Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
21 éve 9 hónapja #93535 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Telcontar: Kérek egy viszajelzést e-mailben, ha pontosan eldől, mit árulhatunk, hogy a technikai részét (nyugta, számlatömb stb.) biztositsam. Az ún. infopultba jelentkezők tehát árusításra is számitsanak!

MTT-s póló, Lassie, GYU-s mappa az MTT irodában (1073 Bp. Városligeti fasor 3.) előzetes időpontegyeztetés után Gumipóknál jelenleg is kapható!! :P :!: A Hivatalos filmkönyv és GYU Képes Útmutató nálam kérhető.
Rózsa

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93295 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Telcontar: a háromnegyed óra az egy előadást jelent, ha nem tévedek. A mitológiás előadáshoz nem kell műszaki apparátus...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93152 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Tisztelt érintettek!
BePének holnapra kellene a pontos m?sor. Háromnegyed órás el?adásban egyeztünk meg, az talán elég. Sajnos csak a szó marad, m?szaki háttér nem lesz, ha mi nem viszünk. A nagyobbik termet kapjul meg, abba akár 60 néz? is elfér. Valószín? a szombat kés? délután lesz a mi id?nk.
Az aulában lesz asztalunk, ez már biztosnak t?nik, a könyveket Robival (Camelot) egyeztetem.
Tehát szeretnék holnap délutánig el?adás-címeket kapni, amit továbbíthatok és a plakátra kerülnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92914 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
BePét ismerve nem valószínű, hogy külsősre bízná rá a találkozós infópultot. Nem, az MTT-s infópult minden bizonnyal MTT-s infópult lesz, nem pedig RPG.HU infópult :-)
Lehet, hogy lesz olyan, hogy mittomén, tegyetek ki a pultra xy szóróanyagot Ti is, de kétlem, hogy a találkozó rendezéséhez különösebben igénybe lenne véve az MTT.

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92913 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Amire én gondoltam, hogy a saját dolgainkon kívül annyiban segítünk be az RPG.HU-nak, hogy az érdeklödöknek megmondjuk, melyik terem hol van (aki nem ismerös arrafele, nemigen találja meg), illetve a többi program kezdési idöpontját (ami egyébként is ki lesz plakátozva) is meg tudjuk mondani. MÁST NEM. Ez a plusz is azért merült fel, mert az RPG.HU-nak nem lesznek "hostessei", és ezáltal egy eldugott zug helyett lehet, hogy a bejárat közelében kapnánk helyet... Azt hiszem, nem mindegy, hogy száz vagy ezerötszáz érdeklödö jön oda és ezt a kevés pluszt ennyiért megtehetnénk...
Természetesen, ha nem értetek egyet ezzel, akkor is megpróbálom a legjobb helyet megszerezni, csak erösíthetnénk a tárgyalási pozíciót ezzel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92910 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Brisa írta: ÉSzAH, Telcontar MTT-s infópultról beszélt. Természetesen nem fogják ránk bízni az egész rendezvényt.


Amennyire én ki tudtam venni, az MTT-s infopultra bíznák rá az egyéb eligazítást is, legalábbis Telcontarral erről beszéltünk. De szóljatok ha félreértettem valamit. Telcontar? :?: :?: :?:
Pontosan azt szeretném elkerülni, hogy olyan dolgokban legyünk felelősek, melyeket nem mi szerveztünk meg, nem mi koordinálunk. És éppen ezért nem biztos, hogy mi lennénk a megfelelő médium a közönség felé való közvetítésükben. De ismételten mondom, nem lepasszolni akarok, csak úgy érzem, koncentráljunk az MTT-s dolgokra - persze segítünk ahol tudunk a szervezőknek - és az általános, a rendezvény egészével kapcsolatos dolgokat bízzuk azokra, akik jobban átlátják, mint mi.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92908 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ancalimon, számítottam rád. :) A projektor húzós kérdés. Írásvetítö esetleg nem elég?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92885 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Telcontar írta: A találkozó színvonala rajtunk (is) múlik. Anyagi kockázat csak minimális van rajta, a bevétei lehetöségének esélye sokkal nagyobb.
Tulajdonképpen az alkun kívül még két dologra van szükség hozzá: három lelkes emberre, infópult szerü feladat ellátására, illetve egy-két tömör, de színvonalas elöadásra. És a tagtoborzás lehetöségét már meg sem kell említenem... Az egyetlen vesztenivalónk, ha úgy vállaljuk el a megjelenést, hogy végül nem lesz senki rajtam kívül, aki valójában odaáll. Tehát jelentkezéseket várok! (Nem kellene ennek önálló fórum?)


Én a magam részéről szívesen megtartom a mitológiás előadást megint, sőt az tünde írásról szólót is, feltéve ha lesz projektor a szemléltetéshez.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92869 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ez tök szuper! :D

Batti, te Dorottyát Dezként ismered. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92856 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Örömmel jelenthetem, hogy végeztem a tagnyilvántartás frissítésével. Jelen pillanatban 110 fő a Magyar Tolkien Társaság taglétszáma.

Viszont van még két olyan jelentkezési lap amelyet a kitöltöje nem írt alá. Tkacsenkó Krisztina és Gelencsér Vera. Ha erre járnak akkor nálam jelentkezhetnek, amenyiben korrigálni akarják ezt a kis hibát. De addig sajnos nem tudom őket tagnyilvántartásba venni.

Tud valaki valamit Paraszt Dorottyáról? Az alakúlást megelőző szervezések óta őrzöm az adatait de nincs az alapítók között sem és a belépési nyilatkozatát sem láttam.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92852 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
ÉSzAH, Telcontar MTT-s infópultról beszélt. Természetesen nem fogják ránk bízni az egész rendezvényt.

3 olyan ember kellene, aki az MTT-t ismeri kívülről-belülről, aki az érdeklődőknek tud mesélni rólunk, aki a belépni kívánókat informálja és eligazítja stb. Plusz két előadó. Ez utóbbi sürgősen kellene (hétfőig.) Szerény véleményem szerint Ancalimon mitológiája és Amani quenya-bevezetője lenne a legideálisabb a rendezvényre. (Ráértek márc. 1-2-án?) Az infós emberkék kiválasztására még van bőven időnk.

A LEP után már meg se kottyan ez nekünk. Főleg, hogy addigra már túl leszünk a tudományos konferencia megszervezésén és lebonyolításán is. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92841 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Telcontar írta: Tulajdonképpen az alkun kívül még két dologra van szükség hozzá: három lelkes emberre, infópult szerü feladat ellátására, illetve egy-két tömör, de színvonalas elöadásra. És a tagtoborzás lehetöségét már meg sem kell említenem... Az egyetlen vesztenivalónk, ha úgy vállaljuk el a megjelenést, hogy végül nem lesz senki rajtam kívül, aki valójában odaáll. Tehát jelentkezéseket várok! (Nem kellene ennek önálló fórum?)


Telcontar, nem értem, hogy az info-pultot miért akarják ránk bízni. Azt olyasvalakinek kellene csinálni, aki az egész szerepjáték-rendezvény eseményeivel, programjaival, részleteivel tisztában van. Mi legfeljebb más pultokhoz küldözgethetnénk az embereket. Én voltam a múltkori szerepjáték-napon a Lángban és ott ha jól emlékszem egy nagy táblára ki voltak írva az események, a programok helyszínnel, időponttal és ha valakinek még kérdése volt, azt a jegyárusítók eligazították. Mi a baj ezzel a rendszerrel?
Biztosan találunk lelkes embereket a feladatra, de szerintem az MTT-pult maradjon meg MTT-pultnak és ne várjuk el az ott résztvevő tagoktól, hogy az egész rendezvénnyel tisztában legyenek. Hiszen ha jól értem, résztvevők lennénk, nem szervezők. Ezt oldják meg BePéék.
Félre ne érts, nem lepasszolni akarom, csak értelmetlennek tartom.

Nem nyitnék ennek őnálló rovatot, csak arra kérek mindenkit, hogy a személyes jelentkezéseket, megbeszélnivalókat priviben intézzétek és ide már csak azt írjátok be, ami végleges megyezés tárgyát képezi és csak azután, hogy megszületett a megegyezés az RPG.HU-val, amiről természetesen tájékoztatni fogunk mindenkit itt, a fórumban.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92801 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Jaja, anyagi befektetéssel nem nagyon jár a dolog, inkább csak pár lelkes tag munkáján múlik.
Évek óta szervezzük a Petőfi Csarnokban a Sci-Fi Napokat pár sf klubbal. Annak sincs túlzott nagy anyagi kockázata.

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92575 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A találkozó színvonala rajtunk (is) múlik. Anyagi kockázat csak minimális van rajta, a bevétei lehetöségének esélye sokkal nagyobb.
Tulajdonképpen az alkun kívül még két dologra van szükség hozzá: három lelkes emberre, infópult szerü feladat ellátására, illetve egy-két tömör, de színvonalas elöadásra. És a tagtoborzás lehetöségét már meg sem kell említenem... Az egyetlen vesztenivalónk, ha úgy vállaljuk el a megjelenést, hogy végül nem lesz senki rajtam kívül, aki valójában odaáll. Tehát jelentkezéseket várok! (Nem kellene ennek önálló fórum?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92547 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gandalf írta: Személy szerint nem támogatnám a részvételt az RPG.HU találkozón. Semmi közünk hozzá. Ráadásul anyagilag sem állunk úgy... Aki nyerne ezzel, az BePe, s nem az MTT...


Szerintem erkölcsileg nyerhetünk rajta és új tagokat is toborozhatunk, de nagyon kell vigyázni a dolog anyagi oldalával. Előttünk áll a februári konferencia, az idén még fordítói konferenciát is akartunk ha jól emlékszem, úgyhogy nagyon vigyázni kell arra, hogy mire költünk.
Tegnap beszéltünk erről Telcontarral, nagyon biztatóak a részletek, de még nem született konkrét megegyezés.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92545 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Szméagol írta: Sziasztok!

Lenne egy nem éppen idevágó kérdésem, mint újdonsült tag. Befizettem a tagdíjat, de nem kaptam tagsági kártyát. Kellett volna? Vagy csak később külditek ki? (Mert azon a kis ismertetőn az állt, hogy kapni kellet volna ilyet.)


Tagsági kártyája még a régi tagoknak sincs, ugyanis most van folyamatban a grafikai tervezés. Reményeink szerint már az idei év januárjától elkezdtük volna osztani, de a LEP miatt egy kicsit ez is csúszik. De tagsági kártya lesz, ez biztos, és amint meglesz a végleges verzió ki is fogjuk küldeni mindenkinek.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92456 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Miért ne jelenhetne meg az MTT az RPG.HU talin? Ahhoz, hogy csináljatok egy-két színvonalas előadást, az nem kerül pénzbe. Ellenben kitűnő lehetőség új tagok toborzására, az MTT hírnevének öregbítésére.
Az MTT ugyanúgy nyerne ezen, mint BePe - az meg szvsz nem baj, ha BePe is nyer a dolgon.

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92311 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Személy szerint nem támogatnám a részvételt az RPG.HU találkozón. Semmi közünk hozzá. Ráadásul anyagilag sem állunk úgy... Aki nyerne ezzel, az BePe, s nem az MTT...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #91966 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ave!

Itt is leírom azt, amit a szülinapi topicban írtam, hátha azt kevésbé olvassák az érintettek:

1. A tévében lement cuccokat, ha valaki idaadja videókazin, pár nap alatt bedigizem, jó minőségben, divx-el tömörítve. Azt odaadom valakinek CD-n, és fel lehet tenni netre.
2. Megbeszélem a fő illetékessel, hogy a feb. 22-i Átjáró születésnapon tudjatok árusítani, ha addig még maradnak cuccok, amiket el kell adni. Az Átjáró következő számára amúgy is írnom kell egy cikket a találkozóról :) , úgyhogy az újságot is megreklámozom egy picit :)
Továbbá a május 18-i Sci-Fi Napon is lehet árusítani, meg minden egyebet csinálni.

bye
Jun
merras@kalandor.hu
Ui.: E-mailben válaszoljatok, mert ritkán olvasom a fórumot. THX.

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #91865 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Amit elfelejtettem: az idöpont. Március 1-2. 08.00-22.00
www.rpg.hu/iras/mutat.php?id=2485
És ami fontos: ezt minél hamarabb meg kell beszélnünk, hogy a találkozó hirdetésében megfelelöen szerepelhessünk (tehát a jövö héten meg kell állapodnunk minden fö pontban). Tehát lehetöség szerint még a héten szeretnék visszajelzést arról, hogy akarunk-e menni és alapvetöen mit akarunk ott csinálni. Két napról van szó, tehát programok böven férnek bele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #91861 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Az MTT következö rendezvényére javaslat:
BePe kért, hogy hívjam meg a nevében a Társaságot az RPG.HU találkozóra. A program összeállítása a ti feladatotok lenne, javaslom, hogy egy-két elöadás, tagtoborzás, megmaradt holmijaink árusítása és esetleg kiállítás legyen a program. Azt sem tartom lehetetlennek, hogy további szerepjáték/társasjáték bemutatót tartsunk, szponzorokra gondolva.
Amennyiben a T. vezetöséget érdekli az esemény, engem keressetek telefonon vagy mailben, hogy megbeszéljük a részleteket. Árusításra a galériát tudom elképzelni (az elötér már foglalt lesz és azokért a helyekért fizetni kell), elöadásokra külön termet kaphatunk, és ha a nagy térképet és egyéb dekorációs anyagainkat visszük, akkor egy infópult-szerü sarkot is kaphatunk a nagyterem bejáratánál valahol. Ezek persze tervek, nem ígéretek.
Svindler, te ismered BePét, tehát meg tudtok mindent beszélni egymással. Én szívesen elvállalom a projekt megszervezését/levezetését, de természetesen nem szükséges, hogy belefolyjak, egyszerübb az életem, ha a LEP gárda ismétli meg akkori ragyogását.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #91684 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Lenne egy nem éppen idevágó kérdésem, mint újdonsült tag. Befizettem a tagdíjat, de nem kaptam tagsági kártyát. Kellett volna? Vagy csak később külditek ki? (Mert azon a kis ismertetőn az állt, hogy kapni kellet volna ilyet.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #91483 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
törölve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #91455 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

RÓZSA írta: Igy január 12-én, a Noldás talin Kincsőnél lesz majd nyugtatömb, nála lehet majd tagdijat fizetni. Részleteket (helyszin, stb.) ld. a Könyvtáras program topicban.


Vasárnap nem lesz noldás megbeszélés, mert sokunknak tanulnia kell. Da talán a jövő hét folyamán valamikor...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #91444 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Három dologról szeretnék szót ejteni.

Ma este 21:00-tól a Civil rádióban lesz egy müsor amelyre meghívtak s rajtam keresztül a társaságot is. Hogy hány személy mehet oda, az még nem tisztázott, de meg fogom kérdezni még a délelött folyamán. Ha valakit érdekel és mehetünk többen is, akkor az érdeklödök hívjanak.

Hétfön este 18:00 kor az Almásitéri Szabadidöközpontban lesz megbeszélés Sebök Anikóval, az ott rendezendö Tolkien klubbal kapcsolatban. Elözetesen csak annyit, hogy ök adják a helyszint mi pedig a programot. Ezzel kapcsolatban a nolda programra és az elöadásokra gondoltam. Természetesen egyéb más ötletek is jöhetnek.

Egyelöre január 24-ei idöponttal meghirdetem a következö vezetöségi ülést. Két fö témára gondoltam. A LEP tapasztalatai és konzekvenciái valamint a közeli jövö teendöi. Amenyiben az idövel és a témákkal valakinek problémája van az írja meg.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #91439 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mégegyszer felhívom mindenki figyelmét, pénteken 19:00 kor zárszámadás a LEP-el kapcsolatban. Akit érint feltétlen legyen ott. A többiek elött sem zárt a megbeszélés. Elsösorban azoknak kell ott lenni akik valamilyen fizetös munkát végeztek vagy intéztek a társaságnak, akiknek tartozik a társaság, a vezetség tagjai, a felügelöbizottság tagjai. Ez elég népes társaság még akkoris ha vannak átfedések. Elöre megkérek mindenkit, hogy a bandázást máskorra halassza mert pénzröl lesz szó. Ja, a helyszín Ancalimon irodája.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #91437 Írta: Szendi
Szendi válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Úgy láttuk, hogy senki sem jelentkezett eddig a sajtóban megjelent anyagok szakszerű leírására (katalogizálására) és megőrzésére. Szóval mivel Szendi könyvtáros ért az ilyesmihez és szívesen elválalná/nk
ezekkel az anyagokkal kapcsolatos teendőket!
Már ha jó ötletnek találjátok. Ezen kívül jó lenne az összes video és cd felvételt is összegyűjteni (LEP, alakuló ülés bármilyen tali stb.).
Valamint jó lenne ha a fényképekből is legalább egy pár így katalogizálva lenne. Ha már itt tartunk természetesen a plakátok és szórólapok, valamint a megjelen t reklámok sem maradnának ki a sorból (jó lenne a teljességre törekedni).
Még egy ötlet: mivel felajánlottátok eladásra a LEP teljes dekorációját jó lenne ha legalább egy-egy fényképp maradna mindegyikről.

Nekünk sajnos koránt sincs meg az összes itt felsorolt anyag, úgyhogy (feltéve ha mi kapjuk a munkát) jó lenne ha mindenki aki csak nélkülözni tudja, elküldené a felvételt, előadása anyagát cikkeket stb.

Külföldi anyag is jöhet, a leírásával nem lesz gond!
Fő-fő vezetők vezetők mit gondoltok?
Ha úgy gondoljátok, hogy szükség lenne az archiválásra, mielőbb dönteni kellene, mert az idő múlásával elvesznek anyagok.

Szendi+Csavargo

Ai lintulinda Lasselanta

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #91434 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Tagdijfizetési vágytól égő, OTP-ellenes tagtársak! :?
Mint "pénztárnok" (ha már ez az elnevezés ragadt rám), én is fontosnak tartom, hogy időnként :!: lehessen készpénzben is tagdijat fizetni. Éppen ezért lehetett jan. 2-án, a szervezői megbeszélésen, és a LEP-en az Infopultnál is tagdijat fizetni.
Mivel bérelt irodánk és fizetett tagdijbeszedő, ott ülő alkalmazottunk még nincs, akinek egyszerűbb az OTP helyett engem felkeresni, szeretettel látom. :) Végülis ide is, oda is el kell menni, hátha én vagyok közelebb, mint az OTP! :P Priviben vagy e-mailben vegye fel velem a kapcsolatot, aki engem választ az OTP helyett. De ugye azt nem kivánjátok az "elvégre nálam a pénz" elve alapján, hogy egyenként, havonta és személyesen én keressem fel kolduló barátként az OTP-ellenes tagtársakat ?:P :evil:

Természetesen továbbra is módját fogjuk ejteni, hogy talikon, rendezvényeken lehessen befizetni vagy nálam, vagy más, MTT-s nyugtatömbbel rendelkező, erre felhatalmazott MTT tagnál. Az ő nevüket közhirré fogom tenni, csak náluk és csak nyugta ellenében lehet ezentúl tagdijat fizetni :!: :evil:
Igy január 12-én, a Noldás talin Kincsőnél lesz majd nyugtatömb, nála lehet majd tagdijat fizetni. Részleteket (helyszin, stb.) ld. a Könyvtáras program topicban.
Most viszont sürgős, tehát kérünk minden, tagdij-fizetési, és előrefizetési jószándékkal megáldott tagtársunkat, vegyen erőt magán, és keresse fel az OTP-t. Számlaszám:11709002-29900181. Ird rá a neved, és hogy hány havi tagdijat fizetsz.
Értsétek meg, a befizetésre alkalmas sárga csekk, valamint a nevetekre történő kipostázása is pénzbe kerül, nem is kevésbe, mivel nem lehet kis példányszámban nyomatni, és elkészülte időbe tellik. De ha már nagyon sokan leszünk, valószínűleg ez is meglesz.

Ezúton szeretném megköszönni Morganának az Infopultnál végzett hatalmas segitségét. :) :!: A belépési nyilatkozatok kitöltésének türelmes elmagyarázása mellett az új tagoktól rögtön tagdijat kaszírozott, és nála lehetett tagdijat befizetni.

Szóval: Irány az OTP! :wink:
Rózsa

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #91357 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdv!

A tagdíjat én is szívesen befizetem (előre az egész évit (már a LEP-en befizettem volna, csak nem volt nálam elég)), de a rózsaszín csekk nagyon nem tetszik (nem is ismerem (köszönöm, Lam, nem kell, hogy részletesen elmagyarázd :) )), a postai befizetéssel meg mondhatni, hasonló a helyzet (csupán annyiból rosszabb, hogy ahhoz mégkevesebbet értek). Ha személyesen valaki illetékesnek a kezébe tudnám nyomni (úgy tűnik, túl sokan kérjük ezt a megoldást, nem fogjátok megúszni). Szerintem a pénztárosnak (ugyebár Rózsa) ki kéne jelölni a hét (vagy hónap) egy napját, amikor X helyen Y időpontban megtalálható. Nem kéne hetente, csak... néha.

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #91343 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A hiány - leegyszerűsítve úgy jött létre, ogy megrendeltük a 250 pólót, azzal, hogy majd utólag fizetjük ki, abból a pénzből, amit érte kapunk.
Mindenki 100 % biztos volt benne, hogy ezzel nem lesz gond, sok bevétel lesz, ki tudjuk majd fizetni... Nem így lett, csak kb. feleannyi poló fogyott el, mint amire számoltunk.

Az az igazság, hogy pólót, vagy más nagy mennyiségű viszonylag nagy értékű cuccot csak ilyen formában érdemes eladni (a Lassit is mindig ilyen konstrukcióban adjuk ki), csak ez most nem jött össze.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.968 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére