Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
19 éve 10 hónapja #228204 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A következő helyekről jött vissza a levél

Csúzdi Gerda 1046 Budapest Reviczky u. 38/d
Dóra Ádám Gusztáv 1032 Budapest Szőlő u. 82
Kápolnai Viktória 1044 Budapest Füredi út 11/d 6/25
Kósik Barbara 9970 Szentgothárd Hunyadi u. 25. 1/4
Nagy Elvira Virág 1152 Budapest Szilas park 22. IV./3
Tóth Hermina Napsugár 5820 Mezőhegyes Május 1 tér 6/1

Tud róluk valaki? Ha igen nekem szóljon.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228106 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Ery írta: Én decembertől minden hónap 8. napján OTP-n keresztül utalom a tagdijat. Ez így megfelelő?


Tökéletes. :wink:

Rabyn: a táborban 2x500 Ft-ot fizettél. Ez az elengedős cucc nem tudom, hogy volt, azt hiszem a nyugtán június-július szerepelt, de akkor a Te logikád szerint (hogy áprilisig volt elengedve) a május hiányzik. Gandalf esetéből kiindulva elvileg novemberi tartozás nem szerepel a levélben, mert ő októberig fizetett és 0Ft-ot írtak a levelébe saját állítása szerint... :idea: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228102 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Rabyn: november... (?)

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228073 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
hogy van nekem 2000forint elmaradásom? Táborban fizettem tagdíjat! két havit, és az elözö kgyiig biztos el volt engedve a tartozásom.. (azt hiszem az áprilisban volt) szal a tábori elötti kgyiig.. akkor befizettem annyit amennyi elmaradásom volt ha jol tom.. szal augusztus szept okt.. akkoriscsak1500nem? Vagy nemtom... mindenestre szeretnám tdni, h mennyi honapot nemfizettem.. Mert valami nem stimmel..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228052 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én decembertől minden hónap 8. napján OTP-n keresztül utalom a tagdijat. Ez így megfelelő?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228041 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ááááá, elnézést az OFF-ért, de nagyonlol élményben volt részem!

Mivel a Magyar Posta sebességében már rég nem bízom, elzarándokoltam a Móriczon álló OTP-be, féléves tagdíjat utaltatni. Kérdezi a kiccsaj a nevem.
Oké, nagy levegő, fölkészülés a hótt értetlen képpel visszakérdezésre, mondom: Kirschner Viktória

Á, s-c-h-n-e-r, ugye? ( 8O 8O 8O ) Egyik osztálytársamat is így hívták!

Kis híján megöleltem! :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228040 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mindenki kedvéért

A levélben mindenki kapott csekket. Arra csak a feladó címét kell ráírni. A jobb felső sarokban van egy közlemény mező, oda kell a nevet és a befizetett hónapot beírni.

Figyelem!!!! Senki se fizessen tagdíjat postai piros csekken. Aki ilyet tesz arra hűdenagyonmérges leszek!

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227999 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Off:
Köszönöm. Amúgy menézném, amint nekiállsz valakit kizsigerelni.... :lol:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227995 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Phaedra/Namarie írta: Az iszonyatosan gyengék kedvéért:

melyik az a cím, ahova be kell fizetni a tagdíjat? (pontosan leírva). És azt, hogy melyik havit fizetném, hova kell írni?


Az én levelemben volt mellékelve pár csekk, amin rajta van a számlaszám... :wink:
Hogy melyik havi tagdíjat + a polgári neved pedig a Közlemény rovatba, pl. "Gipsz Jakab 2004. máj.-nov. tagdíj" [size=9:1fadz09k](aki Gipsz Jakabot mer írni kizsigerelem :D )[/size].

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227991 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Az iszonyatosan gyengék kedvéért:

melyik az a cím, ahova be kell fizetni a tagdíjat? (pontosan leírva). És azt, hogy melyik havit fizetném, hova kell írni?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227950 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Brisa írta: Nekem a meghívón is a régi VZ-cím van. :D

Viszont a levélcím az valójában az a cím, ahová az MTT van bejelentve hivatalosan. A levelezési címünk valóban a 1701 Bp. Pf. 79. De nem tévesztendő össze a kettő. Levelet a postafiókunkba kell küldeni, viszont pl. a számlát a bejelentett címre kell kérni.

Nah, ezt eddig még nem is tudtam. És a számlaszámon kívül kell még valamit erre a régi, bejelentett címre kérni? Vagy minden más megy a postafiókba?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227948 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nekem a meghívón is a régi VZ-cím van. :D

Viszont a levélcím az valójában az a cím, ahová az MTT van bejelentve hivatalosan. A levelezési címünk valóban a 1701 Bp. Pf. 79. De nem tévesztendő össze a kettő. Levelet a postafiókunkba kell küldeni, viszont pl. a számlát a bejelentett címre kell kérni.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227946 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A levélpapír tetején az áll, hogy
1073 Budapest, Városligeti fasor 3. I. em. 3. - volgyzugoly.stop.hu/mtt

nos, sem a levélcím, sem a webcím nem stimmel (örülök, hogy Völgyzugoly van rajta, de még akkor sem stimmel a cím, mert az említett szerver már rég nem létezik). A másik lapon (a meghívón) már a Tolkien.HU van feltüntetve (helyesen, szerencsére), de a postacím ott se stimmel. A szövegben magában már az új postacím van.

Volt már ilyen problémám korábban is, szóltam, de a helyzet nem változott. S ha legközelebb is ilyen levelet kapok, legközelebb is szólni fogok! :wink:

(megsúgom egyébként: Vz-n az MTT-oldal címe: volgyzugoly.uw.hu/mtt/mtt.php )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227886 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nos igen sajna azt mi nem tudjuk megállapítnai, hogy papíron milyen dátum óta tag az illető, ha előbb fizetett tagdíjat akkor ez van... :roll: :P

Megfigyelésem szerint ha október hónapig be van fizetve valakinek a tagdíja, akkor a levélben 0 Ft tartozás szerepel. :idea:

Szerencsére nem egy példa előfordult már, hogy egy tag a következő félévre vagy évre előre befizette a tagdíját, és akkor nem kellett havonta törődni vele. Szóval persze hogy lehet. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227881 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti és Sil, köszönöm a választ!

Akkor teszek is egy félre nem érthetö utalást.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227820 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
bocsánat, nem gúnyosan akartam megnyilvánulni, és nem siklottam el afölött a tény fölött, hogy ez inkább valami melléklet, és a levél maga a KGY-re való meghívó...csak a fura adatok miatt elbizonytalanodtam, de befizetek 3havi díjat, mert vagy annyi, vagy 4havi a hátralékom. Bár jó lenne mosmá jól tudni :) .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227804 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedveseim

Csak hogy néhány félreértést elkerüljek. Most nem elsősorban felsólítást kaptatok, hogy fizessetek, hanem meghívót a Közgyűlésre. Ez ahogy látom mindenkinek elkerüli a figyelmét. Másodsorban mellékletként segítséget, hogy eleget tehessetek aláírásotokkal válalt kötelezettségeteknek. Eddig még egyetlen írott kilépési nyilatkozatot sem kaptam. Márpedig csak úgy, senkit sem törölhetek a listából. A levélben említett felfüggesztés sem törlés.

Mellesleg én is csak abból dolgozom amit kapok. Egyrészt a belépési nyilatkozatok alapján vezetem a Taglistát. Másrészt Rózsától és Kincsőtöl kapom a tagdíj befizetésekre vonatkozó adatokat. De ha el olvastátok volna pontosan a levelet akkor tudnátok, hogy a közgyűlés helyszínén is lesz lehetőség a pontosításra.

Gandalf neked Októberig ki van fizetve a tagdíjad.

Leguanember: belépés dátuma 2004.03.18 első befizetés 2004.01-hó fizetett 6x500Ft.
Drizzt: Belépés dátuma 2004.05.25 első befizetés 2004.02-hó befizetett 6x500Ft.

Amint látható van némi anomália. A tagnyilvántartás pontos a lefűzött belépési nyilatkozatok adataira támaszkodik és bármikor összevethető azzal. A tagdíjnilvántartást nem én vezetem és a mögötte álló adatokat sem én őrzöm. Mindazonáltal Rózsa és Kincső a rendelkezésükre álló adatokból a mindíg pontos munkát végeznek. A fenti két esetben ez még pozitív is a Társaságra nézve. De nem csak ilyenek vannak.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227796 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Leguanember írta: Azt szeretném megtudakolni, hogy ha túlfizetem magam, azt ugye a megfelelö számú hónapra elöre jóváírja a Társaság.
Mert ha holnapra ez biztos, akkor néhány évszakra lerendezem a tagdíjat abban a minutában.
Köszönöm elöre is a tájékoztatást.

Lehet előre fizetni, természetesen, sőt, akkor követendő példaként állítunk mindenki elé... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227793 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én is hasonlóan érdekfeszítö matematikai problémával kerültem szembe. Ezt nem gúnyosan mondom, hanem viccesen. jó, persze nekem van tagdíjhátralékom, miért is viccelödöm...

Azt szeretném megtudakolni, hogy ha túlfizetem magam, azt ugye a megfelelö számú hónapra elöre jóváírja a Társaság.
Mert ha holnapra ez biztos, akkor néhány évszakra lerendezem a tagdíjat abban a minutában.
Köszönöm elöre is a tájékoztatást.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227791 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nekem azt írtaja' levél, hogy 5.hó mittomén mikortól vagyok tag...befizettem 6 hónapot, és 3havi hátralékom van :mrgreen:
Szvsz ez nem egészen megbízható adat...most akkor mán télleg nemtom mennyivel tartozom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227763 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én megkaptam, de szvsz hibásak az adataim. Azt írja, hogy nincs tagdíj-hátralékom, pedig úgy emléxem, hogy van. Mennyire megbízható ez az adat? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227680 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Rabyn és mindenki akire vonatkozik.

Tudod mondhatnám, hogy minden hónap második pántekén este 6-tól lehet tagdíjat befizetni, de egyrészt rögtön kapnék 200 levelet hony nem lehetne mégis 200 egyéb időpontra befizetést át helyezni, mert akkor éppen nem érnek rá, de 200 egyéb időpontban igen. Másrészt pedig nem nagyon találnék olyan felelőség teljes embert aki ott ülne valahol és várná a befizetőket, majd el is számolna a pénzzel, s tenné mind ezt hónapról hónapra. De erre nincs is szükség mert a bankrendszer szerencsére már elégséges fejlettségi szinten van Hazánkban. Remélem a Posta is mert valszeg ma fogsz kapni egy levelet tőlünk (MTT) amelyben lesz befizetési csekk is (meg az is, hogy mennyivel tartozol, ha tartozol egyátalán) meg értesítés is. A befizetés nem ismeretéről, meg annyit, hogy a közüzemi számlák mellé sem csatolnak teljes körű használati utasítást, mégis be kell fizetni. Hidd el, nem olyan bonyolunlt és nem is fáj. Másodszorra már egészen könnyen fog menni. Mellesleg ha minden tagdíj be lett volna fizetve (kb 1 milla a hátralék) akkor nem csak a jegyekre számíthatnának a tagok.

De kérlek benneteket, hogy ne passzoljátok vissza a "labdát" azzal, hogy nem tudtok semmit az egészről, meg különben sincs információtok, meg nem mondunk semmit és nem adunk semmit, mert vannak azért szép számban akik rendesen és rendszeresen fizetnek. 99-en akiknek 3 hónapnál nem régebbi a tartozása és 31-en akiknek egyátalán nincs tartozása.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227546 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
MEGTALÁLTAM! 8)
www.visszaaradiohoz.hu/cikk.phtml?cim=irodalomtolkien.html
Tádáááááám! A Tolkien-rádiósorozat ÖSSZES epizódja, letölthető többféle formátumban is! Érdemes lenne a Tolkien.HU-ra felpakolni!
Bocs, ha félig offtopic, de nem tudtam, hova írjam. Végül is az MTT-nek elég sok köze van hozzá...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227521 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Rabyn, azért mert rengeteg probléma volt ezzel a módszerrel.

Ám ha hajlandó vagy 2-3 havonta kimenni Csepelre Rózsához, akkor talán megoldható. Ezzel már csak az probléma, hogy Rózsa rendkívül elfoglalt, de esténként talán már otthon van, és egy nyugta megírására talán szán 2 percet. De ezt vele kell megbeszélned. Ha kell a telefonszáma, írj privit.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227508 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
nem csak jegyért de ha kapnék azért mert csinálok is valamit annak azért tudnék örülni (boccs a hangnemért,de tényleg nem tudom megérteni hogy mért olyan nehéz megoldani h két három havonta /ha nem is havonta/ legyen egy nap vagy délután amikor el lehet menni élöben befizetni a tagdíjat..nem mintha lenne mostanában rá pénzem:()

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227503 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Rabyn, egyszer muszáj lesz megtanulnod... Egyeztetetünk időpontot, és elmegyünk együtt egy OTP-be, és befizetjük a hátralékodat, jó?
Elvileg amúgy a közgyűlésen lesz lehetőség a személyes befizetésre is.

[size=9:wkn67bqs]Valahogy rossz érzésem lett attól, hogy egy MTT tag csak jegyért cserébe segít szívesen... Nem volt ez mindig így. :( [/size]

Batti, Ankalimon: Lehet többet tudni arról, hogy milyen jellegű programokat várnak tőlünk?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227497 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Bár nekem van tagdíjhátralékom, de jegy ellenében szívesen segítek akármiben. (nemtehetek róla, hogy apám nem teszi folyószámlára a tagdíjbefizetsét saját keresetem meg nincsen, és mivel idQm meg alig van postára menni így nem tudom befizetni a tagdíjat... mellesleg továbbra se tudom hogyan kell, csekkem sincsen.. Mért nem lehet megoldani a személyes befizetést??)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227485 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sürgős segítséget kérek

Ismeri valaki Kálmán Esztert? Sürgősen kellene a címe.

Ugyanígy a Lennert Dánielé is.

Előre is köszönöm

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226986 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedveseim

Örömmel jelentem ki, hogy nem csak kérünk a tagoktól, hanem ha lehetőségünk van rá adunk is. A Danubius rádió szervezésében lesz egy rendezvény amelyben levetitik mind a három rész extra változatát. Mindegy a részleteket olvassátok el a www.danubius.hu -n. A lényeg, hogy kapunk néhány jegyet. Akinek a közgyűlésen nem lesz tagdíj tartozása az bizton számíthat arra, hogy kap belépőt. Majd el felejtettem. Természetesen a rendezvény fényének emelésében is részt veszünk. Akik még segítenek is ebben azok a jegyen kívül másra is számíthatnak. Hogy mire azt még nem tudom, de majd kitalálok valamit. Ezért kérek minden ilyen irányú ambicióval rendelkezőt, hogy sürgösen jelentkezzen Ankalimonnál.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226752 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Minden bizonnyal illene mondani valamit a közgyűlésről, elsősorban annak helyéről és időpontjáról.

Igyekszem tartani magamat az eddig válaszként elhangzott 2004 november 27-e 10:00-tol 18:00-ig a Ipartestületek Budapesti Szövetségének székházában 1077 Bp. VII-ker. Wesselényi u. 73. helyhez és időhöz

Azt mindenkinek tudnia kell vagy illik, hogy a közgyűlés előtt legalább 15 nappal kell értesíteni a tagokat levélben. Sajnos bizonyos okok, melyek részletezésébe inkább nem mennék bele, egyre közelebb hozzák azt a bizonyos 15 napos határidőt. De azt igérem, hogy nem lesz csúszás az értesítésben.

Remélem az a buzgalom amely a tagokban a közgyűlés felé irányúl, a megjelenésben is tükröződni fog. Sőt egyébirányú kötelezettségeinek is legalább ekkore lelkesedéssel tesz eleget mindenki. [size=9:x3w9cddw]Gondolok itt elsősorban a tagdíj befizetésére.[/size]

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.949 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére