Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
21 éve 8 hónapja #91229 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A nyilvános fórum tényleg nem alkalmas. A baj az, hogy semmilyen fórumon, úton-módon, nem értesültünk a részletekről. :-)

A szabályosságban nem is kételkedtem egy percig sem. De a hiány akkor is megvan, tehát elköltöttünk valamit, ami nem állt a rendelkezésünkre. Vagy létrejöhet hiány másképp is?

Igyekszem pénteken ott lenni, köszönöm, hogy szóltatok.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91219 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szándékaim szerint pénteken este lesz a LEP zárszámadása. Utána amenyire lehet mindenkit tájékoztatni fogok. Ha lehetséges, kérem a türelmeteket addig.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91217 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

ÉSzAH írta:

Ancalimon írta: Nem akarlak Benneteket a részletekkel terhelni, de az MTT anyagilag meglehetősen bajba van: a rendezvény költségeivel kapcsolatban vannak még fizetési kötelezettségeink, amelyekre nincs fedezetünk. Mivel a rendezvényre utólag már nem nagyon lehet szponzort találni, csak az elkötelezett tündebarátok segítségére számíthatunk.

Először is ezúton kérek minden MTT tagot, hogy legalább 3 hónapi tagdíjat fizessen be előre - hihetetlenül nagy szükségünk van a pénzre.


Pedig néha kifejezetten örülnék, ha terhelnétek a részletekkel. :-)

A tagdíjat most nem tudom előre befizetni, de hó közepe felé megjön az ösztöndíjam és akkor igyekszem utalni előre is.

Én is hallottam, hogy vannak veszteségeink, méghozzá elég komolyak. Tényleg nagyon jól sikerült a LEP, de máskor előbb számoljunk és aztán költsünk, még akkor is, ha két további plakátról le kell mondanunk. Biztos, hogy a tagjaink körében sok az elkötelezett tündebarát, viszont ez nem mindig párosul szabadon mozgósítható anyagi eszközökkel. Erre mindenképpen tekintettel kell(ene) lennünk.
Arról nem is beszélve, hogy miből költünk az év hátralévő részében, ha már január 7.-én gyakorlatilag elköltöttük a tagság éves tagdíját?

Egyátalán miként folyik az MTT költségeinek kiegyenlítése? Kinek a beleegyezésével, kinek az aláírásával?

Üdv


A részleteket én biztos nem akarom eltitkolni előled, de ez a nyilvános, mindenki által olvasható fórum szvsz nem a legalkalmasabb terep annak kifejtésére, hogy éppen melyik szállítónk számláját nem bírjuk kiegyenlíteni. :-)

A rendezvényhez természetesen készült költségvetés, és azt be is tartottuk - mindenről lemondtunk, ami nem fért bele a támogatásokból biztosított keretbe.
A problémát igazából két, a rendezvényhez lazábban kapcsolódó pénzügyi akció jelentette: a Lassi és a polók. Ezeken pillanatnyilag masszív veszteségünk van, ellentétben azzal, hogy eredetileg ezt komoly nyereséggel terveztük értékesíteni.

Abban teljesen egyetértek, hogy nem szabad az egész éves tagdíjat most elkölteni, ezért tettem javaslatot csak az első negyedéves tagdíj előzetes befizetésére - az és a dekoráció egy részének eladásából származó bevétel elvileg elég a nehézségek áthidalására.

A kifizetések természetesen a vonatkozó pénzügyi szabályok teljes betartásával, Battinak, mint a társaság vezetőjének jóváhagyásával, Rózsának, mint az egyesület megbízott pénzügyi felelősének felügyeletével zajlottak.

Egyébként pénteken 19 órakor kerül sor a rendezvény pénzügyi elszámolásának lezárására, szívesen látunk, ha érdekelnek a részletek.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91214 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

ÉSzAH írta: Én is hallottam, hogy vannak veszteségeink, méghozzá elég komolyak. Tényleg nagyon jól sikerült a LEP, de máskor előbb számoljunk és aztán költsünk, még akkor is, ha két további plakátról le kell mondanunk. Biztos, hogy a tagjaink körében sok az elkötelezett tündebarát, viszont ez nem mindig párosul szabadon mozgósítható anyagi eszközökkel. Erre mindenképpen tekintettel kell(ene) lennünk.
Arról nem is beszélve, hogy miből költünk az év hátralévő részében, ha már január 7.-én gyakorlatilag elköltöttük a tagság éves tagdíját?

Egyátalán miként folyik az MTT költségeinek kiegyenlítése? Kinek a beleegyezésével, kinek az aláírásával?


Kaphatnánk erről valami tájékoztatást vagy infót, még a közgyűlés előtt, vagy teljesen kizárt? :roll: A februári rendezvényt teljes egészében a Szegedi Tudományegyetem tanszékei fogják finanszírozni, vagy még ott is támogatókat kell majd keresni?

Ancalimon írta: Először is ezúton kérek minden MTT tagot, hogy legalább 3 hónapi tagdíjat fizessen be előre - hihetetlenül nagy szükségünk van a pénzre.


Nekem még tartozásaim is vannak, természetesen ki fogom fizetni, bár elég húzos lenne egyszerre ennyi pénzt elvonni az otthoni kasszából. De azért megpróbálom megoldani.
Viszont nálam is felmerült, hogy túlságosan macerás rózsaszínű utalványon feladni a postán, mivel rendes sárga csekket nem lehet kérni. Az átutalás nálam egyáltalán nem oldható meg. Nem lehetne valamikor tényleg készpénzben kifizetni? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91205 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Beleg: Ezt is nagyon köszönjük.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91128 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Jovo heten be tudom fizetni az elmaradt tagdijaimat meg meg 3 havit elore, de tobb sajnos nem fog menni.

B.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91126 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Feltetlenul csinaljatok kepet a megvetelre kinalt dolgokrol es kerjetek meg Svindlert csinaljon egy oldalt nekik, hogy tudjuk reklamozni, mert akik nem lattak (pl nem voltak ott a LEP-en), de erdekli oket, latatlanban nem fognak ennyi penzt kifizetni semmiert.

Igy viszont ennek a lehetosegnek a reklamozasa is megoldodna.
Ugy emlexem mintha SVin a LEP-en rabolintott volna mikor emlitettem neki. Azert kerjetek meg.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #91118 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Ancalimon írta: Nem akarlak Benneteket a részletekkel terhelni, de az MTT anyagilag meglehetősen bajba van: a rendezvény költségeivel kapcsolatban vannak még fizetési kötelezettségeink, amelyekre nincs fedezetünk. Mivel a rendezvényre utólag már nem nagyon lehet szponzort találni, csak az elkötelezett tündebarátok segítségére számíthatunk.

Először is ezúton kérek minden MTT tagot, hogy legalább 3 hónapi tagdíjat fizessen be előre - hihetetlenül nagy szükségünk van a pénzre.


Pedig néha kifejezetten örülnék, ha terhelnétek a részletekkel. :-)

A tagdíjat most nem tudom előre befizetni, de hó közepe felé megjön az ösztöndíjam és akkor igyekszem utalni előre is.

Én is hallottam, hogy vannak veszteségeink, méghozzá elég komolyak. Tényleg nagyon jól sikerült a LEP, de máskor előbb számoljunk és aztán költsünk, még akkor is, ha két további plakátról le kell mondanunk. Biztos, hogy a tagjaink körében sok az elkötelezett tündebarát, viszont ez nem mindig párosul szabadon mozgósítható anyagi eszközökkel. Erre mindenképpen tekintettel kell(ene) lennünk.
Arról nem is beszélve, hogy miből költünk az év hátralévő részében, ha már január 7.-én gyakorlatilag elköltöttük a tagság éves tagdíját?

Egyátalán miként folyik az MTT költségeinek kiegyenlítése? Kinek a beleegyezésével, kinek az aláírásával?

Üdv

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 7 hónapja #90769 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Barazkibil

Mivel mi már tiszteletre méltó társaság vagyunk egy ideje, elárulom, hogy van pénztárnokunk. De valószínüleg nem fogod tudni öt személyesen elérni. Ezért kérlek vegyél szépen OTP-s nyelv leckét és úgy intézd a befizetést, aminek nagyon fogunk örülni. Ha a számlaszám érdekel akkor az 11709002-29900181. Ne felets el üzenetet hagyni, hogy kinek és mely idöszakra szóló befizetése az.

Ezúton kérek mindenkit, hogy aki megteheti fizessen be minnél több tagdíjat (néhány hónapot, negyed vagy fél évet esetleg az egész évet). Hogy jó példával járjak elöl, már befizettem az egész évet s ugyan igy még jónéhányan. Neveket csak azért nem sorolok mert nem akarok senkit megbántani azzal, hogy kihagyom a nevét. Minden esetre köszönet nekik. Természetesen nem lesz sértödés abból, ha valaki nem tud elöre tagdíjat fizetni, söt mégcsak nem is lesz emiatt más típusu tag.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90655 Írta: Barazkibil
Barazkibil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én szívesen kifizetnék előre többhavi tagdíjat (mondjuk egy évnyit, diák-rátával), de kicsi szívemnek lenne egy nagy vágya...

Talán kicsit kényelmetlen (nektek, de nekem nem, és nálam van a pénz...), de az OTP-s/bankos ent nyelvlecke helyett szívesebben fizetnék valami egyszerűbb módon - nevezetesen úgy, hogy valahol Budapesten egyszerűen odaadom valakinek az összeget készpénzben. Minden tiszteletreméló Társaságnak van pénztárnoka, itt az ideje, hogy a MTT tiszteletreméltó Társasággá alakuljon, az én kényelmemet kiszolgálandó.

PS: Morgana, nem tudom kiásni ebből az X oldalból, de valahol régen mintha megemlítetted volna, hogy egyszer majd meg akarod nézni a kész Peter Jackson-"trilógiát" esztétikusi/filmelméleti/etc. szempontból. Én végeztem már idevágó tanulmányokat; ha gondolod, esetleg megpróbálkozhatunk egy közös munkával - majd ha aktuális lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90608 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hát nem garantálom, hogy van fölös 15-20 rongyom... :roll: De majd lehet, hogy pár barátnőmmel összedobunk egy kicsit. ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90480 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nagyon örülök, hogy ilyen jól sikerült a LEP, és komolyan hiszem, hogy ez után alapvetően új szakasz kezdődik az MTT életében. Azonban sajnos emlékeztetnem kell mindenkit, hogy a sikeres rendezvény ellenére vannak még problémák. Nem akarlak Benneteket a részletekkel terhelni, de az MTT anyagilag meglehetősen bajba van: a rendezvény költségeivel kapcsolatban vannak még fizetési kötelezettségeink, amelyekre nincs fedezetünk. Mivel a rendezvényre utólag már nem nagyon lehet szponzort találni, csak az elkötelezett tündebarátok segítségére számíthatunk.

Először is ezúton kérek minden MTT tagot, hogy legalább 3 hónapi tagdíjat fizessen be előre - hihetetlenül nagy szükségünk van a pénzre.

A rendezvényről megmaradt egy csomó Lassi Laurië újság. Az ára 300 Ft/db.
Szintén megmaradt mintegy 100 db "S" és "M" méretű Tolkien poló, ára 2000 Ft/db.
Arra kérek mindenkit, aki támogatja tevékenységünket vásároljon minél többet a fentiek közül, illetve próbálja rávenni minél több ismerősét, hogy vásároljanak.


A fentiek mellett - eredeti elhatározásunkkal ellentétben - értékesíteni kívánjuk a rendezvényhez készült marketing és dekorációs anyagokat:
- Rajzpályázat plakát (B1-es méret) - 1000 Ft
- "Egy rég várt ünnepély" általános plakát (B1 méret) - 4000 Ft
- "Egy rég várt ünnepély" plakát a részletes programmal (B1 méret) - 4000 Ft/db
- "Egy rég várt ünnepély" plakát a részletes programmal (B2 méret) - 2000 Ft/db
- 8 méteres vízhatlan utcai vászon felírat: "Boldog születésnapot J.R.R. Tolkien" - 15 000 Ft.
- 180x120 cm-es zászló J.R.R. Tolkien képével és "J.R.R. Tolkien 111. születésnapja" felirattal. - 20 000 Ft.
- Zászlók híres tünde hősők és hősnők címereivel - Lúthien Tinúviel, Gil-galad, Earendil, Melian, Fingolfin, Idril Celebrindal (180x120 cm) - 25 000 Ft/db
- 180x150 cm-es ovális Galadriel poszter (a Hildebrandt könyvből) - 25 000 Ft
- 1,8x2,5 méteres nagy méretű Tolkien poszter Hildebrandt festménnyel, magyar és tünde nyelvű idézettel, tengwar feliratozással. - 40 000 Ft.
- Középfölde színes magyar felíratokkal ellátott térképe (180x230 cm) - 50 000 Ft.

Ez páratlan lehetőség, hogy nagy értékű, egyedülálló Tolkien relikviákhoz juthassanak az érdeklődők - bekerülési áron.

Előre is köszönjük a segítséget.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90188 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ulmi: négy havi nem elég??? :tongue: :D
Csak mondjátok meg, mit tegyek meg az MTT érdekében, és már meg is van. :roll: :tongue: (Vagy nem...)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90179 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Min: Gratulálunk! Fizess minél többet :D
Aztán tessék aktívan közreműködni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90160 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Gandalf: sztem tedd be a hírek topicba is (ha még nem tetted)
Végre fizettem tagdíjat!!!! Juhhéé! :bounce: Tessék nekem gratulálni... :tongue: :P :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88993 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Figyelem! Völgyzugoly ismét beindult egy ideiglenes szerveren, amíg a Fantasya.hu be nem indul (legkorábban január végén), ezen az ideiglenes címen érhetitek el:

volgyzugoly.uw.hu

Kélek, terjesszétek tovább e hírt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88669 Írta: Clip
Clip válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Láttam az MTT hirdetését a Pesti Est-ben! Nem is tudtam, hogy van hirdetés... Egyébként egész jó lett. Véletlenül elmentünk Pestre (na jó, ez nem volt az), véletlenül elmentünk egy Mekibe :twisted: , véletlenül volt ott egy csomó PE, véletlenül pont az MTT hirdetésénél nyílt ki... Nincs is ennyi véletlen! Ez a Sors keze volt 8)

Üdv: Clip

Baruk Khazâd! Khazâd aiměnu!
Törpök fejszéi! Rajtatok a törpök!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88537 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Csatlakozom Kincsőhöz.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88452 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én nem... :( Ugye majd elhozzátok valamelyik talira, hogy mi is meghallgathassuk? *könyörgő tekintetű smiley*

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88429 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én is hallottam!
Éppen nemtom, mit csináltam, egyszercsak látom, hogy apám jön felém egy kisrádióval a kezében, hogy ez biztos érdekel engem :lol: Naná, hogy érdekelt! :)
Én is felvettem, csak sajna nem az elejétől, és néhol elég rossz minőségben...

[size=9:ln9n573d](600!!!)[/size]

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88321 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Szeretnék gratulálni Ancalimonnak és Evennek a színvonalas rádióbeszélgetéshez* :up: Nagyon jó volt, és szerintem kellőképpen megtette a hatását. Bőven meglesz az a 2-3 ezer ember a LEP-en. Ja, és föl is vettem ám magnószalagra, szal megmarad az utókornak. ^^)

[size=9:25zmgwk5]*Budapest Rádió, dec. 26. 11:40[/size]

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #88194 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Az MTT-nek van valami jelmondata, valami idézet, vagy ilyesmi? Mottónak? Nem kéne?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86902 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86901 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
ELNÖKSÉGI TAGOK, FIGYELEM! HOLNAP HONLAP (ez tetszik! :D )EGYEZTETŐ TALÁLKA 18:00-KOR, A jET sTADION pUB PONYVÁJÁNÁL TALÁLKOZUNK! MINDENKIRE SZÁMÍTOK, AKI ÉRINTETT!!!! :!: :!: :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86821 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Fontos Közlemény

Minden MTT tag a lehetö leghamarabb juttassa el fényképét Gumipókhoz ( gumipok@razorpoint.hu ) valamilyen digitalizált formában. Kell a tagsági igazolványokhoz.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86816 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Alyr Drága

Feltehetően a magadhoz való eszed meglévén el tudod dönteni mit kell cselekedned.

Azt azért megjegyezném, hogy, bár nem tudom mi van a váci OTP-ben, de a postai befizetésnél rosszabbat nemigen tudok elképzelni. Minden hónapban mennem kell postára befizetni, egyrészt sokan vannak és nagy a tülekedés, másrészt nincs légkondicionálás ezért nyáron a nagy meleg miatt télen meg a vastag ruha miatt izzad le az ember. A tömeg stressz izzasztó hatásáról nem is beszélve. Viszont ha bemegyek az OTP-be legalább le tudok ülni, levehetem a kabátomat és tudom mire számítsak. Mellesleg OTP-be járni sem szeretek.

Mindezektől függetlenül befizetési csekkünk nincs és egy darabig nem is lesz(néhány hét amíg elkészül ha megrendeljük). Valamint pénzbe kerül és a postázása is költség és ha nem az OTPben adod fel akkor tranzakciós díj is terheli.

De most zárjuk le ezt a témát. Remélem mindenki megtudta amit kell. Cselekedj belátásod szerint, de amenyiben befizetsz az MTT számlájára akkor jusson el hozzánk az információ, hogy ki és mit fizetett be, mert számolatlanul és ellenőrizetlenül söt ellenőrizhetetlenül még mi sem gyűjthetünk pénzt.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86712 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
fél perce kérdeztem a Kérdésekben, h. mi van Völgyzugollyal... akkor msot már tudom


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86710 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ja, még valami!
Tudom, hogy az itt jelen levők nem igazán látogatják Völgyzugolyt, de hátha valakit érdekel az alábbi érdekes hír is...

Kedves Látogató!


A Fantasya.hu szervere december 13-án, pénteken, délután 14-15 óra között meghibásodott. Az okokat jelen pillanatig sem sikerült kideríteni...
Ami tény: a merevlemez tönkrement, adatállományai teljesen elvesztek, és a meghibásodás az alaplapot és több más alkatrészt is érintett. Ebből következik, hogy a telnetes szerver használhatatlanná vált, az új szerver beállítására pedig bizonytalan ideig várnunk kell.

Még van esély átmeneti megoldásra, de semmi biztosat nem mondhatunk. A helyzet egyébként kísértetiesen hasonlít a Fantasycentrum leállása körüli eseményekre, amikor az új Fantasya-t kényszerből kellett elindítanunk, negyedkész állapotban. Most annyiból jobban állunk, hogy a legújabb design (3.0) 90%-os készültségben van - és el van mentve. Karácsonykor indultunk volna...
Még nem tettünk le erről, de nem akarunk ígérni semmit. Csak őszintén remélhetjük, hogy a Fantasya - amúgy sem könnyű - menetelése nem ezen a ponton ér véget...

Ha valakinek vannak mentései a Fantasya fórumairól (akár txt, html, bármi), kérjük, ossza meg velünk, ezen címek valamelyikén:

dragonex@freemail.hu
ndy200@freemail.hu


Előre is nagyon köszönjük a segítségeteket!


A váratlan fennakadásért elnézést kérünk partnereinktől (Cherubion kiadó, Rejtett Uradalom, Völgyzugoly), és természetesen Tőletek is! Megértéseteket, türelmeteket megköszönve, és egy jobb folytatásban bízva,


Aldyr


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánunk minden kedves látogatónknak!


Kaposvár, 2002. december 17.
Fantasya.hu, 1998-


NO COMMENT

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86702 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Küldtem privit a Honlap-egyeztető talival kapcsolatban néhány embernek. Szeretném, ha lereagálnák... Holnap estéig le kell fixálni mindent, különben nem tudjuk megtartani időben!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86598 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdv néktek!


Csakazértis kötöm az ebet a karóhoz...

Elmegyek az OTP-be...
(azaz elsétálok a suliból... ill, nyáron beutazom vonattal Vácra ahol a legközelebbi van)
eddig rendben

A gépecskénél kérek egy sorszámot
(ha egyenesen odamegyek a pénztárhoz elküldenek, mert:
-nincs sorszámom
-megsértem mások pénzügyi titkait)

Jó esetben 20-25 perc után sorrakerülök

Ezután mehetek oda a pénztárhoz hogy egyáltalán elkezdjem a tranzakciót...

Postáról ilyet nem lehet intézni?
(nem csak piros csekken, bárhogy... akár ugyanúgy ahogy az OTP-ben.)

Mert a postán sokkal gyorsabb az sorrakerülés és azért nem kell vonatozni nyáron sem.


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.100 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére