Boromir (Sean Bean)

Több
21 éve 3 hónapja #126630 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nekem meg van az Anna Karerina

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126628 Írta: Voronve
Voronve válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mae govannen!
Roheryn: nem is tudtam, hogy ilyen Boromir-rajongó vagy!
:idea: Én is álmodtam már elég érdekeseket(vele pont nem), de sose volt tiszta, ezért nem tudom leírni.
Én meg Regécen (osztálykiránduláson) egy Orli-hasonmást láttam; olyan furcsa érzés volt!

"Felnőttél, félszerzet...
Úgy van, igencsak nagyra nőttél. Bölcs vagy. És kegyetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126349 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Minerva írta:

Artemisz írta:
Mondjátok csak, az Anna Kareninát vajon ki lehet venni videotékából? Úgy megnézném!!


Biztos ki lehet, én pl. a Corvin mozi tékájából vettem ki.

Kösz, kösz, Min, tök jóóóóó! :bounce:
[size=9:2d3ae4vf]OFF: Vége az érettséginek? Gondoltam ám rád! :wink: [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126344 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Roheryn: mázlista vagy, h ilyet álmodsz (na, jó, azért én sem panaszkodhatok).
Arik a képek! :) )))

Én amúgy láttam a Tabán TK-ban is! Meg az 1. ker.-i Szabó Ervin könyvtárban.

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126329 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Artemisz írta:
Mondjátok csak, az Anna Kareninát vajon ki lehet venni videotékából? Úgy megnézném!!


Biztos ki lehet, én pl. a Corvin mozi tékájából vettem ki.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126305 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Roheryn: Na ez se semmi! Vajon tudat alatt mit jelentenek az álmaid?
Én sajna még nem álmodtam vele, annál inkább a többiekkel. Viszont mintha valami rémlene......... na, majd megerőltetem magam :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126188 Írta: Roheryn
Roheryn válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mindenkit figyelmeztetek, hogy az egyik álmom eléggé furcsa, történetesen a második.
1:Nos az elsőt már nagyon rég álmodtam, alig emlékszem rá...Láttam Seant, olyan helyes volt. Odamentem hozzá és elkezdtünk csókolozni. Hihetetlen élethű volt!!!Mindenkit biztosítok róla, hogy jól csókol :oops:

2:Ezt történetesen most éjjel álmodtam.Vizsga elött voltam és hihetetlenül kivoltam bukva. Valamilyen bányaféleségen kellett átjutnom. Akadájok voltak és átkellett jutni rajtuk.Mindez időre volt és aki kifutott az időből, akkor jött jött Ő , hogy megtorolja a hibánkat. Sean volt az egy tüzes ostorral a kezében és végzett azzal, akinek nem sikerült a feladat.
Nekem sem sikerült és megláttam, miközben hihetetlen elszánt arccal közeledett felém és megakart ölni...
Féltem tőle, de valahol csodáltam...Olyan gyönyörű arca volt...

Ha Ő akarna megőlni, esküszöm engedném neki!!!!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126076 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Rándzsa írta: Mi van itt????
Mo-t elárasztották a GyU szereplői?????? :hein:

Én egy Éomert láttam rövid hajjal a négyeshatoson! :D
Meséljétek el az álmaitokat, légyszi! Olyan kíváncsi vagyok!
Én már többször álmodtam a GyU-val, de Boromirral még sose! :cry: Pedig úgy szeretem! Őt is, meg Seant is.

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126070 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Meséljétek el,meséljétek el az álmaitokat!![size=9:36k46sh4]Gondolom abba a topicba,akivel álmodtál,de az Elrond t.-ba szoktunk álmokat beírni. :roll: [/size]

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125995 Írta: Tündekö/Myrtus
Tündekö/Myrtus válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
De jó Nektek! A tesóm is látta nemrég Seant, mikor suliba ment. Én meg Aragornnal álmodtam. Olyan szép volt!!!

Do not stand at my grave and weep.
I am not there, I do not sleep.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125562 Írta: Eleira
Eleira válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hát akkor mégiscsak nekem a legjobb. Én mostanában minden nap vele álmodom! Igaz, hogy napközben nem látom, de kezdem megszokni, hogy reggel úgy ébredek, hogy: MÁR MEGINT???!!!

Maybe I can find a place
I can call my home
Maybe I can find a home
I can call my own

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125274 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ago!
Velem is hasonló történt....
Csak én Haldír/Craig hasonmást láttam Db-ben......
Mi van itt????
Mo-t elárasztották a GyU szereplői?????? :hein:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125262 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Húúúh,mostanában elarásztják Szolnokot a GyU szereplő hasonmások,a múltkor mintha Arwent láttam volna,most meg Boromirt!!!Megyek az utcán a barátnőmmel,elmegy mellettünk mellettünk egy pasi,Móni(b.nőm)elkezd engem böktösni,hogy olyan volt,mint B.,én visszarohantam,mintha elejtettem volna vmit és jóóól megnéztem(amúgy senki nem nézett hülyének,hogy ott rohangálok oda-vissza,ááá :lol: )
De nagyon hasonlított(főleg a szakála :D )Jó nekem,mi?[size=9:zsuwamql]Bárcsak Aragornt is látnám 8) [/size]

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125249 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ago!!!!!
Királyak a képek!!!!! 8) :D :o :lol: :twisted: :P :oops: :roll: :twisted: :roll:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123650 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nocsak! Imádott Seanie-nk hanyagolva van!!!! :? Ébresztő, lányok!!!!!
Mondjátok csak, az Anna Kareninát vajon ki lehet venni videotékából? Úgy megnézném!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122941 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122311 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Seanról 1 csomó minden a bolondos ötös (Lij, Orli, Sean Astin, Billy, Dom) szemszögéből. :arrow:
www.bagendinn.com/honorees/july2002bean.asp

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122176 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122001 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Csak szólok, hogy ezen az oldalon Sean a 2. helyen áll pillanatnyilag, lehet szavazni :lol: Mi a múlt hónapban Craiget a harmadik helyre juttattuk. Szavazzatok! :D

www.freevote.com/booth/whosthe1man

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121998 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Megint elnézést kell kérnem mindenkitől. Utánna néztem a videotékában a Lady Chatterly-nek, DE SEHOL NINCS MEG!!!!
Pedig, most már nagyon kiváncsi vagyok rá én is...

Egyébként, ezeken a helyeken érdemes körülnézni, van katalógus, és meg van néhány film Seantól: www.primateka.hu , vagy www.odeon.hu .

Roheryn: sajnos Győrben aztán egyáltalán nem vagyok ismerős. De látod, Budapesten is reménytelen....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121740 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Aki esetleg nem látta még Seanie-t Moby: We are all made of stars c. klipjében, az letöltheti innen :wink: :
www.mellesleg.hu/zene/clip.php?art=177

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121570 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Roheryn képeinél használjátok a jobb gomb cél mentése másként -et, azzal valószínűleg bejönnek.

de itt a főoldal is: www.full-of-beans.net

[size=9:12v99uoz]Roheryn: törlöm az utolsó 2 hozzászólásodat, bocs ;) [/size]

Namarië!

Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121552 Írta: Roheryn
Roheryn válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Sorel:nagyon aranyos vagy, de Győrben vagyok sajnos!!!!
Meghalok, ha nem láthatom a Lady Chatterley szeretőjét :cry:
Meg kell ezért az emberért halni, olyan szép :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121521 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Roheryn írta: Megkérdezném,nem tud-e valaki arról,hogy valahol(bármilyen adón) fogják-e adni a Lady Chatterley szeretőjét?
Megőrülök, ha azt a filmet nem láthatom!!!! :oops:
Előre is köszi, ha valaki tud segíteni :wink:


Kedves Roheryn, a békülés kedvéért: Próbáld meg a Corvin moziban, vagy a Hollán Ernő utcai Odeon LLoyd Moziban található Odeon videotékában, illetve a Primatékában (a Délinél). Ezekben a videotékákban minden ínyencség megtalálható...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121487 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121341 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Roheryn írta: Istenem, nem tudom ki hogy van vele, én megőrülök Seanért is!

NA, MER KI NEEEEM??? :wink: :roll: :roll:
Nyugi, én is imádom! A képek ISTENIEK!!! :up:
Micsoda FÉRFI!!! Segítség, olvadok!!! Ez a mosoly 1szerűen LEBILINCSELŐ!!!! Hol bukkantál rá a képekre, hm?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121331 Írta: Roheryn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121330 Írta: Roheryn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121328 Írta: Roheryn
Roheryn válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Istenem, nem tudom ki hogy van vele, én megőrülök Seanért is!
(Leggi és Trufa mellett)
Tegnap írtó helyes volt!!!
Egyszerűen zseniális színész. Szerintem nagyon jól áll neki a GONOSZ karakter. Valahogy illik hozzá. Olyan férfiassá teszi az amúgy is férfias jellemét :lol:
Megkérdezném,nem tud-e valaki arról,hogy valahol(bármilyen adón) fogják-e adni a Lady Chatterley szeretőjét?
Megőrülök, ha azt a filmet nem láthatom!!!! :oops:
Előre is köszi, ha valaki tud segíteni :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121300 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Láttam a Goldeneye-t! Pierce Brosnan 1ébként az 1ik kedvenc színészem, de Seanie (nekem már csak Seanie marad :wink: ) : KIRÁÁÁLY!!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.163 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére