Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
21 éve 10 hónapja #86594 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Alyr Arkhon írta: És mivel az OTP nekem enyhénszólva nehézkes, és nagyon sokáig tart, meg nem is tudom kinek mit kell mondani, ezért javasoltam a piros csekket.


Az OTP-beli pénztári befizetésnél kevés egyszerűbb módot tudok elképzelni (esetleg azt, hogy egy futár kiszáll hozzád házhoz, bekopog, te pedig odaadod neki a pénzt és ő ad egy elismervényt). A metódus a következő (mellékelem pontosan, kinek mit kell mondani):

1. Bemész bármelyik OTP-be.
2. Megkeresed a 'Pénztár' ablakot (ha nem találod, az információban ülő nőnek vagy a biztonsági őrnek a következőt kell mondani: 'Hol találom a pénztárt?'. Ha megkérdezi, miért, azt kell mondani: 'Készpénzt szeretnék egy számlára befizetni.')
3. Odamész a pénztárhoz, és kiállod a sort.
4. Előveszel egy papírt, amire előzőleg olvashatóan ráírtad azt, hogy 'Magyar Tolkien Társaság', és a számlaszámot: 11709002-29900181.
5. Azt mondod: 'Erre a számlára szeretnék készpénzt befizetni.'
6. A kérdésre, hogy mennyit, megmondod, hogy mennyit.
7. Odaadod a pénzt a pénztárosnak.
8. Ezzel párhuzamosan azt mondod: 'A megjegyzés rovatba legyen szíves beírni, hogy XY (=a neved, az igazi, nem az Alyr) P-Q havi (ahol P és Q azoknak a hónapoknak a neve, amely periódusra éppen befizeted a tagdíjat, pl. január-március azt jelenti, hogy a januári, februári és márciusi tagdíjat fizeted) tagdíj.' (ez nagyon fontos, senki sem felejtse el, aki pénztári befizetéssel fizet!)
9. Azt mondod, hogy 'köszönöm'.
10. Elteszed a befizetési bizonylatot, amit a pénztáros ad.
11. Azt mondod, hogy 'viszontlátásra'.
12. Kimész az OTP-ből és hazamész.

Remélem, elég részletes és követhető.
8)

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86507 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
És mivel az OTP nekem enyhénszólva nehézkes, és nagyon sokáig tart, meg nem is tudom kinek mit kell mondani, ezért javasoltam a piros csekket.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85537 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A rózsaszín csekknél tényleg a feladó fizeti a küldés költségeit. És valóban csak címre lehet küldeni, bankszámlára nem.

Amire Batti gondolt az valószínűleg az MTT nevére szóló sárga csekk. Ennél valóban a fogadó fél viseli a transzfer költségeit.

A tagdíj befizetésével illetve technikájával kapcsolatban néhány info:

- ha van bankszámlátok, akkor arról szinte biztos, hogy lehet átutalást is indítani, lehet adni rendszeres átutalási megbízást is. (Ennek költségei vannak, ami bankonként különböző)
- ha nem szeretnétek, hogy a befizetéshez kapcsolódóan költségeitek legyenek, akkor tényleg az a legjobb, hogy egy OTP bank pénztárában fizetitek be közvetlenül a számlára a tagdíjat.

A sárga csekk szerintem még a jövő zenéje.

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85528 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A piros (rózsaszín) csekken küldöm az átutalást, akkor én fizetek pluszt és nem ti kaptok kevesebbet.
Ez biztos, levelezős RPG-n is így van.
kb 90 Ft (100 ft felett 130) a feladási díj de azt + kell fizetni a csekken szereplő összegen túl...

(tehát pl 1000 ft esetén 1130 forintot fizetek, ebből ti ezret kaptok)


de azt tudtommal címre kell küldeni nem pedig bankszámlára


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85402 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Gyakorlatilag a számlaszámra való befizetést bármilyen bevett módon el lehet intézni. De azért ajánlottam a pénztári befizetést mert annak nincsen Tranzakciós díja és szemben a bank automatás átutalással lehet megjegyzést írni a befizetéshez. Ezek azért fontosak, hogy egyrészt ne vegyenek el semennyit abból a pénzböl amit a társaságnak szánunk, másrészt, hogy tudjuk a késöbbi elszámolásnál, hogy ki, mikor és menyit fizetett.

Természetesen Kérhetünk átutalási csekkeket, de az 5ft/db ami, hogy értelme is legyen, néhány száz darabnál már nem elhanyagolható és gondolni kell a postázási költségekkel valamint a befizetés helyétöl függö tranzakciós díjakkal. Ez összesen akár 100Ft is lehet. Namost ha valaki, egy havi díjat így fizet be, akkor 20%-al kevesebb pénz folyik be.

De mindezek ellenére sem akarok kufárkodni. Mindenki tegyen belátása szerint csak a megfelelö információk jussanak el hozzám vagy a pénztároshoz.

Mellesleg nekem is baromi kevés az idöm mégis veszem a fáradtságot és eljárok, el megyek a társaság ügyeiben különféle helyeken/helekre. Ugyan ne legyen már sok az a havi egy alkalom amit az OTP-re szán a tagság!

Fontos: Visszavonásig Rózsa és Kincsö látják el a pénztárosi teendöket. Akinek kell valami a befizetett tagdíjjal kapcsolatban az hozzájuk fordulhat.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85351 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
És automatán keresztül nem lehet átutalni a pénzt?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85311 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdvözletem!

Batti: Kikülditek emilben a tagoknak, hogy mivel tartoznak? Merthogy nekem fogalmam sincs róla, és azt hiszem, ezzel nem vagyok egyedül...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85288 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti: piros csekken nem lehet feladni?
Nekem nincs időm sorbanállni az otp ben, és nem is tudom hogy kell


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85284 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Tagtársak

Meg van a folyószámlánk
Lehet küldeni a tagdíjat a következö OTP-s számlaszámra: 11709002-29900181

A legegyszerübb besétálni a legközelebbi OTP fiókba és a pénztárnál befizetni. Mindenki nagyon pontosan írja a befizetési lapra a számlaszámot. A megjegyzés rovatba feltétlenül írja be a nevét és, hogy melyik havi tagdíjat fizeti be. A tagdíj befizetéséröl szóló igazolást majd utólag fogjuk kiadni. A befizetési bizonylat öt évig megörzendö.

Az adatvédelmi törvény elsösorban az adatok kezelését szabályozza és nam azt, hogy melyik adatodat kell vagy nem kell megadnod.

A tagdíj mértéke nem az életkorhoz van kötve, hanem az önálló kereset létéhez.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85152 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ha nincs megadva a születési dátum, nem is lehet eldönteni, hogy 18 éven aluli vagy felüli az illető, azaz hogy mennyi tagdíjat kell fizetnie! :idea: :wink: Különben meg ezer helyen meg kell adni ilyen adatokat... :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85143 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Sorel írta: Kötelező a születési dátumomat megadni a belépési nyilatkozaton? Nem alkotmányellenes ez a kérés?


Tudtommal nem. Ez esetben. Az adataid bizalmasan lesznek kezelve, és nem lesznek nyilvánossá téve.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85085 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kötelező a születési dátumomat megadni a belépési nyilatkozaton? Nem alkotmányellenes ez a kérés?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84804 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Clip: Az Alapszabály most is pont annyira nyilvános, mint eddig. Csak most már a VZ-n kívül, a tolkien.hu-n is elérhető.

Január elejétől lesz már tagsági kártya is. Ez tagdíjon felül 300Ft-ba fog kerülni, ha jól rémlik.

Lassi-t Gumipóktól és Morganatól tudsz kérni. Ők felelősek érte.

Ja, és örülök az elégedettségednek. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84769 Írta: Clip
Clip válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Brisa: köszi az oldalt :hello: Teljesen elégedettek vagyunk veled :P . Lesz tagkártya is?? Már alig várom, jövő héten fel is adom a jelentkezőlapot! Egyébként a Lassi Laurië első számát nem lehetne megszerzni valahogyan? Érdekelne, meg aztán legyen meg az első szám is!

Batti: azt mondtad, hogy az alapszabályt ne nagyon küldözgessük, erre meg fennt van az oldalon. Vagy az nem ugyan az? Na mindegy.

Üdv: Clip

Baruk Khazâd! Khazâd aiměnu!
Törpök fejszéi! Rajtatok a törpök!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84662 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Igen, Svint is megkeresték (azaz az én címemre küldték a levelet "Helló Svindler!" megszólítással :D ), de ő maximum egy köhögő rohamot képes produkálni beszélgetés gyanánt.
Mindenesetre nem szabad kihagyni ezt a lehetőséget. 1 órás műsoridő...

Alyr, Clip és minden belépni vágyó: Olvassátok ezt az oldalt: www.tolkien.hu/mtt/ (a tolkien.hu főoldaláról is elérhető, ez a legfelső hír most). Itt megtaláltok minden infót az MTT-ről, illetve a belépés feltételeiről és hogyanjáról. Letölthető az Alapszabály és a belépési nyilatkozat is.

ELégedettek vagytok? :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84629 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A radio rendben van, nekem egy nagyon jo baratom dolgozik ott.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84494 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én is kaptam tőlük levelet (s azt mondták, Svindlernek is küldtek). Még nem válaszoltam. Nem tudok erről a rádióról semmit... gyanús már a neve is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84458 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A Pararádiótól ketten is megkerestek valami müsorukban való megjelenés okán. Természetesen nem mondtam nemet.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84445 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ja igen, elfelejtettem közhírré tenni, hogy a szegedi Rádió 88-nak ismét adtam egy interjút 'úgy általában' (mi az MTT, mit csinál, milyen dolgok vannak, kik mit csinálnak, milyen programok vannak tervben), amiben természetesen mind a LEP, mind a konferncia említésre került. Elvileg azt hiszem jövő héten megy le valamelyik kulturális műsorban (a címét elfelejtettem). Ugyanez az anyag fog jönni valami Metro-szerű kéthetente megjelenő újságban, képekkel az alakulóülésről.

Konferencia hírek: Sohár Anikó és Szőnyi Gy. Endre vállalták a kerekasztalban való részvételt; várok hívást egy szociálpszichológustól.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84234 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Utólagosan is elnézést kérek az elhamarkodott segítségnyújtásért! :oops: Alyr olyan szépen kért, hogy nem tudtam a kérésének ellenállni... :D Egyébként a másodpéldányt én is eltávolítottam a küldő gépről, a levelet szintén megsemmisítettem, egy tanú (méghozzá MTT alapító tag :!: ) jelenlétében. ;)
A továbbiakban pedig igérem, visszafogom magam ezen a téren! :look:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84228 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti: naná, hogy nincs rendben.
Jövőre lejár a netelőfizetés és akkor net se lesz...
Iskolai gépek...
Az otthonin meg még win95 sincs...

Maximalista? Én? Csak vigyázok az MTT titkaira (az ilyen 3 betűs szervezeteknél sose lehet tudni... FBI, CIA, KGB, MTT... :D )




"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84218 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Alyr ugye te is tudod, hogy nem ez a lényeg. Mellesleg ha egy acrobattól fagy a géped akkor ott valami nagyon nincs rendben.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84208 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A totalista :twisted:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84207 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti:

No igen, de az én gépem simán lefagy az Acrobat Reader használatánál...
Ezért szükséges volt átkonvertálni a fájlt docba hogy egyáltalán el tudjam olvasni.
Természetesen nem lobogtatom, nem nyomtattam ki és plakátoltam tele a várost, egyetlenegy lemezen található meg összesen, még a mailt is töröltem amiben megkaptam.
Ha úgy akarod megmágnesezhetem a lemezt...





"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84185 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
No, sikerült megszerezni Battitól a belépési nyilatkozatot. Nálam Wordbe van, de levédtem a módosítás ellen egy kóddal. Szóval, ha valakinek gondjai vannak a letöltéssel - és Battinak nincs kifogása ellene -, akkor írjon nekem (de ne ide a fórumba, hanem privátba, vagy mail-be!) és postázom.

Morgana: Az alakulón csak Batti, Léli és én aludtunk a Mórába... :wink: A múgy a "nagy embereknek" a kollégium vendégházát ajánlanám, ami tényleg puccosan (külön nappali TV-vel, videóval, külön konyha, két háló stb.) van berendezve. Igaz, Léli? :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84178 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A Mórában a vendégszobák kitünöek, már ha sikerül öket lefoglalni arra az idöpontra és egy lakodalmas násznép ki nem szorít bennünket idöközben. Nem szálloda de nem is egy lepusztult négyágyas kollégiumi szoba.

Más. Az alapszabájt nem véletlenül küldözgetem .pdf fomátumban. Az a Magyar Tolkien Társaság tulajdona és külsö embereknek csak akkor van köze hozzá ha be akar lépni. Elméletileg a társaság székhelyén lehetne és kellene megnézni. A szétszórtságunk miatt küldöm el mindenkinek de nem azért hogy bárki kénye kedve szerint konvertálgassa vagy átalakítgassa. Nem mintha azt gondolnám, hogy ezt bárki meg is teszi. Ugye így is van? Kérek tehát mindenkit, kezelje felelösséggel a társaság dokumentumait és használja ara amire kapta és amire kell. Az Adobe Acrobat a legelterjedtebb dokumentum terjesztési forma az interneten. Azt gondolom ez nekünk is meg felel. A konverzió Word-böl az acrobat 5.0-ás verziójával történt. A hozzá való olvasó program sokhelyröl de leginkább az Adobe oldaláról tölthetö le.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84164 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ha mi az alakulón a Mórában voltunk, akkor tökéletesek, azt hiszem, errefelé nem nagyon lehet többet várni egy kollégiumi szobától, sőt.
Tehát, szerintem oda nyugodtan el lehet szállásolni a vendégelőadókat.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84078 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves mindenki, a LEP-szervezés közepében örömmel számolok be a februári tudományos konferencia szervezési munkáinak előrehaladásáról.
Az első és legfontosabb tudnivaló, hogy eldőlt a konferencia időpontja:
'JRR Tolkien: párhuzamok, szövegek, használatok' konferencia-- Szeged, SZAB székház, 2003. febr. 7-8.
Ezek szerint tehát pénteken, 7-én, de. kezdődik a konferencia, és 8-án, szombaton, kb. délig tart. Nyilván fogadás, ebédszünet, a szokásos dolgok lesznek.
Mint a helyből látható, az Akadémiai Bizottságot tökéletesen meggyőzte az eddigi szervezőmunka, tehát hajlandó nekünk a helyet és a keretet biztosítani; egyetlen probléma, hogy a szombati nap nem munkanap lévén fizetni kell majd, mert ilyenkor be kell jöjjenek a házban dolgozók (gondolom, a ruhatáros, büfés, ilyenek). Ez előreláthatólag 30.000 ft körüli költséget jelent; ebbe azonban nyilván be fognak szállni a támogató tanszékeink, bár nem lenne rossz ehhez az eseményhez is találni szponzort.

Egyelőre kb. 20 előadónk van; még befuthatnak újabbak, és még néhány absztraktra is várunk. De lassan össze fog ülni a bírálóbizottság, és átolvassa az absztraktokat, szintek és témák szerint kialakítja a szekciókat. Az előadók között legtöbben a fiatal oktató közül kerülnek ki (mind egyetemi, mind középiskolai), de van kandidátus és főiskolai docens is; vannak PhD-hallgatók és 'rendes', alapképzéses hallgatók. Nagyjából tehát teljeskörű metszetet fog tudni adni a konferencia. Ezen kívül néhány angol előadónk is lesz: Magyarországon tanító vagy vendégoktatóként itt levő szakemberek, akik foglalkoznak Tolkiennel is (közülük Donald Morse-t és Kathleen Dubs-ot a Szekundér Bibliográfiában is meg lehet találni). (Megkérdeztem Tom Shippey-t, nincs-e kedve eljönni-- de azt írta vissza, hogy februárban már lefoglalták.)

A szervezésben egyébként az SZTE Ang-am Int hallgatói segítő csoportja is részt fog venni; arra a döntésre jutottam, hogy kérek tőlük két-három embert, akik a telefonálgatással, postacímek kikeresésével és postázással, gépeléssel, ilyen dolgokkal segítenek. Kell ez azért, mert egyrészt ez egy jóval nagyobb konferencia lesz, mint az alakuló, és egyedül úgysem tudom csinálni; másrészt meg nem akarok úgy kinézni estére, mint az alakulón...

Természetesen fogjuk intézni a szállás-ügyeket is, hasonlóan a júniusi alkalomhoz. A dolgot kicsit megnehezítheti, hogy a szorgalmi időszak elején vszínűleg több a hallgató a kolikban (meg a vendégprofesszorokat nem biztos, hogy el lehet rakni koliba-- milyenek voltak a Móra vendégszobái, ki emlékszik?). De elintézzük, ez nem lesz gond.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84031 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
sajna en tovabbra sem tudom megnyitni.. :shake:
Brisa;neked nincsenek meg kinyomtatva???

udvike :D

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84005 Írta: Clip
Clip válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ezaz! :hello: :bounce: Köszi! [size=9:2vt7d6lt]Ez aztán tényleg nem sok...[/size]

Üdv: Clip

Baruk Khazâd! Khazâd aiměnu!
Törpök fejszéi! Rajtatok a törpök!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.936 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére