Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
17 éve 7 hónapja #315593 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Ankalimon írta: Jelentem sikerült határidőre befejezni az MTT pályázati anyagát a Nemzeti Civil Alapprogram pályázatához. 20 óra 37 perckor postán volt a boríték az adatlappal és az összes kötelező melléklettel. (Emberek: a határidő éjfél volt... maradt még majdnem két és fél óránk... mintha nem is az MTT-ben lennénk...)

1 700 000 Ft-ra pályáztunk, amelyet ha megkapunk, nagyrészt egy saját helyiség (iroda+gyakorlóterem+eladóterem+raktár+könyvtár) bérletére, berendezésére és a könyvtári állomány bővítésére fogjuk fordítani.

Külön köszönet Rózsának a pénzügyi alapinformációk összeállításáért, illetve a közjegyzőnél való közbenjárásért (ritka jó fej ez a közjegyző egyébként), és Tündének (Remzimamának) a pályázati anyag előkészítéséért, a töménytelen háttérszámítás elvégzéséért, és papírokért való szaladgálásért.

Ha nyerünk az MTT vendégei lesznek a kedvenc édességükre és gondűző italukra... :lol:

Most jön a reménykedés időszaka...


Köszönjük, és nagyon szurkolok!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315584 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Kincső (Thilanna) írta:

Remzymama/Tünde írta: pontosítsunk Kincső 3 óra 13 perc :wink:


20:37 és 24:00 közt nem 3 óra 23 perc? :wink:

[size=9:3np85qxl]Dreamer, nemtom mi a gond, a 8-as még teljesen olvasható méret... pedig szemüveges vagyok... :wink: [/size]


ok, megtárgyaltuk
ma csak lúzerkedek :oops:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315582 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Remzymama/Tünde írta: pontosítsunk Kincső 3 óra 13 perc :wink:


20:37 és 24:00 közt nem 3 óra 23 perc? :wink:

[size=9:ztvq0rpn]Dreamer, nemtom mi a gond, a 8-as még teljesen olvasható méret... pedig szemüveges vagyok... :wink: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315575 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kincső, nagy-nagy apróbetűs ellenfelem írta:

(Ankalimon, az ráadásul 3,5 óra, ami maradt icon_smile.gif )

LE A KISBETŰKKEL!! :P :D

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315573 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
pontosítsunk Kincső 3 óra 13 perc :wink:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315565 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
És Erynek is jár a köszönet a pályázatért! :wink: Mindannyitóknak köszi a sok erőfeszítést és gratula az időbeni befejezéshez! :) Reméljük az elbírálók is értékelik! 8)
[size=9:sgt3wzvj](Ankalimon, az ráadásul 3,5 óra, ami maradt :) )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315539 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Tünde, Rózsa, Ankalimon,
Ők dolgoztak rajta,
enyhítenek bajainkon,
NCA, csak rajta!

Jó hírek! :D

Mikor várható napirend a febr. 5-i elnökségi üléshez?

Egészen rengeteg dolgunk lesz...

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315495 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Jelentem sikerült határidőre befejezni az MTT pályázati anyagát a Nemzeti Civil Alapprogram pályázatához. 20 óra 37 perckor postán volt a boríték az adatlappal és az összes kötelező melléklettel. (Emberek: a határidő éjfél volt... maradt még majdnem két és fél óránk... mintha nem is az MTT-ben lennénk...)

1 700 000 Ft-ra pályáztunk, amelyet ha megkapunk, nagyrészt egy saját helyiség (iroda+gyakorlóterem+eladóterem+raktár+könyvtár) bérletére, berendezésére és a könyvtári állomány bővítésére fogjuk fordítani.

Külön köszönet Rózsának a pénzügyi alapinformációk összeállításáért, illetve a közjegyzőnél való közbenjárásért (ritka jó fej ez a közjegyző egyébként), és Tündének (Remzimamának) a pályázati anyag előkészítéséért, a töménytelen háttérszámítás elvégzéséért, és papírokért való szaladgálásért.

Ha nyerünk az MTT vendégei lesznek a kedvenc édességükre és gondűző italukra... :lol:

Most jön a reménykedés időszaka...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315462 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
FELHÍVÁS

Bárki, akinek van ötlete, netán kész állapotban lévő feladványa, rejtvénye a Tolkien Levelező Verseny következő fordulójához/fordulóihoz, küldje el a kincso 'kukac' tolkien.hu címre! Köszi! :wink:

[size=9:37gliu45]A szervezői közösblog címe, ahonnan lehet példákat venni, hogy eddig milyenek voltak, priviben kapható nálam. :twisted: :wink: (Keresgélni nem érdemes utána, mert a google nem találja meg :P )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315426 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315412 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Drágaszágok!

Egy figyelmetlenségből adódó információhiányt kell pótolnom: A Mathom- és Gandalf-díj azon hatalmas kitüntetések sorát gyarapítja, amelyet egy ember életében csak egyszer kaphat meg.

Tehát ne jelöljetek, olyanokat, akik már rendelkeznek a díjakkal.

Mathom díjasok:
Brandír (2004)
Kriszana (2005)
Gandalf (2006)

Gandalf díjasok:
Ankalimon (2004)
Brisa (2005)
Gumipók (2006)


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315407 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Jelentem gyermek megvan :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315403 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Köszönhöm, Gandalf, megtaláltam!

"Február elején lesz egy Tolkien.HU találkozó, amin elnökség, főszerkesztő, adminok, programozók és Seregrim összeülnek átbeszélni a honlap teendőit, ezügyben időpont-egyeztetés kell!"

Ebből lesz valami? Ezt úgy értem, hogy van, aki kézben tartja az ügyet?

Még egy kérdésem lenne: Az NCA-pályázat elkészült, vagy megint elveszett a gyerek?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315378 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A hivatalos jegyzőkönyv nem került még hozzánk, a zanzásított beszámolót a zárt topicba tettem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #315371 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
NEm találom sehol a január15-i elnökségi ülés összefoglalóját, jegyzőkönyvét. Hová tettétek?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313420 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Jelentkezzen aki ráérne

Ery írta: Addig is keresünk olyan lótifutikat akiknek ezen ill. a jövő héten lesz elég idejük és kedvük a beadandó pályázat érdekében hivatalos szervekhez rohangálni és ott türelmesen sorbaállni.

Ui. ha a pályázat sikeres lesz, akkor a Társaság komoly plusz pénzekre tehet szert.


"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313322 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
FIGYELEM!!!!!

Lesz Tolkien.hu tabló, hogy mindenki tudja, hogyan néz ki a másik. :) Ezért arra kérnék mindenkit, hogy küldjön magáról egy fotót, a rabyn kúkac tolkien.hu emilcímre. Aki nem küld monjduk nyárig arról Én rakok fel képet :twisted:

Persze ez nem kötelező, de szerintem ti is örülnétek neki ha a következő rendezvényen nem az lenne, hogy "aha és te... ki is vagy? és őő ki is?"

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313243 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Niphredil Eleanor írta: Először is; mivel legnagyobb sajnálatomra se a KGY-ra, se a Tolkien Szülinapra nem volt alkalmam elmenni (ergo illetékesektől a kártyámat se tudtam begyűjteni), kérdezném, hogy akkor nem tudnék-e esetleg egyik délután beugrani érte valahova. Nincs valami "telephelyünk", vagy egyéb elérhetőség, ahova ha egyik nap elmennék és tisztáznánk az adataimat meg amit kell, akkor megkaphatnám? :roll: :oops:
Vagy bármi más megoldás?
Esetleg valaki küldje el nekem postai úton, és akkor annak megtérítem a postaköltséget.

No, tegnap erről is volt szó.
Még nem készült el a belépett tagoknak a köszönőlevél, ezért késik az értesítő levél a tagkártyával. Melian most új köszönőlevelet fogalmaz, utána jóvá kell hagynunk meg minden, utána jut el Mogy titkárunk odáig, hogy foglalkozhasson a kérdéssel, de lehet, hogy vizsgaidőszak végéig nem fog ilyesmire ráérni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #313107 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves tag- fórum- és elftársak!

Mivel már rögtön itt a tavasz (sőt, ahogy kinézek az ablakon lassan megint ősz van) itt az idő tavaszi találkozót szervezni.

A tavaszi találkozók eddig a legosztatlanabb sikert arató rendezvények között voltak, (ld még " A Várgesztes" vagy "A Csobánka") és ezt a tendenciát most sem szeretnénk megtörni.

Tehát.

A Magyar Tolkien Társaság elnöksége - Élet, Üdv, Egészség - ezennel pályázatot ír ki tavaszi találkozó szervezésére.
A bátor vállakozóknak kérés esetén segítséget adunk, de a következő elvárásaink volnának:

- A találkozó lehetőség szerint legyen áprilisban
- Időtartama 3 nap 2 éjszaka (t. i. péntektől vasárnapig)
- Ne ütközzön a Húsvéttal (mely idén ápr. 9-ére esik)
- Lehetőség szerint tartalmazza az étkeztetést (lehetőség szerint alatt értsd még: erősen javasolt)
- Legyen valamiféle program, nem túl megerőltető, de legyen ötletes, kreatív, közösségben végezhető
- plusz, hogy Ankalimont idézzem: "pályázati szempont a Várgesztes szerű hangulat, de lehet Várgesztes is"

Az info'kukac'tolkien.hu címre küldjétek.
Beküldési határidő feb. 15.
Örülnénk, ha sok-sok pályázat érkezne.
Allah növessze hosszúra szakállatok!

Alyr

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312916 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Ulmo írta: Írsz nekem egy privit:
- milyen mailcímet szeretnél
- polgári név (hogy ellenőrizni tudjalak a listán)

És sűrűn nézed a fórumon a prividet, hogy válaszolok-e.


Privi ment, és előre is nagyon szépen köszönöm a címet, utólag pedig a felvilágosítást! :wink:

Másik kérdésem még függőben, ha valaki tudna rá esetleg valamilyen megoldást (akár priviben is, de) mindenképp szóljon! :roll:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312873 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A videotárat úgy gondolom, hogy bedigizni mindent amink eddig van és dvdkre kiírni és a titkárnál pihizne 2-3-4 példányban és ki lehetne venni néha.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312870 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rabyn írta: Királyság. Akkor már csak el kell jusson hozzám valahogy minden mtts képanyag. Amugy arra is gondoltam, hogy létrekléne hozni egy mtts kép és videotárat.


A képtár szvsz megoldható itt az oldalon. Ana átválogatta a képeket, már csak a frisseket kell feltölteni. A videotár csak a helyhiány miatt lehet problémás, de én támogatom. Esetleg segíteni is tudok a digitalizálásban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312868 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Királyság. Akkor már csak el kell jusson hozzám valahogy minden mtts képanyag. Amugy arra is gondoltam, hogy létrekléne hozni egy mtts kép és videotárat.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312865 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Niphredil Eleanor írta: A másik kérdésem pedig csak annyi lenne, hogy @tolkien.hu-s e-mail címet hogyan, illetve honnan tudnék igényelni? :confused2:


Írsz nekem egy privit:
- milyen mailcímet szeretnél
- polgári név (hogy ellenőrizni tudjalak a listán)

És sűrűn nézed a fórumon a prividet, hogy válaszolok-e.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312862 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Két rövid kérdésem lenne - eddigi témáktól függetlenül - és elnézést kérek minden kedves tagtársamtól ill. fórumozótól, ha már nagyon elviselhetetlen vagyok ezzel az én tagsági kártya-problémámmal... :oops:

Először is; mivel legnagyobb sajnálatomra se a KGY-ra, se a Tolkien Szülinapra nem volt alkalmam elmenni (ergo illetékesektől a kártyámat se tudtam begyűjteni), kérdezném, hogy akkor nem tudnék-e esetleg egyik délután beugrani érte valahova. Nincs valami "telephelyünk", vagy egyéb elérhetőség, ahova ha egyik nap elmennék és tisztáznánk az adataimat meg amit kell, akkor megkaphatnám? :roll: :oops:
Vagy bármi más megoldás?
Esetleg valaki küldje el nekem postai úton, és akkor annak megtérítem a postaköltséget.

A másik kérdésem pedig csak annyi lenne, hogy @tolkien.hu-s e-mail címet hogyan, illetve honnan tudnék igényelni? :confused2:

Előre is nagyon szépen köszönöm, és ismételten legalázatosabb bocsánatát és elnézését kérem mindenkinek ezért az újabb közbekotyogásomért! :roll: :wink:

Még egyszer köszönöm:

Niphre

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312638 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A Héten összerakódik a gépem. Tehát el tudom kezdeni a galéria és a tabló készítését. (a tabló azt a célt szolgláná, hogymindenkiről lenne egy fotó ami alá odaírnánk a nicknevét és így az ismeretlenek is tudnák hogyan nézünk ki)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311948 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Kincső (Thilanna) írta:

Remzymama/Tünde írta: minden MTTs tanulja meg, a farsangi időszakban sokkal előbb kell elkezdeni a szervezést, mert sokan tartanak bálokat


december elején kezdtük, csak LEP meg vizsgaidőszak meg minden. :roll:


értem én, de le kell foglalni, aztán a többi ráér

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311944 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Remzymama/Tünde írta: minden MTTs tanulja meg, a farsangi időszakban sokkal előbb kell elkezdeni a szervezést, mert sokan tartanak bálokat


december elején kezdtük, csak LEP meg vizsgaidőszak meg minden. :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311940 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
T. vezetőség!

Az alábbi levelet küldtem a vezetoseg@tolkien.hura illetve az elnokseg@tolkien.hura de mindkettőről hibát jelzett, tehát bemásolom ide is


Helló!

Beszéltem a tatai iskolaigazgatóval. Valóban lenn hagytunk egy plakátot,
egy hónap múlva vették észre, hogy az osztályterem falán lóg :P
Személyesen lehet átvenni, a gondnokot kell keresni ezügyben.

Szia: Tünde

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311934 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

gillz írta: Kincső: csütörtök után asszem ráérek segíteni, ha kell... addig szvsz a Samhain 2005 topicban kéne nézni helyszínt, mert mintha egy csomó szóba került volna az utolsó pillanatban, de persze foglaltak voltak. Ergo még mostanában kéne lefoglalni a termet, tulajdonképpen szervező-stábtól és pályázat-győztestől függetlenül.


emlékszel, hogy tavaly farsangkor én ezt eljátszottam - mmint a helységkeresést :wink: ugyanazok merültek fel Samhainon is
művházlistám van, de akkor is maradtunk az ipartestületinél
és hely megint nem lesz már sehol

minden MTTs tanulja meg, a farsangi időszakban sokkal előbb kell elkezdeni a szervezést, mert sokan tartanak bálokat

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.880 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére