Boromir (Sean Bean)

Több
22 éve 4 hónapja #54271 Írta: Lembas
Lembas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Csak azt szeretném megtudni, eltérve a témától, hogy azok a legutóbbi képek, amiken puskával lő, azok melyik filmből vannak? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54222 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Fin: teljesen egyetértek! Boromir bizonyára nagyra becsülte őket, és viszont. A műveltséget tekintve Gondor nyilván előbbre jár, hiszen már ha csak azt vesszük (úristen, ez vmi rémes kötőszőhalmozás), Rohannak jóval kevesebb az írásos emléke, mint Gondornak, és Gondor egykori királyának, Isildurnak az emlékiratairól mindenki tud. Mindenesetre úgy vélem, a gondoriakban több a númenori vér, mint a rohírokban.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54183 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Fin:totál igazad van,mást nem is tudok mondnai :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54162 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ha azt vesszük, hogy Boromir mennyire védte Rohant a tanácsban, amikor azzal vádolták őket, hogy Szauronnak fizetnek adót, akkor nyilvánvalónak tűnik, hogy nagyon becsülte őket. Ráadásul, ha jól emlékszem, Theoden adott neki kölcsön lovat, és nagyon megrázta Boromir halálhíre.

Biztos volt benne valami kis felsőbbrendűségi érzés a rohirokkal szemben. De csak annyiban, amennyiben Gondor tényleg fejlettebb, műveltebb és Númenórhoz közelebb álló volt, mint Rohan.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja - 22 éve 4 hónapja #54157 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
rohanok megkuksizni!! :D
na, ezt a Tmát is kivesézgettük...én itt minden kósza agysejtemmel azon vagyok, h összedörzsöljem őket, és kitaláljak valami témát Boromirról, amiről jól eltudnánk beszélgetni...hmm...nézzük csak...Boromir vajon mit gondolt Rohanról? ő gondori és bizt bartátságban élt velük, de azuon kívül..és a lovak? :D

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54132 Írta: Könyvmoly
Könyvmoly válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Köszi az ajánlatot!
Irigykedem. :) Nálunk is van jó nagy sár, meg árvíz, meg mindenféle, itt is forgathatnának. :)

Nőnemű vagyok, de ez a kép a kedvencem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54103 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Sziasztok!
Ha akartok olvasni egy aranyos sztorit a forgatásról, Sean Bean és Orlando Bloom közös kalandjáról, nézzetek át a Legolas topicba. Megéri!
:wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54093 Írta: Könyvmoly
Könyvmoly válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nem akartam Legolast bántani, a könyvben természetesen mindannyian illő érzelmeket tanúsítanak Boromir halálakor. Én csak Orlando Bloom arckifejezésében nem voltam biztos. Úgyhogy bocsánat, ha félreértést okoztam volna.

Nőnemű vagyok, de ez a kép a kedvencem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54002 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hát persze, hogy fáj Legolasnak Boromir halála!
Ki más tudná a fájdalmat olyan mélyen átérezni, mint egy tünde...?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53979 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Tényleg, van az a rész..nagyon halványan emlékszem rá, de valami rémlik.. :D

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53879 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nem, nem. Legoilas pontosan tudja, milyen harcban elesni. Boromir halálakor szerintem inkább mélységes szomorúság árad belőle, hogy egy ilyen nagyszerű ember és büszke harcos eltávozik.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53871 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Arra egyáltalán nem emlékszem, hogy a könyvben volt-e valami arról, hogy Gimli hogyan viszonyult Boromirhoz. Abban biztos vagyok, hogy Boromir tisztelte Gimlit, mintahogy mindenki mást is.

A filmben nagyon tetszett az a rész, ahogy Gandalf lezuhanása után próbálja visszatartani Gimlit. Úgy érzem, hogy Boromir volt az, aki mindenkivel törődött. Hiába voltak neki is nagyon nagy gondjai, jobban figyelt a többiekre, mint bárki más a társaságból.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53867 Írta: Könyvmoly
Könyvmoly válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Viszont Legolas olyan képet vág, mint aki nem érti, mi történik, mi az, hogy meghalni. Ez azért kicsit túlzásnak tűnik.
Sajnos Boromir feláldozása nélkülözhetetlen volt a történetben, de nekem nagyon fog hiányozni.

Nőnemű vagyok, de ez a kép a kedvencem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53840 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Gimli először talán lenézte Boromirt,de idővel szerintem igazi harcossá nőtte ki magát a szemében.A Tanácsban valóban azt gondolhatta,hogy "na,ez egy ember,bezzeg egy törp".A könyvben nem emlékszem,de a filmben,mikor legolassal odaérnek Boromoir holtteste melett zokogó Aragronhoz igenm meghatódik.Ebből látszik,hogy végül igencsak hőssé vált az ő szemében is.(szerintem)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53832 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Téma, téma...:
nézzük csak vegyük például Boromir és ...ez az..Gimli kapcsolatát...nem volt túl sok közük egymáshoz. de azért....:
Tehát, mikor Gimli először meglátta a délről jött embert, Boromirt nem gondolt túl sokat róla...Egy ember..."csak egy ember" ő bezzeg egy törp, aki keményen és sokat dolgozik a bányákban. Aztán mikor talán megtudta, hogy ő denethot, a Gondori helytartó fia, és örököse talán másképp nézett rá. lehetséges, h tisztelte is érte, és a harcban is nagyon ügyes volt a mi Boromirunk.. :D ennél étrtelmesebb nem jön ki gyűszűagyamból... :D

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53831 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Jaj,fuu,ezek a képek... na,itt van még pár:
Lő:
www.full-of-beans.net/sharpe/gold/Sg16.jpg
Talált:
www.full-of-beans.net/sharpe/gold/Sg20.jpg
Isteni :oops: :D :D :
www.full-of-beans.net/sharpe/gold/Sg23.jpg
Sötét mosoly:
www.full-of-beans.net/sharpe/gold/Sg35.jpg
Ez olyan Boromiros,nem? :
www.full-of-beans.net/sharpe/gold/Sg37.jpg
Végül,de nem utolsó sorban:
www.full-of-beans.net/sharpe/gold/Sg39.jpg
Bocsi,de ezeket nem hagyhattam ott :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53828 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Rayan: ez jó,bizonyára ez lesz! :) :)
Na,most itt van 2 kép,mondanom se kell ,mind2őn elolvadtam :oops: :D
Komoly:
www.full-of-beans.net/sharpe/gold/Sg13.jpg
Vigyor:
www.full-of-beans.net/sharpe/gold/Sg14.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53826 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Robin: tök jó, hogy kutyád van! :D Gratula! :D Főleg, hogy Cicafül szerint a legokosabb kuyafajtát kaptad! :D
Tudod, mi lesz benne a legnagyobb örömöd?
"Sean! Sean! Gyere! Hozd vissza! Jó kutya."
:wink:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53805 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Köszi a gratukat :) nem kis könyörgés árán sikerült megvetetnem :D
Cicafül:köszi a tanácsot,mindenképp képezni kéne..de még elég kicsi és butácska :D
Fin:a Ronin nekem megvan cd-n,szinkronosan.Ha gondolod kiírom neked. Az Essex Boys sajnos (vagyis én nem hallodtam róla :( ) nincs nálunk.Ja,igen,a Ne szólj száj is megvan... ha gondolod azt is kiírom... Csak légyszi majd adj cd-t...
Jaj,bocs az offért (már megint) :roll:
Hm,téma... sajnos üres a fejem,nincs ötletem,de gondolkozok még :oops: :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53772 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
okos kuty=Sean kuty!! :) )
Kéne vmi jó kis kifetős, Boromiros téma...vki? :) )

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53770 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Pontosítok: Ronin, Don't say a word, LOtR, Essex boys.
Közben megnéztem őket. Rájöttem, hogy megkéne nyomni a playt :oops: Mindenesetre nagyon jónak tűnik a Ronin és az Essex boys is. Meg kéne nézni!

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53767 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Találtam egy szupi oldalt. :D Lehet, hogy valaki már ismeri. Sean összes (na jó, nem összes de sok filmjének a trailerét, és egyéb nyalánkságokat lehet itt találni. Én sajnos nem tudom megnézni őket. Remélem nektek sikerül.

www.mymovies.net/cast/default.asp?cstmber=Sean%7CBean

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53761 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Robin: Gratulálok a kutyushoz, Seanhoz. A border collie egy nagyon okos kuta (egyesek szerint (én is közéjük tartozom :wink: ) az egyik legokosabb - kutya IQ teszten első :!: , az uszkár, a doberman és a német juhász előtt is). Úgyhogy ha elfogadsz egy tanácsot, mindenképpen képeztsed, és ezt már kb 5 hónapos korában érdemes elkezdeni.
Bocsi az OFFért! De imádom a kutyákat és a border colliet különösen... :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53649 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Már mindenki látta, csak én nem?? MTV kell!!! már nemsitom hány hónapja hozzá se szagoltam! ááhh! :?
Robin:Grat kutyhoz! bizt nagyon aranyos, főleg ha Sean a neve ugyebáh :D

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53640 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ja,igen!Képzeljételk,megvettem a Boromiros tollat :) Szuperjó!Ma szinte nem is írkáltam,csak bámultam az arcár :oops: :D
Ok,többet már tényleg nem offolok,eskü... :oops: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53590 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Fuu,dejó,megkaptam a kutyut!!! :)
Hm,mégsem egy spicc lett,mert időközben eladták... na,igen...
Szóval,egy kissé nagyobb kutyust kaptam,a fajtája bizonyos border collie,ha ismeritek,szóval,fekete-fehér,és kb 7 kilos és mindössze 10 hetes :) Ha lesznek képek,feltétlen megmutatom.
jó,nem offolok tovább... :oops: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53563 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én is láttam végre a klippet. Pont egy másodperccel azelőtt kapcsoltam oda, hogy Sean jött. :D Nagyon sajnálom, hogy csak ilyen rövid ideig látható, de azért ez is valami.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53269 Írta: Könyvmoly
Könyvmoly válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Láttam a Moby-klipet! Az a kemény öt másodperc... De tetszett, ahogy a szöveget énekelte... :)


Sikerült!! Én is láttam. Szöveggel egyetértek... :)

Nőnemű vagyok, de ez a kép a kedvencem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53253 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
bocsi, a vége lemaradt...
szóval a Hiltonba, a luxuslakosztályba... mint helyi nevezetesség... ;) )
Csodaszép, holdfényes éjszakán... ;) Nem bánom, Viggo is jöhet, meg Orlando is... ;) Édes négyes...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53247 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Áfonya, Robin...
Szívesen elviszem Seant a H

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.666 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére