Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
21 éve 5 hónapja #116608 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ave!

Megjött nekem is a levél. A mellékletben már szerepel az SF Nap és a HC pontos időpontja, a levélben sajnos csak xx szerepel a dátum helyett, ezért ideírom a pontos dátumokat:

VII. Sci-Fi és Fantasy Nap
Helyszín: Petőfi Csarnok
Időpont: 2003. május 18, vasárnap, de. 10-től estig

HungaroCon
Helyszín: Salgótarján, József Attila Művelődési Központ és egy csomó környező hely (mozi, Karancs Szálló konferenciatermei, stb, stb.)
Időpont: 2003. július 4-6. (július első hétvégéje).

bye
Miyazaki Jun
főszervező

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116478 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Megkaptam postán a hírlevelet, nagyon szépen köszönöm! Két apró, de fontos hibára hívnám fel a figyelmet:
A Fordítói Munkacsoport nem a Fordítói Konferencia helyett működne, hisz két teljesen különböző (de azért egymást érintő) projektről van szó! A két dolog viszonya mindenesetre még nem tisztázódott véglegesen... :roll:
A másik: A lapok tetején a Völgyzugolyos MTT oldal címeként a volgyzugoly.stop.hu/mtt van feltüntetve. Nos, ez a cím már régóta nem működik (kb. 4 és fél hónapja...), helyette ez az új cím:

volgyzugoly.uw.hu/mtt/mtt.php :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116333 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sajnos kiderült, hogy nekem 27-én vasárnap már van programom, ezért csak délután tudok menni a közgyűlésre! :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116262 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hahó

A Tolkien Klub következő rendezvényére 2003. április 18-án 17 órakor kerül sor az Almási téri Szabadidő Központban. A fő téma: "Helyszínek és történetük Középföldén" (előadó: Tallián Balázs alias Ulmo). Ez alkalommal a nyelvi szekcióban különleges csemege várja az érdeklődőket: "Ismerkedés a Sindarin nyelvvel".

A komoly program után szokás szerint sort kerítünk a bandázós/játékos talira is.

www.tolkien.hu/tolkienklub


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #116259 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdv!

Szeretnék vmit kérdezni. Tavaly nyáron, a szegedi tábrban én odaadtam Ancalimonnak a jelentkezési lapot az MTT-be, viszont azóta semmi olyan dokumentumot (e-mailt, egyebeket) nem kaptam meg, amit más tagok igen. Kérdésem tehát, regisztrálva vagyok egyáltalán?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115630 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kössz mindenkinek aki jelentkezett. De a levelek boritékolva vannak. Már csak postára kell adni a pakkot. 115 boriték.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115586 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Lecci az illetekesek ma delutan 4-ig valaszoljanak mert utana eldobom a billentyuzetet es rohanok ugyintezni es mar nem fogok tudni netet nezni jovo het hetfoig.
Koszi!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115552 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Úgy én is szívesen segítek, ahogy Beleg, mert időm sajnos nekem sincs.. :?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115538 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A nem-tolongasrol: - no hat ilyesmirol beszeltem.

Akkor tudok segiteni ha nem kell sehova elmenni es ott csinalni, hanem esetleg elhozok par boritekot es belerakni valot es otthon megcsinalom. Mert amugy nincs idom sehova sem elmenni, mivel ki%^@$%!# elfoglalt vagyok. :evil: Es szerintem ezzel sokan vannak meg igy.
Ha ez igy megy, ma delutan be tudok ugrani valami emberi elerhetosegu helyre a boritekokert. Ha nem, akkor sorry (hetvegen kulfoldon vagyok, tehat csak a mai delutanrol lehet szo). Ja, es pizem egy filler se nincs most, ugyhogy ez esetben az is kene hogy fel tudjam adni a postan. 50 boritekot vallalok. Kellek?

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115522 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Dínchamion írta: Batti: Én segítenék, de nem vagyok ugye Pesten... :roll: Anélkül meg nem megy...

Hát igen, én is ebben a cipőben járok... :cry: [size=9:1ploe6dz]Pedig a cégnél én intézem a postázást is, úgyhogy tapasztalatom is van benne...[/size] :roll: :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115516 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti: Én segítenék, de nem vagyok ugye Pesten... :roll: Anélkül meg nem megy...

finwe: lesz, hogyne lenne. Nézz be a Tolkien-klub topicba, meg a Híreket is figyeld! :wink: Ja, és persze gyere a közgyűlésre jól! :)

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115493 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Con-ügyi privimet megkaptad, Batti?

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115417 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sajnálatos de nem nagyon tolonganak a jelentkezők amikor munkát kellene végezni. Nem baj, majd megoldom ezt is, mint annyi mást. Telcontar_Leli az egyetlen aki jelentkezett. Neki nagyon köszönöm de addigra szeretnék végezni. 115 borítékba kell közel 1000 lapot becsomagolni. és felcimkézni, majd feladni postán.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115401 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Helló!

Üdvözlök mindenkit!
Érdekelne, hogy mikor lesz legközelebb valami nyilvános MTT-s rendezvény? Mert engem érdekel, hogy mit is csináltok Ti, és esetleg szívesen csatlakoznék is amennyiben lehetséges, és ha közös az érdeklődésünk

Köszönettel

Finwe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115265 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!
Olvasom a 2zsiráf újságot, eljutok a 37. oldalra, és mt látok?! :)

Gyűrűk Ura Klub
A Magyar Tolkien Társaság, az Almássy téri Szabadidőközpont közös programjának célja... (stb.)


Cica, ebben a Te kezed van, ha jól sejtem... :) :wink:

Tehát, mivel ez is sajtóanyagnak számít - amit legutóbbi, többhónapos információim szerint Evenstarnak kell eljuttatni, akivel mellesleg 1000 éve nem találkoztam, és még van nálam egy jan. 4-i Magyar Hírlap cikk is... -, kérdésem, hogy jó-e fénymásolatban is, mert nem szívesen vágnék ki ebből az újságból... :roll: [size=9:1cwqlt8p](Lehet, hogy hü*ye kérdés... :roll: :oops: )[/size]

[size=9:1cwqlt8p](Batti: én segítenék borítékolni, csak egyetlen apró probléma, hogy nagyon túlzsúfolt vagyok most a hetekben, és nem lenne időm... :roll: :( )[/size]

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114985 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hát, így jártam így se tudok eljönni! :D :wink: :?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114952 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti: én csütörtökön ráérek úgy, hogy 3 körül az Árpád-hídhoz tudok menni, és 6-tól Noldás megbeszélés (még nem tudom hol). Ha ez így jó, szólj.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #114951 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti: én és sissee megyünk.... reszkessetek! :) ([size=9:q3d6sqzd]szülinapom után egy nappal... szemétség)[/size] :wink: Mármint a közgyűlésre 27-én... :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114869 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves tagtársak és nem tagtársak

A közgyülés 2003-04-27-én vasárnap lesz, 10:00 órai kezdettel. Helyszín az Almássy téri Szabadidöközpont 1077 Budapest Almássy tér 6. Ezekröl és a pontos programról minden tagot levélben tájékoztatok, még a napokban. A befejezés attól függ milyen tempóban tudunk haladni.

Ennek kapcsán szükségem lenne néhány, 3-4 fö segítségre a boritékoláshoz, a cimek felragasztásához és mindezek után az egészet feladni postán.

Jelentkezéseket itt kérnék, ha lehet minnél hamarabb.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114483 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
És kb meddig tartana? mondjuk én csak belépni megyek oda...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114475 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Bocsánat a kitörésért. Nem akartam. De egyszerűen kijött...... sorry

Akkor majd a vonaton tanulok..... :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114295 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Fiona írta: Bocsánat, hogy közbe szólok, de tekintettel vagytok a diákokra??? Már nem azért, de 27-e az vasárnap, utána meg rögtön hétfőn tanítás :arrow: És hát akkor egy, két órára készülni kell.......... nem gondoljátok?? :roll: :? :|


Kedves Fiona Drága

********************************************************
********************************************************
**********Írtam valami tartalmasat de inkább kitöröltem ******** ********************************************************
********************************************************

Egyébként meg Brisának igaza van, nem tudunk mindenkinek megfelelni.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114288 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Fio: Majd a vonaton tanulsz. :wink: Értsd meg, hogy nem lehet mindenkire tenkintettel lenni, mert akkor sosem lesz közgyűlés. Ez a szomorú igazság.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114245 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Bocsánat, hogy közbe szólok, de tekintettel vagytok a diákokra??? Már nem azért, de 27-e az vasárnap, utána meg rögtön hétfőn tanítás :arrow: És hát akkor egy, két órára készülni kell.......... nem gondoljátok?? :roll: :? :|

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114156 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Semennyire sem lesz "filled" csak a címzett vagyis a számlaszámunk lesz rajta.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114084 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A csekk mennyire lesz "filled"? Úgy értem, hogy a havi befizetésre lesz csak alkalmas, vagy lehet rajta intézni a nagyobb időszakok (pl. évi, visszamenőleg több hónapi, etc.) rendezését is?

Április 27. jó. (A 26-a is jó lett volna, de mindegy... :wink: :roll: )

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114078 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nagyon jo otlet a csekk.
Amugy a 27 nekem nem jo, suliban vagyok egesz nap. :evil:
Bar gondolom egy ember hianya nem a vilag, de azert szivesen ott lettem volna.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114077 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Rendben

Akkor elözetesen az április 27-ét célzom meg a közgyülés napjátnak. Erröl persze minden tag postai levélben fog értesülni.

A tagdij befizetés eléggé fontos probléma. Sajnálatos módon, biztos az én hibámból, a tagok többsége nem tudja hogyan kell befizetni a tagdijat. Biztos én lehetek az oka, mert nem mondtam még elégszer. Ugyanis sok tagnak van tartozása és olyan is van aki még egyátalán nem fizetett. Hogy ebbéli hibámon javitsak, ideirom az OTP-s számlaszámunkat. Söt néhány hét mulva lesz befizetési csekk is, amit a székhelyen lehet kérni. Erröl ugyan Gumipók nem tud még, de majd mondom neki.

Számlaszám: 11709002-29900181

A közlemény rovatba feltétlenül irjátok be, hogy ki (polgári név és nem nick) és melyik hónapot fizeti be.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114048 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szerintem jó lesz 27-e... [size=9:vl6a4qjv](meginn nem fogok semmitse tanulni... :roll: )[/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114039 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!
Még jó akkor, hogy szóltam... 8O :) Ápr. 27. nekünk - tudtommal - jó! :) [size=9:3u9q9d5k](Meghívók már ki vannak küldve? :roll: Mondjátok, hogy nem... akkor nem kell(ene) mégegyet küldeni...)[/size]

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.138 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére