Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
19 éve 6 hónapja #251807 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kicsik és Nagyok,

nagy örömmel jelentem be, hogy a tavaszi, tisztújító közgyűlés időpontja

MÁJUS 21. !

Részletek később.

Addig pirossal karikázzátok be a kalendáriumotokban ezt a napot, mert a piros jó szín, a közgyűlés pedig fontos.

Minden jót!
M

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251778 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A moderátorok javaslata alapján, az MTT elnökség támogatásával Ulmo is Site Admin lett a tolkien.hu-n.

Jó munkát, sok sikert kívánunk neki.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251442 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdv!

Nemrég megalakult a Kreatív Művészeti Csoport (az alapítóokiratot nemrég elküldtem, remélem megérkezik), és első munkánk gyanánt
szeretnénk szervezni egy pályázatot a tolkien.hu fóruma számára, melynek témája Szauron harmadkori testetöltésének ábrázolása bármilyen képző,- vagy iparművészeti alkotással (extrém ötleteket is elfogadnánk, a lényeg hogy kicsit rendhagyó lenne a dolog). Nyeremény nem lenne, csak kiállítanánk a munkákat egy tolkienes rendezvényen.
Mit szóltok, mehet a dolog?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250110 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Az InfoCsoport a tájékozódási lehetőségek felgyorsítása és egyszerűsítése érdekében elindított egy MTT Hírblogot, amolyan üzenőfal-szerűséget (köszönet az ötletért a GOMUNCS-nak!), ahová összegyűjtjük az összes hírt és tudnivalót egy helyre!
A bejegyzéseket csak az InfoCsoport tagjai írják, a kérdéseket, véleményeket, ötleteket kommentbe lehet írni a hírek mellé (aki blogot ír, annak nem lesz újdonság a dolog)!

A dizájn még nem végleges, de az idő szorítása miatt nem érdemes emiatt halasztani a nyilvánosságra hozását.

Remélem, segítségetekre lesz!
A cím:
mtthirek.blogol.hu

Természetesen a fontos infókat nem csak a blogra de a fórum megfelelő topicjaiba is beírjuk továbbra is (minél több helyen megtalálhatóak a hírek, annál jobb), valamint a Tolkien.HU és Völgyzugoly megfelelő oldalaira.
Az e-mail címünkre és topicunkba továbbra is várjuk a kérdéseket, reakciókat tevékenységünkkel kapcsolatban!

Gandalf, csoport-koordinátor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249464 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A jelenlegi vezetőség berkein belül felmerült az ötlet, hogy a közgyűlésre készülve érdemes lenne egy olyan nem hivatalos megbeszélést szervezni, amelyen a jelenlegi vezetőségi arcokon kívül azok is részt vesznek, akik eddig is sokat tettek a társaság működtetéséért és potenciálisan esélyesek, hogy bekerüljenek a választás után felálló új vezetőségbe.

A megbeszélés témája:
Hogyan működjön az MTT a második vezetőségi ciklusban?
Milyen felelőssége van az elnökség és az FB tagjainak a testületi döntésekben való részvételen kívül?
Milyen mértékben várható el, hogy részt vegyenek a szervezet napi tudományos/ismeretterjesztő/közösségi életében?
Milyen döntéshozói és milyen napi "szervezetüzemeltetési"; feladatot kapjanak a választott tisztségviselők? (Mi a szerepe az elnöknek, elnökhelyettesnek, milyen szervezeti formában, milyen jog és felelősségi körökkel működjön a titkár és a pénztáros, stb.)
Milyen elvek alapján érdemes javaslatot tenni az új vezetőség tagjaira? (Pl.: legyen-e "hivatalos"; csoportos jelölés... ;)
Milyen jelölési és milyen választási szisztéma szerint folyjék a tisztújítás?
Mindezek érdekében milyen Alapszabály módosításokat kellene beterjeszteni a közgyűlés elé még a választások előtt?


A találkozó nyitott az MTT minden tagja előtt, de elsősorban azokat várjuk, akik felelősséget éreznek magukban, és akár a vezetőség tagjaként is készek részt vállalni az MTT céljainak elérésében.

Időpont: 2005. április 3. (vasárnap) 17-20 óra.
Helyszín: Tóth Kocsma (1055 Budapest V., Falk Miksa u. 17. - www.tothkocsma.hu )


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249308 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
FIGYELEM!!!

www.sziget.hu/fesztival/civilsziget/59721.html

Jelentkeztem a nevünkben, hogy hátha kapunk saját sátrat. Lau azt mondta megírja a pályázatot.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #249263 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
öööö...nekem az lenne a kérdésem, hogy nem akarja egyszer az MTT képvielni magát Fesztergomon, valahogy úgy, mint a Szigeten...? De ez csak egy halk kis kérdés volt.... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248737 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Toma gazda írta: srácok nem lenne valakinek kedve kijönni a Magyarszigetre??

aug 3-10




megj: fogalmam sincs mikor lesz sziget nem akarok keresztbeszervezni semmit

mi az a magyarsziget? néptáncok meg ilyesmi?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248677 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Toma gazda írta: srácok nem lenne valakinek kedve kijönni a Magyarszigetre??

aug 3-10

megj: fogalmam sincs mikor lesz sziget nem akarok keresztbeszervezni semmit



Szia Toma,

nekem igen, de ezt úgyis tudod... :wink:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #247777 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
srácok nem lenne valakinek kedve kijönni a Magyarszigetre??

aug 3-10




megj: fogalmam sincs mikor lesz sziget nem akarok keresztbeszervezni semmit

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #247678 Írta: Vénia
Vénia válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szerintem is jó lenne megint kint lenni a Szigeten, bár tavaly én nem voltam, de idén szeretnék :hello:

"Vajon bekerülünk-e valami regébe vagy
énekbe, fel fogják-e olvasni vaskos
könyvekből hosszú-hosszú évek múltán
is"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #247597 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rabyn írta: Sziasztok!

Mivel nyáron lesz sziget, és én úgy tudom nem lenne rossz ha kijutnánk beszéltem Apával. Adott nekem elérhetöséget akivel beszélnem kell és elvileg ki tudnánk jutni. e mgé semmi se biztos. Beszéljek ezzel az emberrel vagy sem?


Szerintem szívesen csinálnánk mégegyszer a tavalyit. Én biztosan, úgyhogy beszélj vele :) !

J.

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #246926 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mindenki, akit érdekelnek a Magyar Tolkien Társaság idei nyári táborai (Nagy nyári tábor, Relax-tábor) az töltse ki az alábbi kérdőívet!!!

tolkien.hu/mtt_nagytabor2005pre1.php

A kérdőív kitöltése nagyon nagy segítséget nyújt mindkét tábor szervezőinek!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #245132 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Farsang 2005

A Magyar Tolkien Társaság díjai az egyesületért legtöbbet fáradozó személyeknek a közönség szavazatai alapján:
Mathom- díjat nyert Kriszana
(a vezetőségi tagoknak járó) aGandalf- díjat nyerte Brisa.
Gratulálunk!
A Farsangi bál bálkirálya Ery lett, a királynő Esgal, helytartójuk Alcarcalimo.
Tisztségüket egy évig látják el, kéretik a kellő tisztelettel szólni hozzájuk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #244618 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Mivel nyáron lesz sziget, és én úgy tudom nem lenne rossz ha kijutnánk beszéltem Apával. Adott nekem elérhetöséget akivel beszélnem kell és elvileg ki tudnánk jutni. e mgé semmi se biztos. Beszéljek ezzel az emberrel vagy sem? (a tavalyiakbol okulva nem szivesen adnám ki a kezemböl a szervezést, illetve csak olyannak aki tényleg megcsinálja)
Ha ugy lehetnénk kint mint ahogy tavaly lehettünk volna az szerintem jó lenne. Persze prgoramot kell vinnünk.
szóval elkezdjem szervezni vagy sem?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #244122 Írta: Rohin
Rohin válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
köszönöm!!!

- Az énekesmadár.
- Úgy ám. A rigó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #244119 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rohin írta: Meg tudná nekem valaki mondani, hogy ez-e az a cím amire a csatlakozó nyilatkozatot kell elküldeni? : 1192 bp bercsényi u. 84/II 1. em. 7.

Nem, erre a címre ne küldj semmit.
Ez a helyes: Magyar Tolkien Társaság: 1701, Budapest, Pf. 79.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #244118 Írta: Rohin
Rohin válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Meg tudná nekem valaki mondani, hogy ez-e az a cím amire a csatlakozó nyilatkozatot kell elküldeni? : 1192 bp bercsényi u. 84/II 1. em. 7.

- Az énekesmadár.
- Úgy ám. A rigó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #244113 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Yiqqe Linyaqussu írta: Üdvözletem!

kriszana írta: Ha jól sejtem, abban maradtunk a legutóbbi közgyűlésen, hogy a kedvezményes tagdíj csak akkor számít, ha év elején fizeted be... - de ez nem biztos.


Én valamiért pont az ellenkezőjére emlékszem... Ha jól tudom, úgy volt, hogy bármikor be lehet fizetni hat, illetve tizenkét hónapra a tagdíjat (tehát nem naptári évekre számoltunk). Viszont fontos kritérium volt, hogy a kedvezményes befizetés igénybe vételekor a tag nem rendelkezhet tagdíjhátralékkal. Tehát ha diákként van kéthavi tartozásom, nem adhatok be ötezret, mondván, hogy akkor a kéthavi tartozás lerendezve, és négy hónapra előre befizettem, hanem előbb ki kell egyenlítenem a teljes tartozást, és aztán lehet kedvezményesen előre befizetni. Ez természetesen mind a hat, mind a tizenkét hónapos befizetésre, és diákra-felnőttre egyaránt vonatkozik.

icke

Köszi, hogy leírtad. Én rosszul emlékeztem.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #244099 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdvözletem!

kriszana írta: Ha jól sejtem, abban maradtunk a legutóbbi közgyűlésen, hogy a kedvezményes tagdíj csak akkor számít, ha év elején fizeted be... - de ez nem biztos.


Én valamiért pont az ellenkezőjére emlékszem... Ha jól tudom, úgy volt, hogy bármikor be lehet fizetni hat, illetve tizenkét hónapra a tagdíjat (tehát nem naptári évekre számoltunk). Viszont fontos kritérium volt, hogy a kedvezményes befizetés igénybe vételekor a tag nem rendelkezhet tagdíjhátralékkal. Tehát ha diákként van kéthavi tartozásom, nem adhatok be ötezret, mondván, hogy akkor a kéthavi tartozás lerendezve, és négy hónapra előre befizettem, hanem előbb ki kell egyenlítenem a teljes tartozást, és aztán lehet kedvezményesen előre befizetni. Ez természetesen mind a hat, mind a tizenkét hónapos befizetésre, és diákra-felnőttre egyaránt vonatkozik.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #244053 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Phaedra/Namarie írta:
Off: nekem egyszer azt mondta valaki, hogy egy egyesületnek az első öt-tíz évet kell túlélnie, mert az a legnehezebb. Utána már jó. Én azt hsizem, sőt, meg vagyok róla győződve, hogy hosszú életűek leszünk.


Megjegyzem a harmadik évnél tartunk(otok) és a viharfelhők meg csak gyülekeznek... :?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #244044 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Ankalimon írta:

Lamorak írta:

telcontar írta: Név szerint sajnos nem emlékszem az illetőre, de azt tudom, hogy a Magyar Shakespeare Társaság egyik tagja mondta: az MTT a fennállása első évében többet ért el Tolkien tudományos alaposságú tanulmányozása és ismeretterjesztés témájában, mint a MST fennállásának tíz éve során.


Wow, ez tetszik. Hol volt ez, Telcontar? Érdekes lenne tudni, ki volt ez.




Ha jól emlékszem kedvenc főnököd, Szőnyi György Endre mondta még az első konferencián.


Off: nekem egyszer azt mondta valaki, hogy egy egyesületnek az első öt-tíz évet kell túlélnie, mert az a legnehezebb. Utána már jó. Én azt hsizem, sőt, meg vagyok róla győződve, hogy hosszú életűek leszünk.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #244040 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Éves tagdíj:
:arrow: Felnőtteknek/dolgozóknak 12.000 HUF, kivéve ha egy összegben fizeted be, mert akkor csak 10.000 HUF-ot kell fizetned.
:arrow: Diákoknak 6.000 HUF, kivéve ha egyösszegben fizeted be, mert akkor csak 5.000 HUF.

Féléves tagdíj:
:arrow: Felnőtteknek/dolgozóknak 6.000 HUF, kivéve ha egy összegben fizeted be, mert akkor csak 5.000 HUF-ot kell fizetned.
:arrow: Diákoknak 3.000 HUF, kivéve ha egyösszegben fizeted be, mert akkor csak 2.500 HUF.

Ha jól sejtem, abban maradtunk a legutóbbi közgyűlésen, hogy a kedvezményes tagdíj csak akkor számít, ha év elején fizeted be... - de ez nem biztos.

Ha valamit rosszul írtam, légyszi valaki okos ember javítson ki. Köszi

A szegény vidékiek meg sétáljanak el egy OTP-be, és fizessék be/utalják át az összeget a MAGYAR TOLKIEN TÁRSASÁG nevére 11709002-29900181 számlaszámra.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja - 19 éve 7 hónapja #244027 Írta: Ungoliant
Ungoliant válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
edited

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 7 hónapja #244022 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
ááááááááááááá valaki adjon már egy cseekkeeeeeeeeeeeeeeet :? 8)
Szegény vidéki mit csináljon? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243949 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
És a féléves?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243832 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243783 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Lamorak írta:

telcontar írta: Név szerint sajnos nem emlékszem az illetőre, de azt tudom, hogy a Magyar Shakespeare Társaság egyik tagja mondta: az MTT a fennállása első évében többet ért el Tolkien tudományos alaposságú tanulmányozása és ismeretterjesztés témájában, mint a MST fennállásának tíz éve során.


Wow, ez tetszik. Hol volt ez, Telcontar? Érdekes lenne tudni, ki volt ez.




Ha jól emlékszem kedvenc főnököd, Szőnyi György Endre mondta még az első konferencián.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243720 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Lamorak hétfőnél előbb nem fog nethez jutni...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #243713 Írta: Ungoliant
Ungoliant válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mondjuk ha valaki meg tudja oldani nem kell budapestinek lennie. Lamorak te nem vállalnál konzulensi szerepet?:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.963 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére