Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
21 éve 10 hónapja #81582 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
C O N G R A T U L A T I O N E ! :hello:

Huhú :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81579 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
SZUPERSZUPERSZUPER!
:itscool: :dance: :hello:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81548 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Éljen!!!!! :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81513 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ezt is megértük! :D Hip-hip-hurrá!!

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81509 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A Magyat Tolkien Társaság 2002 október 21-ei dátummal, közhasznú társadalmi szervezetként, a Fővárosi Bíróság által nyilvántartásba vétetett

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81507 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A kósza talin valami olyasmit beszéltünk meg, hogy nov. 16-ára a szülőket is várni fogjuk.

Batti, megvan még az a levél, amit még anno fogalmaztál a szülők számára? (Kaphatnék egy példányt belőle, hogy megtudjam, mit tartalmaz?)

Akinek szülőjét meg kellene győzni, hogy a talikra, a táborokba és a különböző MTT-rendezvényekre elengedjék, az írjon nekem egy privit!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81497 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Megígértem hogy utánanézek az állami támogatás lehetőségeknek, de csak sikertelenségről tudok beszámolni. Bár gondolom senki nem fűzött hozzá nagy reményeket.
Most viszont belevetem magam a noldás feladataimba.
Jó munkát mindenkinek!

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81458 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Yavanna írta: :arrow: Dín: Tööm az agyam, de nem jövök rá... Mi a fene az a 'LEP'? :heu:


Long Expected Party, azaz Régen Várt Ünnepély (Bilbó 111. szülinapja...).

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81457 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Bocsi kicsit fáradt vagyok de itt 1-2 dolog nem világos! :oops: :oops: :oops:
:arrow: Végülis megszületett-e már a hivatalos bejegyzés, vagy sem? :hein:
:arrow: A Lassi megbeszélésen hírek keringtek, bizonyos Intercomos tárgyalásról. Ezzel mi a helyzet? Bár lehet, hogy ez inkább a 'szülinapos' topicba tartozik... :roll:
:arrow: Batti: Esküszöm csak a kíváncsiság beszél belőlem, de miért övezi oly nagy mitikus titok ezt a szinkron ügyet :?: A jelölések egyébként nagyon jók!
:arrow: Dín: Tööm az agyam, de nem jövök rá... Mi a fene az a 'LEP'? :heu:

Tudum-tudom.... Folyton csak az ostoba kérdések, de hol marad a kreativitás? Csak lenne egy kicsit több időm! :oops:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81262 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
jajj, de jó végre be avgyunk jegyezve!
És Réz András...tök jó! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81196 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Aiya!

Batti írta: A mai napon megérkezett a bírósági végzés a bejegyzésünkről. Hétfőn már a kezemben lesz.


:hello: :itscool:

Batti írta: Nos szerintem a lelkesedést nem szabad lohasztani, de azt mindenkinek tudnia kell, hogy az MTT-t érintő ügyben megállapodást más szervezetekkel egyszemélyben az elnök, vagy az elnökhelyettes és a titkár együttesen köthet. Ez most nem az én hatalmi allűröm hanem a tárgyalás és a megállapodás komolyságát erősen meghatározó tényező.


Ez csak a megállapodásra vonatkozik (értem ezalatt a papírok aláírását, stb.)? Ez alkalommal is szeretném felkérni a vezetőséget és Evenstart, mint sajtóreferenst, hogy készítsenek el egy hivatalos szponzori/támogatói kiajánlót, amit aztán lehet szerteküldözgetni... Mintát küldhetek, ha ki tudom a táncklubunkét könyörögni... :)

Ez egyfelől a LEP miatt fontos, másfelől pedig a Társaságnak is szüksége van a támogatókra. Ha nem probléma lehetne kettőt csinálni: egyet a LEP-re (kimondottan), a másikat általánosan...

:!: :!: Sil & Svindler: küldtem nektek privit, de itt is kérdezem: FB-gyűlés, ilyesmi? :!: :!:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81195 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A mai napon megérkezett a bírósági végzés a bejegyzésünkről. Hétfőn már a kezemben lesz.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81155 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Batti írta: Brisa El kell, hogy keserítselek. A Silverlandban mindkét tárgyalási kisérletem alkalmával elég nagy fanyalgással fogadtak. Hogy pontos legyek azt éreztem, nem vesznek komolyan. Persze ha úgy gondolod nyugodtan beszélj velük, hátha te töbre jutsz.


Svinnek is hasonlók a tapasztalatai velük a múltból... Akkor a Trollbarlanggal próbálkozunk.

Lam: Ha kész az anyag, nekem is küldjél belőle. (Mikor lesz meg?) Vannak páran, akik tőlem várják a felvilágosítást az MTT-ről...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81151 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Brisa El kell, hogy keserítselek. A Silverlandban mindkét tárgyalási kisérletem alkalmával elég nagy fanyalgással fogadtak. Hogy pontos legyek azt éreztem, nem vesznek komolyan. Persze ha úgy gondolod nyugodtan beszélj velük, hátha te töbre jutsz.

Dodie Küldj egy mailt nekem és a válaszban megírom és elküldöm ami kell.

Szinkron Ezzel kapcsolatban kértem, hogyha lehet egyelőre ne feszegessük ezt a témát itt a fórumon. Ha nem probléma, előbb megvárnám mit válaszol a Mafilm. Ráadásul ezzel a copyright és az üzleti érdekek igen ingoványos talajára tévedünk. De ha már szóba került, Lamorakkal folytatott megbeszélésünk eredményeként Amanibhavamot, Ancalimont, Lamorakot, SőtétUrat és Ulmót kértem meg, hogy vegyenek részt ebben. Senkit sem szeretnék megsérteni azza, hogy ki maradt de valószínüleg erősen korlátozott a létszám akit a film és a szinkron közelébe engednek, én sem megyek csak ha feltétlenül szükséges. Ha kérhetném, immár másodszor, maradjunk egyelőre ennyiben.

Mai tárgyalások Ma beszélgettünk Réz Andrással. Nagyon tetszett neki a tervünk a 111. szülinappal és elfogadta a meghívásunkkat. Sőt még tanácsokat is adott a médiával kapcsolatban. A WESC-el kapcsolatban meg maradnék a szűkszavúság mellett. Igen komoly érdeklődéssel fogadták az ötleteinket és igen komoly megegyezést készülünk nyélbe ütni, de semit sem szeretnék el kiabálni és a dolgok jelen állása szerint ez nem is lenne helyes.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81149 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Morgana: Igen, Svinnel egyszer benézünk a Silverlandbe.

Egy kérdés: a szinkron kapcsán csak MTT-tag mehet? Mert amani nem az...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 11 hónapja #81144 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
ÉSzAH-hal együtt azon a véleményen vagyunk, hogy feltétlenül meg kell ragadni a lehetőséget, hogy részt vegyünk a szintkron ellenőrzésében. Mivel a feladat igen összetett, egyaránt megkívánja a kiváló (!) angol tudást, a Tolkien-i nyelvben és világban való jártasságot, valamint a magyar nyelv alapos stilisztikai ismeretét, ezért erre a feladatra leginkább LAMORAKOT, AMANIT, ANCALIMONT és/vagy ULMÓT tartjuk felkészültnek.

Ez nagyon fontos, mindenképpen képviseltetni kell magunkat és nagyon gyorsan el kell dönteni, hogy ki menjen! EZ MOST ELSŐDLEGES PRIORITÁS!

Morgana és ÉSzAH

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81121 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Brisa és mindenki: Igen, pontosan így működik a dolog. Elmész, mesélsz rólunk és a tervekről, ha felcsillan a szemük, beszélsz Battival és megkezdődnek a tárgyalások.
Silverland? Király! Megkérdezed őket?
Az ő ismerettségük is nagyon jót tenne nekünk.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81119 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Arról szeretnék több infót szerezni, hogy most akkor ha be szeretnék lépni az MTT-be, akkor az milyen kötöttségekkel jár, és mi is lenne akkor ott a dolog?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81108 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
ÉSzAH: A kósza talin Áfi és Ancalimon felvilágosítottak minket, úgyhogy most már képben vagyunk.
[size=9:1pg2wwfq](Nem lehetne ezt a tájékoztatást rendszeressé tenni itt a fórumon?)[/size]

Batti: Ha én elmegyek mondjuk a Silverlandbe megkérdezni, hogy érdekli-e őket egy ilyen lehetőség, azért már börtönbüntetés jár, vagy idáig még elmehetek, mint egyszerű tag? Aztán persze ha tényleg érdekli őket, akkor egyeztetünk egy időpontot számotokra, és ti tárgyalnátok. Így szabályos?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81079 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Brisa írta:

ÉSzAH írta: Vezetőségi ülés még nem volt, ha lett volna, tudnátok róla.


Nem úgy volt, hogy a közgyűlés után 2 héttel lesz? Az most volt...

Igen, tudom: ti (a vezetőség) lettetek kijelölve. Pont ezért kérdem...

Nem fogunk így kifutni az időből?


De igen, úgy volt. És igen, az valóban most volt. A közgyűlés óta nagyon sok minden van folyamatban és vannak eredmények is. Vezetőségi azóta még speciel nem volt, de ha anélkül is sínen vannak a dolgok, akkor minek tanácskozzuk túl magunkat. Így legalább nem érhet minket az a vád, hogy csak ülésezünk, mást meg nem csinálunk. :-)
Ettől függetlenül vezetőségi LESZ, de mint mondtam pillanatnyilag fontosabb dolgunk is van, mint beszélni arról, amit igazán csinálni kell. Most inkább csináljuk. Engedelmeddel.

Valóban a vezetőség lett kijelölve felelősnek Intercom ügyben. Én talán mást állítottam? :-) A dolog egyébként folyamatban van, amint konkrét eredmény van, tájékoztatni fogunk mindenkit. Ez tuti. De ezt már mondtam. Párszor. :-)

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81045 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Tisztelt Tagtársak

Kicsit nagyon keveset jelenek meg itt mostanában. Természetesen ez nem az érdektelenségem miatt van igy, hanem mert kicsit nagyon sok munkám van a munkahelyemen és estére már kicsit nagyon fáradt vagyok. Azt viszont már most mondom, hogy ha akad valami ami érinti a társaságot akkor irok.
Most is megírom, hogy egy mail-lel felvettem a kapcsolatot a Mafilm audiónál Haber úrral valamint a társaságból néhányakkal a TTT szinkron ügyében. De ha kérhetem egyelőre ne firtassuk ezt itt a fórumon.

Ma két tárgyalásra is megyek, ha minden igaz. Az egyik a WESC lesz a másik Réz András. A fejleményekről majd írok.

Valaki kérdezte, hogy mi legyen, ha valaki lelkes és alkalom adódik valamire ami a társaságnak kell, kellhet vagy csak érinti.
Nos szerintem a lelkesedést nem szabad lohasztani, de azt mindenkinek tudnia kell, hogy az MTT-t érintő ügyben megállapodást más szervezetekkel egyszemélyben az elnök, vagy az elnökhelyettes és a titkár együttesen köthet. Ez most nem az én hatalmi allűröm hanem a tárgyalás és a megállapodás komolyságát erősen meghatározó tényező. Gondoljátok csak meg, menyire komoly az, ha bárhová oda megy valaki ismeretlenül és el szeretne érni valamit, kit fognak komolyan venn? Persze ha közelebbi ismeretségről van szó akkor más a helyzet. De akkor is szükséges egy időpont egyeztetés a megállapodás hivatalossá tételéhez. Ha ilyesmiben szóba kerülök akkor a nevem (Blahota Attila) és a mobilszámom (06-20-9923358) a rendelkezésetekre áll. Ha lehet esti (18:00 utáni ) idő pontot beszéljetek meg és legalább két nappal előbb szóljatok.

Még egy dolog és ez nagyon komoly és eléggé általános a társaságon belül. Csak és kizárólag azért vállalok bármiféle felelőséget, amit ismerek, amiről tudok, vagy amibe beleszólásom van. Legyen az döntés, megállapodás, szerveződés, megbeszélés, vagy bármi amihez a nevemet kell adnom. Mert ugye a kötelesség mellé jog is szokott járni.

Merem remélni , hogy azt a sok felajálkozót akikről tudok vagy hallottam nem kedvetlenítettem el, mert nem ez volt a szándékom.

Mindettől függetlenül ha valakinek van valamije a 111. szülinappal kapcolatba az juttassa el hozzám is, bármilyen kilátástalannak tűnik a dolog. Hiszen ebben állapodtunk meg a közgyűlésen.

Bírósági dolgaink ügyrendi okok miatt késnek mind a mai napig. Információim szerint a számunkra pozítív végzés meg van szövegezve és valamikor meg is kapjuk. Viszont elég sokan vannak akik még nem fizettek tagdíjat vagy hiányos a befizetésük. A társaság kasszája jelenleg igen vékony kb 5000HUF ez még arra is kevés hogy az OTP-nél számlát nissunk. Valamilyen módon még a számla nyitás előtt el kellene juttatni hozzám némi tagdíjat. Ha a postai pénzes utalvány megfelelő, akkor azon de mindenképp feltüntetni kinek a tagdíja. Ha nem jó, az is jó csak kicsit neccessé válik néhány dolog.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81037 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Angi, köszönjük szépen a szervezést, ez nagyon jó alkalom lenne megmutatni, mit is tudunk. Batti, ha minden igaz, ma megteszi a kezdő lépéseket.

Azt kell viszont közöljem mindenkivel, hogy valószínűleg csak nagy nehézségek árán fogok tudni kommunikálni a következő napokban; tönkrement a gépem az egyetemen, amin az összes mailem, címem és könyvjelzőm van, továbbá a mail server-em elérésével is gondjaim vannak, úgyhogy minden fontos dolgot telefonon tudtok velem intézni (20-588-5863). Ha ez még nem lenne elég, holnaptól parkettázunk és festünk, tehát egyéb elfoglaltságok is közbejönnek.
Evenstar tervezeteit elolvastam, és a vezetőség nevében nagyon meg is köszönöm; egy csomó mindent sikerült tisztázni az olvasásukkal, és összeszedni a dolgokat a fejemben (amint időm engedi, rendszerezem és leírom őket).
A hosszú információs/sajtóanyagot háromnegyedig megírtam, amint befejezem, szétküldöm a vezetőségnek és Evenstarnak, hogy mindenki nézze meg, mi hiányzik belőle. Ha jó, akkor info-anyagnak is jó lesz, kirakni a főoldalakra egy hatalmas MTT logo alá, hogy a látogatók utána tudjanak olvasni.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80906 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok :hello: :hello: :hello: !!!!!!!
van egy igen biztato hirem a szamotokra;ahogy mar valahol megemlitettem,szinkronszakma-beli kapcsolataim reven utanajartam a Ket Torony szinkronjanak,es a Mafilmnel felkerestem Haber Ferenccet,aki szerint megoldhato lenne ,hogy egy-ket MTT-s Tolkien-szakerto atnezze a forditast,mielott leforgatjak a szinkront a studioban. :D
szoval most igen fontos lenne,hogy az MTT vezetosegevel surgosen tudjak beszelni;irok Battinak es Lamoraknak,es megbeszelhetnenk a reszleteket!ha oket nem tudom elerni,akkor valaki,aki vezetosegi meg kerem irjon emailt,privatot,vagy el tud erni a 06-30-852-8584-es szamon!
FONTOS :!: :!: :!:
tovabba el kezdhettek gondolkodni azon,hogy(ha sikerul),ki legyen az a ket ember,aki egyreszt nagy tudoja Tolkiennek,masreszt pedig perfekt angolbol!ugyanis a dolog ugy zajlana,hogy a forditas utan a szinkronkeszites kovetkezo munkafazisa a besorolas;a filmet egeszben levetitik,a fordito pedig hozzaolvassa a szoveget a stab elott;ezt figyelhetne vegig ez a 2 ember is.tehat hallas alapjan egy teljesen uj szoveget ertelmezni kell tudniuk,ugy,hogy kozben a magyarra is odafigyelnek :!: (nekem most igy hirtelen Ulmo es amanibavam jutott az eszembe,de ti sokkal jobban tudjatok,ki a legalkalmasabb a feladatra;ugyhogy gondolkozzatok rajta!!)
szoval ennyi lenne;nagyon fontos,hogy a vezetoseg nekem visszajelezzen holnapig!!!!!!!!
szolgalatotokra;angi :D

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80848 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

ÉSzAH írta: Vezetőségi ülés még nem volt, ha lett volna, tudnátok róla.


Nem úgy volt, hogy a közgyűlés után 2 héttel lesz? Az most volt...

ÉSzAH írta: InterCom ügyben ha jól tudom ki lettek jelölve a felelősök.


Igen, tudom: ti (a vezetőség) lettetek kijelölve. Pont ezért kérdem...

Nem fogunk így kifutni az időből?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80817 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kis off a Lassi szerkesztőségének: Nagyon szépen köszönöm a lehetőséget :hello:, igyekszem eleget tenni a feladataimnak.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80744 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Brisa írta: Mi van a szponzorokkal? Felkereste már valaki az InterComot?

Volt vezetőségi ülés? És ha igen, mik az eredmények?

Megkaptuk már a papírt az MTT bejegyzéséről? És ha igen, mi van a számlával?


Vezetőségi ülés még nem volt, ha lett volna, tudnátok róla.
Viszont volt Lassi szerkesztőségi ülés és már szervezzük a találkozót Svinnel és Gandalffal a honlap ügyében. A dolgok haladnak, csak pillanatnyilag nem látványosan. De nem a látszat teszi a munkát. :-)

InterCom ügyben ha jól tudom ki lettek jelölve a felelősök.

Bejegyzés - ha jól tudom - megtörtént, bár hivatalos megerősítést (pl. by Batti) én sem kaptam.
Batti???

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80639 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mi van a szponzorokkal? Felkereste már valaki az InterComot?

Volt vezetőségi ülés? És ha igen, mik az eredmények?

Megkaptuk már a papírt az MTT bejegyzéséről? És ha igen, mi van a számlával?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80083 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Evenstar: naggyonn jó... :) Azonnal le fogom tölteni a dolgokat.

Akkor most már elkezdhetem megkeresgélni a kontaktokat. Felsorolnám, kikhez megyek (ami nem biztos, hogy bejön, de felveszem velük a kapcsolatot):

:arrow: Pécs TV (tévé)
:arrow: Juventus Rádió (rádió)
:arrow: Dunántúli Napló (újság)
:arrow: Fordan Rádió (rádió)
:arrow: Rádió 1 (rádió)
:arrow: Univ Pécs (egyetemi újság)

Ezen kívül szándékszom a pécsi Well-hulla Károly... khm :oops: ... Valhalla Páholy könyvesboltban elindítani a Társaság propagálását. Gondoltam pl. plakátra, ilyesmire. Van valami official ebben a témában, vagy nyugodtan csináljak egy sajátot? (Pl. a szegedi alakuló konf. plakátját átalakítom)

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80059 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Evenstar: köszönjük, hogy elvállaltad a posztot! :hello:

Mindjárt átolvasom a programtervezeteidet is. :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79916 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Halleluja, sikerült! (Elvileg...) Íme:

www.tar.hu/administration.phtml?iratgive=85629

www.tar.hu/administration.phtml?iratgive=85630

Ezekre kattintva a két terv letölthető. Lehet őket véleményezni, kiegészíteni stb.

U.i.: Mégse sikerült annyira, mint szerettem volna, felhasználót kér és jelszót, az első evenstar, az utóbbi asfaloth.

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.045 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére