Boromir (Sean Bean)

Több
22 éve 5 hónapja #50691 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Boromir tudta, hogy mit jelent Aragorn felbukkanása. Hiszen elismerte őt Isildur örökösének. Éppen ez volt a legfőbb dilemmája, hogy tudta, ő sosem fog uralkodni. És még nem ismerte Aragornt annyira, hogy teljes mértékben megbízzon benne.

Denethor természetesen nem tudott Aragornról. :idea: Bár most jut eszembe, hogy neki ott volt a Palantír :!:
Ezt még át kell gondolnom.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #50600 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Íme, én is írok idem Boromir topicjába :) :

Aragorn, Boromir?

Aragorn tényleg tisztelte Boromirt, mindkettejük szerelme Gondor volt és Minas Tirith. Boromir a helytartó volt, Aragorn pedig a király (nem is, bocsánat ő volt a Király :lol: :D :) ). a Helytartók már nagyon rég óta Gondor vezetői voltak, de a harmadkor végén a "Király vissza tért" :P természetes, h tisztelte Aragorn Boromirt.

mellesleg Boromir tudta, h Aragorn a király:?: , és a Helytartók kora véget ért:?: gondoljatok csak Gandalfra, aki Pippinnek mikor P. Denethorral beszélgetett azt mondta, h nehogy szóljon neki Aragornról, mert ő az, aki hamarosan elvezi az uralmat D-től, vagy valami ilyesmi volt...

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #50593 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Végre kipróbálom az új fórumot. :)
Persze, hogy a kedvenc topicomban. :D

Lehet, hogy le vagyok maradva, de most olvastam az 567 magazinban, hogy Boromir halála után Aragorn Boromir karvédőjét veszi fel. Korábban is néztem, hogy mit csinál. Gondoltam, hogy karvédőt rak fel, de addig is volt karvédője. De most láttam a képen, hogy azon a Fehér fa van, Minas Ithil jelképe.

Olyan megható, nem? :cry: Aragorn ezek szerint is nagyon mélyen tisztelte Boromirt.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #49987 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ezt látnotok kell, remélem, hogy az új fórumon is olyan könnyű képet beilleszteni, mint a régin...

Ez egy fanart lesz, Boromir a Gyűrűvel. Valóban nem semmi... :)

thereandbackagain.xigroup.com/art/baldassarre_2.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #49860 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
És még mindig nem tudok írni,és fogalmazni sem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #49859 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ööö,sziasztok.Csak annyit mondanék,hogy én vagyom Robin,de gondd volt a nevemmel a regisztrációnál,ezért ez lett:)))Pontosabban most nekem ez az egész kicsit furcsa,de majd megszokom.Egyenlőre csak nagy szemekkel nézem a képernyőt 8O
Na,de,hogy érteklme is legyena szövegemnek,kaptok it van egy kép Seanról,szintén az Annából:
www.full-of-beans.net/anna-karenina/ak24.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #21585 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Roninban is nagyon jó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #21584 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Igen, negatív karaktereket sokkal nehezebb alakítani, és sokkal hálátlanabb feladat is. Hányan szólják le már szegény Boromirt?! Ennek ellenére nekem gyakran nagyon bejönnek a negatív szereplők, lásd Gary Oldman a 'Leon, a profi'ban, Jeremy Irons a 'Die Hard3'-ban, Alan Rickman majd mindig amikor gonoszkodik... valahogy érdekesebbek, mint a teljesen pozitív hősök. (Persze nem mindig, azért Szauron-Frodó-nál Frodóra szavazok! :D DD)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #21583 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Melyik feldolgozása ez az Anna Kareninának? Az amelyikben Sophie Marceau játsza Annát?<br> Én a Férfias Játékokban, az Aranyszemben (OO7) és a Scarlett minisorozatban láttam. Mind a háromban negatív szerepet játszott és nagyon jól állt neki. Szerintem remek karakter színész. Ezt Boromirként is bebizonyította számomra. <br> ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #21582 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Kicsit eltérek a témától,de ezt le szeretném írni.Szóval,Anna Karenina.Hm,érdekes film,nem rossz.sőt,egész jó.Sean isteni:) (mint mindig) MÁr azért is érdemes volt kivenni,addig a pár röpke mp.ig,amig teljes ruhátlan valjában láthatjuk.(persze,nem mindent) Az aztán nem semmi:) Na,félretéve a tréfát,nagyon jól játszik,és ez a szerep nem lehetett épp könnyű.<br> Fekete szépség.Aranyos film,nagyon.SEan,mint már említettem,úgy néz ki,mint A rétben.Nem épp hosszú szerepe van,csak amolyan mellékszerep.(mondjuk a fő egy lóé,de úgy is ismeritek a történetet).Szóval,ezt is érdemes megnézni:))<br> Na,mostanra ennyi.Itt egy a kép az Annából:<br> <a href=http://www.full-of-beans.net/anna-karenina/ak112.jpg>Mosoly<\a>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #21581 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nekem úgy tünt, hogy ez csak annyiban zavarja, hogy az apja kevesebbet törődik vele. Hiszen ő nem vágyott hatalomra, vagy kitüntetett pozícióra. <br> De azért kiskorukban biztos jó nagyokat szoktak verekedni. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #21580 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Lehetséges,bár én azt nem hiszem el,hogy ne lett volna gondja afelől,hogy ő ''csak'' második gyerek.Meg egyébként is,néha nem árt egy kis felhő:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #21579 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én nem hinném, hogy Faramir és Boromir kapcsolata nem volt felhőtlen. Amit Faramir mond Frodónak, az szerintem csak azt jelzi, hogy nagyon jól ismerte a testvérét. Persze az is kiderült, hogy Faramir kicsit mérges volt, amiért nem ő mehetett el Elrondhoz, de inkább az apjára neheztelt, nem a testvérére. Ő maga is úgy gondolta, hogy Boromir a legnagyszerűbb ember Gondorban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #21577 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Helló! Szerintem is jó lenne, ha a Boromi-Faramir kapcsolatot egy kicsit ábrázolnák a filmben, mert szeintem igenis érdekes és szép.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #21576 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Áfonya, igen remélem benne lesz, de sajnos nem hinném, mert pl kihagyták a filmből az egész Öregerdő részt, és Bombadilt, és Aranymagot, és Frodó évekig tartó készülődését lerövídítették egyetlen napra...de remélem nem lesz igazam...reménykedjünk :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #21575 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
jah,igen és nem tudok írni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #21574 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ma ünnepnap van:))) Kivettem két filmjét,a Fekete szépséget és az Anna Kareninát.Hmm,majd ha megnézetm őket,leírom,de a Feketeszépséget már látom,hogy érdemes volt... kicsit úgy néz ki,mint A rltben,csak idősebben.Na,igen ez értelmes...<br> Csak annyit fűznék hozzá a Faramir/Bioromir kapcsolatrl,hogy szerintem nme lehetett olyan felhőtlen.Faramir látta,hogy Frodóünak gondja volt Boromirral.''Már értem,csak Boromirral volt bajod...'' (vagy ilyesmit mond) Én itt egy mély sóhajt képzelek el:))<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #21573 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Áfonya:juj,olyan jó lenne,ha benne lenne.Az olyan szép... Fuu,hogy sírnék:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #21572 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én azt szeretném, ha az benne lenne a filmben, ahogy Faramirhoz odaúszik a halott Boromir csónakja... akkor a nézőket is emlékeztetnék még egyszer Boromirra, meg egyébként is, az egy olyan megható jelenet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #21571 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Igen, talán ez az egyik legjobb abban, hogy EMBEREK, ha értitek...mert már Gandalf esetében is más az, ahogy egy tünde, mint Legolas, a számára ismeretléen jelenséget megéli, de a testvéri szeretet szenvedélyes-és most nem a szó giccsesértelmében- voltát máshogy éli meg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #21570 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Robin:<br> kössz! :) )<br> Bormir és Faramir? biztosan szerették egymást. hogy ugyanazt álmodták, mint azt ahogy Finduilas írt a szeretetről árulkodik :) ) és Faramir igazán megsiratta testvérét, és meghallota a kürtöt :) )))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #21569 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hát Robin, qrva jók a képek! (Azért megnézném lejjebb is... ;) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #21568 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Azt én is nagyon remélem, én nagyon szeretem, de most gondban égek! Elfelejtettem a magyar Elijah honlap címét! Nem tudod véletlenül?<br> De Boromir akkor is egy isten!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #21567 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Aranymag! Most egészen elszomorodtam. Eszembe jutott, hogy lesz még két film, és Boromir nem fog szerepelni benne. Vajon akkor is fog még róla beszélni valaki? Amikor elolvastam a könyvet, akkor a végén újra olvastam az összes Boromiros jelenetet. Olyan jól esett. Azért remélem a filmekben sem felejtik el teljesen, és legalább beszélnek majd néha róla.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #21566 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Helló Finduilas! Én is rég voltam köztetek.<br> Drága Boromir-imádók! Gondoljatok bele, milyen hátrányos helyzetben vagyunk mi. Boromir megjelenik az első kötet közepén, és a végén meg is hal. Ez gáz. Egy kicsit még élhetett volna!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #21565 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
De jó sokat írtatok, amíg nem voltam! Már nagyon hiányoztatok! :) <br> <br> A függelékben nagyon szépen le van írva, hogy milyen volt Boromir és Faramir kapcsolata. Ez a nagyon jó kapcsolat talán abból is jöhetett, hogy olyan korán meghalt az anyjuk, az apjuk pedig gondolom nem túl sokat törődött velük. Így teljesen egymásra voltak utalva. Nekem még amellett, hogy Boromir halottasbárkája elmegy Faramirhoz, az tetszik nagyon, hogy ugyanazt álmodták. Ez pedig nagyon mély kapocsra utal. <br> <br> Robin: Én is néztem a Férfias játékokat. Hogy mennire gyönyörű zöld a szeme, amikor kiszabadítják! <br> eagle: Egyetértek mindenben, amit írtál!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #21564 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Meg: 'Gyerekkoruktól fogva ő volt Faramir védelmezője.' Ez vhol a 2. v. 3. könyvben van, ha nem is pontosan ebben a formában.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #21563 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Faramir szerintem mindenképpen tisztelte a testvérét, és felnézett rá bátorsága és kitartása miatt. Sejtette hogy Boromir az elso apjuknál, hisz o volt egyrészt az idosebb, másrészt rátermettebbnek tunt Gondor irányítására, mint o, aki belemélyedt a tudományokba, a varázsló mesterségbe. Nem tudom elképzelni, hogy testvérháború lett volna köztük. Mindenképpen szerették egymást. Faramir talán jobban kimutatta, mint Boromir. Ahogy a testvérérol beszélt Frodónak, mély és nemes érzelmekrol árulkodott. De abban biztos hogy Boromir is szerette és féltette testvérét, ezért is ment o Elrondhoz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #21562 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
hmkezdünk elveszni... hol vagytok?<br> kéne egy téma.. hm...<br> talán Boromir és Faramir kapcsolata milyen lehetett?(ha volt már ilyen,akorr bocsi)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #21561 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.124 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére