Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
21 éve 7 hónapja #101653 Írta: cucuboy
cucuboy válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nekem mind eloadóként, mind résztvevöként kifejezetten bejött a konferencia. Nagyon kellemes aránya volt a tudományos diskurzusnak, és emellett pedig a kötetlen hangulatú esti, stb. beszélgetéseknek. Remélem, hogy a magyar irodalomtudomány berkeiben is jó volt a visszhang (amit lehet, megteszek ezért :D ), és ez csak a kezdete a Tolkien-ról folyó intézményes tudományos munkának Magyarországon. :)

Magyar nemzeti hobbitot!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101434 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A konferenciáról

Bár nem magunkat akarom dícsérni de újra sikerült egy sikeres rendezvényt össze hoznunk. Köszönhetöen elsösorban Lamoraknak és az öt segítö szegedieknek. Minden tiszteletem és hálám az övék, mert újra jó hírünket keltették. Az elöadások visszhangja (az esti kocsmázásokból tudom) igen jó volt a halgatóság körében. Amit én hallottam, az tetszett. S azt is hallottam, hogy az Egyetem is elégedett a rendezvénnyel. Úgy vélem hasznos és kellemes napokat töltöttünk Szegeden. Az elsö napot kivéve még az idöjárás is a kegyeibe fogadott bennünket. Nem beszélnék az elöadások tartalmáról, hiszen jó részét csak felében vagy sehogy sem halottam, de amit igen az nagyon tetszett. Nem gyözök csodálkozni, hogy fél év után Szönyi tanár úr felismert s majdhogynem elöre köszönt. Ennél többet egyelöre nem tudok mondani.


Külön köszönet jár azoknak akik a fórumon, privátban, vagy mailban igérték a segítségüket a pultos munkához és segítettek is. Ha jól emlékszem egy sem volt ilyen az ígérkezö közül.

Még valami, vagy valamik. Mindenki figyelmét felhívom arra, hogy alaposan és jó elöre tájékozódjon a saját szállását illetöen, mert a féröhelyek és a szobák száma elöre el van döntve és osztva. A késöbbiekben nincs mód a változtatásra és az önkényes változtatások vagy a tájékozódás hiánya keveredéshez és vitához vezet. A másik valami. Semmilyen módon nem elfogadható az éjszakai és kihangsúlyozom ITTAS és eröszakos vitatkozás, randalírozás. Akár jogos akár nem a kérdéses eset. Amenyiben a jövöben ilyenek elö fognak fordulni, akkor azt kockáztatjuk, hogy a Magyar Tolkien Társaságnak nem fognak szállást adni és nem x-nek vagy z-nek. Ezt nem hagyhatjuk, ennek megfelelöen a következö eset azt vonja maga után , hogy az ilyen veszekedés helyszínén elszállásoltaknak a késöbbiekben nem fog a Magyar Tolkien Társaság szállást foglalni.

Ezzel lezártnak tekintem a dolgot és nem kívánok a történtekkel foglalkozni se pró, se kontra. Ne írjatok se ide se nekem semmiféle magyarázkodásokat vagy kérdéseket a témában. Nem vagyok és nem is akarok bíró lenni semmiféle személyes ügyben. Mint ahogy neveket és helyeket sem írtam. A Magyar Tolkien Társaság, és hivatalos minöségemben, az elnök véleményét mondtam el. Remélem soha többet nem kell ilyesmiröl írnom

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101260 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Böszi írta: Szereztem SZTE újságo(ka)t szóval ha valakinek kell az MTT Tudományos Konferencia leírása és a beszélgetés Nagy Gergellyel el tudom küldeni eredetiben postán.


ÉSzAH és én is beszereztünk párat a kollégiumban, úgyhogy ha azóta nem sikerült Evenstarnak elküldeni, szívesen segítünk.
Egy teljes oldalas cikkről van szó, két fekete-fehér képpel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101135 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Legegyszerűbben úgy, ha bejössz az MTT irodájába, és személyesen befizeted, emellett szóba jöhet még az átutalás is.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101133 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

OFF:
Bocsi, hogy a kérdéseimmel zaklatlak titeket, de megmondanátok, hogy milyen módokon fizethetem be a tagdijat??
Köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101004 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Egy aprócska kérés: akinek van vmilyen cikke a konferenciáról (pl. aki ott volt, és az ottani újságokból hozott magával egyet), az nem tudja esetleg lefénymásolni és elküldeni nekem?

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100990 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A tegnapi Budapesti Napban van egy pici hír rólunk - ill. a konferenciáról. :wink: Even: ha esetleg Neked nincs meg, majd elhozom...

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100923 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sok sikert a konfereneciához! Mondjatok majd el mindent!! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100312 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Brisa írta: Ügyi vagy, azt már tudjuk, úgyhogy tiéd a pálya, ugye mályen tisztelt Vezet?ség? :wink:


Igen.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #100303 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Evenstar írta: Látom, mindenki lázasan készül a szegedi konferenciára, hajrá és jó szórakozást! Viszont amint lehet, reagáljatok a két oldallal korábban felvetett kampányos dologra, oké? A pontos időpont febr. 12-13, azaz jövő hét szerda és csütörtök, feltételek különösebben nincsenek, bármivel mehetünk, csak ott legyünk. A kérés csak annyi, hogy mihamarabb jelezzük megjelenési szándékunkat, biztosra. (Ha megyünk egyáltalán, de azért ezt remélem...)


Even, szerintem ha megszervezed, összeszedsz annyi önkéntes jelentkezőt, amennyi kell, ha összeállítod a programot, akkor szerintem a vezetőségnek sem lesz kifogása, hogy a gimiben is "fellépjen" az MTT. Csak csináld meg. Szerintem ehhez nem kell sem Batti, sem más a vezetőségből. Ügyi vagy, azt már tudjuk, úgyhogy tiéd a pálya, ugye mélyen tisztelt Vezetőség? :wink:

Peredhil: Nos, 2003. jan 3-án már nehezen tudnál segíteni. :D Azonban az MTT - szerencsére - nagyon sok helyre kapott meghívást, ill. tervbe van véve sok sajátszervezésű program is, úgyhogy segítő kacsókra mindig szükség lesz. :wink: Örülünk a lelkesedésednek.

Ja, és szívesen a segítséget, máskor is. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100171 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sok sikert a konferenciához!!!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100139 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Peredhil írta: Brisa: Január 3-án láttam hogy voltak egy jó páran akik segitettek ott a rendezvényen (szórólapok osztogatása, stb.). Nekem is lesz lehetőségem segíteni?


Bár én nem Brisa vagyok, de azért válaszolok :wink: : persze! Örülni fogunk Neked! :twisted: :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100121 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Látom, mindenki lázasan készül a szegedi konferenciára, hajrá és jó szórakozást! Viszont amint lehet, reagáljatok a két oldallal korábban felvetett kampányos dologra, oké? A pontos időpont febr. 12-13, azaz jövő hét szerda és csütörtök, feltételek különösebben nincsenek, bármivel mehetünk, csak ott legyünk. A kérés csak annyi, hogy mihamarabb jelezzük megjelenési szándékunkat, biztosra. (Ha megyünk egyáltalán, de azért ezt remélem...)

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100109 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Brisa: Január 3-án láttam hogy voltak egy jó páran akik segitettek ott a rendezvényen (szórólapok osztogatása, stb.). Nekem is lesz lehetőségem segíteni?

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100107 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hálás köszönet a segítségért Brisa!

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100105 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Újabb lányszobában szabadult fel egy hely egy személynek, csütörtök és péntek éjszakára. Az első jelentkező viszi.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100099 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Peredhil írta: Ja, és még két kérdés.
- Fogok én is kapni valami értesitőt a MTT nyári táboráról?
- Ha az édesanyám bankszámlájáról küldjük át a tagdíjat úgy is észre vehető lesz hogy én küldtem. Vagy ez nem annyira fontos?


:arrow: Értesítőt nem, figyelned kell a fórumot.

:arrow: Fontos, hogy a "pénztárosunk" tudja, hogy ki fizette be a pénzt, és hogy melyik hónapra :!:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100097 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Peredhil írta: Aiya!

Bocsánat a sok idézetért de kénytelen voltam mert ez a kettő részlet az ami megfogot.
Az első az lenne hogy hogyan juthatok hozzá a Lassi Laurie számaihoz?
Másodszor ezt a csoportos dolgot hogy értitek? Nekem is tartoznom kell valahova? Ja, és azokat a verseket és rajzokat amiket készitek a szerkesztőség címére kell küldeni?


:arrow: A Lassit az MTT rendezvényeken és Gumipók munkahelyén lehet megvenni. (Keresd őt priviben, inkább talán mailen és ő mindent el fog magyarázni.)

:arrow: Nem kell tartozni. Az MTT-n belül szabad a mozgástér. A verseket és a rajzokat - ha a Lassiban szeretnéd viszontlátni - Cicafülnek kell elküldened. Ő gyűjti a az újságba kerülő remekműveket. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100095 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ja, és még két kérdés.
- Fogok én is kapni valami értesitőt a MTT nyári táboráról?
- Ha az édesanyám bankszámlájáról küldjük át a tagdíjat úgy is észre vehető lesz hogy én küldtem. Vagy ez nem annyira fontos?

Üdv.: Peredhil

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100089 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
" 'Belépési nyilatkozat' beadásával és a havi tagdíj rendszeres fizetésével lehet (ez önálló keresettel rendelkezőknek havi 1000, önálló keresettel nem rendelkezőknek havi 500 Ft). Cserébe minden tagunk tagsági kártyát kap, lehetőséget a belső szervezésű programokon való részvételre, és automatikusan megkapja a Társaság évszakosan megjelenő kiadványának, a Lassi Laurië-nek megjelenő számait. '



Csoportok

Mint már említettük, a Magyar Tolkien Társaságban elsősorban érdeklődés szerint álltak össze bizonyos csoportok, akik a Társaság érdemi munkáját végzik. Az alapvető különbség eddig láthatóan kreatív és tudományos jellegű csoportok között alakult ki.

A Társaság Tudományos Szekciója azokból a (főleg egyetemista és idősebb) tagokból áll, akiknek fő célja Tolkien szövegeit valamilyen tudományos terület módszereivel, annak jellemző problematikájával értelmezni. Legtöbben természetesen az irodalmárok vannak, akik a szövegek irodalmi vizsgálatával foglalkoznak; de természetesen jelen vannak kultúrtörténeti, történelmi, szociológiai irányok is. Ide sorolhatók az egyelőre nem teljesen az MTT-n belül működő Tolkien-nyelvészek is, akiket a Tolkien által megalkotott nyelvek szerkezete, története, használata érdekel. A tudományos szekció célja egyrészt a magyarországi Tolkien-kutatás elindítása, megalapozása, másrészt a nemzetközi munkába való bekapcsolódás. Mindenképpen reméljük, hogy a Magyar Tolkien Társaság tagjai közül fognak azok kikerülni, akik idővel a magyarországi Tolkien-kutatás 'nagy neveiként' külföldön is ismertté teszik majd eredményeinket.

A Tudományos Szekció kiegészítő párja az MTT Kreatív Szekciója, amely további csoportokra tagolódva Tolkien szövegei által inspirált alkotótevékenységet végez. Mivel a Kreatív Szekció rendkívül aktív, ahol az újabb és újabb ötletek felmerülésével újabb és újabb csoportok alakulnak, a következő leírás teljesség mindenkori igénye nélkül tekinti át őket.

Az alkotómunka elsősorban irodalmi téren folyik. Ide tartozik talán a legtöbb csoport: először is a Kószák Könyve, amelynek írói Tolkien kevéssé ismert kószáiról mesélnek történeteket (részleteket és elkészült írásokat l. a www.tolkien.hu-n). Egy másik irodalmi csoport olyanokat foglal magába, akiket Tolkien világa versírásra ihletett: első megjelent alkotásaik a Lassi Laurië első számában találhatók. A Humor csoport Tolkien-paródiákat alkot, elsősorban (bár nem kizárólag) A Gyűrűk Ura film nyomán; hasonló témában dolgozik a Szinkron csoport, akik a film szinkronjának paródiáit írják. Megemlítendő még a Színdarabok csoport; tőlük eddig egy teljes (Túrin Turambar életét feldolgozó) színdarab-szöveg került ki a Társaság érdeklődő tagjaihoz.

A Képzőművészek csoportja kezdő és haladóbb grafikusokból, festőkből áll, akiknek munkája Tolkien saját képzőművészeti tevékenységéből is merít. A Lassi már említett első számában szereplő illusztrációk ennek a csoportnak első közönség elő kerülő alkotásai.

Bár a Zenei Csoport kezdeti nagy lelkesedése némileg múlni látszik, bízunk benne, hogy Tolkien által inspirált zenei alkotásokkal, Tolkien-szövegek vagy éppen saját, Tolkien-témájú írások megzenésítésével, dalszövegek írásával a jövőben ez is tevékeny és produktív csoporttá válik.

A Filmes Csoport ambiciózus terve saját Tolkien-film megírása és leforgatása. Számukra leginkább nem A Gyűrűk Ura, hanem a Szilmarilok szolgáltatják az anyagot és a történeteket.

A Társaságnak van egy 'ismeretterjesztő' csoportja is: a Noldák, akik a fiatalabb korosztály számára tervezett ismeretterjesztő foglalkozások programjának összeállítását és lebonyolítását vállalta. A Noldák foglalkozásai gyermek- és iskolakönyvtárakban, művelődési házakban lesznek elérhetőek, és korántsem csupán A Gyűrűk Uráról szólnak majd, de a programsorozat által közvetített értékek a legteljesebb mértékben ’tolkieniek’. A csoport szakmai vezetését pszichológiát és pedagógiát tanuló tagjaink végzik.

Az ismeretterjesztést tűzte ki céljának még a www.tolkien.hu fórumának Középfölde kategóriája is, ahol sokféle témán belül tájékozódhat az érdeklődő Tolkien világáról. "

Aiya!

Bocsánat a sok idézetért de kénytelen voltam mert ez a kettő részlet az ami megfogot.
Az első az lenne hogy hogyan juthatok hozzá a Lassi Laurie számaihoz?
Másodszor ezt a csoportos dolgot hogy értitek? Nekem is tartoznom kell valahova? Ja, és azokat a verseket és rajzokat amiket készitek a szerkesztőség címére kell küldeni?

Tisztelettel:
Peredhil

:aragorn3:

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100065 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Böszi

Egy SZTE újság kellene a társaság archivumába. Evenstar gyüjti a sajtó anyagokat. Ott leszek Szegeden akár nekem is átadhatod.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100064 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves tagtársak

Újabb meghívást kaptunk, ezúttal az Átjáró napra amely 2003.02.23-án vasárnap lesz a MOM park moziban (előtér + 2-3 terem) Amit nekünk kellen vinnünk az egy információs pult (kizárólag az MTT vel kapcsolatban) és egy előadás. A konkrét részletek még nem pontosan ismertek. Ettől függetlenül kellene kb 4-5 fő aki a pultunk ügyeit váltásban intézné. Valamint egy előadás előadóval és csatolt részeivel. Hangosítás és projektor lesz. Kedves ismerősünk a D.V.-s Robi újfent kizárólagos jogot akar az árúsitásra. Merthogy ők is ott lesznek. A dolog anyiban más, hogy most idejekorán elmondtam a kéréseinket. Remélem ez elég is lesz.

A jelentkezők egyelőre nálam jelentkezzenek privát üzenettel, amelynek tárgya egy szó "Átjáró".

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100042 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Lamorak írta:

Beleg Cúthalion írta: Pentek este amig a "nagyok" a protokollfogadason vannak, mi tobbiek (elnyomottak :bawling: :mrgreen: ) elmehetnenk egy osszerofire valahova, mit szoltok?


Ez van, ha valaki Sorosnál dolgozik-- már az is elnyomás, ha nem jöhet a (költségvetésből csak korlátozott számú emberre szponzorálható) fogadásra, mi? :D


Naggyon igaz :) Itt aztan megszokja az ember a jot :) Ja bocs, tunde vagyok :biggrin2:
Bar volt mar olyan helyzet mikor a jogaimert kellett harcolnom :bounce: :evil2:

Akkor emberek egyutt BULIZUNK ha a vezetoseg vegzett azzal a szornyu fogadassal :) szegeny Ti! De sz@r mar nektek :lol:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100032 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Csak szolok mindenkinek (bar aki itt van mar biztosan latta), hogy Svindler jovoltabol felkerult egy uj topic a RingCon cimmel, melyben a 2003 novemberi RingCon-ra valo kijutas lehetoseget boncolgatjuk.

Ugy emlexem mintha valaki mondta volna hogy erdekelheti az MTT-t mint tarsasagot es esetleg egy jokora csoporttal is kepviseltethetnenk magunkat. Vagy ha nem, hat egyenileg.

De mindenesetre mostmar van az a topic ahol ezt mind meg lehet beszelni :)

Koszi Svin!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99886 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hello!
Lamorak, nem haragszol, ha esetleg elmegyek a konferenciára? :oops:
Varda helyére nem tudok jelentkezni mert szegedi vagyok.
Szereztem SZTE újságo(ka)t szóval ha valakinek kell az MTT Tudományos Konferencia leírása és a beszélgetés Nagy Gergellyel el tudom küldeni eredetiben postán.

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99861 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Utolsó lehetőség, csak most, csak itt, csak Önnek-- az első jelentkező nyer.

Varda sajnos lemondta hirtelen jött céges elfoglaltságai miatt a részvételét és a szállását a konferencián, így felszabadult 1 ágy csütörtök és péntek estére, a Károlyiban, egy lányszobában.

Az első jelentkező, aki a feltételeknek megfelel (lány, csütörtök és péntek estére jön), viszi a helyet.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99848 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Beleg Cúthalion írta: Pentek este amig a "nagyok" a protokollfogadason vannak, mi tobbiek (elnyomottak :bawling: :mrgreen: ) elmehetnenk egy osszerofire valahova, mit szoltok?


Ez van, ha valaki Sorosnál dolgozik-- már az is elnyomás, ha nem jöhet a (költségvetésből csak korlátozott számú emberre szponzorálható) fogadásra, mi? :D :mrfrodo:

Egyébként meg ne menjetek messzire, mert miután minket fél 10-kor kirúgnak a protokollhelyünkről, szerintem símán csatlakozunk majd hozzátok. Mondjuk mehetünk a nyáron már jól bevált Bécsi kávéházba, és mulatunk éjfélig.

Szállásrendelés lezárult, több kérést nem fogadok el; már nem tudok mit csinálni.
Sajnos, a később jelentkezőknek és speciális kéréssel rendelkezőknek már így is barátkozniuk kell a gondolattal, hogy nem 1500, hanem mondjuk 2500 Ft lesz a szállásuk.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99762 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Gandalf,

Lamorakkal beszelj amilyen hamar csak tudsz, o intezi a szallast ami kb 1500 Ft/koponya/ejszaka. Kaja nincs benne, magunknak kell megoldani. Reg. dij nincs, csak az eloadoknak.

Pentek este amig a "nagyok" a protokollfogadason vannak, mi tobbiek (elnyomottak :bawling: :mrgreen: ) elmehetnenk egy osszerofire valahova, mit szoltok? :D

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99759 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ha valaki csütörtök délután 16.10-es vonattal megy, kérem, jelezze nekem. Idegenvezetést garantáltan kap Szegeden, és van pár kollégiumi telefonszámom, ahol érdekl?dni lehet (thx to Namarie).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99710 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Valaki tudna nekem bővebb felvilágosítást adni a szállásról, evésről, stb. ezeket ki intézi, hol lehet jelentkezni, mennyibe kerül, stb., stb....
Én nem voltam az alakulóülésen, nem tudom, mindez hogy zajlik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.171 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére