szeretnénk megtörni.

Tehát.

A Magyar Tolkien Társaság elnöksége - Élet, Üdv, Egészség - ezennel pályázatot ír ki tavaszi találkozó szervezésére.
A bátor vállakozóknak kérés esetén segítséget adunk, de a következő elvárásaink volnának:

- A találkozó lehetőség szerint legyen áprilisban
- Időtartama 3 nap 2 éjszaka (t. i. péntektől vasárnapig)
- Ne ütközzön a Húsvéttal (mely idén ápr. 9-ére esik)
- Lehetőség szerint tartalmazza az étkeztetést (lehetőség szerint alatt értsd még: erősen javasolt)
- Legyen valamiféle program, nem túl megerőltető, de legyen ötletes, kreatív, közösségben végezhető
- plusz, hogy Ankalimont idézzem: "pályázati szempont a Várgesztes szerű hangulat, de lehet Várgesztes is"

Az info'kukac'tolkien.hu címre küldjétek.
Beküldési határidő feb. 15.
Örülnénk, ha sok-sok pályázat érkezne.
Allah növessze hosszúra szakállatok!

Alyr

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316267 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Népek!!

Tessék szavazni az elnökségből, hogy ki érdemli meg szerintetek idén a GANDALF-DÍJAT!!!! :bounce: :bounce: :up:

Az alábbi emberkékre lehet szavazni (ld. bővebben: Farsang topic)

Alyr
Angwen
Ery
Gandalf
Melian


:evil3:

Küldjétek Küldjétek!!!

gandalf_dij2007(kukac)yahoo.com

Cupp, :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316220 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316208 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves vezetőség: Eddig csak Angwentől kaptam tablóra képet. Kérekszépen a többiektől is mert ha nem kapok én keresek :twisted: ugyanis szerintem minden eddig vezetőségi tagnak illik rajta lenni a tablónkon...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315928 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Nóli i linantea írta: Vagy legalábbis kicsit több info?


Kedves Kispajtások,

úgy döntöttünk, hogy a várható komoly érdeklődésre való tekintettel elkezdjük szervezni a közös részvételt az április 13-i bécsi Howard Shore-koncertre.
Amint lesznek pontos információim, mindent ki fogok írni, esetleg kérek egy külön topikot...

Előzetesen annyi, hogy akit érdekel és szeretne jönni, az írjon privit/mailt.

Köszönöm!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315927 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szeretném megköszönni a nagyon ízléses és egyre szebb külsővel megáldott Hírlevelet. Nagyon szép, fejlődtök.

Gratula a csapatnak :P :up:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315920 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Vagy legalábbis kicsit több info?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315890 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Sil írta:

Melyanna írta:

Ankalimon írta: Igény esetén az MTT szervez közös jegyvásárlást, meg utazást.

Első igény jelentkezne... :heu:
(bár gondolom inkább priviben)

Énisénis... [size=9:esw4ywvt](Bár épp anyám szülinapja, szóval valahogy be kell majd neki adnom...)[/size]
Jelentkezéseket kinek, hova, milyen formában? Külön topic lesz esetleg?


Részemről is lenne rá igény... legyen topic!

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315888 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Melyanna írta:

Ankalimon írta: Igény esetén az MTT szervez közös jegyvásárlást, meg utazást.

Első igény jelentkezne... :heu:
(bár gondolom inkább priviben)

Énisénis... [size=9:34rh1rml](Bár épp anyám szülinapja, szóval valahogy be kell majd neki adnom...)[/size]
Jelentkezéseket kinek, hova, milyen formában? Külön topic lesz esetleg?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315861 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Ankalimon írta: Igény esetén az MTT szervez közös jegyvásárlást, meg utazást.

Első igény jelentkezne... :heu:
(bár gondolom inkább priviben)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315857 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
2007. április 13-án a Bécsben bemutatják A Gyűrűk Ura film zenéjének felhasználásával komponált világsikerű szimfóniát.

Zenszerző: Howard Shore

Előadja:
Bécsi Fiúkórus
Wiener Singakademie - A Wiener Konzerthaus kórusa
A Bécsi Rádió Szimfónikus Zenekara
Vezényel: Markus Huber


2007. április 13.
Wiener Stadthalle - Halle D

A koncert 19:30-kor kezdődik.

Jegyek vásárolhatók:
www.oeticket.com
www.stadthalle.com

Igény esetén az MTT szervez közös jegyvásárlást, meg utazást.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315650 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szép volt, ügyik vagytok!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.565 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére