Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
16 éve 4 hónapja #358965 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Köszi a linkeket, majdcsak lesz valahogy. Azért szerzek aprót.

Tünde írta: ja - és ott a nyitvatartás !!!

Ja, de május 1. se nem sima hétköznap, se szombat, se vasárnap. Lehet, hogy minden zárva lesz, lehet, hogy csak vasárnapnak veszik, de ezt nem írják sehol. :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358963 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Felagund írta: Bakker, még két éve is több, mint 120 tag volt... :roll:

De végülis igaz, mit érdekel ez engem :biggrin2:


Hát olyan aki rendesen fizetett volna, tuti nem volt ;) És ugye a tagsági formák reformjakor egy csomóan átléptek pártolónak, van is 27 aktív (értsd: 2007-re legalább fizetett regisztrációs díjat) meg 22 inaktív pártoló tag, meg 4 támogató, de ezeknek ugye nincs szavazati joguk, azért nem írtam. De így megvan a 120-ad :P a rendesen fizető meg mindig is 70-80 körül volt (és pillanatnyi felfüggesztettségük ellenére az alábbi 81 mind rendesen fizető, kib. az 1-2 új belépőt akiről még nem tudjuk).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358962 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Felagund írta: Bakker, még két éve is több, mint 120 tag volt... :roll:

De végülis igaz, mit érdekel ez engem :biggrin2:


veled máris egyel több lenne...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358961 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Bakker, még két éve is több, mint 120 tag volt... :roll:

De végülis igaz, mit érdekel ez engem :biggrin2:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358957 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Felagund írta:

Kincső (Thilanna) írta: jelenleg (ápr.29-i banki befizetésig) 54 aktív tagunk van és további 27 felfüggesztett


Ez komoly??? 8O

Most nem tudom, hogy sírjak, vagy röhögjek... :roll:


Most mi a gond? A felfüggesztettek zömének csak pár hónap hiányzik, ált. 1 negyedév, ez mindig így szokott lenni, ha nincs nagyobb rendezvény, ami miatt befizessék. És ugye a LEP-re és farsangra még csak 2007. III. negyedév végéig kellett fizetve legyen a tagdíj ahhoz, h. vki aktív legyen. A neveket elnézve olyan 10-11 fizetni fog KGY-n, ha jön, és ez a 10-11 szokott jönni... (Van sok olyan is, aki egyszer belépett de azóta alig fizetett.) Ja és a 10-11-ből 5 jelölt vagy volt elnökségi tag, szal biztosan jön és fizet. :P

Különben meg mit izgat ez Téged? :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358955 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Felagund írta:

Kincső (Thilanna) írta: jelenleg (ápr.29-i banki befizetésig) 54 aktív tagunk van és további 27 felfüggesztett


Ez komoly??? 8O

Most nem tudom, hogy sírjak, vagy röhögjek... :roll:


Mivel mtt tag nem vagy, tehát formailag nincs hozzá közöd, a legjobb talán az lesz, ha befogod és meg se szólalsz... ;)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358954 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Kincső (Thilanna) írta: jelenleg (ápr.29-i banki befizetésig) 54 aktív tagunk van és további 27 felfüggesztett


Ez komoly??? 8O

Most nem tudom, hogy sírjak, vagy röhögjek... :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358953 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Esgal írta: Mondjuk héven pl működik, hogy ha a felszállóhelyen nincs nyitva pénztár, akkor a kallertól tudsz jegyet venni, ha jön, azért ugyanis nem büntethet, ha nem tudtál honnan jegyet szerezni.


De ez a HÉV nem megy Bp határán kívülre, szóval szerintem erre nem igaz... viszont sztem lesz pénztár vagy automata a végállomáson.

S hogy jobban témába vágjak: jelenleg (ápr.29-i banki befizetésig) 54 aktív tagunk van és a további 27 felfüggesztett közül többekről tudom h. a helyszínen kívánja rendezni a hátralékát, vagyis legalább 28-an kell legyünk, de inkább többen! Szóval remélem jöttök! :twisted:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358952 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Mondjuk héven pl működik, hogy ha a felszállóhelyen nincs nyitva pénztár, akkor a kallertól tudsz jegyet venni, ha jön, azért ugyanis nem büntethet, ha nem tudtál honnan jegyet szerezni.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358951 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
már ha működnek :roll:
no mindegy, valamelyikben csak lesz jegy :)
ja - és ott a nyitvatartás !!!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358948 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358943 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358942 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Sil írta:

Gandalf írta: Szerintem a pénztárak nem lesznek nyitva, de a jegyautomatákból tudsz majd szerezni, az van a Népligetnél is. Vigyél magaddal sok aprót!

A Népligetnél pont nem fogok járni (csak visszafelé, másnap), mert munkaszüneti napon nincs az a busz, amivel időben felérnék, csak későbbi. De szerencsére tesómék is pont mennek Pestre kocsival, és meg tudtam őket fűzni, hogy induljanak korábban és vigyenek el engem is. A Plázánál fognak kitenni, azért gondoltam a HÉV végállomásra.


A HÉV végállomásokon általában van ilyen, én a Boráros téren nem emlékszem, hogy lenne, sőt a HÉV állomásokon automata se nagyon van.

Nemtom újságárus lesz-e nyitva, ott is lehet jegyet venni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358940 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Gandalf írta: Szerintem a pénztárak nem lesznek nyitva, de a jegyautomatákból tudsz majd szerezni, az van a Népligetnél is. Vigyél magaddal sok aprót!

A Népligetnél pont nem fogok járni (csak visszafelé, másnap), mert munkaszüneti napon nincs az a busz, amivel időben felérnék, csak későbbi. De szerencsére tesómék is pont mennek Pestre kocsival, és meg tudtam őket fűzni, hogy induljanak korábban és vigyenek el engem is. A Plázánál fognak kitenni, azért gondoltam a HÉV végállomásra.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358937 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Sil írta: Még egy kérdés: a BKV-pénztárak május 1-jén nyitva vannak? (Gondolom, a HÉV-végállomáson van ilyen.) Csak mert nincs jegyem, és kell majd valahol szereznem.

Szerintem a pénztárak nem lesznek nyitva, de a jegyautomatákból tudsz majd szerezni, az van a Népligetnél is. Vigyél magaddal sok aprót!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358935 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Még egy kérdés: a BKV-pénztárak május 1-jén nyitva vannak? (Gondolom, a HÉV-végállomáson van ilyen.) Csak mert nincs jegyem, és kell majd valahol szereznem.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358879 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
icke: 16:00

MEGHÍVÓ

Kedves Tagtárs!

Ezennel meghívunk a Magyar Tolkien Társaság 2008. évi tavaszi közgyűlésére.

A Közgyűlésen a Társaság rendes tagjai rendelkeznek szavazati joggal, amennyiben nincs 2008. II. negyedévnél régebbi tagdíjtartozásuk. Ha van elmaradt tagdíjad, úgy tagságod felfüggesztett, szavazati joggal nem rendelkezel. Hogy ezt elkerüld, rendezd mielőbb esetleges tartozásodat banki átutalással (OTP), illetve legkésőbb a helyszínen. (A részleteket lásd a Mellékletben.)
A pártoló és támogató tagok nem rendelkeznek szavazati joggal, de vélemény-kifejtési, javaslattételi joggal igen.

A Közgyűlés ideje és helye:
2008. május 1. 09:00-16:00
Az új MTT Iroda (Csepel Pláza, I. emelet, 123. sz. helyiség - 1211 Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 154-170.)

A Közgyűlés programja:
09:00-10:00 Regisztráció és tagdíjügyek intézése
10:00-16:00 Napirendi pontok

A tervezett napirendi pontok:
1. Elnöki beszámoló az elmúlt 3 év tevékenységéről
2. A 2007. évi közhasznúsági jelentés elfogadása
3. Az MTT Alapszabályának módosítása
4. Új tisztségviselők választása - elnök, alelnök(ök), elnökségi tagok, felügyelő bizottsági tagok
5. Egyebek

Határozatképtelenség esetén a Közgyűlést azonos napirenddel 2008. május 1-én 11 órára hívjuk össze újra.

Kérünk, ha témajavaslatod, kérésed van, amelyet a Közgyűlés elé szeretnél terjeszteni, azt mielőbb juttasd el a vezetőséghez ( info@tolkien.hu )!
Szavazati jogoddal felelősség is hárul Rád a Társaság életét és munkáját tekintve. Kérjük, ennek tudatában jelenj meg a Közgyűlésen!
Sok szeretettel várunk május 1-én!


Budapest, 2008. április 14.



Az MTT elnöksége nevében, üdvözlettel:


Füzessy Tamás
elnök

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358878 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdvözletem!

Sztrájktól függetlenül: van valami elképzelés arról, meddig is tart majd a közgyűlés? Meghívót ugyanis nem kaptam, amiben ez le lenne írva.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358777 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Tudtommal a BKV megígérte, hogy megvárják az érettségi hét végét. Az pedig május közepe. Csak május 1 előtt mondják meg, hogy mikor kezdődik a sztrájk.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358773 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Namarie írta: A KGY-hez: délután azt hallottam a hírekbe, hogy sztrájk várható, amit előtte való nap jelentenek be. A pontso dátum ismeretlen, de ezen a hétvégén marhára meg lehet szívatni a népet. (Május1., Anyák napja, mindenki utazna).

Ha beüt a ménkű, vagyis egy BKV- sztrájk, akkor mi tehetünk?


Nem tudom, te hol hallgatsz híreket, de a BKV-sok a MÁVosokkal ellentétben azonkívül, hogy nekik igazuk van (ahogy a vdszsznek nincs) még meg is mondta, hogy ilyet nem csinálnak, időbe szólnak.
Ha sztrájk lesz május elsején akkor maholnap szólniuk kell.

A MÁVért nem kezeskedem.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358772 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Namarie írta: A KGY-hez: délután azt hallottam a hírekbe, hogy sztrájk várható, amit előtte való nap jelentenek be. A pontso dátum ismeretlen, de ezen a hétvégén marhára meg lehet szívatni a népet. (Május1., Anyák napja, mindenki utazna).

Ha beüt a ménkű, vagyis egy BKV- sztrájk, akkor mi tehetünk?


Szerintem nem május elsején csinálnak sztrájkot, mivel az szünet, így nem keltene elég káoszt... :P

Ha mégis akkor lesz, akkor viszont tényleg gázban vagyunk. Ha nem lesz mentesítő járat, gondolom kizárt, hogy határozatképesek legyünk... :(
De erre még ne gondoljunk, mert senki sem mondta, hogy május elsején lesz. :wink:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358770 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A KGY-hez: délután azt hallottam a hírekbe, hogy sztrájk várható, amit előtte való nap jelentenek be. A pontso dátum ismeretlen, de ezen a hétvégén marhára meg lehet szívatni a népet. (Május1., Anyák napja, mindenki utazna).

Ha beüt a ménkű, vagyis egy BKV- sztrájk, akkor mi tehetünk?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358686 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Szia Endruu!

Táborba jössz-e? ;)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358665 Írta: Endruu
Endruu válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Ery írta:

Endruu írta: Üdv!
Arról szeretnék érdeklődni, hogy mennyi idő, amíg felvesznek tagnak? Még március elején feladtam a jelentkezésem, és nem tudom, hogy odaért-e :?
Érdeklődnék effelől, várom már nagyon a választ :)
Anno Kincső segített/foglalkozott velem, mégegyszer is köszi Neki!! :)
András


Üdv!

Igen rendben megérkezett és iktatva is lett.


Juppiiiiiiii!!!!! :D :bounce: :bounce: :bounce:
Köszönöm szépen, bocsi a 'türelmetlenségért'!
Üdvölet pajtosok!

"I am the Dark Lord's heir."

"Vi sitter här i venten och spelar lite DotA"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358579 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Endruu írta: Üdv!
Arról szeretnék érdeklődni, hogy mennyi idő, amíg felvesznek tagnak? Még március elején feladtam a jelentkezésem, és nem tudom, hogy odaért-e :?
Érdeklődnék effelől, várom már nagyon a választ :)
Anno Kincső segített/foglalkozott velem, mégegyszer is köszi Neki!! :)
András


Üdv!

Igen rendben megérkezett és iktatva is lett.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358577 Írta: Endruu
Endruu válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdv!
Arról szeretnék érdeklődni, hogy mennyi idő, amíg felvesznek tagnak? Még március elején feladtam a jelentkezésem, és nem tudom, hogy odaért-e :?
Érdeklődnék effelől, várom már nagyon a választ :)
Anno Kincső segített/foglalkozott velem, mégegyszer is köszi Neki!! :)
András

"I am the Dark Lord's heir."

"Vi sitter här i venten och spelar lite DotA"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #358574 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves mindenki!

Itt az idő, hogy végre ti is tehessetek valamit a fiatal Tolkien-rajongókért, olyanokért, akik egykor ti is voltatok, illetve most is vagytok. Mit kell ehhez tenni?

GYERTEK A TOLKIEN LEVELEZŐ VERSENY DÖNTŐJÉRE ÁLLOMÁSNAK/SEGÍTŐNEK/LÓTIFUTINAK/AKÁRMINEK!

GYERTEK, MERT NEM CSAK VELÜNK, SZERVEZŐKKEL SZÚRTOK KI, HANEM A VERSENYZŐKKEL IS, AKIK NOVEMBER ÓTA DOLGOZNAK, ÉS AZ GÁZ LENNE!

A paraméterek: A verseny szombaton (ápr. 26 - igen, munkanap, de akkor is... lesz kb 10-17-ig az Orczy Kertben.
Azok, akik állomásként funkcionálnak, péntekre is tegyék szabaddá magukat, mert valószínűleg akkor tartunk egy főpróbát/terepbejárást.

SEMMI KÜLÖNLEGES TUDÁS/ÜGYESSÉG/BEAVATOTTSÁG NEM KELL BÁRKIT VÁRUNK SZERETETTEL!!!

Jelentkezni nálam, illetve Kincsőnél, e-mailen, priviben, telefonon, postán, AKÁRHOGY!!!

GYERTEEEEEEK!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358487 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Pontosítok: Szerezz valakit akit megszervezi. :)
én nem érek rá.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358484 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Rabyn írta: Gandalf: szervezd meg!l


Esetleg valaki olyan szervezze meg, aki nem tölti a szabadideje nagy részét már így is az MTT-re, és eddig nem igen volt alkalma szervezni.

Ez nem lehet túl nehéz feladat, így jó alkalom kibontakozni olyan tettrekész MTT-sek számára akik szeretnék kipróbálni magukat egy egyszerűbb szervezőmunkában.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358445 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Gandalf: szervezd meg!l

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.908 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére