Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
20 éve 11 hónapja #143361 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Wow, sikerült végre letöltenem a nagyobbik trailert... :dance:
A theonering most jó, viszont a dán oldal reménytelen...
És még három tükör (jobb egérgomb, cél mentése más néven):
magyar
német
svéd

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143356 Írta: roland.illes
roland.illes válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Egy jótét lelket keresek, aki a roland.illes@vipmail.hu
címre elküldené a trailert, mert csak 100 Kb-ig jutok el.

Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #143354 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Az azsiai MPG mar fenntvan a szerveren:
www.tolkien.hu/media/film/trailer/rotk2.mpg
Remelem ez eleg gyors.

Fennt van mar MOV-ban is (480x280) - 19 MByte
www.tolkien.hu/media/film/trailer/rotk2.mov

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143343 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Már ne is haragudjatok, de a 2 lemezes DVD-n lévő RoTK bemutatóban Gondor királyi lobogója fekete volt, amin ott virított a fa... csak a helytartói lobogó volt fehér. Nem tudom, hogy hol láttatok ti fehér királyi zászlót...

Én most a hivatalos előzetes előtti bemutatóra gondolok. Annál a jelenetnél látszik a fekete zászló, amikor Elesszár király seregével kivonul Minas Thirith-ből.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143315 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
AZANNYA!!! 8O

Kellett nekem megnézni :crap:
Most itt fogok ácsingózni decemberig...
(Fenét, januárig.... Még rosszabb... :( )

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143309 Írta: Ithil
Ithil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Alyr Arkhon írta:

Cerebrum írta: Tyű! Nem találok szavakat! Ez a trailer állati jó!


Egyetértek...

(és van Minas Morgul!!!!!!!
És az előzetes alapján nagyon jó lesz a film... (bár a Nazgulok Ura nem lovagolni fog... lehet h nem találja a lejáratot a szárnyasról? )
)


Minas Morgul miatt én is nagyon örülök! Úgy féltem, hogy vajon benne lesz-e, és benne lesz!!! :D :hello:

Lassan lejön végre a 20 MB-os trailer is!!!

"Ar sindarnóriello caita mornie,
Ar ilye tier unduláve lumbule..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143301 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Cerebrum írta: Tyű! Nem találok szavakat! Ez a trailer állati jó!


Egyetértek...

(és van Minas Morgul!!!!!!!
És az előzetes alapján nagyon jó lesz a film... (bár a Nazgulok Ura nem lovagolni fog... lehet h nem találja a lejáratot a szárnyasról? )
)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143299 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Tyű! Nem találok szavakat! Ez a trailer állati jó!

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #143284 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

bersel írta: Nem tom! Nekem nem akar lejönni! :cry: :cry:
Vki próbáljon tenni vmit mert nagyon de nagyon dühös leszek! :cry:

Akkor próbáld meg innen, ez ugyanaz (a theonering tükrözte):
img-nex.theonering.net/movies/ro ... _fixed.mov
De valószínűleg ezekre most pár millióan rá vannak cuppanva, úgyhogy letöltésvezérlő nélkül nem nagyon érdemes próbálkozni... [size=9:46nfc4q5]Én a másik helyről 10%-nál tartok, és eddig 16-szor szakadt meg a letöltés...[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143276 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Artemisz írta: én csak Forlong lossarnachi seregére emlékszem, hogy pallosuk volt!
Ami a hattyús címert illeti, igazán festői látvány lenne, valóban, és nagy köcsögség, ha ezt kihagyják!!!
Na de hát azok után, hogy ha a trailerben jól láttam, a királyi zászló is FEHÉR.... Brrrr!!! :dead: :evil: :x


Ha nem tévedek nagyot Forlongék csatabárddal harcoltak...
A királyi zászló meg tényleg fehér, sokat gondolkoztam, milyen viccesen nézhet ki, hogy folyton megadják magukat :mrgreen: (lásd: Ulmo kb öttel lejjebb)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143273 Írta: bersel
bersel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nem tom! Nekem nem akar lejönni! :cry: :cry:
Vki próbáljon tenni vmit mert nagyon de nagyon dühös leszek! :cry:
De amit eddig láttam attól kész nincs szó mi lesz a filmnél? Majd megkérek vkit, hogy szóljon rám, hogy vegyek levegőt!

Death! Ride, ride to ruin and the world's ending!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143266 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
No, egy még nagyobb, még jobb minőségű változat a trailerből (még mindig nem a teljes képernyős):
Jobb egérgomb, cél mentése más néven...
19MB, QuickTime-os.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143264 Írta: Elza Eldaniella
Letöltöttem a trailert és megnéztem.
Nagyon Király az egész.
Ha ez már ennyire lenyűgözött, mi lesz a filmnél.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143257 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Bocs, köszi, már megvaan!!!

Jesszusmaris!!!!!!
Ez kééész!!! Óriási! Oltári!! Fantasztikus... huh... huh.... Na, mindegy, kihaltam....
Szédület!!!
Lehet, hogy még a kisebb hibákat is elnézzük PJ-nek egy ennyire szenzációs, szuggesztív, monumentális alkotásért? :?: :roll:
De Imrahil akkor is KELL bele!!! :evil:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143254 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Artemisz írta: Nem játssza le a Media Player!!!!! :evil: :evil:
Mi lehet a gond?

Az, hogy QuickTime kell hozzá... :wink: De a teljes képernyős változat is QuickTime-os lesz valószínűleg, szóval szvsz jobban jártok, ha telepítitek, ha még eddig nem tettétek...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143252 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Akkor hát ITT VAN! :hello:
A hivatalos RotK előzetes, ázsiai feliratok nélkül. Egyelőre nem teljes képernyős, de élvezhető, jó minőségű. (9 MB)

KLIKK IDE!

Quicktime kell hozzá!

Nem játssza le a Media Player!!!!! :evil: :evil:
Mi lehet a gond?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143250 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta:

Ulmo írta: Sil: a zászlóhoz csak annyit: nézd meg, MILYEN zászlót tűz ki Boromir, és emlékezz vissza, hogy a Helytartók zászlója TISZTA FEHÉR, jelzés nélkül. (PJ, ekkora bakit :shake:)

Ezt meg tudom neki bocsátani, hiszen gondolnia kell az egyszerű nézőkre is, akik esetleg másmilyen jelentést tulajdonítanának egy tiszta fehér zászlónak... :roll:

Hát, igen... ekkora bakit!!! Bár Silnek is igaza van... de akkor is!!! Huh!!! Már úgy vártam a fekete zászlót, a Fehér Fával!!! :cry:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143244 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Sil: a zászlóhoz csak annyit: nézd meg, MILYEN zászlót tűz ki Boromir, és emlékezz vissza, hogy a Helytartók zászlója TISZTA FEHÉR, jelzés nélkül. (PJ, ekkora bakit :shake:)

Ezt meg tudom neki bocsátani, hiszen gondolnia kell az egyszerű nézőkre is, akik esetleg másmilyen jelentést tulajdonítanának egy tiszta fehér zászlónak... :roll:

Ó, és itt egy kockánkénti elemzés a trailerről:
www.theonering.net/movie/preview ... 01_01.html
Két dolog zavar benne: hogy a "this is your test" kezdetű mondatot Théodennek tulajdonítják (szvsz Elrond mondja), és hogy még mindig nem jöttek rá, hogy amikor Legsi azt mondja, hogy "he is here", az ugyanaz a jelenet, mint amikor a trailer eleje felé Aragornhoz beszél: ugyanazok a hegyek a háttérben, ugyanaz a csuklya a fején... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143242 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta:

Artemisz írta: Na de hát azok után, hogy ha a trailerben jól láttam, a királyi zászló is FEHÉR.... Brrrr!!! :dead: :evil: :x

Öööö... Hol van a trailerben fehér zászló? 8O Én csak a bővítettből emlékszek fehér zászlóra, amit Boromir tűz ki Osgiliath visszafoglalásánál, de az a Helytartók zászlója...


Sil: a zászlóhoz csak annyit: nézd meg, MILYEN zászlót tűz ki Boromir, és emlékezz vissza, hogy a Helytartók zászlója TISZTA FEHÉR, jelzés nélkül. (PJ, ekkora bakit :shake:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143238 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Artemisz írta: Na de hát azok után, hogy ha a trailerben jól láttam, a királyi zászló is FEHÉR.... Brrrr!!! :dead: :evil: :x

Öööö... Hol van a trailerben fehér zászló? 8O Én csak a bővítettből emlékszek fehér zászlóra, amit Boromir tűz ki Osgiliath visszafoglalásánál, de az a Helytartók zászlója...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143237 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Felagund írta: LOVAGOKAT, TELJESVÉRTEKET, BAZI NAGY PALLOSOKAT, HATTYÚS CÍMERT, NEHÉZ CSATAMÉNEKET, LOVAGI ROHAMOT AKAROK!!!!! :x :x :x

Huhhhh....

Ohhh, thanks to Eru; végre valamiben egyetértünk!!!!! :lol: :lol: :wink: :roll:
Hát igen!!!! De a trailerben a rohírok mikor rohamoznak, ott is volt ám üsd-vágd-nem apád; de hát abból sose elég, ugyebár!!! :D
Hé... khm... Imrahil serege tényleg pallossal harcolt???? 8O De dili!!! Nekem ez fel se tűnt!!! :oops: én csak Forlong lossarnachi seregére emlékszem, hogy pallosuk volt!
Ami a hattyús címert illeti, igazán festői látvány lenne, valóban, és nagy köcsögség, ha ezt kihagyják!!!
Na de hát azok után, hogy ha a trailerben jól láttam, a királyi zászló is FEHÉR.... Brrrr!!! :dead: :evil: :x

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143222 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Lilliana írta: Es ez most miert nincs a lordoftherings.net-re felrakva? Azt a lapot se piszkaljak mostanaban tul gyakran...

Lesz ott is, még ma, csak úgy tűnik, nem éjféltől rakták fel. Ez az AOL-féle változat, ami most van. De nagyon picike. :cry:

És két kép egy új RotK naptárból (remélem, a többit is beszkennelik):
www.theonering.net/scrapbook/group/1008

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143220 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Artemisz írta: Imrahilt akaroooom!!!!!! :bawling: :bawling: :bawling: *bühühühüüüüüááááááááá*
*Artemisz kiveri a hisztit!!!*

Imádott Imrahil fejedelem, a Ragyogó, a hős, az ideál, aki olyannyira harcos ember, hogy még kicsit tünde is, NEM-LESZ-BEN-NE??????!!!!! 8O
Kinyírom PJ-t!!!!!!


Asszem ebben egyetértünk... Csak én nem vagyok olyan vehemens...
De akkor is: LOVAGOKAT, TELJESVÉRTEKET, BAZI NAGY PALLOSOKAT, HATTYÚS CÍMERT, NEHÉZ CSATAMÉNEKET, LOVAGI ROHAMOT AKAROK!!!!! :x :x :x

Huhhhh....

Nyugi, már jól vagyok ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143219 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ulmo irta:

Akkor hát ITT VAN!
A hivatalos RotK előzetes, ázsiai feliratok nélkül. Egyelőre nem teljes képernyős, de élvezhető, jó minőségű. (9 MB)

Jajj de jo! :)
Bar azok a kinai feliratok(vagy milyenek :? ) izgalmassa tettek,de egy ora alatt nem toltodott le a fele(Hiaba a cel mentese). Es ez most miert nincs a lordoftherings.net-re felrakva? Azt a lapot se piszkaljak mostanaban tul gyakran...

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143213 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Akkor hát ITT VAN! :hello:
A hivatalos RotK előzetes, ázsiai feliratok nélkül. Egyelőre nem teljes képernyős, de élvezhető, jó minőségű. (9 MB)

KLIKK IDE!

Quicktime kell hozzá!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #143210 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Imrahilt akaroooom!!!!!! :bawling: :bawling: :bawling: *bühühühüüüüüááááááááá*
*Artemisz kiveri a hisztit!!!*

Imádott Imrahil fejedelem, a Ragyogó, a hős, az ideál, aki olyannyira harcos ember, hogy még kicsit tünde is, NEM-LESZ-BEN-NE??????!!!!! 8O
Kinyírom PJ-t!!!!!!

Azt még csak kibírtam vhogy, hogy Hamariberkenye kimaradt. Nagy nehezen - sokkal nehezebben - abba is beletörődtem, hogy nem lesz Halbarad. Kizárólag Elrond kedvéért, ezt hozzá kell tennem. Ioreth se lesz, ezen már kikattantam. De hogy Imrahil!!!! :evil: :evil: :evil:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143202 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Szméagol írta: Naná, hogy nem Elrond. Ha kovácsolni is ilyen jól tudna már tényleg nagyon sok oldalú lenne. :wink:

Miért, vannak olyanok, akik szerint Arwen... :roll: :lol:
Egyébként azért számítottam eredetileg Elrondra, mert úgy gondoltam, nem vezetnek be új szereplőt egy ilyen rövid, de nagyon fontos jelenetre. (Pláne miután szegény Glorfindelt is kispórolták a filmből...) És főleg nem szerepeltetnek a trailerben egy noname epizódszereplőt, aki csak ebben az egy jelenetben tűnik fel... És ha nem számítana, hogy ki az, akkor tuti nem mutatnák az arcát... (Még tükröződés formájában sem, mert nagyon jól tudják, hogy a rajongók úgyis lecsapnak erre az egy képkockára is...)
Úgyhogy már pár napja gondolkodok azon, hogy ha már egyszer nem Elrond, akkor ki a csoda lehet... És bármennyire abszurdnak is tűnik a feltételezés, és bármennyire is elvetettem már számtalanszor még a gondolatát is, újra és újra visszatérek ugyanahhoz a névhez... És minél többször megnézem ezt a képkockát, annál jobban hasonlít (főleg a szeme)... Figwit-re... :oops:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143138 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta:

Arden Borough írta:

Elessar király... írta: És ezt a képet sem tudom hova rakni.
orlandomultimedia.net/images/scr ... wn_109.jpg

szerintem Holtak Ösvénye...

Pontosabban a Holtak Ösvénye után. Emlékeztek erre a képre? :wink:
katt ide

azt mondod hogy most lép Legolas Aragorn mögé?...lehet!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143137 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Arden Borough írta:

Elessar király... írta: És ezt a képet sem tudom hova rakni.
orlandomultimedia.net/images/scr ... wn_109.jpg

szerintem Holtak Ösvénye...

Pontosabban a Holtak Ösvénye után. Emlékeztek erre a képre? :wink:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143136 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Elessar király... írta: És ezt a képet sem tudom hova rakni.
orlandomultimedia.net/images/scr ... wn_109.jpg

szerintem Holtak Ösvénye...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.744 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére