Boromir (Sean Bean)

Több
21 éve 8 hónapja #90442 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Jaja! Lehet, hogy emiatt a név miatt szerettem meg ennyire?! :roll: :wink: :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89999 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Boz télleg rulz! :mrgreen: Boz... hihihi... Látom, tetszik nektek ez a név... :itscool:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89952 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
BoZ RULZ!!!!

Csatlakozom....wáááá...de megszerettem BoZt ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89950 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hát, igen! Csak ahhoz már most el kéne kezdeni szervezkedni, meg spórolni, meg nekem csomagolni ( :roll: :wink: ). A szülőknek azt hiszem elég lenne, ha később szólnánk... :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89949 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Augustíne írta: Primula: még nem teljesen biztos, de nagyon szeretnék! Az lenne a legjobb, ha az egész fórum kihurcolkodna a premierre! :) :roll:


de jó lenne... :roll: :roll: :? :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89948 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mondjuk közben csak az volt gáz, hogy Alyr (humor topic rendszeres látogatója iskolaidőben...) mellettem mindig kommentálta az eseményeket a beszólásaival, na meg ott volt az Uruk-hai statiszta, aki fölnézett, hogy vége már-e a jelenetnek!!! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89942 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Augustíne írta: BoZ Rulz!!

Húúú, Telu, a tegnapi vetítés, meg persze Boz: haláli volt!! :D :D :D
Majdnem elbőgtük magunkat, amikor haldoklott... :bawling:


Én, bevallom, mindig szoktam sírni - főleg a bővített változatnál :'(
Nagyon jól megoldották a filmben ezt a jelenetet.

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89939 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
BoZ Rulz!!

Húúú, Telu, a tegnapi vetítés, meg persze Boz: haláli volt!! :D :D :D
Majdnem elbőgtük magunkat, amikor haldoklott... :bawling:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89108 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Sziasztok!

Szeretnék kérdezni/kérni vmit...
Nincs meg valakinek esetleg a Caravaggio c. film?Sajnos a tékában már nagyon rossz minőségű,és ezért enm tudom lemásolni,de ha valakinek meglenne 1 icipicit jobb minőségben,akkor kérem írjon nekem 1 privit.Előre is köszi!!

pápá

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89107 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ja, tényleg nagyot alakított! Nekem tetszett - meg szerintem Minéknek is! :wink:
Primula: még nem teljesen biztos, de nagyon szeretnék! Az lenne a legjobb, ha az egész fórum kihurcolkodna a premierre! :) :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89104 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
BOZ Rulz!!!!

Különösen az Anna Karninában :) jeje.... (Köszi Ana hogy megnézhettük, ja és köszi Min hogy felfedezted :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88913 Írta: primula
primula válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hi Augustin!Kiraly hogy jovore te is megy a bemutatora!Mi is akarunk menni bar akkor mar otthon leszunk M.o-on.De az nem akadaly,ha kell eladom a hazat bar anyamek nem ertekelnek az otletet.Egyenlore az itteni lehetosegeket kell kihasznalni es mar eldontottuk a baratnommel hogy a szezon alatt elmegyunk meg egy Macbethre es a kkor kozos kepet is kerunk.Akkor is kerhettunk volna de benak voltunk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88898 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Sziasztok!

Ej,de angyon rég voltam itt..elnézést kérek,mostantól rendszeres látogató leszek!
Emberek,fontos bejelenteni valóm van...
JANUÁR 9. (vagyis 10) éjjel 0:30kor,a TV2-n HALÁLOS KÜLDETÉS főszerepben a mi istenünkkel:))))))))))))
A film pontosan nem tudom miről szól,de azt tudom,hogy Sean úgy néz ki benne,hogy az csak na.. :oops: :D
Szóval,mindenki nézze meg:)
pápá

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88426 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Erre is csak azt tudom mondani, hogy ti vagytok a világ egyik legnagyobb mázlistái!
Off: anyámékkal azon gondolkozunk, hogy jövő évben kimegyek Amcsiba tanulni... Akkor viszont én fogok elmenni a premierre!!! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88087 Írta: primula
primula válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Amugy eszrevettetek mar hogy minden filmjeben meghal.Legalabb sokaig fog elni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88086 Írta: primula
primula válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Meneztuk a Macbethet is az egyik baratnommel.Majdnem pontosabban be is egtunk mert a baratnom fenykepezni is akart az eloadas alatt persze csak vaku nelkul de a fenykepezes fobunnek szamit.Volt egy jelenet amikor Seanon nem volt polo es majdnem akkor fenykepezett.de aztan vegul is nem mert.csak amikor mar a meghajlas volt akkor kattantott el egyet es persze hogy villant.Azota is aldom az Istent hogy nem annal a jelenetnel fenykepeztunk.Amugy Sean Isten eloben,jobb mint a filmekben!!!!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88051 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én videón vettem ki, és nem akartam elhinni először, hogy ő játszik benne! (Hát, tényleg nem valami hálás szerepe volt!) Szerintem tök jó volt! nem tudom elképzelni, hogy hogy lehet rajta ALUDNI??!! :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87648 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Igen, a Ne szólj, szájban is játszik, és istenien néz ki benne :tongue: Csak elég randán kinyírják a végén. 8O :( :cry: Amikor a filmet (Ne szólj, száj) néztem a moziban, vki ott aludt mellettem. Nem normális... 8O :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87586 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

primula írta: Hello Sean rajongok!
Nem tudom tudtok-e rola de Sean most az egyik Londoni szinhazban jatsza a Macbethet.Az a lenyeg hogy voltam megnezni es isten.Utana persze kertem autogrammot es persze le is fenykepeztem.Felraknap a kepet de foggalmam sincs hogy hogy kell.Sajnos a Ket toronyban nincs Boromir.Halottam olyan infot hogy Faramir visszaemlekezeseben lesz,de nem volt.Talan ebbol is lesz egy bovitett valtozat.


KIHALOK! Azon is ott voltál?!! :bawling: Egyszerűen nem tudom felfogni! :o (Bocs, de most nagyon kiborultam! /Nem miattad, nyugi!/)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87579 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Most volt a Viasaton a Hollywood csillagai sorozatban a Ne szólj szám c. film. A főgonoszt Mr. Bean játssza, de őt nem szólaltatták meg a riportban :rmad2:
Úgy tűnik egyébként, hogy ebben a filmben (is :D ) jól néz ki :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87545 Írta: primula
primula válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hagyomanyos 35 mm-eres geppel keszitett kepeim vannak.Megprobalok majd megbirkozni a feladattal,csak nem tudom mikor.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87264 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Primula, papírképeid vannak, vagy digitális? Esetleg tudnék segíteni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87200 Írta: primula
primula válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hello Sean rajongok!
Nem tudom tudtok-e rola de Sean most az egyik Londoni szinhazban jatsza a Macbethet.Az a lenyeg hogy voltam megnezni es isten.Utana persze kertem autogrammot es persze le is fenykepeztem.Felraknap a kepet de foggalmam sincs hogy hogy kell.Sajnos a Ket toronyban nincs Boromir.Halottam olyan infot hogy Faramir visszaemlekezeseben lesz,de nem volt.Talan ebbol is lesz egy bovitett valtozat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86863 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86103 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Penni:Lécc hozz még ien képeket!!!! Olyan édik!!
Ez meg egy rajzocska:
img.www.tolkienonline.com/galler ... cf12b3.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85982 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Jaaaaj, de cukik...ó, egyem a pofijukat, naon édik :lol: :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84906 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Pillanatnyilag csak ez van, mikor rájöttem, hogy tudok képet lementeni a DVD-ről, örömömben ezt, meg egy Orli képet mentettem le hirtelenjében, de ha lesz egy kis időm végignézni az extrákat, biztosan találok még jó képeket :wink: 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84888 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Penngaladiel írta: Lementettem egy szupi képet a DVD-ről:
rtlmail.hu/pozo/DVD-Legolas-Boromir.jpg
8)


Ez naon yó!!! Vannak még ien képeid???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84863 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Igazad van, Min. Szerintem a kedves moderátorok nyugodtan kitörölhetik az előző üzenetváltást. Kriszanával megbeszéltük, amit akartunk :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84781 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mit cseteltek mán?? Ne cseteljetek mán, mert jönnek a moderátorok... :twisted: :evil2:
Inkább áradozzunk a mi kedvenc Bozunkról.
Boz! I Love U! :lol: :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.734 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére