Boromir (Sean Bean)

Több
22 éve 5 hónapja #51718 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Milyen klip?
Robin, nem akarod kölcsönadni? :roll:
Plíííííz!!!!! :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51714 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ojjé,ojjé! :D
(előre is bocsi az offért,de ezt muszáj leírnom :) )
Felvettema klipet!!! És megnéztem azt az 5 mp-t vagy 20szor :D
Sean annyira tökéltes,hogy azt már el sem lehet mondani :oops: :oops: :mrgreen:
Na,szóval,túlképpen ennyi is... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51563 Írta: Dwin Odiff
Dwin Odiff válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Cicafül:
A Cross Borns egy magyar együttes, akiknek volt már asszem pár GyU támájú lemeze, de ez az első, amit magyarul IS kiadtak. A filmzene topicban megadtam a címet, hogy honnét tudod letölteni.

„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51447 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Robin: sajnálom, mert tegnap még volt... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51445 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Korán örültem,nem tudopm megnézni,nincs kép :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51441 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Vic:istennő vagy!!!!! KÖszkösziköszi!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja - 22 éve 5 hónapja #51440 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Azt nem tudom, hogy mit keres egy Orlando Bloomos oldalon Sean Bean Moby videójával 8) , de le lehet belőle részeket menteni...:

orlandomultimedia.net/

A honlap jobb oldalát nézzétek: Moby's video

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51380 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
LÁTTAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (mármint azt a klipeta,amit Fin vett észre)
jajjjjjjjjjjjj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Annyira jó!!!! (kissé elfogult vagyok,nmede?) :oops: :D
Csak pár mp erejéig láátható,de egész közelről és az a vigyor... :oops: :lol: :D :mrgreen:
Az Mtv-n már játszák április 3tól,én még cska ma láttam,jaj.... :)
*nagyon,nagyon boldog*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51323 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Szerintem többen is nagyon megörültünk a hirnek, hogy Boromir látható lesz a további részekben is, de nekem azért egy csöppet összeszorult a szivem, hogy remélhetőleg nem lesz erőltetett, és a helyére kerül... Reménykedjünk...

Ui.: Nincs az egyetemi gépen hosszú 'i'...

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51292 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Szivi-szivi! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51291 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ragoran! Nagyon jók a képek :!: Köszi-köszi! :D

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51244 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Dwin: visszamentem egy csomót, és de nem találtam a következőt:
Cross Borns? Kik ők? Sajna nem ismerem :? Vagy ez az az album, amit a könyvklubból lehet megrendelni? :?:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51220 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
n8n:szerintem ilyen visszaemlékezések lesznek Boromirról,ami persze egyáltalán nem baj,nem felejtik el A HŐST :oops: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51206 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Robin:
tök yoo a mozgóképek!!!
mimimimimimimimimi?
Boromir lezs a második és a harmadik részben :?:
he? 8O :o :lol:
Miért szerette Boromirt Denethor?
Első szülött
harcra termett
egy és igaz szerelme: Minas Tirith és Gondor
szenvedélyes
nem mágus növndék(ez nagyon fontos Denethor szemében!sztem :D )

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51176 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nézzétek meg,mozgókép Seannal,Orlival,Dommal és Billyvel
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/lesi/preoscar.gif

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51117 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Sőt a harmadik részben is!!! :D :D :D :D

Dwin: Irigykedek ezerrel. :)

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51099 Írta: Dwin Odiff
Dwin Odiff válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Most hallgattam meg Boromir siratódalát a Cross Borns előadásában. Csodálatos!
:D

„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51097 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Dejódejó!Lesz a 2. részben is,lálálálá :D :D :mrgreen: :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51090 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ezt is érdemes megnézni. Hátha nálunk is játszák majd ezt a klippet!
www.compleatseanbean.com/guest-moby.html :D

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51089 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51087 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hogy mért szerette jobban?Hm,ez jó kérdés.Talán azért,mert Boromir volt az első,no mge lelhezt,hogy saját magát láttza benne.Meg szerintem ő olan fiút akart,aki továbbviszi a Birodalmat,és ebből a szempontból Faramirt nem igazán tartotta nagy tehetségnek.Meg Boromir igazi gondorinak tűnhetett a szemében.Vagyis,egy katona,aki mindennél és mindenkinél fontosabbnak tartotta a hazáját.Ezt épp nemrég olvastam a függelékben,az első részében,a Helytartóknál,mikor Boromir és Faramir kapcsolatáról volt szó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51069 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hogyne. Hiszen mindennél jobban szereti Boromirt. Vajon miért? (szóval szerintem a mágusnővendékes dolog nem a legteljesebb magyarázat) :roll:

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51015 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51001 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Szerintem Denethor gyakorlatilag a kő rabjává vált, így amikor csak ereje engedte, használta. Hogy mennyi ereje volt?... Törődött, koránál idősebb, ahogy megjelenik a könyv lapjain, hiszen a kő használata hatalmas 'mentális energiát' igényel.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #50942 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Kérdés, hogy mikor használta utoljára Denethor a palantírt. Mert Aragorn nagyon hamar megmutatta magát a kőben, nem sokat várt vele...
S van is rá utalás, hogy Denethor már sejti, hogy Gandalf azt az északi jöttment kószát akarja Gondor trónjára ültetni!

''Nem látja az a csillagot,
ki először nem veszi észre,
hogy ezüstből van mindahány,
s váratlanul lángba borul tán
mint virág - egy ősi dal hallatán...''


(Mythopoeia)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #50879 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Igen, Denethor ezért őrült meg!
Halvány lila segéd fogalmam sincs róla, h tudott-e Aragornról, de szerintem nem. mert akkor Szauron is tudott volna.(palantír, ->Morgana) ha meg Denethor nem használja a palantírt, akkor honnan tudza volna?
még egy érv, h miért nem tudott róla: akkor Gandalf nem mondta volna Pippinnek, h ne beszéljen Aról Dnek, ha már D úgy is tudja...Gandalf nem szokott feleslegesen felszólítani vmire...ő istar...

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #50875 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Az a különös, hogy igazából nem derül ki, hogy Denethor mennyit tudott. Mintha rémlene valami olyasmi, hogy azért borult el az elméje, mert annyira borúsan látta a jövőjét. Lehet, hogy azért, mert tudott Aragornról. :?:

A másik kérdésem, hogy Sauron mért nem tudott róla? Erre nem emlékszem.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #50827 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ha Sauron tudott volna Aragornról, közvetett módon (palantír) Denethort is 'értesítette' volna a Király felbukkanásáról, és akár még mainpulálta is volna, sőt biztos a látottakat, hogy a helytartó ellenséges legyen a felbukkanó örökössel szemben és az esetleges viselkedését is a saját hasznára fordította volna. Így még az is kétséges, hogy a fiát elküldte volna-e Völgyzugolyba.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #50715 Írta: Lembas
Lembas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Megnéztem mégegyszer a filmet és eldöntöttem a nagy kérdést. :)
Aragorn túl macsós, Frodo túl babás arcú, Legolas ....öhömm...túl izé...b*zis. :mrgreen:
Szóval Boromir a nyerő :wink:
Mindenben tökéletes

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.677 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére