Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
21 éve 1 hete #140588 Írta: Lalaith Scarlett
Pár régi tévéelőzetes szereplőkről, szerintem aranyosak:
www.lordoftherings.net/media/vid ... ndalf.html
www.lordoftherings.net/media/vid ... frodo.html
www.lordoftherings.net/media/vid ... agorn.html
www.lordoftherings.net/media/vid ... arwen.html
www.lordoftherings.net/media/vid ... wship.html

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140573 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Magyarul 26-án lesz trailer..... :D
Az már nem olyan sok!Csak kibírjuk... :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140402 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A New Line Cinema a Secondhand Lions 1 héttel előrehozott bemutatója ellenére is csak a film vetítésének második hetében, pontosan szeptember 26-án csatolja hozzá A Király visszatér I. full trailerét.(forrás: mozinet.hu<-onering.net) A New Line Cinema a Secondhand Lions 1 héttel előrehozott bemutatója ellenére is csak a film vetítésének második hetében, pontosan szeptember 26-án csatolja hozzá A Király visszatér I. full trailerét.(forrás: mozinet.hu<-onering.net)

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140168 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Néha (ha van időm) megnézem mikor kezdődik egy film és elötte 10 perccel beülök a TV elé és csak lesek... :D


Hmmm, jó ötlet... :D Bár azt hiszem 21-ig egyre gyakrabban fogják adni az előzetesét, tán még meg is unjuk majd... (Bár szerintem nem...)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140095 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Cerebrum írta: Júj, két film között mindig állatira várom, hogy beadják az előzetesét. (Mintha még nem láttam volna vagy 600-szor a filmet...) Egyébként tetszik az a zene is, ami közben szól.


Jaj,én is!Néha (ha van időm)Megnézem mikor kezdődik egy film és elötte 10 perccel beülök a TVelé és csak lesek... :D
1x már láttam az előzetest!Tök jó! :wink:
(de nem azt amit a Tv-ben,meg moziban,meg interneten lehetett nézni,hanem valami HBO saját kezüleg kreáltat)
Meg volt olyan "előzetes" is ami annyi volt hogy kiírták:A Gyűrűk Ura a Gyűrű Szövetsége.Én meg vártam volna a folytatást...de nem jött :)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139966 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ery írta: 165 perc? nem kevés az?

Ery, olvass picit vissza. :roll: Nem 165, hanem 171, és nem kevés.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete - 21 éve 1 hete #139965 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
165 perc? nem kevés az?
Ja jó, sebaj.

De akkor se a bővített lesz ugye?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139956 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

A Gyűrűk Ura - A Gyűrű Szövetsége, amerikai, 2001, 165 perc (CINEMA-ból)
2003. szeptember 21-én, 21 órakor az HBO adásán.


Júj, két film között mindig állatira várom, hogy beadják az előzetesét. (Mintha még nem láttam volna vagy 600-szor a filmet...) Egyébként tetszik az a zene is, ami közben szól.

Amúgy látta valaki hétvégén az HBO-n a Pokolból c. fimet? Bilbó, akarom mondani Ian Holm játszott benne. Ő volt a Hasfelmetsző Jack!

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139781 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
És itt a 4-lemezes változat:
www.theonering.net/scrapbook/view/8399

Speciel nekem még DVD-lejátszóm sincs, szóval eleve csak videón lesz meg, extrák nélkül... :bawling:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139780 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Nimrodel Melian írta:

Nilraen írta: :evil: :evil: :evil: És én erről megint lemaradok!!! :rmad2:

Én is - szülői egyetértés és beleegyezés hiányában. :bawling: :bawling: :bawling:


Hát az én szüleim sem nagyon lelkesednek azért hogy vegyünk egy DVD lejátszót... :bawling: :bawling:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139779 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Nilraen írta: :evil: :evil: :evil: És én erről megint lemaradok!!! :rmad2:

Én is - szülői egyetértés és beleegyezés hiányában. :bawling: :bawling: :bawling:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139759 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta:

Ringbearer írta: Egy lemez csak Gollamról fog szólni?

Igen, lesz egy 5. lemez, meg egy nyomtatott könyvecske is Gollam készítéséről szól majd. De ezek persze csak abban a változatban, amihez a Gollam-szobor lesz.


:evil: :evil: :evil: És én erről megint lemaradok!!! :rmad2:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139747 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ringbearer írta: Egy lemez csak Gollamról fog szólni?

Igen, lesz egy 5. lemez, meg egy nyomtatott könyvecske is Gollam készítéséről szól majd. De ezek persze csak abban a változatban, amihez a Gollam-szobor lesz.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139731 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Egy lemez csak Gollamról fog szólni?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139722 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A Gollamos füzetecske és az 5. DVD a TTT extra bővített változatából:
www.theonering.net/scrapbook/view/8400

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139649 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ez marhára nem tartozik ide, de elejét veszi mindenféle felháborodásnak.
A mozifilmeket 24 kocka/sec sebességgel vetítik, míg nálunk a tévében 25 kocka/s-mal adják a filmeket. Amerikában gázosabb, mert ott NTSC rendszer van a tévén(és nem a PAL/SECAM), az pedig 30 pic/s, ott már bele kell nyúlni, hogy élvezni lehessen a műsort, különben lepörögne az egész, és magas hangon sivítanának a szereplők. Tehát a 171 perc lesz az igazi.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139619 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Nilraen írta:

a mozinet fórumán v.ki ezt írta: A mozifilmeket a televízió képernyőjén jó 4%-kal gyorsabban (rövidebb idő alatt) nézzük. Így lesz a 2 óra 51 perces Gyűrűk ura 2 óra 44 perces, stb.

Nem értem... Hogy, hogy gyorsabban :?: 8O

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139617 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

a mozinet fórumán v.ki ezt írta: A mozifilmeket a televízió képernyőjén jó 4%-kal gyorsabban (rövidebb idő alatt) nézzük. Így lesz a 2 óra 51 perces Gyűrűk ura 2 óra 44 perces, stb.


"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139603 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Az HBO honlapja szerint 171 perc.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139602 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Reméljük,csak elnyomtattak valamit és még véletlenül sem lesz rövidebb! :nono:
Azt még mindíg nem tudja senki,hogy feliratosan mikor lesz?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139551 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Leguanember írta: A Gyűrűk Ura - A Gyűrű Szövetsége, amerikai, 2001, 165 perc (CINEMA-ból)
2003. szeptember 21-én, 21 órakor az HBO adásán.


165?????
A mozifilm még 178 perc volt...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139550 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Leguanember írta: A Gyűrűk Ura - A Gyűrű Szövetsége, amerikai, 2001, 165 perc (CINEMA-ból)
2003. szeptember 21-én, 21 órakor az HBO adásán.


165?????
A mozifilm még 178 perc volt...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139023 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Az a " még vágják" természetesen nem azt jelenti, hogy a 3,5 órából vágnak. Leforgattak több tízórányi anyagot(persze sok jelenetet többször), s ebből kell összevágni egy három óra körüli filmet. A három és fél szerintem pletykaszintű, vmi olyan alapja lehet, hogy különben (túl)sok minden kimaradna a hiányzó dolgokból... Amúgy azt hallani, hogy a producerek(itt jön a kérdés, hogy kik is ugye?, methogy Jackson az, a felesége meg Barrie M. Osborne :?: )nem engedték többre, merthogy akkor nem nézik meg az emberek, ha három óránál hosszabb a film. Remélem, hogy a kételkedőknek már bizonyított az eddigi két rész, úgyhogy ebből nem lesz probléma. A legképtelenebb ilyen infó az az, hogy Hollywood szabályozza a filmek hosszúságát, és 180 percnél hosszabbat tilos készíteni :!: 8O :lol:
Volt már a topikban, de beírom:
A Gyűrűk Ura - A Gyűrű Szövetsége, amerikai, 2001, 165 perc (CINEMA-ból)
2003. szeptember 21-én, 21 órakor az HBO adásán.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #138931 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Én 3,5 óráról tudok, de ez nem mérvadó, mert nem emlékszem hol olvastam. Azt hiszem valamelyik színész mondta, de ha még vágják... :roll:
Viszont ha tényleg igaz, hogy a fele NMinas Tirith-ben játszódik... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #138906 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: A TTT DVD-n van egy 10 perces előzetes a ROTK-ról, ki látta? Tudnátok mesélni róla? Nem említik benne, hogy milyen hosszú lesz a film? (Jelenleg ez érdekel engem a legjobban!)


Azóta már láthattuk a talin, aki ott volt. De ha jól emlékszem, akkor a hosszáról nem volt benne szó. Vagy igen? Nem láttam az egészet.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #138904 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: A TTT DVD-n van egy 10 perces előzetes a ROTK-ról, ki látta? Tudnátok mesélni róla? Nem említik benne, hogy milyen hosszú lesz a film? (Jelenleg ez érdekel engem a legjobban!)


Hát amennyire emlékszem, erről pont nem volt info, ugyanis PJ és csapata éppen vágta a filmet :) A képernyőn a "Banyapók barlangja" részt muatták az elején és a végén.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138876 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Lalaith Scarlett írta: Remélem majd beférek a TTT-bővített vetítésre és a maratonra is :roll: Láttátok a TTT-dvd reklámját??

Én már igen, hozzá is tapadtam a képernyőhöz (szó szerint :wink: )! Szerintem jó részeket vágtak össze. (És mielőtt még az Arwen-utálók népes tábora a torkomnak esne - igen, talán őt kihagyhatták volna.)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138875 Írta: Lalaith Scarlett
Remélem majd beférek a TTT-bővített vetítésre és a maratonra is :roll: Láttátok a TTT-dvd reklámját??

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138873 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A TTT DVD-n van egy 10 perces előzetes a ROTK-ról, ki látta? Tudnátok mesélni róla? Nem említik benne, hogy milyen hosszú lesz a film? (Jelenleg ez érdekel engem a legjobban!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138316 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
OK, de ennyire ne szaladjunk előre :) Ahogy találunk helyet, ahol elférünk, meg lesz hirdetve a fórumon (kb november elején).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.763 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére