Boromir (Sean Bean)

Több
22 éve 3 hónapja #58632 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Igen! Undómiel megtette az első lépést, és most én is leírom....
de többen is, ide, ide, ide! :D [size=9:pdjc0cds]*n8n kéri, hogy szóljatok, ha nagyon idegesítő* [/size]
tehát:
egyet mindenképpen tudunk. mégpedig azt, hogy nagyon szerették egymást. meg azt is hogy hasonlítottak egymásra. azt is tudjuk, hogy Denethor jobban szerette Boromirt, mint Framirt.(hű, akkor már 3-at tudonk! :lol: ) ennek több oka is van:
1.) az első szülött Boromir
2.) Faramirt "mágus-növendéknek" nevezte Denethor, és a haramadik (asszem) könyvben, a Minas Trithi csatánál, mikor Denethor felgyújtotta magát, világosan látszik, hogy Faramirt nem szereti annyira, mint elsőszülöttét.
Boromit mindenképpen tisztelte az apját, és talán az apa is így volt a fiával...és mint Undómiel is írta hogy nem volt anyjuk, tehát a feleség hamar eltávozott(?) beboríthatta a felhőtlen kapcsolatuk égboltját (mijh fennkölt voltam :wink: )


más: tegnap, meg tegnap előtt újra láttam a filmet(CD-n éljen!) és Sean Bean, amikor mondja a Tanács előtt, hogy a Gyűrű egy csoda, és újra kikéne használni...marha jól játsza! :D

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #58279 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ez egy nagyon jó kérdés! Ugye azt tudjuk, hogy a fiú nagyon hasonlított apjára, már ami a büszkeségét, hiúságát illeti. Mindketten imádtak a középpontban állni, s az apa végtelenül büszke volt idősebbik fiára.

Szerintem Boromirban megvolt az apjai iránti tisztelet, de nem vagyok benne biztos, hogy ez Boromir lényéből fakadt. Sokkal inkább apja tetteinek tudható be. Viszont hazugság lenne azt állítani, hogy Boromir nem szerette az apját. Gondoljunk csak bele, milyen szenvedéllyel beszélt apjáról, hogy kiállt mellette, mikor a tanács előtt Gondor szerepéről beszélt.

A kapcsolat megértését nehezíti az is, hogy nem volt anya a családban. Ez szerintem a legszebb kapcsolatot is megnehezíti. Nincs leírva a műben, de szerintem Boromir nem egyszer került összetűzésbe apjával azért, mert Faramirt védte. Abban viszont biztos vagyok, hogy mind a hárman tudták, hol van a helyük, ebből gondolom, hogy a szeretet és tisztelet egymás iránt létezett közöttük! Sőt! Pont abból kifolyóan, hogy tudták, kik ők és hol a helyük a világban, volt egy olyan érzésük, hogy mások felett állnak! Hogy ez mennyire volt éles közöttük, azt attól tartok nem fogjuk megtudni. Mármint az alá-fölé rendeltség a két, ill. három férfi között.

Azt tudjuk, hogy Boromir elvesztése Denethornak óriási fájdalmat jelentett. Itt megint felmerül egy kérdés. Egyrészt szerintem Denethor tiszta szívből szerette a fiát, kicsit a fiatalkori önmagát látta benne. De az még mélyebbé tehette szenvedését, hogy a másodhegedűs, az általa kevésbé szeretett és uralkodásra alkalmatlannak és kevesebbnek tartott másodszülötte lett kizárólagos utódja!

Szóval elég összetett ez a kapcsolat és sok érzelem dolgozik benne: szeretet, tisztelet, féltés, bizalom. De alapjában véve szerintem a végletesség jellemző rá. Itt arra gondolok például, hogy Boromir apja akarata ellenére ment el a nagygyűlésre. És szerintem jobb lenne a kérdést a két testvér és az apa aspektusából vizsgálni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #58266 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Emberek! Sean+Boromir fanak!hahó!!! tuturütiturütumdütü!(ez trombit harsogás akart lenni) Boromir majdnem az utolsó helyen!!! ezt nem hagyhatjuk!!
topic:
Szerintetek Boromir hogyan viszonyult Denethorhoz? :?:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #58011 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Penngaladiel írta: OK, akkor témafeldobás:

1. A könyv alapján - ha előbb olvastad, mint ahogy a filmet láttad - milyen kép alakult ki benned Boromirról és miért?

hát-hát...én sem voltam annyira oda érte. semleges volt, teljesen, ő is a kilencek tagja ok, megminden semmi érdekes. aztán volt az a rész, mikor feláldozta magát, és meghal...meg amikor megkísérti őt a Gyűrű, olyan esendő, emberi.(mint mi emberek mindannyian) ő a kilencek közül is az emberek faját képviselte, hát persze, h út kísértette meg az Egy. szal mikor meghalt, megminden, persze, szomorú voltam, de nem értettem meg azt hiszem a lénygét Boromir szerepének. (ha jól emlékszem csak később esett le, h ő milyen is volt igazán)

2. Mi a különbség a könyvbeli és a filmbeli Boromir között belső tulajdonságok tekintetében?

a filmben Boromir viccesebb (mint már írtátok) (Trufa és Pippin is az :D )
és valahogy....na, szal PJ nagyon eltalálta. meg amikor meghal... :cry: én nem sírtam, mert tudtam, h meg fog halni. és mondja Aragornnak, h "mit tettem, mit tettem" vagy valami hasonlót, az nagyon....olyan találó, vagymi :D (olyan értelmesen tudom kifejezni magam :) ) de ezt is csak most értettem meg. meg Caradharas...az is nagyon nagyon nagyon jól el van találva! ahogy megkísérti a Gyűrű. a könyvben már nem is igazán emlékszem ezekre a megkísértős jelenetekre :oops:


3. Mi fogott meg a filmbéli Boromirban? Ha a könyvben nem tetszett, mi tette mégis szerethetővé a filmben?

hmmm...két szó: Sean Bean. 8)


én voltam az színessel. :D
de a fő dolog az, h csak később esett le minden, a könyvben, a filmben (pedig mind a kettőt csak egyszer láttam, meg a filmből egy nagyon picit még, ma mert MEGVAN!!!! :D mármint a film itthonra!! mert nem volt csak egy semleges figura, ha jól emlékszem...meg Erunis(asszem ez a mostani neve) is naggyon szerette, és ahogy ő is, lassan én is.
nem nagyon emlékszem mi volt amikor először láttam/olvastam. de azt tudom, h mostanra már értem az egész jelentőségét Boromirnak. :wink:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #58001 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ezt feltétlenül nézzétek meg!!! Nagyon szuper!

www.compleatseanbean.com/sharpe-diary.html

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57999 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Itt egy cikk Seanról. Még nekem sem volt időm elolvasni. Ha estleg valaki érez affinitást a dologhoz, lefordithatná. :wink: :)

The Real Mr Bean:

www.compleatseanbean.com/mainfeatures-27.html

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57985 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nekem Boromir mindíg is unszimpi volt, bár megértettem, s együttéreztem vele. Azonban csak Sean Bean játéka volt képes megszerettetni velem ezt a figurát! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57983 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Azon a Caradhrasos részen már én is sokat gondolkodtam. Nem vagyok benne biztos, hogy a könyvben mondjuk lehetett volna-e ilyen jelenet. Az azonban biztos, hogy a filmen ezzel a jelenettel nagyon intenziven és hatásosan ábrázolták a Gyűrű hatását Boromirra. Sőt eigy talán még az is érzékelhető volt, hogy milyen fokozatosan keritette hatalmába.

Morgana! Annyira szépen irtad ezt le. Én pont forditva voltam. Először szerettem meg Boromirt, és utána kezdtem megérteni. De mivel egy barátnőmmel próbáltam elfogadtatni, nagyon alaposan át kellett gondolnom, hogy milyen is ő. nem mondom, hogy teljesen sikerült meggyőznőm a barátnőmet, de azért a film neki is adott egy jó lökést. :wink:

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57768 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Penngaladiel, válaszok:

A könyv alapján - ha előbb olvastad, mint ahogy a filmet láttad - milyen kép alakult ki benned Boromirról és miért?
-Nos, khmm. Nekem először nem volt szimpi. :oops: Bocsi. És valahogy rondábbnak képzeltem, mint a filmben :oops: :oops: , és amikor meghalt, csak arra gondoltam (most meg fogtok kövezni), hogy hála a papnak, ezt is letudtuk. De aztán belegondoltam a helyzetébe, és... ezt már ismeritek, leírtam még régebben... :)

2. Mi a különbség a könyvbeli és a filmbeli Boromir között belső tulajdonságok tekintetében?
Szerintem a könyvben nem bánta meg annyira a "bűnét", mint a filmben, legalábbis nem fejezte ki annyira. Boromir a filmben sokkal poénosabb lásd Trufa és Pippin ;) , és szimpibb, a fene tudja, miért. :roll:

3. Mi fogott meg a filmbéli Boromirban? Ha a könyvben nem tetszett, mi tette mégis szerethetővé a filmben?

Ez egyértelmű. :roll: :wink: Talán a halála, ami nagyon bejön nekem :cry: , de most már a könyvben is szeretem. :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57766 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Képzeljétek, most láttam a Férfias játékokat, szegény Seant ott is kinyírták, de milyen rondán! :( :( :( :cry: :cry:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57732 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Kicsit OFF, de ismét frissítettem a Winamp skin oldalamat. Felkerült két újabb, általam kreált skin. Enjoy! :D

pozo.rtlmail.hu/wskins/wskins.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57712 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Boromir tisztelete, szeretete? Kezdjük talán elfogadással.
Ez nálam elég lassan fejlődött ki.
Mikor először olvastam a könyvet, nagyon megutáltam (igen, így van, szó szerint) Boromirt, egyfajta ártányként, árulóként kezeltem, gyanús volt az első pillanattól fogva és bizony, mikor meghalt, csak az jutott eszembe, megérdemelte a sorsát...
Aztán elolvastam a történetet újra és újra, volt, hogy csak fejezeteket, csak részleteket, és lassan felengedtem irányába és kezdett beleilleni a 'futott még' kategóriámba, ahol pl. Elrond is volt (na, őt pl. a film alapján kedveltem meg!). Tehát nem valami megtisztelő pozíció...
Aztán megváltozott bennem valami. Egyre többet gondolkodtam róla, a személyén, az indíttatásán, a cselekedetein, a céljain. És fokozatosan elfogadtam őt, s egy napon azon kaptam magam, hogy tisztelem. (Aki közelről ismer, az tudja, ilyen személy kevés van.) És végül megszerettem. Nagyon. Emberien. Hozzá méltóan.
Ma pedig mérhetetlenül tisztelem és szeretem. Ő számomra a történet egyik legnagyobb hőse. (A másik talán Éowyn.)
És aztán megtudtam, hogy Sean Bean játsza a szerepet és igencsak megörültem, mert jó színésznek tartom és mikor megláttam Boromirként egy képen, teljesen meghökkentem: 'Honnan tudta PJ, hogy én hogyan és milyennek képzeltem el a gondorit?'
És jött a film és megsirattam, mert olyan tökéletes volt. Szerintem teljesen áthozta az alakot. Emlékszem, mennyit bosszankodtunk a képek alapján, hogy hogyan kerül Boromir kezébe a Gyűrű, de a filmet látva, hát, azok a pillanatok számomra máig a film egyik kulcsjelenetét adják.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57505 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Örülök, hogy jópáran ráugrottatok a témára. Csak így tovább! :D :D :D

Én jó tíz éve olvastam először a könyvet, de akkor zsinórban többször. Akkor nem igazán sikerült megkedvelnem Boromirt. Mindig is olyan sötét benyomást keltett bennem. Aztán a sztori nagyrésze feledésbe merült, aztán tavaly, amikor megláttam a film plakátját és először körülnéztem a hivatalos honlapon, az vett rá, hogy újra elolvassam. Amint megláttam a szereposztást, tudtam, hogy nagyon nem tudják elrontani... :wink: Sean Bean mint Boromir? Tökéletes választás. Jó volt újraolvasni, mert a szereplők már nem voltak idegenek, a történet mégis újszerűnek hatott. És újraolvasva megértettem végre Boromir jellemét is, és megszerettem. A bátor harcos, aki folyton bölcs gyakorlati tanácsokkal látta el a Szövetséget, mindig kész volt az erejét a többiek szolgálatába állítani, és vitézül harcolt. Egyetlen gyengéje a büszkesége volt, ez okozta a bukását.

Az viszont felmerült bennem, hogy az a jelenet a filmben, amikor Frodó elesik, és leesik a nyakából a gyűrű, és Boromir veszi fel, Tolkiennél nem fordulhatott volna elő. Egy ekkora kísértést a könyvbeli Boromir nem tudott volna legyőzni. Kicsit fura, hogy PJ egyrészt felerősítette a gyűrű hatását (hallhatóan beszél, az árnyékvilág sokkal erőteljesebb, mint a könyvben), másrészt viszont gyengítette azzal, hogy több ember tudta a kísértést visszautasítani...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57391 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Igazából nekem is kedvencem volt már a könyben is. Bár mint már írtam, amikor lekezdtem olvasni már tudtam, hogy Sean Bean játssza. :oops: Ez azért lehet, hogy hatással volt rám. Mindenesetre a karakterét a könyvből ismertem meg, és egy abszolút szerethető kép alakult ki bennem. Már akkor éreztem, hogy ő bármennyire rövid ideig szerepel központi figura sok szempontból. Egyrészt tényleg ő képviseli legtökéletesebben az embereket. Minden nemességükkel és gyarlóságukkal egyetemben. Másrészt nagyon fontos a szerepe a Gyűrű sorsában is.

Hát a filmben szerintem is csak erőteljesebbek a jellemzői. De PJ tökéletesen eltalálta minden jelenetét.( A törött kardos résszel vitatkoztak páran.) És Sean brilliánsan formálta meg azt a hőst, akit én elképzeltem.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57361 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Boromir számomra nem volt olyan központi helyen a könyvben. Igaz arra mindmáig emlékszem, hogy rettenetesen megsírattam, amikor meghalt. Tudtam róla, hogy nem rossz ember. Sosem tartottam gonosznak.
Egyszerűen ő az én szemben Ember volt. Minden porcikájában! Ember, méghozzá a harcos fajtából. Egy alapjába véve becsületes, hazaszerető embert ismertem meg személyében, a könyv alapján. Mondjuk a könyvben inkább kibontakozott a nyílt beszédű, néha gyanakvó ember.
Ám az én szememben Boromir jelleme egyik pillanatról a másikra alakult át; (ez mind a könyvben, mind a filmben zseniálisan volt leírva/megjelenítve) mikor rádöbben, hogy a Gűrű hatására mit is tett, és átlátva a helyzetet próbál ellene tenni. Majd föláldozza magát Pippinért és Trufáért, és ezzel beírta magát a hősök közé. A Gyűrű hatása meg emberi mivoltát domborítja ki igazán - az emberi gyengeséget (mely igaz nem erény, de tény) (és talán Aragornt ezzel emeli ki az úgymond "halandó" (nem a szó szoros értelembe vett halandó) emberek közül, aki nem esik a Gyűrű csapdájába).
A filmbeli Boromirt ilyen kis apró momentumok tették annyira szimpatikussá. Az a sokat emlegetett mosoly a kardozós jelenetkor, vagy az a gyengédség és átérzés, mikor Aragorn továbbindulásra akarja bírni a gyászoló társaságot Gandalf lezuhanása után. De negyon tetszett, ahogy a Fehér Városról beszélt: "mint egy fénylő tüske" - ez annyira gyönyörű! És a végén: "...Vezérem...Királyom..." - ez a másik kedvenc részem a filmből.
Lényeg az, hogy Boromir az egyik kedvenc szereplőm lett (majd most a vizsgaidőszak után újraolvasom, így hogy kicsit máshogy látom Őt). és Sean Bean játéka tényleg felülmúlhatatlan volt és nagyon megragadta Boromir jellemét!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57358 Írta: Könyvmoly
Könyvmoly válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ó, ezek pontosan azok a kérdések, amik kezdettől fogva foglalkoztatnak. Én Boromirt már évek óta kedvenc hősömnek tartom, tehát még a könyvből szerettem meg. Ott sokkal észrevehetetlenebbül, rejtettebben van kifejtve az a jellemi fejlődés, amit a filmben nagyon hangsúlyosan kidolgoztak, gondolom azért, hogy a kevésbé gondolkodásra képes mozilátogató számára is érthető legyen. De azért benne van! Sean Bean pedig olyan zseniális játékot produkált, hogy a pasit mindenképpen imádni kell, nemcsak az esendő ember-voltáért.

Nőnemű vagyok, de ez a kép a kedvencem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57318 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
OK, akkor témafeldobás:

1. A könyv alapján - ha előbb olvastad, mint ahogy a filmet láttad - milyen kép alakult ki benned Boromirról és miért?

2. Mi a különbség a könyvbeli és a filmbeli Boromir között belső tulajdonságok tekintetében?

3. Mi fogott meg a filmbéli Boromirban? Ha a könyvben nem tetszett, mi tette mégis szerethetővé a filmben?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57123 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Off: n8n, csendben megjegyzem, hogy én is Viggoista vagyok, de emelett Sean és Orli is rulez, Boromirt pedig Sean kedveltette + velem. :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57110 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nincs értelmes hozzászólásom,de találtam 1 jópofi képet:
community.webshots.com/photo/133 ... pxNQUdtFYn
:D meggyőző kép,nem?nekem teccik:
community.webshots.com/photo/205 ... NxXFUqguCk

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57023 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Pont ilyen reakciókra számítottam a képekkel kapcsolatban. :D :wink:

Tényleg nagyon kezd lehalni ez a topic. Pedig ez a kedvencem. :cry: Kéne valami jó téma.
Mihelyt véget érnek a vizsgáim elkezdem újra olvasni a könyvet, és akkor majd leírok mindent, ami Boromirról az eszembe jut. :)

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57016 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Na így már jó! Nem tom mért nem hozta be elsőre!
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57015 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ez meg mért nem jön be? Itt az oldal:
uk.geocities.com/compleatsb2/lotr-cannes35.html
Ha ez sem jön be megőrülök!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57014 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Képek: Lehet, hogy már láttátok:
uk.geocities.com/compleatsb2/fil ... cannes.jpg
uk.geocities.com/compleatsb2/la- ... s-sean.jpg
uk.geocities.com/compleatsb2/lotr-bb-6.jpg
uk.geocities.com/compleatsb2/Sea ... 177002.jpg
uk.geocities.com/compleatsb2/lotrcannes-sb09.jpg
__________________
'..összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56905 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
senki nem ír ide? :cry: emberek!! pangunk!!! (valaki üssön már le!)

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56710 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Finduilas!
az a feketefehér kép! marha izmos! a háta... :oops: :D :oops:
[size=9:1je72nkf](de maradok Viggonál) *n8n süllyed, süllyed, süllyed*[/size]

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56563 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Úristen, Fin! Ez fantasztikus!!! :P :P :P :P :P
*nyálaz-nyálaz
:D :D :D :D
Baromi jók ezek a képek!!!

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56541 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Morgana írta: off topic: ha már igazi férfiakról van szó...
Javaslom mindenkinek a Kate és Leopold című film megtekintését. Szívem szerint a fiúknak ill. minden hímneműnek 15 évtől fölfelé, kötelezővé tenném...
:twisted:


8) Igérem, ha tehetem, s időm engedi, megnézem majd...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56473 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ez van lányok! Lehet, hogy a most velünk egyidősek is ilyen jó pasik lesznek, de addigra minket már csak a fiatal fiúk fognak érdekelni. :D :D

Tegnap beraktam egy csomó jó képet, de eltűnt a hozzászólásom. :evil: De most találtam valamit, ami azt hiszen tetszeni fog.

www.compleatseanbean.com/caravag-2.html

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56458 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Minerva..ját hja...nem mind csak majdnem! :D
off

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56448 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Asszem, Rayan, kénytelen vagyok egyetérteni... a legjobb csávók az apá(i)m :) lehetnének. Apakomplexusom meg nincs. :) [/quote]

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.677 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére