Boromir (Sean Bean)

Több
21 éve 5 hónapja #114155 Írta: Eleira
Eleira válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Jol van, meg vagyok nyugodva.
Annyian vannak, akik azt monják Boromir gyenge volt és gyakran már nem is sorolják a Szövetség tagjai közé. Főleg azok, akik nem olvasták a könyvet. Sokan csak a filmet nézik. Merthogy a könyv túl hosszú. Nem tudják, mit hagynak ki. Bárki bármit mondjon, a film hálivúdos lett. Bár lehet, hogy csak elfogult vagyok.

Maybe I can find a place
I can call my home
Maybe I can find a home
I can call my own

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114149 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mae govannen!!!

Szerintem, ha egy kicsit lejjebb olvasol, rögtön meglátod, mi a helyzet...

Roheryn: ahogy én ismerem a "zárójeleskettest" majd úgyis műsorra tűzi még. (legalább is remélem, mert én sem láttam :cry: )

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114148 Írta: Roheryn
Roheryn válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Eleira:hogy megnyugtassalak én speciel megdöglöm érte,nagyon imádom.
És azt hiszem én sem állnék jót magamért,ha vki bántaná!!!!!!!!!!!!!!!!4 :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114146 Írta: Eleira
Eleira válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Üdvözletem emberek, tündék, orkok vagy más angyali, vagy démoni teremtmények. Én még új vagyok itt. Nagyon új. Olyannyira új, hogy szinte már frissss. Világosítsatok fel, kérlek! Itt most dicsöítik avagy szapulják Gondor fiát? Mert, aki gyalázni meri, annak vége!

Maybe I can find a place
I can call my home
Maybe I can find a home
I can call my own

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114097 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Roheryn: rossz hírem van a számodra. Tegnap ért véget a sorozat. Kedvencünket ismét legyilkolták. :cry:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114092 Írta: Roheryn
Roheryn válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Sziasztok!
Kérek valakit nyugtasson meg,mert lemaradtam a múlt heti Scarletről.Sokat vesztettem,ezt nem hiszem el.
Ugye még nem mutatták BoZt,vagy igen.Oh Istenem... :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114047 Írta: Ilmen
Ilmen válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Azt olvastam valahol, hogy PJ közel 1 órányi anyagot vágott ki az eredeti verzióból és így lett 3 órás a TTT. :( Igen remélem, hogy a kibővített verzióba minnél több jelenet bekerül. :D :D és így talán néhány jelenet erejéig újra láthatom a legemberibb figurát a filmben. :itscool:

Ú i vethed nâ i onnad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113983 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Eldafinde írta: Szerintem a 2. rész bővített kiadásában lesz, a moziverzióból kivágták :-(
Van egy olyan érzésem, hogy ott volt, ahol Faramir elgondolkodva ül, miután Frodó megemlíti Boromirt.


Pont erre gondoltam én is! Azt a részt kellene betenniük, mikor Faramir (a könyvben ezt csak meséli Frodónak) ül az Anduin partján, és +látja a csónakban a halott Boromirt 1 pillanatra.

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113912 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Talán a bővítettben lesz benne.

Szegény Sean! Most megint megölték :( :cry: . A Scarlet bővített verziójában.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113901 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Szerintem a 2. rész bővített kiadásában lesz, a moziverzióból kivágták :-(
Van egy olyan érzésem, hogy ott volt, ahol Faramir elgondolkodva ül, miután Frodó megemlíti Boromirt.

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113899 Írta: Théodwyn
Théodwyn válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nemtudom,de én azt olvastam,hogy állítólag P.J csinált egy flasbak jelenetett amiben Boromir és Faramir egymáshoz való viszonyát mutatta be.Csak azt nem tudom,hogy ez a rész a 2.rész felújított változatában van benne vagy pedig csak a 3.részben.De azért kiváncsi vagyok.

Téodwyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113898 Írta: Théodwyn
Théodwyn válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nemtudom,de én azt olvastam,hogy állítólag P.J csinált egy flasbak jelenetett amiben Boromir és Faramir egymáshoz való viszonyát mutatta be.Csak azt nem tudom,hogy ez a rész a 2.rész felújított változatában van benne vagy pedig csak a 3.részben.De azért kiváncsi vagyok.

Téodwyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113893 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Úgy tudom, április 22-én kezdik el forgatni. :hello:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113818 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Még el sem kezdték forgatni, (nem?) kép csak Orliról van, az is montázs. :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113802 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Artemisz írta: OK. Biztos hót hülye vagyok. DE MI A JÓFENÉT JELENT EZ A
"RULZ"
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!:


Off: RULZ = kb. király rules (angol)=uralkodni és ebből jön a rulez, rulz és társai ;)

On:


Eldafinde írta: Sziasztok!!!

A Trója című filmben tök furcsa lesz látni Seant, mint "leleményes Odüsszeuszt"...
Szerintetek hogy fog kinézni? (Azon kívül, hogy jól...)


Sajnos még nem láttunk a filmből képeket, szal nem lehet még tudni...
De mint a topic gazdája gondoskodom, hogy legyenek itt információk + képek ;)

Namarië!
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #113790 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Augustíne írta: Még szerencs, h legsi nem hal + a 3. részben, mert kikészülnék! :wink: :arrow:

Aranyos vagy! A FOTR-t én is úgy néztem, hogy semmi nem érdekelt a csatajelenetből, csak azon fohászkodtam: Jaj, csak le ne lőjék!
A www.lordofrivendell.com honlapon a Wallpapers fejlécpontban IMÁDNIVALÓ képek "Legsiről" , és Orliról! Olvadásra felkészülni!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113789 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
OK. Biztos hót hülye vagyok. DE MI A JÓFENÉT JELENT EZ A
"RULZ"
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113746 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Sziasztok!!!

A Trója című filmben tök furcsa lesz látni Seant, mint "leleményes Odüsszeuszt"...
Szerintetek hogy fog kinézni? (Azon kívül, hogy jól...)

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113212 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hát, igen! Én is! Még szerencs, h legsi nem hal + a 3. részben, mert kikészülnék! :wink: :arrow: Ez is off volt... :?

Húú, ez a trailer! Kár, h alig látni benne! :arrow: csak 1x az elején! :? Miről szól a film?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112796 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Augustíne írta:

Thaurwathiwen írta: Nekem még mindig az a véleményem, ami az első rész óta, hogy érdemelt volna egy Oscart, ezért az alakításáért.


Tényleg nagyot alakított, de sztem a legtöbben észre sem vették! Meg nem is volt főszereplő, és a GyU-ban annyi a mellékszereplő, h sztem nem is gondoltak arra, h a GyU-ból adjanak 1 szereplőnek is Oscart... :?


Jah és ugye, ki adna a GyU 1 szereplőjének Oscart???
Ugye az Akadémia szerint, még arra sem érdemes, hogy a legjobb rendező jelölést kapjon, mert túl sok benne a speciális effektus :P
Pedig, ha vki akkor Pj megérdemli az Oscart és Sean Bean is.

Ráadásul Seant nem is tudják máskor jelölni csak az 1. rész után jelölhették volna, mert ugye meghal az 1. részben (hmmm, így járok én ezekkel a kedvenc szereplőkkel először BoZ azután Haldír, sírni járok én moziba TTT-t nézni).

Na úgy látom én sem tudom megállni az offolást :P

Sean Bean akkoris egy nagyszerű színész.

Jut eszembe...tudtok vmit az új filmjéről?

Trailer :arrow: :
www.apple.com/trailers/miramax/equilibrium.html

A címe: Equilibrium

Namarië!

Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112779 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nekem a könyvben Faramir tetszett jobban :arrow: nagyon elcs*szte P.J. a karakterét (bocs, Thaur az offért), viszont a filmben Boromir!!! :wink:

Thaurwathiwen írta: Nekem még mindig az a véleményem, ami az első rész óta, hogy érdemelt volna egy Oscart, ezért az alakításáért.


Tényleg nagyot alakított, de sztem a legtöbben észre sem vették! Meg nem is volt főszereplő, és a GyU-ban annyi a mellékszereplő, h sztem nem is gondoltak arra, h a GyU-ból adjanak 1 szereplőnek is Oscart... :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112719 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
sziasztok!

Cat: ezt mondjuk értelmesebb lett volna, egy hozzászólásban leírni. A hozzászólásod jobb sarkában lévő gombbal tudsz szerkeszteni. Máskor légyszíves használd ;)
Másrészt tudom, hogy Faramir Boromir öccse, de a Faramirnak is van szerencsére topic-ja. Ezt a topicot hagyjuk meg kedvenc Boromirunknak és Sean Bean-ünknek ;)

Nekem Boromir nem volt kifejezetten szimpatikus a könyvben ("Gondor így, Gondor úgy"), nekem Sean Bean essszméletlen jó játéka kellett ahhoz, hogy megszeressem és a film végén megkönnyezzem Boromirt.

A könyvben rettenetesen idegesített mint már előbb írtam, és tudom, hogy nem szép dolog, de valahogy örültem, hogy kész, vége, kinyiffant, és többé nem kell olvasnom azt, hogy Gondor így Gondor úgy....

Nekem még mindig az a véleményem, ami az első rész óta, hogy érdemelt volna egy Oscart, ezért az alakításáért.

Sean Beanről: nézzétek meg a Rét c. filmet, nagyon jól játszik benne, már amennyire emlékszem rá, de abban is meghal :( :cry: :bawling: :bawling: (egyébként a nemrég elhunyt Richard Harris-szal játszik együtt)


Namarië!
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112699 Írta: Cat
Cat válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nekem a Faramir szerepe a könyvben sokkal szimpibb.A filmben olyan változások voltak a személyiségével kapcsolatban,hogy az nekem már sok volt.
Pl:nem engedte el a Frodoékat mikor a könyvben igen.
(legalábbis úgy emlékszem.)
Tehát a filmben teljesen más karakter mint a könyvben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112693 Írta: Cat
Cat válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én Faramirt kevésbé birom a filmben mint Boromirt.
Nekem sokkal szimpibb Boromir.Nekem Faramir egy kicsit nem is tudom hogyan mondjam...olyan ellenszenves.
Boromir sokkal szimpibb és ezért nagyon sajnáltam,hogy meghalt az első rész végén.Én még meg is sirattam,de Faramirt nem tudnám.
Ez lehet,hogy valakinek nem tetszik és valaki pont ennek az ellenkezőjét mondja(tehát ő jobban szereti Faramirt),de nekem ez a véleményem. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112654 Írta: Roheryn
Roheryn válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
jól mondod,én is imádom Őt is és Faramirt.
Igazi esendő karakterek.CSÚCS!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112594 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Oppá, nem néztem a Ronont!!! :cry: :bawling:
Nem tudom, mi van velem, de hirtelen tökre beleszerettem Faramirba és Boromirba. Egyszerűen Boromir személyisége olyan emberi... vagy hogy is mondjam. szóval ő Khirály! :boromir2: :faramir1:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111017 Írta: Cat
Cat válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Havaska ezer köszönet.Én végig láttam. :lol: Igen a Ronin volt az.
Ha minden igaz a tesómnak megvan a film.el fogom kérni tőle,hogy meg tudjam nézni rendesen mert nem láttam az első 5-10 percet.Sajnos. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110822 Írta: Havaska
Havaska válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Sziasztok!

A filmsorozat jövő héten pénteken déli 12.40 kor kezdődik a tv2 ön. :D Azt viszont nem tudom, hogy Sean Bean melyik részben csatlakozik be. A filmsorozat 4 részes és még azt sem tudom mikor lesz a 2. rész :(
remélem nem hétfő délelött .
Nincs sok hátra

Előre Éorlfiak!
Ne féljétek a Sötétséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110696 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
ja....az a ronin volt nem??sajna a bozos részről lemaradtam... :(

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110627 Írta: Cat
Cat válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én is kiváncsi lennék arra,hogy hol lesz.Ha szabad tudnom.
Nemrég volt egy film amit asszem a TV2-n adtak és ő is szerepelt benne.
Nem sokat de szerepelt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.711 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére