Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
21 éve 9 hónapja #84004 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Clip: a tagdíj diákoknak 500 HUF/hó, nem diákoknak 1000 HUF/hó.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83992 Írta: Clip
Clip válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Brisa: én is megkaptam, köszi. De azt még most sem tudom mennyi a tagdíj :cry: Jó-jó, gondolom nem lesz egy egetverő összeg, de azért jó lenne tudni mielőtt belépek, nem?

Üdv: Clip

Baruk Khazâd! Khazâd aiměnu!
Törpök fejszéi! Rajtatok a törpök!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83926 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Brisa: én megkaptam és Estel többé kevésbé áttette wordbe úgyhogy el is tudtam olvasni...
amint lesz tinta a nyomtatóban el is küldöm a nyilatkozatot...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83911 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Akinek nincs Acrobat Readere, azon nem segít, de akinek van:
A PDF fájlokat előbb érdemes letölteni (jobb egérgombos megoldás) és úgy megnyitni.

Egyébként az illetékeseknek üzenem, hogy fájlnévnek azért még mindig célszerű ékezet nélküli nevet adni, és lehetőleg kerülni kell a speciális karaktereket. Lehet, hogy többeknél ez is a gond.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83908 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ha valaki eljuttatja nekem Wordben, azt is felrakom. De ezeket nem én készítem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83891 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Alyr, angi, Clip: Megkaptátok a belépési nyilatkozatot és a kért infókat?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83876 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Gandalf!
A Völgyzugolyon megadott dokumentumok közül az alapító okirat pdf fájl nem hagyja magát megnyitni, 99%-nál az elérési út megszakad üzenettel leáll. A pdf fájlt sokan egyébként sem tudják megnyitni, jobb lenne wordben feltennétek.
Köszi Rózsa

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83777 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83589 Írta: Clip
Clip válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
És hogy lehet belépni az MTT-be? Küldjek egy emilt neked? Milyen adatokat adjak meg? Mennyi a tagdíj? Ugye van olyan :oops: ? Úgytudom nincs honlapja, de le vannak ezek vhova írva? Na csak ennyit akartam. Megkérdezhetném emilben is, de gondolom vannak még olyanok, akik nem tudják.

A pdf fájlokhoz Acrobat Reader kell, ha azzal sem megy, passz.

Üdv: Clip

Baruk Khazâd! Khazâd aiměnu!
Törpök fejszéi! Rajtatok a törpök!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83514 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
en sem tudom kibogozni :bawling: :bawling: :bawling:

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83300 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
batti:

a pdf fájlt nem tudom megnyitni
nem tudom hogy mik a szabályok...


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83274 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Elküldött belépési nyilatkozatok.
Aki küldött belépési nyilatkozatot az már tagja az MTT-nek. Te is minerva. Egyetlen alkalommal volt probléma (Ulmó esetében, ráadásul ő ugyanabban a kerületben lakik mint én) de azt mostanra kivertem a postából. Amint meglesz a folyószámla mindenkit értesítünk a "hátralékáról" :D 8) .

Ma (2002.11.26-án) megkeresett az Almásitéri Szabadidőközpont. Szeretnének a közreműködésünkkel létrehozni egy un. Tolkien Klubbot. Ők adnák a termet meg a hírverést mi meg a többit. A tervek szerint valamelyik hétköznap esténként lenne. Kinek van hozzá kedve? Mindenesetre a decemberi műsorfüzetükben már benne lesz februári kezdéssel. Lössssszamilösssssz.

Varda keress meg légyszi légyszi légyszi.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82233 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Alyr: Írj egy e-mailt Battinak.

Min: Szintén tedd ugyanezt. :wink:

Van már az MTT-nek számlája? Szívesen fizetném már a tagdíjat...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82066 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én már elküldtem a jelentkezést, de nem kaptam semmi visszajelzést! :( Mostakkomivaaaan?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81886 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Üdv néktek!


Ezúton szeretném jelezni, hogy szeretnék belépni az MTT-be.
Mik a feltételek és az elvárások?


Válaszotok várom

Alyr



"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81835 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Brisa: én ott leszek nov. 16.-án, ha szükség van rám vmiben. 8)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81821 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Cicafül írta: Az oké, hogy addigra meglesz a 4 lemezes dvd - vagyis a bővített version -, de van is helyszínünk, hogy hol, ill. kinél? :roll:


Folyamatban van minden...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81819 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Az oké, hogy addigra meglesz a 4 lemezes dvd - vagyis a bővített version -, de van is helyszínünk, hogy hol, ill. kinél? :roll:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81801 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Telu, a kósza tali továbbra is egy sima tali marad, ahol összegyűlhet a fórumozó társaság (tehát nemcsak MTT és KSz tagok, hanem bárki más is :!: ) apraja-nagyja, és aztán azt csinálunk, amit akarunk. Ha kell MTT-s témákat beszélünk meg, ha arra van szükség, akkor szülőket győzködünk és ha kell, akkor hupi lilára fessük az eget. Stimmt? A "kell"-eken kívül pedig élvezzük egymás társaságát, játszunk és beszélgetünk (no és persze dvd-t nézünk). Ennyi.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81798 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Brisa: Most nem arról volt szó hogy a Kósza tali csak 1 tali..azaz nem tudományos nem MTTs és nem közgyülés? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81796 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Igen, tudom, Elanor. Azonban a szülőket is bele kell zsúfolni a programba. Mondjuk eddig csak ketten jelentkeztek nálam, úgyhogy nem lesz megterhelő a dolog.

Viszont kívánatos lenne, ha elnökségi tagok közül minél többen megjelennének legalább az elején, hogy válaszolhassanak a kérdésekre, illetve meséljenek az MTT-ről.
Ki tud eljönni nov. 16-án, szombaton?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81795 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Khm, Brisa:

Elanor írta: Más: Brisa, nem a nov. 16-i talira szerveztük a bővített változat megnézését? Ez így összeegyeztethető?


I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81688 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én is örülök, de a sok hurrá meg juhé között eltűnik egy fontos dolog:

Akinek szülőjét meg kellene győzni, hogy a talikra, a táborokba és a különböző MTT-rendezvényekre elengedjék, az írjon nekem vagy Battinak egy privit címmel (és névvel!) együtt!

A címeteket is küldjétek, mert már lehet postázni a levelet.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81686 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Jupijupihéj!

Végre be vagyunk jegyezve. És másodikra elfogadták. Ez jelent valamit... :wink: :D

Egyébként már megint eszembe jutott egy... kicsit extrém ötlet a tagtoborzáshoz. A különböző nagyáruházak (pl. Auchan) a TV-iket még mindig a GyU-val reklámozzák. És oda ki lehetne tenni MTT-s cetliket. Mondjuk egyetlen gondja, hogy ezeknek a vállalatoknak megérné-e, hogy ezt megtegyék nekünk (na meg mindegyikkel külön kéne tárgyalni...)

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81685 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hurráááááááááá!!! 8O :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81677 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én is GRATULÁLOK!!!


Más: Brisa, nem a nov. 16-i talira szerveztük a bővített változat megnézését? Ez így összeegyeztethető?

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81632 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Éljen! :hello::hello::hello::hello::hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81631 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Yesss!!! :mrgreen: :itscool: :sungl:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81594 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
:hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81583 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
YESSSS! :itscool:
*tapsvihar*

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.146 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére