Boromir (Sean Bean)

Több
21 éve 7 hónapja #96562 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Telumehtar írta: Hihi Supersonica: Sean ASTIN forgatott kisfilmet nem Sean Bean ;)


ÁÁÁÁÁ ez ciki :oops:

Na, megyek, oda is bekopizom :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96561 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hihi Supersonica: Sean ASTIN forgatott kisfilmet nem Sean Bean ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96551 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mint anno a werkfilmben is hallottunk róla, Sean Bean egy kisfilmet forgatott, amelyet most már le lehet tölteni a megadott linken.

A filmet Brian Bangsgrove-nak ajánlotta, aki a forgatáson halálos szerencsétlenséget szenvedett.

A Sundance fesztiválon mutatták be.

Kivonatosan ennyi :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96548 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Supersonica: biztos jó, csak nem értek belöle egy szót sem :P

mondjuk ha nem tévedek (a némettudásomat leporoltam v.is próbáltam :D ) Sean Astin kisfilmjéröl van szó, de h mit mondanak róla azt már nem értem :P :(

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96544 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hogy örüjjetek :lol:


ÚJDONSÁG! ->

Über kurz oder lang...
21.01.2003 by Cirdan Quelle: Sundance 2003

Während der Nachdrehs im Sommer 2002 trommelte Sam-Darsteller Sean Astin eines Sonntag nachmittags die gesamte HERR DER RINGE Crew zusammen, um einen Kurzfilm zu drehen. Dieser Film mit dem Titel THE LONG AND SHORT OF IT wurde nun auf dem Sundance Festival präsentiert und kann auf der offiziellen Website der Veranstaltung komplett runtergeladen werden.

Der Kurzfilm ist dem Beleuchter Brian Bansgrove gewidmet, der während der Dreharbeiten zum HERRN DER RINGE tödlich verunglückte.
An Sean Astins Kurzfilm haben folgende Personen der HERR DER RINGE Crew mitgewirkt:

Schauspieler
Maler -- Andrew Lesnie (Kameramann bei HdR)
Kleine Frau -- Praphaphorn (Fon) Chansantor (Scale-Double)
Großer Mann -- Paul Randall (Scale-Double)
Busfahrer -- Peter Jackson (Regisseur, Drehbuch, usw..)
Statist -- Barrie Osborne (Produzent)

Crew
Drehbuch, Regie, Produzent -- Sean Astin (Sam Gamdschie)
Story-- Sean Astin und Dominic Monaghan (Merry Brandybock)
1. Regieassistent -- Elijah Wood (Frodo Beutlin)
2. Regieassistent -- Mark Ordesky (Executive Producer)
Location Manager -- Janine Abery (Assistant to Barrie M Osborne)
Assistent Location Manager -- Andy Serkis (Gollum)
Traffic Controll -- Sala Baker (Sauron)
Music Inspiration -- Billy Boyd (Pippin)

Wer sich den Abspann des Films ganz genau anschaut, wird jede Menge weiterer Namen der HdR-Crew entdecken.

-- Sundance 2003 -- The Long and Short of it Download -> http://www.sundanceonlinefilmfestival.o ... 01_02.html
-- zur offiziellen Sean Astin Website -> www.seanastin.com/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96328 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
No jó, csak nem ismertem fel, hogy ki lehet a képen. Ennyi erővel lehetne bárki.
Amúgy jó!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96325 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Fanart. Mi más lehetne? 8O

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96318 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mi ez?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96302 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Szegény BoZt megint hanyagoljuk! :(
cl.fc2web.com/im/t16.jpg

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95034 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Augustíne írta: Tedd be!! Úristen mit fogunk mi csinálni ott?!!! Ülsz mellém? (és nerwen mellé?)
Off: Tényleg, így leszünk sorban: Thaur családja, Thaur, Alyr, én, te (ha mellém ülsz), Nerwen!, na ki ül még mellénk??! :D


Hmm... merjek mellétek ülni??? ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94973 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Telumehtar! nem tudnád kinagyítani a figurát? Alig látni!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94933 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ezne..



Hehe :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94869 Írta: Éowyn
Éowyn válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Boromir... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94622 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Azt hiszem talán ez egy kicsit ide vág....már csak tudjátok mi hiányzik?
Egy Faramir topic! Szerintem őt is a Gy.U.-jópasijai közé lehet sorolni?
Mit gondoltok???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94570 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Gondolatban én is mellétek ülök. Jó? Vagy ne? Lécciléccilécci!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94275 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Tedd be!! Úristen mit fogunk mi csinálni ott?!!! Ülsz mellém? (és nerwen mellé?)
Off: Tényleg, így leszünk sorban: Thaur családja, Thaur, Alyr, én, te (ha mellém ülsz), Nerwen!, na ki ül még mellénk??! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94208 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Aug: Majd szombaton...
Bor? Hehhe...BoZ RULZ!! Ismétlem magam...öö..valahol láttam 1 olyna jó képet BoZról..megkeresem ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94195 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Telumehtar írta: Jajj..BoZ RULZ!!!! Imádom ezt a pasit... Ő a tipikus ember... :)
Wáááw.... ROTKban lesz BoZ... *imád, imád, imád* moost...akaroooom :)

Nem vagy egyedül, Telu! SÍRJUNK 1ÜTT!! (:P :D ) : :bawling:

"Bor": ez poén! De a Boz jobb: RULZ! :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94160 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Jajj..BoZ RULZ!!!! Imádom ezt a pasit... Ő a tipikus ember... :)
Wáááw.... ROTKban lesz BoZ... *imád, imád, imád* moost...akaroooom :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94150 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hüpp. :cry: Ma megnéztem megint FotR-t (ahelyett, hogy rohadék érettségire tanulnék :? ) és megint elbőgtem magam Boromir halálán! :bawling:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94149 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
én kissé elszomorodtam, amikor nem láttam a TTT-ben egyszer sem feltűnni Borot... :bawling: de igazatok van, a bővben tuti llesz, amit én is hihetetlenül nagyonnnagyon várok! :mrgreen:
a ROTK tele lesz Borral? ténleg? 3 xoros hurrráááá PJnek! :dance:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93881 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Narië írta: Már csak 1 év!!! :lol: :lol:


Ja, CSAK! :? nem fogom kibírni! :(

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93877 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Telumehtar írta: Ha a bo´´vitett változatban nem is, de szerintem akkor tuti hogy a ROTK-ben benne lesz..olyan nincs hogy sehol se legyen benne :roll: :)

Mondta PJ,hogy a ROTK tele lesz BoZ-os flashbackekkel!!!Fôleg Denethor és Faramir persze...
Már csak 1 év!!! :lol: :lol:
Addigis:Goldeeye!!Csúcs az a film...*csöpp*

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93833 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Jah! Régen volt arról vita, hogy egy TTT-s nemtomhol odaírták Boz nevét, de Orliét nem, és ezen mindenki kiakadt, mert Boz nem is szerepel a 2. részben! DEHOGYNEM!! :D :wink:
Jaj, de várom a bőv. változatot!
Boz RULZ! :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92552 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ha a bővitett változatban nem is, de szerintem akkor tuti hogy a ROTK-ben benne lesz..olyan nincs hogy sehol se legyen benne :roll: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92529 Írta: primula
primula válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Jo hogy megemlitik a TTT-ben Boromirt es a nyakamat ra hogy ott lesz Faramir visszaemlekezese Boromirra a bovitett valtozatban(ha lesz olyan)amikor ott pipazik vagy mit csinal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92326 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én elég kevés filmet láttam tőle: csak a Ne szólj száj!-t, meg az Anna Kareninát (ez viszont nagyon RULZ!!! :D ). Ja, meg persze a FOTR-t, és a TTT-t! :roll: :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92154 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Sean az ilyen szerepeket kitünően tudja játszani,nem is lehetett volna más,elképzelhetetlen:)
Amikor megemlítették a TTT-ben a nevét,elsírtam magam... :oops: :)
Láttam a Halálos küldetést!!vagyis,csak az utolsó fél órát,mert elaludtam, előtte és enm vettem fel :bawling: Ezért,azt szeretném kérni,hogyha vki estleg felvette,nem tudná-e kölcsön adni,vagy lemásolni(persze,adnék kazettát)Írjon nekem az a vki 1 privit,vagy 1 mailt!Előre is nagyonnagyon köszönöm!!!!!

pápá

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91537 Írta: primula
primula válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Szerintem is jo valasztas volt csak kar hogy meghal.Tegnap neztem a Goldeneyet es abban is meghal.De nagyon szep benne!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91471 Írta: Don Kermorwan
Don Kermorwan válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Szerintem Sean Bean minden szempontból jó választás volt Boromir szerepére! 8O

It is the end of all hope
To lose the child, the faith
To end all the innocence
To be someone like me

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.724 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére