Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
21 éve 11 hónapja #77809 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Dín: Mi az a play-by-mail? [size=9 (A Szerepjátékos topikban el van magyarázva?)][/size]

Áfi: Ha te tudod, hol van az Ipar u. Szentendrén, akkor örülnék, ha elvezetnéd a társaságot oda (és majd vissza is). Én nem találtam a térképen. (Valaki tudja , hogy hol van az Ipar utca Szentendrén???)

Batti: Nimrodelék szeretnének létrehozni Szegeden egy kis csoportot Palantír néven. Az MTT "kihelyezett leányvállalataként" működnének legszívesebben. Kérdik, hogy lehetséges-e ez? (Látod, mégis csak Ancalimonnak volt igaza.)
És egy másik kérdés: azok az MTT-tagok, akik nem tudnak eljönni a KGy-re, hogyan tudják befizetni a tagdíjat?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77807 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Aiya!

Én is közleménnyel csatlakoznék!

Akit érdekelne egy play-by-mail rendszerű szerepjáték Középföldén, és esetleg a szervezésben/lebonyolításban is segédkezne, az nézzen be a Tolkien és a szerepjáték topicba, olvassa el az ott leírtakat, és vegye föl velem a kapcsolatot.

Ugyanakkor kérdezném az elnökséget és tagságot, hogy:

1. beleférne-e egy ilyen project az MTT profiljába? (Értsd: csinálhatjuk-e?)

2. lenne-e rá igény a tagok/nemtagok részéről?

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77777 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Közérdekű közlemény!
Akkor még1x minden érdeklődőnek:

A Közgyűlés időpontja október 5.-e. Helyszín: Szentendre, Ipar u. 5. (Tűzoltóság épülete).
Kezdés: de. 10.00óra, várható befejezés: 18.00óra.

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77774 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Szeretnék jönni a közgyűlésre, csak azt nem tom, hogy hol lesz, mikor és lehet-e ott jelentkezni tagnak, mert a szülőket sikerült meggyőznöm és engem is innen sokan megkértek, hogy legyek tag, így szeretnék én is az lenni. Másik szintén égetőbb kérdésem az, hogy mikor lesz vége a KGy-nek, gondolom, azért ennek van tervezett vége, hány óra felé.
Bocsánat, hogy ilyen kérdésekkel zargatlak benneteket.

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77751 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Dín:

filmbemutatóval egybekötött műsor lesz?

Azt tervezzük.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77737 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szméagol:
szerintem jó ötlet!
Néhány webes úság már ,,magától" is hírt adott pl. az alakulóülésről. Szerintem meg lehetne győzni őket.

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 8 órája #77547 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Ezen én is gondolkoztam.
Olyat nem lehetne (persze minden az anyagiaktól függ :evil: ), hogy valami nagyon népszerű honlappal (origo, startlap) konzultálunk, hogy néhány lényegesebb MTT-s eseményt megemlítsenek?
Körülbelül ezt ajánlották az előttem lévők is. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 10 órája #77521 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Léli: Igen láttam, többek között ezért is vetettem fel.

Lamorak, Ancalimon: meg vagyok nyugodva. :D

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 12 órája #77512 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Aiya!

Áfi: ezer hála!

Gandalf: köszönöm, várni fogom (igazából nem is nekem lenne rá szükségem, csak hát ugye ismeritek a mai felfogást: Nincsen nekije weboldalja? Pfúúúúj! - na ezzel találkoztam sok helyen)

111. szülinap és egyéb rendezvények: valószínűleg én vagyok lemaradva (mint a borravaló), de áruljátok már el, hogy most végülis filmbemutatóval egybekötött műsor lesz? Értsd: az Intercom válaszolt már valamit?

És még egy kérdés:

Beszéljek a British Airways-es ismerősömmel? Kgy előtt náluk alszom, úgyhogy választ kérek....

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 16 órája #77464 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Az enyémet is, de ezt már szerintem mondtam.

Varda: Igazad van, és erről a vezetőség szept. elején tárgyalt (elég hosszan). Azt hiszem, elég sok terv és lehetőség, meg ötlet merült fel, és lehet, hogy ezeket össze kéne szedni, kialakítani egy végleges programot, és kiosztani a harci feladatokat. Áfi, ÉSzAH, frissítsétek az emlékezetemet: ugye leírtuk a 111-re és a bemutatóra felmerült ötleteket? Ha nem, akkor nagyon sürgősen neki kell állni összeszedni őket. A kiadóknak és a fordítóknak írt levelek elmentek (egyelőre diplomatikus módon a kiadókon keresztül kerestem meg a fordítókat), meglátjuk, mit lépnek (hátha jövő héten már be tudok számolni vmiről), őket fel lehet használni a rendezvényeken. De egyébként mélységesen egyetértek Vardával: népszerűsíteni kell, mutatkozni kell. A Tolkien.hu szerintem azért jó, mert az első, amit valaki megtalál a magyar neten Tolkienre keresve; talá Svindlerrel beszélni kellene, hogy addig is, amíg a VZ-s MTT oldal el nem készül, tegyünk fel a főoldalra valami nagyon jól látható, nagyon egyértelmű és az alapokat tartalmazó al-oldalra mutató linket (elvileg most is fenn van a hírekben egy leaírás, de talán jó ötlet lenne olyan helyre rakni egy jól látható, figyelemfelkeltő és egyértelmű logo-t, ami nem csúszik lejjebb az új hírekkel, és csinálni egy 'ideiglenes aloldalt', ahová be lehet linkelni a képeket, beszámolókat, feltenni anyagokat és terveket meg az alapszabályt, addig is amíg nem tudunk a VZ MTT-page-re linkelni ilyen anyagokért).

Egyéb: folyik a téli konferencia felmérő tájékozódása, eddig kett (valószínűleg inkább három) tanszék/intézet száll bele teljes erkölcsi és reméljük anyagi támogatással is. Bővebbet mindjárt írok a Tolkien Tanulmányokban.

Most ennyi; Batti, még annyit, hogy elment Göncz Árpádnak a beszámoló és a meghívó? Nem jelzett vissza valamit?

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #77429 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Léli, Varda:
Sok-sok hozzászólással ezelőtt ez már felmerült, és lényegében konszenzussal elfogadásra került. A közgyűlési témák közül talán a leghangsúlyosabb pont a LEP-ra történő felkészülés lesz.
Készüljetek az ötletekkel!

Batti: Szerintem teljes a konszenzus abban, hogy most Dín nevét megjelölve adjuk be a papírokat.
A közgyűlésen meg tartsunk egy "biztosamibiztos" utólagos legitimáló szavazást. Dín az én szavazatomat biztosan maga mögött tudhatja... :lol:


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #77394 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
varda: az elmúlt napok valamelyikében (jó, lehet, hogy a múlt héten volt) tettem erre egy javaslatot, de érdemben senki sem válaszolt... (ezt úgy értem, hogy a vezetőség nem bólitott rá, de nem is torkollott le a h***eségemért...).

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 napja #77378 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Aiya!

Tegnap éjjel felmerült bennem egy gondolat, amit most szeretnék megosztani veletek.

Számomra úgy tűnik, hogy óriási erőkkel vetettük bele magunkat a Tolkien életművének népszerűsítése témába. Persze az MTT ezért jött létre, így ez érthető is valamelyest, de nektek nincs olyan érzetetek, hogy egyhelyben járunk? Úgy értem, hogy kihagyjuk magának az MTT-nek a népszerűsítését.

A megalakulásról szóló hír ugyan sok helyen megjelent, itt a neten is több helyen közzétételre került, de mintha mégse tudna az MTT kiterjeszkedni a tolkien.hu-n túlra.

Szerintem el kellene gondolkoznunk azon, hogy hogyan "győzzük meg" a Tolkien rajongókat arról, hogy minél nagyobb számban vegyenek részt az MTT munkájában. Nélkülük ugyanis attól tartok, elfogy annak a néhány embernek az energiája, akik most megpróbálnak mindent kézben tartani. Amíg a rajongók nem állnak nagy létszámban mellettünk, addig nehéz népszerűsítő munkát végezni.

Az MTT-t népszerűsíteni jó alkalom lehet a Long Expected Party és a Filmbemutató körüli események is. Svsz ezekre is kéne koncentrálni.

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #77244 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Egy szerény kivülálló véleménye: :wink:

A programok szervezését és egyéb MTT-s, hivatalos ügyeket hagyjuk a vezetőségre és az (alapító tagokra).
"Kibicnek semmi se drága"-mondja a közmondás.
Nekem az az a véleményem, hogy a szimpla tagoknak (a nem tagoknak annál inkább) nem kéne belekavarniuk a vezetőség munkájába, mert a munka tizedét sem fogják/juk fel, amit ezek a remek emberek produkálnak.
:roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #77208 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Tisztelt Tagtársak

Pár dologról szeretnék szót ejteni.

A legutóbbi hozzászólásom talán kicsit erősre sikerült. A szándék csak az erős hangsúlyosság volt, ha sértő lett volna azt sajnálom, nem annak lett szánva, és elnézést kérek ha az volt.

A magyar Tolkien Társaságot megkereste az Abrafaxe Kiadó Kft., vagyis engem és rajtam keresztül a társaságot. Az ok az, hogy ők adják ki a Gyűrűk Ura társasjátékot és felajánlották nekünk a kedvezményes vásárlás lehetőségét. Ez 6800 Ft. -os árat jelent darabonként. Nem igazán emlékszem menyiért vettétek azt a kettőt, ugy hogy nem tudom menyire kedvezményes ez az ár mindenesetre ideírtam. Akit érdekel az nálam jelentkezhet de csak a közgyűlés után.

Gandalf de jó, hogy látlak. RTermészetesen megkaptam a leveledet de olyan kevés időm van, hogy még nem tudtam válaszolni. Remélem a közgyűlésen tudunk találkozni és meg beszélhetünk egy csomó dolgot.


Az MTT-t más is megkereste általam. Mond az nektek valamit, Hogy Miyazaki Jun? Az alakuló ülés előtt keresett minket a HungaroCon 2002 miatt. Most újfent megkeresett minket a HungaroCon 2003 miatt természetesen igenlő választ adtam abbéli kérdésére, hogy akarunk e résztvenni rajta. Mindenesetre a változás jogát fenntartottam. Itt van tehát egy újbb tervezhető dolog a társaságnak. Persze ezzel még ráérünk foglalkozni.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #77166 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
I come back to You now..at the turn of the tide...

Örülök, hogy találkoztunk ismét, barátaim! Ti most Gandalfnak hívhattok... 8) 8)

Visszatérésem egyenlőre még (sajnos) nem végleges, mert a net probléma miatt, amit Áfonya felvázolt, egyenlőre csak ritkán jutok nethez.
Dúalon nélkül amúgy is félkarú óriás vagyok ( :? ), de nincs mit tenni: egyenlőre rámszakadt az összes feladat, nekem kell egyedül Vz-t csinálnom. Miután a php-hoz nem értek, úgy beszéltük meg Dúalonnal, hogy egyenlőre csinálok egy ideiglenes HTML-es oldalt, ahonnét a legfontosabb anyagok és adatok elérhetőek, s majd valamikor sort kerítünk egy alapos és részletes honlap-egyeztető megbeszélésre, s ott majd eldől a lap további sorsa. Amint D. tud időt szakítani rá, jelezni fogom, s akkor majd leülünk tárgyalni vagy az elnökséggel, vagy az általuk felhatalmazott emberekkel, vagy mit tudom én, kivel. S majd akkor elészülhet a pöpec, php-sított oldal.
Hogy az ideiglenes HTML-változat mikor lesz kész, biztosra nem mondhatom, mert én sem vagyok mostanában időmilliomos, de igyekszem hzamar csinálni valamit. Szíves türelmeteket kérem.
Bár ahogy elnézem, lehet, hogy előbb lesz oldal, mint bejegyezve a társaság... no, ez azért egy picikét gonoszkodás volt... :twisted:

Arra szeretnék kérni valakit, hogy állítson nekem össze egy rövid, de tömör és alapos ismertetőt, tájékoztatót a közgyűlésről Vz olvasói számára, mert én még nem sokat tudok róla. Előre is köszönöm!
Ha minden jól megy, én is ott leszek, legalább is szeretnék ott lenni.

A legközelebbi viszont látásra!

Gandalf (Gandalf... igen, ez az a név...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #77160 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Dínchamion írta: Na, akkor még egy kérdés a végére (ár Vögyzugolyon is feltettem, hátha tud rá valaki itt is válaszolni):

Mikor lesz kész a MTT Online?


Közérdekű válasz: előkerítettem vhonnan Gandalfot (bár csak egy mailt váltottunk, mert a másodikra még nem válaszolt.)
VZ pangásának az oka, hogy ő mostanában nagyon keveset netezik, ill. Dúalon, VZ társsszerkesztője pedig idén ősztől orvostanhallgató lett, és szinte semmi ideje nincs a honlapra.
Mondtam Gandalfnak, hogy lépjen kapcsolatba Battival VZ-ügyben, meg hogy jó lenne, ha eljönne a Közgyűlésre, egyelőre a választ várom/várjuk.

Ha Gandalf ezentúl esetleg nem tud érdemlegesen foglalkozni VZ-vel, akkor más megoldást kell keresnünk az MTT Online érdekében.

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #77158 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves mindenki! Ha óhaj, sóhaj panasz van, a vezetőségből én rendelkezésetekre állok, és válaszolok a kérdésekre, amennyiben illetékes vagyok a dologban.
De egyébként osztom Lamorak véleményét.

Batti: kérünk szépen, hogy vedd kézbe az ügyet, és menjen minden úgy, ahogy eltervezted/tük. Biztos, hogy tökéletesen rendben lesz. Én teljes mértékben támogatlak.
Kavarni még később is ráérünk.

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #77129 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Még csak annyit Batti: megértem hogy irritált vagy, a te helyedben és is az volnék ennyi hasfájásás és tökölődés láttán.
Most szorít az idő; fogd erős kézbe a dolgokat úgy ahogy a helyzet kívánja és ne foglalkozz mások bizonytalankodásával. A bizalmunkat mindenképp élvezed.
Az enyémet legalábbis mindenképp.
Ha kell valami hívj, tudod hogy ha tehetem segítek.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #77119 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Telcontar_Leli írta: Ui: Hová tűnt a vezetőség?


A vezetőség megdöglik, annyi dolga van, és pillanatnyilag nem látja pontosan, miért is kellene hozzászólnia és miben.

Minden dolog le van rendezve a közgyűlésig; az Egyéb ponthoz szeretnénk kérni javaslatokat, a praktikus lebonyolításhoz ötleteket, vagy olyan dolgokat, amiknek az elintézése/megbeszélése _minél nagyobb fórum előtt_ abszolút elengedhetetlen a közgyűlés előtt. Minden más egyebet a vezetőség éppen intéz, hogy be tudjon róla számolni a közgyűlésen.

(a Vezetőség most visszamegy a munkájához)

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #77115 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Aiya!

Batti: az FB-tagsággal én sem szeretnék a továbbiakban foglalkozni, ezért is írtam, hogy ez volt az utolsó bejegyzésem. De! Én elmondtam a véleményemet, és bár teljes mellszélességgel melletted állok, a hangnem egy csöppet sértő volt (ne értsétek félre, nincs harag, vagy ilyesmi, csak rosszul esett :roll: ). Mi is azon dolgozunk, hogy a Társaság minél jobb legyen, és minél többet tudjunk a fontos ( :!: ) feladatokra koncentrálni, így megnyugodhatsz: nem vagy egyedül. :wink:


Ezen kívül van néhány kósza ötletem: (végülis ezért jöttem most online)

Az egyetemen szembesültem valamivel, amit szerintem nagyban lehetne hasznosítani a Társaság munkájában: ez pedig a hirdetőtábla. Véleményem szerint az egyetemisták kibulizhatnak egy külön területet egy nagyjából 1m szer 1m-es táblának, a középsulisok pedig az iskolai hirdetőn alakíthatnának ki egy MTT-szekciót (eme felosztás logikai alapját az az elgondolás képezi, miszerint az egyetemen pillanatok alatt leszaggatnak/felülragasztanak/stb. mindent a public hirdetőtáblákon, de ha van egy külön cucc az MTT-nek (én pl. az angol tanszéken igyekszem kijárni a dolgot, ha jónak találjátok az ötletet), akkor azt talán békén hagyják). Szóval ezen a tálán keresztül is lehetne propagálni a Társaságot, híreket közölni, rendezvényeket meghirdetni. No?


Most nézem, hogy nem ötleteim vannak, csak egy ötletem... :oops:

Na, akkor még egy kérdés a végére (ár Vögyzugolyon is feltettem, hátha tud rá valaki itt is válaszolni):

Mikor lesz kész a MTT Online?


Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #77104 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Beleg Cúthalion írta: En azt javasolnam neked ha szabad ilyet mondani es ha nem fogsz le.....zni erte, hogy ne foglalkozz azzal hogy mindenkinek megfelelj, hanem igenis ha ilyen surgos "veszhelyzet" van, akkor az ugy erdeke a legfontosabb. Tedd amit meg kell tenni, mert masra nincs ido.
En is mindig ugy teszek es utolag mindig kiderul hogy igazam volt.


Valami hasonlót mondtam én is egyszer neked, Batti.

Mi imádunk téged, szóval tedd, amit tenned kell. :wink:

Legyen már végre bejegyezve az MTT.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #77100 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nem ertem mi a problema azzal amit beirtam, bar lehet hogy a hiba az en keszulekemben van.
Nekem aztan oly mindegy hogy Din lesz-e az FB tag vagy mas! Meg kell csinalni es kesz!

Mondd Batti, mi a gaz azzal hogy azt mondtam hogy ne szamoljatok velem??? Egyre kevesbe ertem az egeszet.

Az ido szorit, nincs ido ezer embert megkerdezni, legyen most Din es punktum, mit kell ezen annyit csamcsogni? Aztan ha mar minden papirugy megvan es stabilizalodik a helyzet, ha ugy dont a kozgyules hogy Din nem felel meg, akkor majd le lesz valtva (vagy nem, ha megis megfelel), de ez most teljesen erdektelen.

Csak gondoltam leegyszerusitem a kialakulo kavarast azzal hogy megmondom hogy en semmikepp sem.

Tudod en egy egesz tanszek eletet koordinalom, es mar nagyon soxor bebizonyosodott hogy nem mindig van ido demokratikus modszerekre, epp ezert tudom mikor van itt az ido sajat kezbe venni a dolgokat, tojok ra ki pattog, az ugy erdeke megkivanja. Vannak helyzetek mikor muszaj (ly?) igy tenni es kesz.

En azt javasolnam neked ha szabad ilyet mondani es ha nem fogsz le.....zni erte, hogy ne foglalkozz azzal hogy mindenkinek megfelelj, hanem igenis ha ilyen surgos "veszhelyzet" van, akkor az ugy erdeke a legfontosabb. Tedd amit meg kell tenni, mert masra nincs ido.
En is mindig ugy teszek es utolag mindig kiderul hogy igazam volt.

Es en szemely szerint orulnek neki ha a hangnemen kicsit valtoztatnal, foleg ha valaki segiteni probal; van nekem enelkul is eppen eleg bajom.

Kossz,

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #77091 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Batti, a közgyűlés szervezésével kapcsolatban: Mikor fogjuk megbeszélni a dolgokat? (Nekem csak a hétvége jó ezen a héten.)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #77085 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nem mondok semmit... csak... utána lehet változtatni? Beadás után? Jó nem ölöm tovább az idegeiteket. :roll: :oops:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #77030 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
FB-tag: Batti! Az én támogatásomat mindenképpen teljes mértékben élvezed. Dín-t ideieglenesen megválasztottuk, és majd esetleg utólag tartunk egy szavazást, de addigis legyen ő és kész.

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

Ui: Hová tűnt a vezetőség?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #76979 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
..tíz

Tisztelt Tagtársak

Kicsit már kezd bosszantani a dolog az FB körül. El mondom mégegyszer.

A harmadik FB tag nem az én kényem kedvem szerint lett így jelőlve és kvázi megválasztva, hanem a bíróság által szabott igen rövid határidő miatt. Hozzá kell tennem sem akkor amikor felvetődött sem utána nem volt túl sok érdeklődő a téma iránt, viszont akik igen, azok továbbra sem értik a miértekre adott korábbi válaszaimat. Vagy egyszerűen figyelmen kívül hagyják azokat. A közgyűlésig már nem óhajtok ezzel a kérdéssel foglalkozni csak egy esetben. Ha ez így nem megfelelő akkor nem adom vissza a papíokat az ügyvédnek és LEHET KEZDENI AZ EGÉSZET ELŐRŐL. Ha ezt akarjátok Kincső, Dinchamion, Beleg Cúthalion(Laegolas) vagy bárki akit nem soroltam fel, akkor most szóljatok vagy hagyjuk végre menni a dolgokat a maguk útján. Hétfő a papír leadás határideje.
Amenyiben ezen nem tudunk tovább lépni akkor sajnos már nem tudok tenni semmit. A szó általános és a legszorosabb értelmében. Nem szeretek mellé beszélni, amenyiben nem birtoklom a TELJES tagság bizalmát tevékenységemben és döntéseimben akkor nem látom értelmét az egésznek. Erről meg is kérdezem a közgyűlésen a teljes tagságot.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #76976 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Tényleg,mi van azzall,aki nem tud jönni a közgyülésre,de tag szeretne lenni?Küldjem el postán a pénzt?Kinek?Hogyan?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 napja #76908 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Udv Emberek, Felszerzetek, Tundek meg mindenki mas,

En most szives engedelmetekkel megkonnyitenem a szavazast.
Mivel nagyon sok a munkam es egyeb iranyu elfoglaltsagom, nem hiszem hogy megfeleloen el tudnam latni az FB tagsagi feladatokat, ugyhogy ezennel megkerlek titeket, hogy velem ne szamoljatok.
Ezek szerint mostantol ket jeloltetek van, Din es Franky.

Kossz,

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #76780 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szméagol: Csupán egy hozzászólást kellene visszaolvasni. :roll: FB-tag (felügyelőbizottsági-tag) jelöltek: Dín, Franky és Laegolas-Beleg.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.129 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére