Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
22 éve 6 napja #76709 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Kincső írta: Szóval szavazzatok sztem 3 jelölt közül. :roll: :wink:


Valamiről lemaradtam...
:shake:
Ki az a három jelölt és mire szánjátok őket? :oops: :oops: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76647 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Jó, hogy vannak, akik egyetértenek! :hello:
Szóval szavazzatok sztem 3 jelölt közül. :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76532 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nah, újra itt vagyok...

... túl az oskolakezdésen, órafelvételen, stb. (én még ilyen káoszt nem láttam, mint az angol szakos órafelvétel + a BTK-s TO-n a beiratkozás... bocs, ez OFF volt)

Végigfutván az eddigi bejegyzéseken kissé meglepődtem. Igazság szerint sokkal nagyobb lemaradásra számítottam (a részemről), de egy picit csalódás volt azt olvasni, hogy tul.képpen semmiről sem maradtam le (na, ez elég hülyén lett megfogalmazva, de remélem értitek).

FB: úgy gondolom, nekem is hozzá kell szólnom a dologhoz, azonban előre jelzem, hogy UTOLSÓ ALKALOMMAL teszem ezt. Naszóval. Az én véleményem szerint (is) itt a Fórumon (jellegéből adódóan is, de ha valaki visszaolvas, akkor szó szerint is) jelölések történtek. Amennyire emléxem, Laegolas, Franky és az én nevem került szóba (meg Yavannáé, de ő nem vállal ilyet... jól tudom?). Namármost. Bármennyire is úgy tűnik, hogy ezzel a dolog lezárult, korántsem. Max. 10 ember nyilvánított konkrét véleményt, ahhoz képest a júniusi gyűlésen 30 (!!!!!!) ember szavazott a másik kettőről. Tehát egy picit sem etikus azt mondani, hogy a legtöbb jelölés XY-ra érkezett, tehát csak formálisan kell megválasztani... Ez nem így működik. Úgy működik, hogy van x jelölt, akikre a közgyűlésen szavazni lehet a jelenlevőknek. Nemdebár? :evil:

[size=9:poyd7f07]lábjegyzet: a továbbiakban nem kívánok a dologgal teret rabolni a topicban, eztért elfogadom a döntést, akármi legyen is. De haragot, mutogatást, stb-t nem akarok![/size]

Más most nincs. Ha kellek, jövök, írok, satöbbi.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76488 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Valahogy úgy. Meg kószás sztorik, versek, stb., stb. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76409 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Értsem ugy hogy táborbeszámolok esetleges képek stb.,???? OKÉ!! Köszi ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76313 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Telu: Az lesz benne, amit mi küldünk Nekik!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76235 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Gumipók és Morgana: Ne kövezzetek meg, ha nem tudok elmenni, ez csak a szüleimen múlik! Az a baj ugyanis, hogy most voltam a Kószás talin, akkor ez, szombaton a színmű és utána okt. 5!
De még nem biztos, ha elengednek megyek! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76143 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Igen köszönöm és megtudhatom hogy mi lesz benne????
Ja és akkor én eggyet majd elvennék ugyan is én megyek ;) És aztakkor tudnám ingyen másolni annak aki akar ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76142 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdv Telu!

Az újság a Közgyűlésre készül, az azon részt vevők kapnak belőle, ha jól tudom. :roll:

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76140 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Brisa:Szerintem a "plakát" olyan lehet hogy valaki megszerkeszt Wordel és kinyomtatja és azt valaki sokk példányba lemásolja és kitesszük a falakra ;)
Morgana:50 példány????És abból kik kapnak????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76074 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Gumipók és a magam nevében:

Nagyon örülünk a sok lelkes emberkének, aki jelentkezett, hogy segít , ill. részt vesz a közgyűlésre készülő újság írásában, elkészítésében. :hello:
Köszönjük a nyomtatásra szóló felajánlást, de egyelőre csak kb. 50 dbról van szó, ezt Gumipók megoldja nekünk.

Mivel a Közgyűlés időpontja (okt.5.) nagyon közel van, ezért már most neki kell állnunk a munkának. Éppen ezért azokkal, akik jelezték, hogy közreműködnének, pénteken fél ötkor találkozzunk a Deák téren , lent, a három mertó bejáratánál, a süteményesnél/büfésnél! Ezután elmegyünk Gumipók irodájához és vagy ott vagy a közelben megbeszéljük az első teendőket.

Kérem, hogy aki jön, feltétlenül jelezze nekem emilben vagy priviben!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76053 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nimrodel kérdezi:

"Toborozhatok? Úgy értem, hogy rakhatok-e ki valamilyen hírdető plakátot
a suliban, vagy ehhez engedély kell? El tudnád küldeni alapnak e-mailban azt a szórólapot, amit Szegeden is kiraktatok?
Már ha lehet ilyet csinálni."

Plakátolhat?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #76048 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szjasztok!
Az baj, hogy közbejött az előkészítő, így kb. 50%, hogy nem tudok menni 5-én a talira. :evil: Életemben nem voltam még ennyire pipa, és most csak azon imádkozom, hogy 5-én még ne legyen. :rmad2: :mad2: :cross: :crap: :confused2: Drukkoljatok nekem! Köszi. :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75939 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ja igen. Megkaptam a meghívót - köszi! -, de, mint már említettem, sajna nem tudok menni. :cry: Viszont, benne van, hogy a K.GY.-n be kellene fizetni 3 havi tagdíjat. Azt, aki nem megy, hol, hogyan, és kinek? :roll: :!:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75905 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Telu: Az a baj hogy egyszerre volt... Mert én is szívesen énekeltem volna... :roll: :? :( Egyébként meg: arra jutottunk, hogy tudakozódunk könyvtárakban, művházakban és iskolákban, hogy hol lehetne, viszont a legelsőt a 111. születésnapon tartjuk. (Azaz jan. 3-án.) És van egy topic, ahol lehet ötletelni. Köszi, Svin! :hello:
Eddigi eredményem a helykutatás terén: van egy osztálytársam, akinek tanár az anyukája, de nem a mi sulinkban, úgyhogy nem tudom pontosan hol, és szereti a GyU-t. Megkértem az osztálytársamat, hogy kérdezze meg, tudna-e az anyukája helyet zserezni nekünk. Mondtam, hogy januárban indulna be a dolog, úgyhogy most várom, hogy elfelejti-e vagy sem... :roll:

Másik: Apukámnak van egy barátja, Filip Tamásnak hívják. Publikált költő, de nem túl ismert. (Ismeri valaki? :roll: :wink: ) Értesüléseim szerint kb. húszéves korában olvasta a Könyvet. És szereti. Szóval hová akarok kilyukadni? :wink: :arrow:
:idea: Meghívhatnánk a Születésnapra, hogy mondja el, miért tetszik neki a GyU, és beszélhetne magáról meg a verseiről is. :arrow: Ez neki jó, mert többen megismerik, nekünk jó, mert beírhatjuk a programba, hogy Filip tamás költő előadása/beszélgetése/akármije (amit ő akar :wink: ). Mit szóltok? Megkérdezzem (megkérdeztessem? Vagy levélben is lehet... /apuék közvetítésével... egyébként itt lakik Csepelen/.) :?: :!:
[size=9:2ynxya4u]Jók az összeköttetéseim, igaz? :wink: :twisted: [/size]

Léli ötletét én is támogatom! :itscool:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75900 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Nekem mint kívülállónak tettszik Telcontar Lili ötlete. A többi már a vezetőség dolga.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75689 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szmeagol:Bármilyen talira ;)
A könyves megbeszélésen mi volt????Mert én sajnos nem lehettem jelen éppe nagyban énekeltem :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75687 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Van egy merész tagtoborzó ötletem!

Arra gondoltam, hogy a mozikkal kéne egy olyan egyezséget összehozni, mely kb. a következőket tartalmazná:
- a bemutató (TTT) előtt X idővel (1 hónapnál nem több) olyan szórólapot osztogatnának a mozik, melyeken azt reklámozzák, hogy az első vetítési héten az MTT-hez jelentkezési lapot adnak.
- vagy az első héten lenne ez a szórólap, vagy a jegy hátulján, vagy … az a lényeg, hogy ott, szemelőtt.
Ez nekik azért érhetné meg, mert ezzel az előadás is reklámozva van, hozzánk meg jöhet jópár új tag (hiszen az 1. héten főként az igazi rajongók nézik meg). Plussz ellenszolgáltatásként olyat is felajánlhatunk, hogy pl. a 111. szülinapos ünnepségen az emblémájukat nagyban kiplakátozzuk, vagy a téli konferencián ugyanez, esetleg Y darabszámú közgyűlésen a pólójukban rohangálunk…

Gondosan át kéne gondolni, és utána esetleg le lehetne velük ülni, megbeszélni. Csak ezt is minél előbb kéne, mint az Intercomos tárgyalást is….

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75678 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Telumehtar!

Melyik talin? :oops:

(Elnézést az OFF-ért. :oops: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75644 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!
jeszus, milyen régen voltam fent a neten :)
A közgyűlés nagyon jó és szép, szerintem a megbeszélendő témák is tökéletesek. Már csak a Szentendrére jutással lesznek gondjaim, de hát ezt majd biztos megbeszéljük addig (valahol Pesten kellene találkozni, nem? ) Egyébként miért pont Szentendre, és pontosan hol?
(bocs, erről már biztosan volt szó, de nagyon lemaradtam :( )

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete - 22 éve 1 hete #75553 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Telu: kérhetném, hogy nekem is? :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75532 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
OFF:Szméagol, ha utána jössz talira szivesen lemásolom neked 1 példányba ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #75467 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Akik nem tudnak elmenni a Közgyűlésre, mily módón szerezhetnek olyan újságot? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #75384 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Hi!Még régebben feldobtam,hogy apukám nyomdája esetleg segíthetne nektek a kiadványok nyomtatásában.Esetleg lenne rá igény?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #75336 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Telumehtar :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #75323 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Brisa:Egyetértek Ringel...én szintén ebbe a korosztályba tartozom szóvsl én is csatlakoznék ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #75318 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Brisa: tök jó ötlet a közgyűlésen szerintem meg lehetne szervezni!!! (mármint a "csapatokat"!)
Én is csatlakoztam a Noldákhoz. Mivel én is a korosztályba tartozom akiknek csináljuk a programokat, ezért ha jobban belelendülünk, akkor csak úgy ömleni fognak belőlem az ötletek! :D :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #75208 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Brisa: engedelmeddel csatlakoztam a Noldákhoz, majd kitalálok valamit hogyan lehetnék hasznotokra. (Bár megjegyzem, a Fejér megyei könyvtárosok igen bunkók... :roll: )

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #75151 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Rendben, utolsó megjegyzésem a Tmában. Ha már szavaztok, akkor mind a 3 szóba került jelöltről szavazzatok (azért Ti, mert én nem leszek ott :bawling: ), azaz lehessen választani Dín, Franky és Laegolas-Beleg közül. Ez is csak egy javaslat... Mert vagy ő - vagy nem ő alapon mi lesz, ha a többség "nem ő"-t választ? Lehet szavazni újra. :? :wink: Jól van, mostmár tényleg befejeztem. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #75136 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A dolgok általában nem válnak valamivé attól hogy kijelentjük róluk, hogy azok.

Végülis nem tudom melyik hozzászólásomban nem voltam világos és érthető. A területi szervezeteket tartom egyelőre feleslegesnek. Az érdeklődési kör szerinti tagozódást nem elleneztem egyetlen hozzászólásomban sem, sőt azt is megjegyeztem, hogy az már be is indult. Az ovis dologhoz már nincs hozzá fűzni valóm, megírtam mik a lehetőségek. Levelezős szavazás? Az elmúlt néhány hétben talán tucatnyian szóltak hozzá a dolgokhoz itt, és ők ki is nyilvánították akaratukat a 3. FB tag ügyében. Vajon hányan válaszoltak volna a levélre azok közül, akik be sem néznek ide? Egyébként meg a közgyűlésen egy egyszerű bizalmi indítvánnyal és vitával valamint szavazással el lehet intézni a dolgot.

A rendezésben való részvételre eddig négy fő jelentkezett: Rayan, Ancalimon, Telcontar Léli és Brisa. (jelentkezési sorrendben) A jövő hét folyamán össze kellene jönnünk hogy terepszemlét tartsunk és megbeszéljük a teendőket. kérek javaslatokat az idő pontra az érintettektől.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.036 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére