Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
21 éve 8 hónapja #95482 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!
RPG.HU találkozó: Robi (Camelot) megvétózta az árusítást és ezt jókora összeggel nyomatékosította BePénél. Úgy tünik, jelenleg csak Robihoz fordulhatunk, hogy ö árusítsa a dolgainkat (öt ismerve kb. 30% jutalékért, bizományba). Kérdés, hogy megbeszéljem-e vele vagy hagyjuk? Nem tudom, a LEP-pel kapcsolatban ki tárgyalt vele, övele szeretném megbeszélni a további lépéseket ez ügyben. Természetesen így nem lesz a tombolához hozzájárulás.
Ettöl függetlenül az asztalunk meglesz, ahol a belépéseket, infókat intézhetjük, de ez csak az MTT-re fog vonatkozni, más RPG.HU eseményekre nem. Egy hatvan fös termet kapunk majd az elöadáshoz, amelynek címe Mitológia Középföldén (ha mégsem ez, sürgös korrekciót kérek), és valószínü szombat késö délután kerül rá sor.
Az infopultos jelentkezéseket köszönöm, február közepén e-mailban kérek megerösítést (majd megint szólok), kiegészítve azzal, hogy melyik nap és délelött vagy délután kívántok-e ott lenni.
BePe kért dekorációt (pl. a nagy térkép, zászlók), elsösorban a magunk hírverését szolgálva. Kérdésem, hogy a kétféle lehetöségböl melyiket válasszuk: egy héttel elötte odaadjuk neki a cuccokat vagy a rendezvényt megelözö éjjel magunk tesszük fel (és utána szedjük le) a dolgokat? Elöbbi egyszerübb, utóbbi biztonságosabb a holmik szempontjából.
Sziget Fesztivál: március elseje a szokásos elözetes bejelentkezés határideje. Kérdésem, hogy közremüködjek-e ebben vagy a Tisztelt Vezetöség bevállalja Tokaj és a többi mellé? Elörebocsátom, hogy teljesen független ettöl a saját szerepjáték sátram, de persze reklámozom az MTT-t és az elökészületek jó részét a sajátommal együtt egyszerüen meg tudom oldani.

OFF:
Oisin Mac Gelach, Danu hozott Mill fiainak leszármazottai között! :) Magam is az ír kultúra elkötelezett híve vagyok, különös tekintettel a mesékre, a dalokra, az ételekre és a whiskeyre. Remélem, eljössz valamelyik találkozóra és megmutatjuk a többieknek, hogy isznak az írek! :evil3:
Slainte! :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95425 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Tudok szkennelni, bár ha nagyon jó minőségben akaroűk, akkor ÁLLATI lassan megy. :) Kb. 20 perc egy kép. Persze lehet egyszerre többet (2-3-at is) Szólj, ha kellek!

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95389 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én nem tudok beszkennelni képet... :roll: Tud valaki segíteni? :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95187 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Vewilyaiel írta: Sziasztok! Vannak még esetleg MTT-s találkozókról, programokról képek a neten, azokon kívül amik itt vannak?
:)


Igen, vannak, ha minden jól megy, Völgyzugolyon hamarosan helyre tudom állítani a korábbi galériákat, tehát az I. és a II. Tolkien Találkozó (Teve és Jet), valamint az első Egyeztető Ülés képeit, a többi tárlattal együtt. Amint lesz egy kicsit több időm rá, neki fogok, a képek szerencsére mind megvannak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95099 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Áfonya, örülök hogy tetszenek a képeim és kösz szépen a kedves szavakat. Mennyi ideig voltál Írországban és merre jártál? Te is érezted amit én? ;)

Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95070 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Köszi, Batti, megcsinálom! (Amúgy gratula a 200. hozzászólásodhoz :mrgreen: )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95063 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok! Vannak még esetleg MTT-s találkozókról, programokról képek a neten, azokon kívül amik itt vannak?
:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95050 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A tagságiról

Minden MTT tag fog kapni tagsági igazolványt. Ami kell, az egy digitális fotó (személyi adatok megvannak) plusz név a fotóhoz. Nem nick, hanem rendes polgári. A legjobb ha a kép file neve a nevetek. Esetleg a keveredések elkezülése miatt a nevetekhez capjátok hozzá a nicket. Például az én esetemben ez úgy néz majd ki, hogy BlahotaAttilaBatti.yyy . Az yyy helyén a file formátumra utaló kiterjesztés értendő ( .gif, .tif, .jpg, etc ). Ezt el kell küldeni mailban egyelőre Gumipóknak. Oly módon, hogy a levél tárgya a következő legyen "MTT tagsagi név" a név helyén mindenkinek a neve legyen természetesen ékezetek nélkül.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95041 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Oisin!

Nagyon örülünk, hogy ránk találtál, remélem jól fogod érezni magad köztünk! :D
Kicsit OFF: gyönyörűségesek ezek a képek! 8O Én jártam Írországban, és a legkedvesebb emlékeimet idézted fel bennem ezekkel a fotókkal. Köszi! :mrgreen: (Egyébként tehetséges vagy, mondták már? :wink: )

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94980 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Svinnek? Nem Gumipónak?

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94961 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Min: Azt mondják, csak akkor, ha küldünk magunkról fényképet Svinnek... :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94801 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdv, Oisin! :)

Kérdés: kapunk MTT tagságit, vagy most még nem? :roll: [size=9:343tr4sj]Csak mert már szeretnék eldicsekedni vele... :roll: :mrgreen: [/size]

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94745 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok,

Gondoltam, új lévén itt, illik röviden bemutatkoznom. Kicsit bővebben a profilban.

A valódi nevem Csaba. 29 éves vagyok és Budapesten élek. Filozófiát és kulturális antropológiát tanultam az ELTÉ-n. Régebben komolyan foglalkoztatott, hogy mi mindent vett át Tolkien az északi népek (kelta, germán) mitológiájából, és hogyan illesztette be azokat a saját rendszerébe. Írtam is erről egy 25 oldalas dolgozatot, amivel tudományos ösztöndíjat nyertem az ELTÉ-n. Előadást is tartottam belőle anno valami RPG-s konferencián. Azóta már sokmindent nem úgy gondolok, mint akkor, de javítgatni, átírni eddig nem volt időm. Talán valamikor sikerül időt szakítanom rá, és akkor közkinccsé teszem.

A második otthonom, Írország, ami a BoLT szerint azonos Tol Eressea-val, és valóban, ott a tündék emléke még él a kőben, a vízben, a levegőben... Azt hiszem, ebből sikerült is megragadnom valamit a fotóimon. Ezeket kiállításon is láthattátok már, és talán hamarosan újra láthatók lesznek valahol. Egy kis ízelítőt találtok belőlük itt: www.emeraldair.net/photos.html

Egyenlőre ennyit. Örülök, hogy rátok találtam. Bár kevés az időm, néhány topicban valószínűleg aktív leszek.

Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94386 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
én is idejében szeretnék szólni,hogy bármilyen rendezvényen, ahol megjelenik a MTT szivesen segítek, ha szükség van rá.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94349 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mar most mondom, szivesen segitek infopultban akarhol.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #94335 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szerintem menjünk a Szigetre, bár attól függően, hogy mikor lesz, lehet, hogy nem tudok majd itt lenni.
Az én véleményem szerint meg kell most jelenjünk mindenhol, ahol csak valamennyire is képben vagyunk: sci-fi nap, RPG nap, ilyenek. A lényeg az, hogy ahol a téma alapján Tolkien iránt érdeklődő emberek (potenciális tagok, segítők, egyszerűen csak információra szomjazók), ott mi is jelen legyünk, és biztosítsuk a színvonalas infót és programot.

Megkeresett közben a szegedi Juhász Gyula Művház egy programszervezője is, aki egyetemista közönségnek szeretne Tolkien klubot csinálni, előadásokkal, beszélgetésekkel, együtt-olvasással, ilyenekkel. Egyelőre abban állapodtunk meg, hogy gyűjtjük a témákat és lehetőségeket-- kérdés, hogy érdeklődés esetén jönne-e a pesti bázisú különítmény előadni (Amani, Ancalimon, Varda, akik a LEP-en is voltak). Ha jól mennek a dolgok, és jól beüt a februári konferencia (márpedig az érdeklődésből ítélve be fog, máris egy csomó nem-előadó vendég van bejelentkezve hallgatóságnak), akkor a szegedi hallgatókkal, MTT-tagokkal, és fórumosokkal egy egészen jó helyi csoportot lehet majd létrehozni.

Mielőtt elfelejtem:
Aki akar jönni a februári konferenciára, és kér szállást, az sürgősen írjon privit vagy mailt! (ne a topicot terheljük vele)
A program nagyjából kész van, holnap elküldöm Svinnek és Gandalfnak, hogy megjelenjen a Tolkien.hu főoldalán és VZ-n.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93959 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Telcontar: Idén is kimentek a szigetre? Az olyan jó lenne, egy okkal több lenne hogy magam is ott legyek :)

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93919 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Erre az RPG.HU-s napra vigyetek jóóóóóó sok belépő nyilatkozatot, mert lesznek új tagok bőven!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93816 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
*összecsapja a kezét*
Telcontar: Ti voltatok tavaly a Telcontar Szerepjáték sátrasok?! Még néztük is azzal a pár emberrel akikkel ott voltam, hogy ki csinálja itt nekünk a konkurrenciát! :lol:
Pont emiatt már fel is merült az ötlet még tavaly nyáron, hogy ki kéne cuccolni a Szigetre (akár civil szervezetként is) - én személy szerint nagyon támogatom ezt a dolgot! :itscool:

Batti: menjük Tokajba is, rulz! :D Addigra talán már egy kis pénzünk is lesz... :roll:

A szabadidőközpont tényleg jól jönne nekünk színpadi próbákhoz...

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93735 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ha már homár, akkor megemlítem az én nyári programötletemet.
Harmadik éve már, hogy Telcontar Szerepjáték Sátra kinn díszeleg a Diákszigeten. Tavaly iszonyatos forgalmunk volt, ami nem csoda, mert a bejárat közelében, a városközpontban voltunk (mint közhasznú szolgáltatás). Az idei fesztiválon is jelen leszek. Ha a társaság úgy gondolja, szívesen változtatok annyit az imidzsen, hogy ez a Tolkien Klub sátra legyen. Másik lehetöség, hogy mint civil szervezet jelenjen meg ott az MTT, ez esetben jóval eldugottabb (de még mindig jó) helyet kapna, de totálisan önálló lehet. Talán ez még jobb megoldás is. Persze az sem lehetetlen, hogy mindkét megoldást egyszerre alkalmazzuk (azaz elöadások, toborzás, árusítás stb. a MTT sátorban, reklám, bemutató játékok stb. a szerepjáték sátorban).
Ezt eldönteni még böven van idö (márciusig kell kitalálni, hogy egyáltalán legyünk-e kinn, a konkrét programot júniusra), csak a bogarat pakolom a fületekbe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93678 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Brisa írta:

Batti írta:

Brisa írta: Batti, és akkor most kell az Almássynak az NP?


Igen, kell, annál is inkább mert februárban azzal indítanánk.


Ugye tudod, hogy ez egy 6 alkalmas, gyerekeknek szóló foglalkozássorozat?

Szóval kell nekik. Rendben. Mi a teendőm?


Először is velem tisztázni a dolgot, hogy mi is a te vagyis a mi igényünk, aztán megbeszélünk egy időpontot amikor találkozunk az AT.SZ.K val.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93676 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Batti írta:

Brisa írta: Batti, és akkor most kell az Almássynak az NP?


Igen, kell, annál is inkább mert februárban azzal indítanánk.


Ugye tudod, hogy ez egy 6 alkalmas, gyerekeknek szóló foglalkozássorozat?

Szóval kell nekik. Rendben. Mi a teendőm?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93671 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Az is erdekelne.
Jo lenne ha azt is tudnank hasznalni ingyenesen mert ugymond semmi penzunk nincs mar amit meg ki tudnank adni.

B.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #93669 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Brisa írta: Batti, és akkor most kell az Almássynak az NP?


Igen, kell, annál is inkább mert februárban azzal indítanánk.

Beleg írta: Ugyanis az a bajunk hogy meg nincs hely ahol a szindarabot tudnank probalni es szinpad nelkul eleg gaz probalni, mert mas egy osztalyteremben es mas egy szinhazteremben, ahol a terem vegen is kell hogy halljak es lassak mi tortenik.

Batti szerinted van ra esely hogy megkaphassuk azt is mondjuk havonta egy-ket alkalommal? Nagyon kene!

Ne gondolj valami nagy szinház teremre. Az csak egy nagyobbacska helyiség amelyik egyik végében van egy függönnyel el választható és némiképp megemelt szinpad szerűség.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93602 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A noldás program (NP) iránt érdeklődik egy középiskolai könyvtár is. Most kaptam a könyvárosuktól egy mailt...

Batti, és akkor most kell az Almássynak az NP?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93578 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
8O Hu ez nagyon jo hir. :idea: :idea: :idea:
Ugyanis az a bajunk hogy meg nincs hely ahol a szindarabot tudnank probalni es szinpad nelkul eleg gaz probalni, mert mas egy osztalyteremben es mas egy szinhazteremben, ahol a terem vegen is kell hogy halljak es lassak mi tortenik.

Batti szerinted van ra esely hogy megkaphassuk azt is mondjuk havonta egy-ket alkalommal? Nagyon kene!

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93577 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Majd elfelejtettem. Az AT.SZ.K. kávézója rendelkezik egy picike szinpaddal. Akár használhatjuk is.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93576 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves mindnyájótok

A tegnapi Almássy Téri Szabadidőközpontban lezajlott tárgyalásnak az eredményei a következők:

A másik tárgyalófelet Sebők Anikónak hívják és ő ott Művelődésszervező, tehát nem a végleges döntéshozó. Mindenesetre a kiindulási alapokat sikerült vele megtárgyalni, talán többet is. Amit ők kérnek az az, hogy töltsük meg programmal az általuk meg hirdetett Tolkien klubbot. A helyet ők biztosítják, nekünk a programot kell. Mint korábban beszéltem róla Brisával először a Nolda programot ajánlottam. Legalábbis indulásnak. Természetesen minden egyéb előadást és erre a célra használható dolgot felhasználunk, már ha a gazdája elvállalja. Fizetni nem tudnak, de ebben az esetben nem is biztos, hogy kell. Cserébe azt kértem, hogy egyrészt a tagjaink ingyen látogathassák az általunk szervezett rendezvényeket, másrészt biztosítsanak helyet az alkalmanként nem a Tolkien klub, de a Tolkien Társaság által szervezett rendezvényeknek és a szabadidő központ nagytermét adják oda az évi két közgyűlésünk helyszínéül, ha lehet ingyen, de ha nem, akkor valami erősen mérsékelt áron. A válasz az volt, hogy az esetleges rendezvények ok, de a nagytermet még meg kell vitatni. Fontos, hogy az első Tolkien klub 2003. február 21-én, pénteken lenne (esetleg 19.-én vagy 20-án). Ennek megfelelően az érdekelteknek sürgősen fel kell venniük a kapcsolatot velem és Anikóval. Nálam a telefonszáma és a neve.

Van egy másik, szintén érdekes fejlemény is. Sebők Anikó barátja Kémeri Péter Rendezvényszervező. Ez azért érdekes nekünk, mert történetesen Péter szervezi a Tokaj hegyalja fesztivált, ki gondolná, hogy Tokajban. Valószínűleg eljutott hozzá a LEP híre, mert meg invitált bennünket a fesztiválra, mint program. Kapnánk egy sátrat (kb. 10x4 métereset), amelyben saját programjainkat tarthatnánk. Mivel emelnénk a rendezvény fényét több dolgot is kapnánk. A Rendezvényen dolgozó (természetesen csak a mi programunkon) MTT tagok szállását és esetleg az utazását fizetnék ezen kívül valami tiszteletdíjat is, fizetnének. A rendezvény 2003. július 9-12 között lenne megrendezve a tokaji camping-ban. Csak eső ne essen. Mivel ez már nem az első (4.) a korábbi rendezvényekről lehet tájékozódni a www.hegyaljafesztival.hu címen. Arról a környékről származom és ismerem a helyet (legalábbis emlékeimben) Bizonyos hasonlóságok miatt az esetleges sátrunknak a Suhatag nevet adnám. Magányos hegynek ott a tokaji hegy, folyónak pedig a Tisza. Sárkány ugyan nemigen él arra, de majd viszünk.

Ugyancsak Péter egy másik rendezvényre is hívott bennünket hasonló feltételekkel. Ez Augusztus 20-24-én Szödligeten kerülne megrendezésre Hetedhét Határ címmel. A rendezvény anyagát holnapra megkapom. Ebben az esetben a környező országok is jelentőséggel bírnak, tehát érdemes lenne meg keresnünk az ottani esetleges Tolkien társaságokat, hogy velük együtt jelenjünk meg.

Már az elején tisztáztuk, hogy a politika semmilyen módon nem jelenhet meg. Ettől ők is elzárkóznak és természetesen mi is.

Azt gondolom, ez a két vagy inkább három lehetőség igen jól jöhet nekünk. Meglátásom szerint Anikó nem igazán, de Péter egészen határozottan döntéshozó. Ennek megfelelően kell a későbbiekben a dolgokhoz hozzá állni. Ha Isten is és a Párt is úgy akarja, akkor még valami jó is lehet ebből. :-) ))

Batti

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93566 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A hírek: megvan a földszinti, bejárat közeli helyünk. A dekorációról: minél több kellene. A térkép mindenképpen, a zászlók isjól jönnének, persze magunknak. Vagy egy héttel korábban odaadjuk BePének, vagy el?tte péntek éjel magunk telepítjük fel egy dekoros vezetö segítségével. Én ez utóbbit javaslom, elözetes tárolás mehet nálam (nagyon közel lakom oda).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93541 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A tünde-címerek és a dekoráció kinél van? Gumipóknál, igaz?
Ugyanis volt arról szó a Színművek topicban, hogy összedobott pénzből megvennénk a Melianos zászlót a darabunkhoz - egyelőre nem akarok a többiek nevében nyilatkozni, de úgy néz ki ez össze fog jönni. :)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.980 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére