Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
16 éve 3 hónapja #360641 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A raktár átköltöztetése szerencsésen megtörtént. Ezer köszönet és hála a résztvevőknek, akik ezzel a tettükkel örök helyet biztosítottak maguknak az MTT virtuális "Akikre büszkék vagyunk!" dicsőségtábláján.

Köszönet illeti: dorwot, Estelt, Márkot, Momót, Peredhilt, Serranát, Thereont, Ulmót, Véniát és aki nélkül mindez nem jöhetett volna létre: Rózsát!

Hurcolkodás után pedig közösségi rendezvényt tartottunk. Aki nem volt, sajnálhatja.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360570 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nos ha jól számoltam, akkor a holnapi költöztetésre eddig jelentkezett: dorw, brokkoli és Rabyn?
Ez kevés. Még két emberre szükség lesz. 10:00-ra kell a raktárhoz jönni.
Önkénteseket várok. Urak?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360461 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Esgal írta más topikba, csak régesrég ellapozódott:

Esgal írta:
És ezennel hirdetem meg a Naagy MTT Klippályázatot is. Ennek határideje: június 20-a . Ha igaz, ott helyben, a Líthas-Szülinapon meg is tudjuk majd nézni, a közönség szavaz.
Kategóriák:
fényképes-mozgóképes
komoly-vicces
és ezek kombinációi, valamint egyéb .
A kész pályaműveket a pillenpaty 'kukac' gmail 'pont' com címre várom.

Nézzétek majd folyamatosan a vonatkozó topikot, kerülnek majd fel infok, ajánlott nem lemaradni!


update:

Némi pontosítás a Klippályázathoz:

A téma az MTT legyen. Vagy ahhoz közeli, a szórakoztatás jegyében. Ez elég tág fogalom, és annak is szántuk pont azért, hogy sokminden beleférjen. Nem akarunk gátat szabni a belőletek most minden bizonnyal sugárban előtörő kreativitásnak
Ami a formátumot illeti, bármilyen formátum, ami egy MediaPlayerrel, vagy hasonlóval lejátszható (pontos kiterjesztéseket is írok majd), illetőleg hasznos lenne, ha a végeredményt fel lehetne lőni a jutyúbra, hogy mindenki lássa.

Ha van még további kérés/kérdés, priviben, bagolypostzán, akárhogy, tegyétek fel nekem, és további pontosításokat is eszközölök.


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360435 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Az elnökségi ülésen szó volt az őszi és tavaszi találkozókról is. Az új koncepció (miszerint ezek tematikus események) sikeresnek bizonyult mindkét esetben (bár voltak ellentétes vélemények is): mind a kreatív őszi-, mind a tavaszi szerepjátékos tali népszerű volt.
Ezért úgy döntöttünk, megkockáztatjuk mindkettőt mégegyszer, ám a kritikákat is figyelembe véve, ezúttal lazábban, kevésbé intenzíven.

Az én feladatom lett, hogy hamarosan kiírjam az idei Kreatív Őszi Találkozó (akár KÖMT, akár más néven) pályázatát. A kreatív foglalkozások ezúttal kevesebb időt tennének ki tavalyhoz képest, és a közösségi élmény erőteljesebben a középpontba lenne állítva. A pályázat kiírása előtt szeretném, ha kifejtenétek ötleteiteket, véleményeteket, elképzeléseiteket és az igényeiteket erről (egyelőre csak az ősziről, a tavasziról majd később, ha aktuális lesz)!

Köszönöm!
:idea:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360411 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nos akkor. Tekintve, hogy a BKV sztrájk elmarad, így meghírdetem a Nagy Költöztetést!

Első lépcső:
Május 30 Péntek 17:15 Régi raktár.
Feladatok: Selejtezés ill. a raktárkészlet előkészítése a szállításra.
Szükséges segéderő: 4 fő

Második lépcső:
Május 31 Szombat 8:00 Régi raktár-Új helység
Feladatok: Az előkészített holmik ill. a szétszerelt polcok pakolása és szállítása.
Szükséges segéderő: 4 fő + 2 gépjármű

Lelkes jelentkezőket várok.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360238 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
újabb emlékeztető: a Lassiba a cikkek leadási határideje május 31 éjfél! (azaz most szombat!) már csak kevesebb, mint egy hét van hátra!
kérünk minden cikkírót, hogy ne felejtse ezt el és ha lehet ne hagyja utolsó pillanatra a megírandót.
hálás köszönet!


itt pedig egy lista a cikkírókról:
Ery
Ring
Artemisz
Esgal
Momo
Melian
Szofi
Gandalf
Hanna
Mau
Icke
Namarie

Bentől és Kincsőtől már jó korán megkaptuk, nagyon köszi :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #360167 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdvözletem!

Talán már eljutott az emberekhez a hír, hogy idén szerénytelenségem lesz a felelős kapolcsi szerepvállalásunk ismeretterjesztő részlegéért. Terveim szerint, miután tavaly a magas tolkieni tudomány átadása adott egységsugarú érdeklődőnek meglehetősen kis hatékonysággal zajlott, és ennek oka elsősorban pont a tudomány magas jellegében keresendő, idén sokkal közérthetőbbre vennénk a hangnemet. Ez egyrészt az előadások rövidülését jelentené, másrészt a témaválasztást is áthangolja a részletes elemező megközelítésről a "mutassuk meg az alapokat" címűre. Ehhez azonban előadók se ártanának, szeretettel várom tehát olyanok jelentkezését, akik:
- terveznek Kapolcsra jönni az MTT-vel (ez a tervek szerint a július 25. és augusztus 3. közötti rendezvény második felét jelentené, bővebbet június közepére fogunk tudni);
- égnek a vágytól, hogy fél, legfeljebb háromnegyed órában összefoglaljanak a várhatóan nagyon laikus közönség számára valamely Tolkiennal kapcsolatos, alapvető témát (ez utóbbiak jelenleg kitalálási, tervezési és kialakítási fázisban vannak, de nyílik tér az egyéni kezdeményezésre is, lásd még "én arról szeretnék beszélni, hogy...");
- nem kapnak frászt attól, hogy velem kell együttműködniük;
- és mindezt ingyen vállalják :) =

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359894 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
emlékeztetőül - már csak alig 2 hét van a határidőig :!:

Orsie / Fraktál a Lassi topicban írta: emlékeztető: a Lassiba a cikkek leadási határideje május 31 éjfél!
kérünk minden cikkírót, hogy ne felejtse ezt el és ha lehet ne hagyja utolsó pillanatra a megírandót.
hálás köszönet!


itt pedig egy lista a cikkírókról:
Ery
Ring
Artemisz
Esgal
Momo
Kincső
Melian
Szofi
Gandalf
Hanna
Mau
Icke
Namarie


"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359703 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Eärendil írta: Sziasztok!

Hogy lehet valaki (én) Tag?


Itt találsz erről információt, de ha elolvastad és valami nem világos, vagy további kérdésed van, írj nugodtan nekem privit ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359702 Írta: Earendil
Earendil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Hogy lehet valaki (én) Tag?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359686 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Pályázat az új székház kirakatának dekorációjára!

Cél egy kellően "dizájnos" kirakat kialakítása.
Felhasználható eszközök: raktárkészlet (zászlók, térképek, fegyverek, jelmezek drapériák.

Terveket és elképzeléseket várunk. Ezeket nekem küldjétek el, emailben postán, személyesen levadászva stb.

Tervek benyújtási határideje: május 23 péntek
Tervet benyújtó legyen kész arra, hogy levezényli a dekorálás folyamatát.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359430 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Gratula mindenkinek! Sok sikert és eredményes, hatékony munkát kívánok Nektek! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359088 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves leköszönt vezetőségi tagok: én is köszi!
Kedves beiktatott új vezetőségi tagok: köszi! Halmozzatok sikert sikerre!

Ami az ivararányt illeti: tény, hogy az elnökségi tagoknál borult, viszont az FB-ben 100% nőuralom van ;) :)

Nem tudom, mondtam-e már (persze, hogy nem, hiszen tegnap nem jutottam el a tókinponthuig [

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359071 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Köszönet a most leköszönt vezetőségi tagoknak. :closed:

Üdvözlet és gratuláció az újonnan megválasztott vezetőségnek :dance: :hello:

Sok sikert és kitartást a munkátokhoz :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359066 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Gratulálok minden most megválasztott elnökségi tagnak, kívánok Neketek sok sikert és kitartást az eljövendő 3 évhez, és természetsen sok örömteli, boldog percet is az MTT-ért végzett munkátok közben, (és persze életetek minden terén.)

A volt elnökségnek köszönöm eddigi munkáját!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359058 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Fogalmi tisztázás tekintetében:

Elnökségi tagok (szavazati joggal*) = elnökség
FB tagok (szavazati jog nélkül*, de hozzászólási joggal)= FB
Elnökségi tagok + FB= Vezetőség
Elnökségi tagok+FB+Titkár+Pénzügyi vezető (ha ilyenek vannak külön, most épp nincsenek)= Vezető tisztségviselők

Mindezekkel a kapcsolatot az info kukac tókinponthu címen lehet felvenni, fetéve ha már végre tényleg mindenki kap rá jogosultságot.


*= vezetőségi üléseken. Más szervezetekben/eseményeken természetesen nem korlátozunk senkit a szavazati jogában :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359036 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Orsie / Fraktál írta: gratulálok mindanyiótoknak!
Kincső, szvsz a nemek aránya pont 50-50% az elnökségi tagokat tekintve, és akkor is, ha együtt nézzük az elnök, alaelnökök, elnökségi tagok és FB tagok együttesét ;)


OFF: az elnökségre értettem, az fb nélkül (vagyis akinek szavazati joga van). az elnök és az alelnökök is az elnökség része. :P de még az 50-50% sem tükrözné a valós arányokat :) [mégoffabb: úgy szeretem mikor offra válaszolnak úgy h. válaszolni kelljen :roll: :P sorry] ON

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359032 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
gratulálok mindanyiótoknak!
Kincső, szvsz a nemek aránya pont 50-50% az elnökségi tagokat tekintve, és akkor is, ha együtt nézzük az elnök, alaelnökök, elnökségi tagok és FB tagok együttesét ;)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359027 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
No én úgy gondolom hogy vannak olyan érdeklődők akik nem látják az MTT tagoknak szóló információt, úgyhogy álljon itt is a mai tisztújító KGY eredménye:

:arrow: Elnök: Ankalimon
:arrow: Alelnökök: Ery, Gandalf
:arrow: Elnökségi tagok: Ádám, Alyr, Hanna és rosszmagam [size=9:2278qbel](OFF: most nézem h. a lányok aránya megint elég gyér lett :P )[/size]
:arrow: FB-tagok: Dorw, Esgal, Rabyn

A KGY utáni első gyors elnökségin az új elnökség az előírásoknak megfelelően egyhangú titkos szavazással (illetve a titkári poszt esetében egy tartózkodással) megválasztotta gazdasági vezetőnek Eryt, titkárnak rosszmagamat. A továbbiakról majd később hivatalosabb formában szolgálok információval. :)

Ja, és azért itt is nagyon köszönöm a bizalmat a népes "szavazótáboromnak" (komolyan meglepett a sok szavazat), és gratula minden megválasztottnak, sőt jelöltnek!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359023 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Jó akkor mind1 és nem vettem leugatásnak!

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359022 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Ben nem leszólt, hanem véleményt mondott és felhívta rá a figyelmed, hogy van rengeteg MTTs dal, ilyne olyan csasztjuskák amiket költött a társaság, és időről időre elhangoznak közösségi megmozdulásokon. Ha valami komoly neadjisten himnuszfélére gondoltál, az meg nem túl hasznos nem indulunk országként az Olimpián hogy aranyéremnél kelljen valami tjátszani vagy mi... Ha zenés megmozdulásra van szükség, általában elő szoktak kerülni megfelelő odaillő dalok, nem kell egy darab univerzális nóta amit odapöttyintünk mindenhová... Jobb is ha van több mindenféle amik közül lehet válogatni ha úgy érezzük hogy nekünk éppen énekelni kell...
És ezt ne vedd leugatásnak kérlek, roppantul igyekeztem eltalálni a megfelelő hangnemet.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359021 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nem cserkészegyesület indulóra gondoltam!!!!!!!!
Csak ötletként, hogy valami legyen!
Nem kell rögtön leszólni az embert, hogy van egy ötlete!

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359019 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Balázs írta: Aiya! Van egy ötletem ami végülis tlv döntön merült fel, hogy lehetne-e MTT induló vagy ilyesmi gondoltam, hogyfelhozom kgy de inkább nem fárasztalak vele titeket :D .
Sztem nem lenne róssz ötlet de a megefelelő az dalt találni azt neheztebb lenni de ha van támogatás akkor miért ne.

Szerintem nincs szükség deklarált indulóra, elvégre nem vagyunk mi cserkészegyesület.. Ha nagyon akarjuk, amolyan közösségi dalnak ott van az <i>Egyszer véget ér a Gyűrűháború</i>, az szvsz pont jó arra, hogy időnként elénekeljük táborban, vagy másutt. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja - 16 éve 4 hónapja #359017 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Aiya! Van egy ötletem ami végülis tlv döntön merült fel, hogy lehetne-e MTT induló vagy ilyesmi gondoltam, hogy felhozom kgy-n de inkább nem fárasztalak vele titeket :D .
Sztem nem lenne róssz ötlet de a megefelelő az dalt találni azt neheztebb lenni, de ha van rá támogatás akkor miért ne.

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358998 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mi visszük a babzsákot :)

Utazási szaktanács:
Javaslok egy 8:45-ös vagy 9:00-s HÉV -et, de legkésőbb a 9:30-ast érjétek el, mert negyed óra az út + míg betaláltok az épületbe! :idea: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358987 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kezdetnek mindazok akiknél a LEPes babzsákok vannak és azzal a felkiáltással vitték el, hogy az MTT tulajdona de amikor kell akkor hozzák, elhozhatnák.


(tudom, az ilyenér sokkal előbb kell szólni, de azért akinél van az megpróbálhatná)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358981 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szolgálati Közlemény!



T. Tagtársak!

A közgyűlés helyszínéül szolgáló új MTT irodának jelenleg meglehetősen minimalista a berendezése (mondhatnánk úgy is: nem nagyon van szék...).
Ezért arra kérünk mindenkit, aki nem vidékről jön, hogy valami ülőalkalmatosságot próbáljon hozni. Pl.:
- kempingszék
- sámli
- babzsák
- ülőpárna
- polifóm

Egyébként szívesen látunk nem túlságosan lepusztult berendezési tárgyakat (székek, asztalok, szekrények, stb...) örökbe is az új helyiségünkbe, ha valakinél esetleg otthon kallódik ilyesmi.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358977 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Elnézést kérek, de sajnos nem tudok menni, valami közbejött. (Pedig szerettem volna menni. )

Alig várom a holnapis estét, hogy lássam, mi is történt. Vigyázzatok magatokra!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358969 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Megjegyzem a közgyűlésre járok egy része cserélődik, mármint egyik közgyűlésen ez az x ember van jelen, másikon az az y, úgyhogy ha lenne átfedés a két csoport között ezúttal a jelenlévőkben, határozatképesek lennénk - sőt leszünk is, UGYE?! ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358966 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdvözletem!

A BKV egy kalap alá veszi a vasárnapot és az összes munkaszüneti napot; azért van a menetrendekben is úgy: hétköznap, szombat, munkaszüneti nap. Ami vasárnap/munkaszüneti napon nyitva lenne, az holnap is nyitva lesz :) =
Ja igen, Felagund: ha emlékszel, annak idején volt egy nagy tagrevízió, ahol a "LEP-en-beléptem-akkor-fizettem-azóta-teszek-rá" tagokat kiszórták, meg minden hátralékost szépen felkértek, hogy döntse el, mit nem akar. Vagyis régen volt 120-140 tagunk, ebből fizetett és működött ötven-hatvan, most van ötven-hatvan tagunk... (Akik persze valamiért nem járnak közgyűlésekre, de az egy másik tészta.)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.925 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére