Boromir (Sean Bean)

Több
22 éve 4 hónapja #53245 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
PFF: Hi, n8n!
Anyukám is 58-as... de ő idősebb kb. két hónappal.
ON: Láttam a Moby-klipet! Az a kemény öt másodperc... De tetszett, ahogy a szöveget énekelte... :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53054 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)

Minerva írta: Viggo szülinapját leírom az Aragorn topicban. (Egyébként okt. 20., 1958. :) ))

hantale len, Minerva! 1958....affene, ebben az évben született a papam is, marha yoo :oops: 8O :D

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52968 Írta: Könyvmoly
Könyvmoly válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nagyon gyönyörűséges! Bár nem ártana hozzá egy nagyméretű kivetítő. :)

Nőnemű vagyok, de ez a kép a kedvencem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52955 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ezt a címet már beírtam régebben. De hátha valaik még nem látta. Nagyon érdemes megnézni. És a többit is ezen a lapon!

seanbeanfan.tripod.com/upload/sbboromir3.html

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52924 Írta: Könyvmoly
Könyvmoly válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Most vettem észre, hogy a full-of-beans.net-en sok filmből kivágott kép van, egy halom köztük Amon Hen-i, amikre már régóta vadászok. Ti már láttátok, csak nekem új?

Nőnemű vagyok, de ez a kép a kedvencem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52859 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
én nem írtam Lij szülinapjára, mert úgyis 5000000.. mailt kap és úgysem ő olvassa el!!!
ja, bocs ez itt a Boromír topic.... :oops:
azééé nem haragudjatok!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52793 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
:oops: :oops: Nagyon szégyellem, hogy elfelejtettem Sean szülinapját. Bár az még cikibb, hogy anyukámnak is tegnap volt, és azt is elfelejtettem. Illetve nem felejtettem volna el, ha tudom, hogy hányadika van, de mostanában sosem tudom a dátumokat.

Mindenesetre utólag Boldog szülinapot! kívánok én is Seannak. :D :D Remélem még nagyon sokáig fog örömet szerezni nekünk!

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52749 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Áfonya:persze!elviszük Bp-n mindneféle megnézni érdmees helyre,kikérdezzük minden egyes szokásáról,visszük vacsizni...
*Robin álmodozi* :oops: :oops: :oops: :)
Bár tényleg szép lapot kapott...Ilyen szépnek még nem is láttam a Lánc hídat és Parlamentet :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52744 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Virtuáls üdvözlet és puszi Seannak! :wink:

Happy Birthday!

Robin: ha esetleg a Bp-i képeslaptól kedve szottyan meglátogatni, ugye minket is meghívsz? :wink: :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52714 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Boris jövőre láírom én is jó?:-)

Boldog Szülinapot Seanka! :D :D :D :D :D :D

Ja, és nem apakomplexus az, ha nemzetünk satnya ifjai között nem talál megfelelőt az ember, és kénytelen minden értelemben szélesebb körben szétnézni,nem? :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :lol: :D :roll: :lol:

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52707 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Viggo szülinapját leírom az Aragorn topicban. (Egyébként okt. 20., 1958. :) ))

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52704 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Viggonak mikor volt/lesz/van a szülinapja?
ÉN IS BOLODG SZÜLINAPOOOOOT!!!!!!!!
yaya, tudtam a Scarletteről, de nem emlékszem rá :oops:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52700 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Nem baj.. én emilt küldtem Viggo babynek a szülinapjára... :oops: :oops:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52698 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Minerva: lehet,hogy iagazda van.. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52695 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hú, Robin... Ez súlyos! Remélem, megkapja... Virtuális puszit küldök neki! Éljen az apakomplexus! ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52694 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Mirtus:igen,írtam neki!És küldtem neki 3 képeslapot is :D
egy Budapest lapot is (többek közt) remélem megtetszi neki és eljön... :oops: :D (a remény hal meg utóljára... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52693 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
csá !!!
képzeljétek az uncsi tesóm mondta, hogy felfedezte, hogy Sean volt:
szóval emlékeztek a scarlette (lehet, hogy rosszul írom) c. 4 részes sorozatra (nem az elfújta.., hanem egy tv sorozat) ,amiben volt egy pasi, aki megerőszakolta scarlettet, és aztán egy cseléd megölte(mármint a pasit)????
szóval a pasi volt Sean!!!

najó, lehet, hogy már tudtátok!!!
egyébként én nem emlékszem rá , de lehet!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52626 Írta: Mirtus
Mirtus válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Szia Robin!
Te tényleg írtál levelet Seannak? Szülinapjára? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52624 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Ezer opuszi és sok-sok boldog szülenapot Seannak!
Remélem idejében megkapta a levelem... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52608 Írta: Mirtus
Mirtus válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én meg aztán rengeteg puszit küldök Sean Beannek szülinapja alkalmából!!! A múltkor megnéztem a Boromiros kalendáriumot. Na, hagy ne mondjam, mennyire élmény volt. Nekem a legjobban Boromirként tetszik, mert az a figura isteni, és ő igazán jól megformálja! Nagyon bejön.
Szóval Sean, még 2x ugyanennyit! :lol: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52573 Írta: Könyvmoly
Könyvmoly válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Én is szeretettel köszöntöm Sean Beant! :)

Nőnemű vagyok, de ez a kép a kedvencem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52552 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT SB-NEK!!!

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52544 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Eljött a pillanat, amikor én is írok Boromir topicjába... :D De, nyugi, nam lesz vmi érdekes hozzászólás... :oops:
Szóval arról van szó, hogy amikor legutóbb néztem a filmet, egy olyan résznél hatódtam meg, ahol eddig még soha... mégpedig annál, amikor Boromir és Aragorn beszélgetnek Lothlorineben, és Boromir kérdezi Aragornt, hogy látta-e már a Fehér Várost... stb. Azért morzsoltam itt el néhány könnycseppet, mert hirtelen rá kellett döbbennem, hogy Boromir mennyire el akar jutni oda, mennyire fontos neki a hazája, a
és hogy viszontlássa azt, legnagyobb célja, hogy ezért cselekedjen, ezért tegyen valamit és eszembe jutott, hogy soha többé nem fog eljutni oda, már soha többé nem tehte semmit a népéért, hazájáért, pedig ezek a legfontosabb dolgok a számára... Itt még olyan lelkesen beszélt, reménywekkel telve, volt valami, amiért küzdjön, amiért éljen, ő megtalálta élete értelmét, és ekkor még fogalam sem volt róla, hogy nem sokkal később mindez a semmibe vész, és ő meg fog halni... :cry:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52513 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Szerintem is jól néz ki, és szerintem minél öregebb annál jobban...mondjuk drágaszágom Anthony Kiedis pl. 39...úgyhogy má fel se tűnik...

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52509 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
OH, BOCS! Elfelejtettem a regisztációt!
(Megéri regisztrálni, és utána mehet a videó! 8) )

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52488 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Holnap lesz Sean Bean születésnapja :!: :D (a 43. :roll: :cry: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52485 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Rayan.
én meg akartam nézni, de kérte, h regisztráljak...ok rákattantam a sign in gombocskára, és beírtam
nick name:n8n
jelszó:********
erre kijön egy yahoo.com-os site, h itt is sign inelnem kell, ok, beírom:
nick name:n8n
jelszó:********
de nem tetszik neki, beírom újra, majd újra, majd újra...szal nem jött össze, de baromi kíváncsi vagyok...képeket már láttam belőle :D
Áfonya:kösz az infot, de mint drága barátném:eagle, én sem tudtam ki az, és még életemben nem hallottam felőle... :oops:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52473 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Rayan:igen,de nekem a launch-nál nme megy,onnan nem tom leszedni és lehet,hogy másnak sem megy,dde,rendben,akkor bocsi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52470 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Robin drága! Már belinkeltem a videoklip helyét! FÖNT VAN A NETEN!

ld. ápr. 15. 6:20-as bejegyzés

Csak mintha nem vetted volna még észre.. :wink:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52390 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Boromir (Sean Bean)
Hm,,igen,már annyira elolvadtam,hogy az agyam is elfolyt... "ilyen talán ilyen.." :oops:
Itt van még egy pár nagyon édes kép,szintén az egyenruha varázsából.
www.full-of-beans.net/lorna-doon ... /index.htm
Sajnos,ebben a filmben is csúfos véget ért Sean :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.683 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére