Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
19 éve 5 hónapja #254809 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gandalf írta: Jelenleg nincs könyvtárunk, ezért speciel ez a kérdés nem aktuális. :lol: De hivatalosan attól még minden tag jogosult a használatára - még akkor is, ha történetesen nem létezik ilyen. :twisted:


De bizony van könyvtárunk. Ulmonál lehet érdeklődni a könyvekről. :wink:

Visszamenőleg kitöröltem pár hozzászólást. Olyanoskat is, amelyeknek a megfogalmazása elfogadható volt, de mivel a törlésre került flémekre reagált, így nem lett volna értelme meghagyni. Aki úgy érzi, hogy valami fontos dolgot is kitöröltem, az legyen szíves kulturáltabb formában újra megírni.

Alapvetően egy értelmes és normál hangvételű beszélgetés, vita folyna itt, ha mindenki meg tudná őrizni a higgadtságát, és a mondadóját személyeskedés nélkül, kulturált formában tudná előadni. Kérek mindenkit, hogy próbálja ehhez tartani magát.

[size=9:3hjyrmic](Aki erre képes olyan hozzászólást írni, hogy "én mindig ennek megfelelően írtam a hozzászólásaimat, bezzeg mások...", azt kinyiffantom. :D )[/size]

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254806 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gandalf írta:

Olosta (Aelalin) írta:

InfoCsoport írta:

_Phelan_ (Caranthír) írta: Szeretném, akkro tudni, hogy mi az MTT tagok privilégiuma, amivel egy külsős nem rendelkezhet. ( a szavazati jogon a közgyülésen, ill. az MTT születésnapon való részvétetellel( nem a pénzbeli kedvezmények érdekelnek.)


... jogosult a Társaság könyvtárának és gyűjteményeinek használatára...


Az oldalon mondjuk az MTT rovatba nem lehetne kitenni, hogy miből áll a Társaság könyvtára és gyűjteménye, hogy esetleg ténylegesen is igénybe lehessen venni ezt a szolgáltatást?


Jelenleg nincs könyvtárunk, ezért speciel ez a kérdés nem aktuális. :lol: De hivatalosan attól még minden tag jogosult a használatára - még akkor is, ha történetesen nem létezik ilyen. :twisted:

Viccet félretéve: a tolkien.hu MTT-oldalaira igencsak ráférne egy alapos átalakítás, frissítés, stb, mert így nem sokat ér... :roll: Arról az aprócska hírboxról nem beszélve, amely a főoldalon van, s alig lehet kiszúrni rajta a frissítést. Röhejes. Szorgalmazni fogom/fogjuk a változásokat ezügyben.


Köszönöm a tájékoztatást. Így már világos. (minden esetre nem kéne nem létező szolgáltatást hirdetni, szvsz)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254804 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Olosta (Aelalin) írta:

InfoCsoport írta:

_Phelan_ (Caranthír) írta: Szeretném, akkro tudni, hogy mi az MTT tagok privilégiuma, amivel egy külsős nem rendelkezhet. ( a szavazati jogon a közgyülésen, ill. az MTT születésnapon való részvétetellel( nem a pénzbeli kedvezmények érdekelnek.)


... jogosult a Társaság könyvtárának és gyűjteményeinek használatára...


Az oldalon mondjuk az MTT rovatba nem lehetne kitenni, hogy miből áll a Társaság könyvtára és gyűjteménye, hogy esetleg ténylegesen is igénybe lehessen venni ezt a szolgáltatást?


Jelenleg nincs könyvtárunk, ezért speciel ez a kérdés nem aktuális. :lol: De hivatalosan attól még minden tag jogosult a használatára - még akkor is, ha történetesen nem létezik ilyen. :twisted:

Viccet félretéve: a tolkien.hu MTT-oldalaira igencsak ráférne egy alapos átalakítás, frissítés, stb, mert így nem sokat ér... :roll: Arról az aprócska hírboxról nem beszélve, amely a főoldalon van, s alig lehet kiszúrni rajta a frissítést. Röhejes. Szorgalmazni fogom/fogjuk a változásokat ezügyben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254801 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Inczy hozzászólása egyátalán nem rólad szólt...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254796 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

InfoCsoport írta:

_Phelan_ (Caranthír) írta: Szeretném, akkro tudni, hogy mi az MTT tagok privilégiuma, amivel egy külsős nem rendelkezhet. ( a szavazati jogon a közgyülésen, ill. az MTT születésnapon való részvétetellel( nem a pénzbeli kedvezmények érdekelnek.)


... jogosult a Társaság könyvtárának és gyűjteményeinek használatára...


Az oldalon mondjuk az MTT rovatba nem lehetne kitenni, hogy miből áll a Társaság könyvtára és gyűjteménye, hogy esetleg ténylegesen is igénybe lehessen venni ezt a szolgáltatást?

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254793 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

_Phelan_ (Caranthír) írta: Szeretném, akkro tudni, hogy mi az MTT tagok privilégiuma, amivel egy külsős nem rendelkezhet. ( a szavazati jogon a közgyülésen, ill. az MTT születésnapon való részvétetellel( nem a pénzbeli kedvezmények érdekelnek.)


Minden tag kap tagsági kártyát, jogosult a Társaság könyvtárának és gyűjteményeinek használatára, programjain való ingyenes vagy kedvezményes részvételre, rendelkezik egy szavazati joggal a Közgyűléseken, és automatikusan megkapja a Társaság évszakosan megjelenő kiadványának, a Lassi Laurië-nek megjelenő számait.

Tudtommal nincsen hivatalosan lefektetve írásban sehol, hogy vannak zárt körű rendezvények, de ez nem jelenti azt, hogy ne lehetnének...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254782 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
Ohhh je. Úgy hiányzott már vmi ilyesmi, ebben a társaságban még nem romboltam le eddig abszolút az imidzsem. Végre mostmár elkezdtem :) Úgyláccik az embernek elvi kérdéseket nem kéne feszegetni mert könnyen... megüti a bokáját :P Olyan kiba vicces, hogy az MTT születésnap topicjának nyitó napján nyomtattam ki az ta belépés toszt 2 példányban. Most kezdhetek gondolkodni, hoyg elküldjem e. :P ....

És kriszana: egy jó büdös ****vel se jelezte nekem senki tavaly, hogy mi a *****-t keresek ott. És az égvilágon sehol, nem volt mtt tagsági kitétel. Eddig ilyenről egy rohadt szóval senki, semmit nem említett. :P Az átmenet gyorsaságának oka érdekelt meg, az, hogy mi alapozta meg. De erre már ne mkapok váalszt. A vicc az, hogy nem is mennék. De az a baj, hogyha akarnék se tudnék :(
Szeretném, akkro tudni, hogy mi az MTT tagok privilégiuma, amivel egy külsős nem rendelkezhet. ( a szavazati jogon a közgyülésen, ill. az MTT születésnapon való részvétetellel( nem a pénzbeli kedvezmények érdekelnek.)

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254647 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

O.F.F. írta:

így hát széthúzás támadt az edánok között, amelyben Morgoth árnyéka tükröződött

Így szított gonosz suttogással és hamis tanáccsal Melkor viszályt a noldák közt

Divide et impera!

(Khm, az utolsó magyarul úgy hangzik, hogy "oszd meg és uralkodj!".
A hobbitok között nem tudott semmit szítani, mert a hobbitok jelentéktelenebbek és mert az eszük se oly' sok. Tehát itt most edánok vannak, vagy noldák, akiken a gonosz uralkodni akar. Okos nolda, okos edán a más hibájából tanul, tessenek tanulni Tolkien történeteiből, ne vesszenek itt össze nekünk, no!


ADÁN, könyörgöm... (ha már adan nem lehet... :roll: )

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254630 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

O.F.F. írta:

így hát széthúzás támadt az edánok között, amelyben Morgoth árnyéka tükröződött

Így szított gonosz suttogással és hamis tanáccsal Melkor viszályt a noldák közt

Divide et impera!

(Khm, az utolsó magyarul úgy hangzik, hogy "oszd meg és uralkodj!".
A hobbitok között nem tudott semmit szítani, mert a hobbitok jelentéktelenebbek és mert az eszük se oly' sok. Tehát itt most edánok vannak, vagy noldák, akiken a gonosz uralkodni akar. Okos nolda, okos edán a más hibájából tanul, tessenek tanulni Tolkien történeteiből, ne vesszenek itt össze nekünk, no!


Ajánlom figyelmedbe a Megye megtiszítása c fejezetet a Gyűrűk Urában. A hobbitokat is meg lehet osztani, csak nem olyan mértékben.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254624 Írta: O.F.F.
O.F.F. válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

így hát széthúzás támadt az edánok között, amelyben Morgoth árnyéka tükröződött

Így szított gonosz suttogással és hamis tanáccsal Melkor viszályt a noldák közt

Divide et impera!

(Khm, az utolsó magyarul úgy hangzik, hogy "oszd meg és uralkodj!".
A hobbitok között nem tudott semmit szítani, mert a hobbitok jelentéktelenebbek és mert az eszük se oly' sok. Tehát itt most edánok vannak, vagy noldák, akiken a gonosz uralkodni akar. Okos nolda, okos edán a más hibájából tanul, tessenek tanulni Tolkien történeteiből, ne vesszenek itt össze nekünk, no!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254581 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

_Phelan_ (Caranthír) írta: kriszana: érdekes akkor tavaly még MTT tag voltam? 8O


Mér' olyan nehéz ezt megemészteni?
Még mindig nem értitek? Pedig egyszerű.
Tavaly sem voltak meghívva nem MTT-sek, hívatlanul jöttek... sok más MTT-s megdöbbenésére... jólérezték magukat, és bemutatkozás nélkül távoztak...

Szóval nem voltak külsősök meghívva. Eddig se kellett volna.
Remélem, a következő vezetés ezt is szigorúbban veszi ezek után!
És Brisa igaza van. Én, mint MTT tag is támogatom a változásokat!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254579 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Brisa írta: Én csak egy valamit tennék hozzá: sok változás lesz még az MTT életében azon kívül is, hogy most már a szervezők szigorúan veszik az MTT-tagság meglétét a szülinapnál. :wink:


Remélem ez a változás a többség előnyére válik, de tudom mindenkinek megfelelőt készíteni nem lehet. :itscool:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254578 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én csak egy valamit tennék hozzá: sok változás lesz még az MTT életében azon kívül is, hogy most már a szervezők szigorúan veszik az MTT-tagság meglétét a szülinapnál. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254573 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Inczy írta: Egy MTT szülinapot egy frankó szóváltás előz meg, utána meg tüskék maradnak az emberekben.


Ez olyasmi dolog volt, ami előbb vagy utóbb a terítékre kerűlt volna, de így megbeszélve azt hiszem mindenki kifejthette a véleményét.
Ez csak egy szimpla vita volt, bennem nem mardt "tüske", az biztos. Akiben meg igen, az sürgősen húzogassa ki, mert elmérged! :cooljump:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254539 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ha jól tudom a közgyűlés nyilvános, de csak a tagoknak van szavazati joga, de javítsatok ki, ha tévednék.
Phelan, egyáltalán nem gyakori...hiszen van a kgy, ami félig nyilvános (tudtommal), és van a szülinap, ami nem nyilvános. A tábornál nem arról volt szó, hogy tag vagy nem tag az illető, hanem az, hogy a táborlakók fizették a helyet, ahova lementek, és nyilván a keretjáték szempontjából sem olyan jó a dolog...de ez már magánvélemény. Vagyis minden az, amit írok...semmi köze semmilyen hivatalos állásfoglaláshoz. Remélem senkiben nem marad tüske Inczy, hiszen értelmes emberek volnánk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254536 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
Felagund :) Nem tudok róla, hoyg valaha is lett volna, oylan hoyg csak atgoknak. Egyébként olavsd el Alyr hozzászólását ha az enyém nem érted.

Estel: Na látod.. erről pl. én ne mtudtam. Mint külsős, sose lett volan arcom, egy a tagoknak fentartott szavazásra bepfoátlankodni. Az MTT születésnap nálam más megítélés tárgya. Egy oylan dolog aminek a barátaim örülnek. És én is örülök ha a barátaim örülnek = szeretnék velük együtt örülni neki.

Drizzt: Mint az elöbb Estelnek írtam, én nem tettem ilyet tudtommal, és nem is próbáltam kihasználni ezt, nem tudtam, hogy ez iylen ygakori lenne. Táboros esetről is csak egyről tudtam, és nem is sejtettem, hogy ez ilyen nagy horderejű dolog. De úgylátszik igen.

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254534 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
szerintem se érdemes tovább vitatkozni.
Drizzt megmondta a frankót...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254533 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Az álamat a földről kellett összevakarnom...
Tudjátok, ez az egész már csak a vita miatt nem érte meg.
Megéri a pénz, a szigor meg minden EZT?
Egy MTT szülinapot egy frankó szóváltás előz meg, utána meg tüskék maradnak az emberekben.
Jók vagyunk, így kell ezt.

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254528 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
ÁTJÁRÓ-NAP 2005.

Immáron hagyományosnak mondhatóan idén is megrendezésre kerül az Átjáró Nap az Eredeti Csillagok Háborúja Klub Egyesület, a Magyar Csillagkapu Klub és a Magyar Star Trek Klub, valamint a www.sci-fi.hu közreműködésével.
A rendezvényen jelen lesz: Jeremy Bulloch (Boba Fett megformálója), Ian Watson, Bán János, Berke Szilárd, Böszörményi Gyula, Goldman Júlia, Kornya Zsolt, Nemes István, Pálinkás Imre, Tóth Norbert, Kolozsvári Zsófia, Molnár Gábor, Gáspár Péter, Surgó Csaba, Németh Attila és Pék Zoltán.

A rendezvényen a Magyar Tolkien Társaság is képviselteti magát infópulttal, a színjátszókör Kis Humoros Előadásával (11:30-tól), valamint egy tudományos előadással.

A részletes programot a atjaronap.sf.hu/index.phtml webcímen lehet megtekinteni.

Időpont: Május 8. 10:00-21:30

Helyszín:Budapest, Millenáris Park Teátrum (1024 Budapest, Fény u. 20-22.)

Belépők:
Gyermekjegy(14 év alattiaknak) -1000 Ft
Klubtagsági jegy - 1000 Ft
Normál jegy - 1500 Ft
Családi jegy - 3200 Ft

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254523 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sztem egyértelmű...voltak eddig is olyan dolgok, amik csak tagoknak lettek volna, de ezt nem tartották tiszteletben a nem tagok, ugyanakkor a vezetőség toleráns volt, hiszen nem küldte el őket a ....... Szóval a lényeg az, hogy most azért vitatkozhatunk erről, mert egyrészt ez egy baráti közösség, és nyilván nem szúrunk ki azzal, aki a barátunk...annyit tehettünk, hogy reméltük, hogy ezek az emberek nem használják ki ezt a baráti köteléket. A tárboba, ha jól emlékszem ezért juthattak el végül is olyanok, akik nem voltak táborlakók...mert nem vagyunk ******ök na, vagyis az akkori vezetők nem voltak. Most pedig, már jó előre ide volt írva a figyelmeztetés, hogy nem lesz ilyen szintű tolerancia...talán pont azért, mert kihazsnálták anno. A tosznak kell ezen vitatkozni. Az megy Sopronba, aki akar, de az MTT-s programokban csak tagok vehetnek részt. ennyi és kész. Sztem ez nem érdemel több szót. Vagy mittomén...majd később átnézem értelmeset írtam-e :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254503 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mi pedig ugyanúgy nem reklamáltunk - és nem is fogunk - ha nem MTT-sek is jöttek közgyűlésre... ;) mert bár az belső dolog, mégis inkább szól a közösségről, és annak múltjáról-jövőjéről, mint a szülinap. Én MTT-tag létemre még egyik születésnapon sem voltam, amit bánok, de túléltem... Neked legalább tavaly megadatott. Ne légy telhetetlen! :look:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254500 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én úgy látom, _Phelan_ tavaly volt születésnapon, bár nem MTT tag. Akkor nem nehezményezte senki hogy ha nem az, mért van ott.
Most viszont nehezményezik és nem érti mért fáj nekik az ami tavaly még nem fájt.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254499 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
_Phelan_
Tudtommal EDDIG IS csak tagoknak volt, de ha ezután azt mondják, hogy csak tagoknak lesz, nem lehet egy szavad se (lásd az alant leírtakat).
Miért akadékoskodsz még mindig???

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254498 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
kriszana: érdekes akkor tavaly még MTT tag voltam? 8O

Estel: a közgyűlés miatt még nem is reklamáltam soha... :P nem is fogok. Mert az az intézmény belső dolga. Az MTT születésnapja viszont szerintem inkább közözsségé.

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254494 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

_Phelan_ (Caranthír) írta: Csak egy kicsit megcsapott ez a hirtelen újjítás... mertha ugye eddig is csak MTT tagoknak lett volna a szülinap akkor ugye... bevett szokás lenne. Csakhogy eddig nem így volt.

eddig is csak MTT tagoknak volt...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254488 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
a közgyűlés se tali... :roll:
és ha az MTT szemszögéből nézzük, a szülinapja se igazán az, hanem egyesületi esemény... ;) aki be akar közösülni, egyesüljön! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254483 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
... elolvasta egyáltalán vki amit írtam? :P Értem a kedvezményeket, főleg a pénzbelieket. Csak egy kicsit megcsapott ez a hirtelen újjítás... mertha ugye eddig is csak MTT tagoknak lett volna a szülinap akkor ugye... bevett szokás lenne. Csakhogy eddig nem így volt. ÉS nem tetszene ha 1nél többre nőne az oylan talik száma /év ahonnan ki avgyok közösítve. ( Lehet másképp is fogalamzni, és féloldalon keresztül magyarázni. Én így érzem.)

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254454 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

telcontar írta: Erre talán tényleg Felagund a legjobb példa. SOkkal többet tesz az mtt céljaiért mint sok tag, de (szvsz) ezt nem azért teszi hogy az mtt-nek jobb legyen, hanem hogy a célok, amelyeket részben magáénak érez, megvalósuljanak, illetve segít a barátainak, mert ettől jól ézi magát. (Jól gondolom?)


Hátőőőizééé...
Ami azt illeti azért segítek, hogy megvalósuljanak a saját célkitűzéseim, ami Tolkien műveinek magyarországi megismertetésére irányul (és furamód egybevág az MTT alapvető célkitűzéseivel... :lol: ).

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254422 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Már jórészt leírták előttem, de röviden foglalva:
Tudtommal az MTT alapszabályában is megfogalmazott dolog, hogy a tagok - tagdíjfizetésért (stb.-ért) cserébe - kedvezményekhez jutnak (pl. kedvezményes tábordíj, belépők, saját program mint MTT szülinap), aki ezeket szeretné igénybe venni, és ily módon is támogatni erkölcsileg aláírásával és anyagilag a tagdíjával a Társaságot, az belép; aki pedig saját döntéséből nem lép be, az tudja, hogy le kell mondjon ezekről a kedvezményekről, és ha emellett mégis segít a rendezvényeken, az megint az ő dolga. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254378 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Az alábbi tévedésemért elnézést kérek mind Olostától, mind Olórintól.
Olórin: őszintén remélem, hogy sikerül egy intelligens megoldást találni...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.952 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére