Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
17 éve 8 hónapja #310749 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Aeglos írta: Hahó!
Szerintem ne legyen.
Az MTT, Tolkien nem a Szigetre való...
És tényleg jobb lenne, ha idén egy dolgot csinálnánk meg jól, mint kettőt összecsapva. Tavaly azért nem lett Kapolcs, mert arra sem volt aki megszervezze...


Általában főszervező nincs. Ha az van, a többi már lesz. (És nyilván Kapolcsra meg a Szigetre más jellegű program kell, de voltunk már Szigeten anno).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310748 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hahó!
Szerintem ne legyen.
Az MTT, Tolkien nem a Szigetre való...
És tényleg jobb lenne, ha idén egy dolgot csinálnánk meg jól, mint kettőt összecsapva. Tavaly azért nem lett Kapolcs, mert arra sem volt aki megszervezze...

Rabyn írta: Kedves Drága MTT-sek!

Az a kérdésem, hogy idén megpróbáljuk-é megpályázni a Sziget fesztiválon való részvételt. (pontosabban a vezetőség jóváhagyja-e hogy pályázzunk)
Azért kérdezem, mert oké, hogy Kapolcs lesz, de (tavaly se mentünk) úgy gondolom minél több helyen kéne ismét feltünnünk ha akarjuk, hogy tudjanak még rólunk és akkor esetleg taláááán a jövő évi Lepet nem lesz ilyen nehéz megszervezni mint az ideit.

Bár még nem láttam a pályázatot kiírva, de szerintem nem veszthetünk semmit.


And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310565 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Jó ötlet!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310544 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Drága MTT-sek!

Az a kérdésem, hogy idén megpróbáljuk-é megpályázni a Sziget fesztiválon való részvételt. (pontosabban a vezetőség jóváhagyja-e hogy pályázzunk)
Azért kérdezem, mert oké, hogy Kapolcs lesz, de (tavaly se mentünk) úgy gondolom minél több helyen kéne ismét feltünnünk ha akarjuk, hogy tudjanak még rólunk és akkor esetleg taláááán a jövő évi Lepet nem lesz ilyen nehéz megszervezni mint az ideit.

Bár még nem láttam a pályázatot kiírva, de szerintem nem veszthetünk semmit.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310017 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gandalf írta: A tagsághoz most már kell egy rendes tag ajánlása és elnökségi jóváhagyás, ha jól emlékszem. Többfajta tagságba lehet jelentkezi, sorry, amíg nem kerül ki a végleges alapszabály, nem tudok pontosabbakat.


Két ajánlás kell elnökségi jóváhagyás nélkül.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #309606 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
FIGYELEM!!

A Tolkien Levelező Verseny jelentkezési határidejét meghosszabbítottuk JANUÁR 10-IG, így van egy hetük jelentkezni, illetve az iskoláknak is van idejük továbbítani a diákoknak a kiírást!!!

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308623 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gandalf írta: Szerintem kiteheted.

Köszi, akkor majd felrakom, ha kész lesz a dizájn, meg minden. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308586 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hát Völgyzugolyra is ráférne ezügyben frissítés... :oops:

Szerintem kiteheted.

A tagsághoz most már kell egy rendes tag ajánlása és elnökségi jóváhagyás, ha jól emlékszem. Többfajta tagságba lehet jelentkezi, sorry, amíg nem kerül ki a végleges alapszabály, nem tudok pontosabbakat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308566 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Ardenis írta: Nem tudom, hova tegyem fel a kérdést, ez tűnt a legjob ötletenek :?
Hogyan lehet valaki MTT tag? Előre is köszi a válaszokat. :D
( a kérdés nem jelenti azt, hogy az szereték lenni, de azt se, hogy nem!!)

Kattints ide: www.tolkien.hu/page.php?p=./mtt/ ... etel&m=135 :)


Lenne egy kérdésem: perpillanat kihez forduljak, ha ki szeretném rakni az oldalamra az MTT-s dolgokat (úgy, ahogy Völgyzugolynál is van)? :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
17 éve 9 hónapja #308544 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nem tudom, hova tegyem fel a kérdést, ez tűnt a legjob ötletenek :?
Hogyan lehet valaki MTT tag? Előre is köszi a válaszokat. :D
( a kérdés nem jelenti azt, hogy az szereték lenni, de azt se, hogy nem!!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308299 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Bár hivatalosan még nem lett meghosszabbítva a Farsangi Pályázat leadási határideje (eddig dec. 15 volt), szerintem még nyugodtan pályázhattok, jövő héten az elnökségin megpróbálom meghosszabbíttatni a dolgot. Csak gyorsan küldjétek azokat a pályázatokat, hogy legyen a szervezésre elég idő!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308241 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Leguanember írta: Megerősítem, maradt még rész szövegezés alatt, pl. azt hiszem néhány kötelező tartozék, amit nem kellett megszavaznunk, de bele kell kerülnie. Még lesz egy helyesírási átnézet is, aztán felkerül, aztán megy a bíróságra.

Köszönöm!

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308118 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Leguanember írta: Megerősítem, maradt még rész szövegezés alatt, pl. azt hiszem néhány kötelező tartozék, amit nem kellett megszavaznunk, de bele kell kerülnie. Még lesz egy helyesírási átnézet is, aztán felkkerül, aztán megy a bíróságra.


Tudtommal az egészet megszavaztuk, ahogy a Manifesztum akkori változatát is. (ez utóbbit azonban nem küldjük el a bíróságnak, arról volt szó)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308108 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Megerősítem, maradt még rész szövegezés alatt, pl. azt hiszem néhány kötelező tartozék, amit nem kellett megszavaznunk, de bele kell kerülnie. Még lesz egy helyesírási átnézet is, aztán felkkerül, aztán megy a bíróságra.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308107 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Még a 1-2 apró hibát javítanak rajta, de még utánna járunk!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308103 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mielőtt elveszne az idők mélyén, ide is berakom hátha látja valaki aki illetékesnek érzi magát.

sebcsaba írta: Kedves Vezetőség, azt a bizonyos új alapszabályt meg lehet tekinteni valahol a maga megszavazott egészében? Egy URL-nek örülnénk.

[size=9:e4yqg6pp](A tolkien.hu nyitólapján az MTT-re kattintva kapok egy hosszú szöveget, egy régi alapszabállyal, és egy kissé elavult vezetőségi névsorral. Szerintem azt sem ártana frissíteni.)[/size]


Szeretném ismerni az alapszabályt, ha már tag vagyok...

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307952 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedveseim!!!

Emeljétek a súlypontokat, nagyon fontos!!!

Csütörtökön 14.-én nagyfőnök Ankalimon minden plakátterjesztő emberkét vár az Oktogonnál lévő Burger Kingben 3 és 4 óra között.
Mivel rám lett bízva a reklámozása az ügynek és szívemen viselem a dolgot, ezért nagyon kérek mindenkit, hogy jelenjen meg, vegyen át plakátot és terjessze azt. Ankalimon kéri, hogy csengessétek meg, ha nincs pénzed visszahív, hogy mész-e.
Akinek nem jó az időpont, az este 8kor átveheti tőlem is a Blahán a szökőkútnál.
További időpontok: HNE alatt, utána az Oktogonnál este 8ig.
Vidékiek: azonnal írjatok Ankalimonnak címet sms-ben, elküldi elsőbbségi levélben.
Pénteken 15 órakor a Blahán még megtalálható vagyok,de telefonon vagy akárhogy szólj, hogy jössz és mennyi plakátot kérsz.

Gyertek, mert eddig mindenki hiányolta, most itt az alkalom, hogy tegyetek az ügyért valamit.

Én telefon: 20/454-0118

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #307942 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
FIGYELEM!!

Ezennel lehet terjeszteni a levelező versenyes plakátokatt, linkek:

:arrow: word formátumú hirdetés

:arrow: jelentkezési lap

:arrow: hivatalos plakát

Kérem szépen, hogy aki kirakta valahová, az jelezze nekem e-mailben ( viatores@gmail.com ), vagy a TLV-topikban :!:


basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307763 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Noredhel írta: Nem tudom, melyik topicban kéne szólni, hogy (Kincső szerint) már megérkezett az értesítés a befizetésemről, úgyhogy hálás lennék, ha végre látnám a belső MTT fórumot és lenne valami a nevem alatt is... :?


Szvsz valamelik moderátornak szóljál, vagy egyenesen Ulmonak.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307420 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nem tudom, melyik topicban kéne szólni, hogy (Kincső szerint) már megérkezett az értesítés a befizetésemről, úgyhogy hálás lennék, ha végre látnám a belső MTT fórumot és lenne valami a nevem alatt is... :?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307294 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
*moderálva*

Mivel Telco is elfoglalt, nem tudott válaszolni segítségkérő levelemre, hát ugyanazt csináltuk, amit nyáron az előző fb-n. Mivel nem tudom, mi a szokás, hát mi is így osztottuk fel magunk közt a feladatokat.

Moderátori belekotty: a személyeskedést tessék privátban, ne itt! Töröltem. (Gandalf)

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307291 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Celebrom írta: A regisztráció után megválasztottuk a bizottság elnökét : Becze Ádám (Leguánember) , a bizottság titkárát: Kádár Anna Orsolya (Rabyn) és a bizottság szóvivőjét Doncsecz Zoltán (Celebrom) személyében.


[size=9:3t41ge55]Már elnézést, de anyááááám... :roll: [/size]

Moderátori belekotty: személyeskedést csak privátba, objektív kritikát részletesebben! :wink: És le az apró betűmérettel! :twisted: (Gandalf)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307271 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Morgana írta: Sziasztok!

Régebben kértem már, de végül le lett fújva - hogy

akinek esetleg van otthon még jól működő diavetítője,

adja nekem kölcsön most csütörtökre (12.07.)!

Előre is nagyon köszönöm!


Miért mindíg utólag olvasom?!!!? :evil: Na a jövöre nézve is: Morgana, van müködö dia vetítöm....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307240 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Örömmel jelentem, hogy a tegnapi nap folyamán (2006. dec. 7.) megtörtént a Felügyelő Bizottság újraalakuló gyűlése.
A regisztráció után megválasztottuk a bizottság elnökét : Becze Ádám (Leguánember) , a bizottság titkárát: Kádár Anna Orsolya (Rabyn) és a bizottság szóvivőjét Doncsecz Zoltán (Celebrom) személyében.
Ezután meghatároztuk a fő feladatkörünket:
a felügyelőbizottság fő feladata a Társaság (MTT) alapszabályban rögzített tevékenységének, gazdálkodásának folyamatos ellenőrzése és a közhasznú tevékenység felügyelete.
Emellett más feladatokat is tervbe vettünk , illetve úgy láttuk, hogy sokminden van még ezen fellűl, amivel tudjuk segíteni a Társaság működését. Tehát nem csak az ellnökség munkáját kívánjuk felügyelni, hanem a Társaság tagjai (illetve a Társaság életének résztvevői) és az vezetőség közti szorosabb párbeszédet létrehozni.
SZÓVAL ha valaki úgy érzi hogy nem kapott valamilyen javaslata, ötlete elég hangsúlyt, esetleg a vezetőség munkája, tagjai kapcsán van némi gondja , illetve ha van valami ötlete a Társaság működésének javításában, vagy valamilyen programok kapcsán és nem tudja kihez forduljon , hogy meghallgassák, vagy tanácsot kérjen vagy bármi problémája van , fordulhat hozzánk emailban, priviben, akárhogy és mi megpróbálunk segíteni.
Majd hosszas beszélgetés során nekünk is felmerült jópár ötletünk, amiket a következő elnökségi gyűlésen elő is terjesztünk, vagy addig más formában köztudatba hozzuk és az érintettekkel megtárgyaljuk.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306678 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Régebben kértem már, de végül le lett fújva - hogy

akinek esetleg van otthon még jól működő diavetítője,

adja nekem kölcsön most csütörtökre (12.07.)!

Előre is nagyon köszönöm!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306484 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A zárt topikba tettem be a manifesztumot, jelenlegi állapotában.
köszi Kincső a küldést!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306270 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Bocsánat a tévedésért, akkor nekik is :)
Ellenben én át tudom Neked küldeni a szöveget, mert a mi laptopunkon gépelted be :wink: [size=9:2bypeb3b](igaz véletlenül se a "KGYnov.25." mappába volt elmentve, de azért feltűnt :) )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306268 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

- A terület egyébként elnökségi szinten biztosan nem alám tartozik, hanem a tudományos ügyek (Ankalimon) vagy az ismeretterjesztés (Angwen) alá, pontosan nem tudom, a kettő közül melyikük alá.


Így vész el sok bába közt a gyerek. Nem stimmel ez a felelősségmegosztás.

Tudtommal azért jött létre ez a felügyelet-felosztás, hogy mindenki tudja a tagok közül, az elnökségben kihez forduljon ügyes-bajos dolgaival.

Majd gondolkodom ezen még, mert változtatni kéne.

Kincső: Alyr írta a Manifesztum vázát, Brandir meg útmutatást adott az idézet és a szöveg átkötéséhez. Amint megkapom Ankalimontól a fájlt (két hét múlva kb.), fent lesz itt is a kész változat.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306250 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gandalf írta:

Olosta (Aelalin) írta: Az MTT könyvtárával kapcsolatos kérdéseimmel kihez fordulhatok?


Én a következőket tudom a témáról:
- Az MTT könyvtárának könyvei jelenleg a raktárban, egy dobozban penészednek. Talán egy-két könyv kivételével, nem tudom. A raktárhoz Ery fér hozzá.
- Nincsen még könyvtárhasználati-szabályzat, de sürgetni fogom az elnökséget, hogy ez hamar megváltozzon és történjen előrelépés. Amint lesz, közzé tesszük a Tolkien.HU-n.
- A könyvtár-felelősünk (tudtommal) elvileg Ulmo, de szerintem ő se tud sokkal többet mondani.
- A terület egyébként elnökségi szinten biztosan nem alám tartozik, hanem a tudományos ügyek (Ankalimon) vagy az ismeretterjesztés (Angwen) alá, pontosan nem tudom, a kettő közül melyikük alá.


Köszönöm.
Sajnálom, hogy penészednek a könyvek. :(
Ha bármiben tudnék segíteni a könyvtárral kapcsolatba, szóljatok (könyvtár szakos vagyok, vagy mijaszösz).

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306243 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
xfree.hu/album_show.tvn?aid=44261

KGY képek (csak 3 darab :( )

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.872 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére