Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
21 éve 2 hónapja #129296 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: Azért az már vígasztalhat, hogy az augusztus 26-án megjelenő DVD-n az extrák között már lesz egy 10 perces összeállítás a 3. részről és kézsítéséről, ugyanúgy, mint a tavalyinál a TTT-ről. Mégha ez nem is lesz igazi trailer, azért az a 10 perc elég kielégítően hangzik! :wink:


Na igen ez tényleg jó meg minden, de itt nagy dilemmába kerülhet az ember. Vegye meg csak azért a moziváltozatot hogy már augusztusban láthassa a trailert, vagy várjon a bővített megjelenéséig (mert ugye az kell a fanatikusnak), és tipródjon hisz már elvileg nézhetné azt az előzetest.
NEm beszélve arról akinek nincs dvd játszója.

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129201 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ghargoqurk írta: A szeptember kissé soká van. A filmplakát meg annyit ér a Tolkien rajongónak mint halottnak a beöntés


hát igen...asszem rátapintottál a lényegre :wink:

Gandalf írta: Azért az már vígasztalhat, hogy az augusztus 26-án megjelenő DVD-n az extrák között már lesz egy 10 perces összeállítás a 3. részről és kézsítéséről, ugyanúgy, mint a tavalyinál a TTT-ről. Mégha ez nem is lesz igazi trailer, azért az a 10 perc elég kielégítően hangzik!



már akit,engem nem igazán vigasztal ugyanis nincs DVD lejátszónk... :(

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129181 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Tiszta öröm... Emlékeztek, tavaly, mikor augusztusban megjelent az első DVD. már szinte untuk a trailert? Nagyszerű... De akkor remélem tényleg olyan egetrengető, fantasztikusan nagyszerű lesz legalább!
És csak egy darab... Jajj...
Vagy csak eddig el voltunk kényeztetve a sok extrával a film előtt... :?

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129178 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ezt nem hiszem el... a végén az lesz, h premier, ülünk a moziba, és a film előtt leadják a trailert... talán...

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129173 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Azért az már vígasztalhat, hogy az augusztus 26-án megjelenő DVD-n az extrák között már lesz egy 10 perces összeállítás a 3. részről és kézsítéséről, ugyanúgy, mint a tavalyinál a TTT-ről. Mégha ez nem is lesz igazi trailer, azért az a 10 perc elég kielégítően hangzik! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129152 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hát őszíntén szólva ettől most nem lettem boldogabb.
A szeptember kissé soká van. A filmplakát meg annyit ér a Tolkien rajongónak mint halottnak a beöntés

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129147 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Mégis várnunk kell...
Úgy döntöttek, hogy csak egyetlen egy ROTK előzetest csinálnak, de az olyan, de olyan lesz... 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O Ezért sokat dolgoznak is rajta. A Weta még csak most kezdett bele a film trükkjeibe, tehát tényleg eltarthat egy darabig.
Azt ígérik, a trailer nem lesz szeptember 26.-nál később, de valószínűleg szeptembernél korábban sem. :?

Viszont már júliusban kiadnak egy hivatalos plakátot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129109 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Aug: a júli 2 a Terminátor amerikai bemutatójának dátuma. Ha lesz előtte RotK előzetes, az hamar felkerül a netre, és nekünk sem kell megvárni augusztus végét, hogy láthassuk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129031 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
dede! Bár sztem amcsiban már előbb megjelenik (ha még nem jelent meg), és ha előtte lesz trailer, akkor onnantól kezdve már le lehet tölteni!!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129025 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Augustíne írta: Hát az csak augusztus 21.-étől lesz!! :(


nemááááár!!! :( pedig már kezdtem örülni...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129023 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hát az csak augusztus 21.-étől lesz!! :(

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128945 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Juli 2.? jólenne mert az lassan már itt van, de félek hogy még akkor sem lesz. A Terminator 3 bemutatóról tudunk valami pontosat mert az előtt könnyen lehet hogy lesz Rotk trailer

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128869 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Augustíne írta: Nagyon nagy pangás van!! Most akkor pontosan mikor jön a trailer?!!


én is ugy tudom hogy juli2

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128859 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Ugye azért július 2-án már megjelenik??? Legalábbis le lehet tölteni a netről remélem... :roll:
Elutazok... Szió, mindenkinek! :cry: :closed:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127858 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nagyon nagy pangás van!! Most akkor pontosan mikor jön a trailer?!!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127728 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta: Nilraen: sikerült új helyet találnom, így felraktam Sean kisfilmjét is (kétféle méretben, bár a kisebbiknek elég kicsire sikerült a képmérete... :cry: ):
sil.fpn.hu/letoltes2.htm


A honlap nagyon szép, csak a filmet egyelőre nem tudtam megnézni, mert kicsiben (windows media) 5 másodpecenkét bufferel, a másik letöltése pedig 1 óra 18 perc. (hiába, ezek a vacak iskolai gépek)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126652 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sziasztok!

Sil írta: Nilraen: sikerült új helyet találnom, így felraktam Sean kisfilmjét is (kétféle méretben, bár a kisebbiknek elég kicsire sikerült a képmérete... :cry: ):
sil.fpn.hu/letoltes2.htm


Megnéztem,nagyon ari... :wink: (a honlap is :agree: -már ami kész van belőle)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125596 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nilraen: sikerült új helyet találnom, így felraktam Sean kisfilmjét is (kétféle méretben, bár a kisebbiknek elég kicsire sikerült a képmérete... :cry: ):
sil.fpn.hu/letoltes2.htm

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125155 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta:

Nilraen írta: most egy nagyon hülyét fogok kérdezni(bocsi):milyen filmről van szó? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Arról a kisfilmről, amit Sean a forgatás szüneteiben forgatott le a stáb segítségével. Sean rendezte, Elijah pl. rendezőasszisztens volt, PJ pedig vendégszerepel is (mint buszsofőr)... Nagyon jó kis film, nekem tetszik. :itscool: Fent is volt egy darabig a honlapomon, csak helyhiány miatt le kellett szednem. :cry: (De majd keresek neki helyet...)



köszi :)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125153 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Nilraen írta: most egy nagyon hülyét fogok kérdezni(bocsi):milyen filmről van szó? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Arról a kisfilmről, amit Sean a forgatás szüneteiben forgatott le a stáb segítségével. Sean rendezte, Elijah pl. rendezőasszisztens volt, PJ pedig vendégszerepel is (mint buszsofőr)... Nagyon jó kis film, nekem tetszik. :itscool: Fent is volt egy darabig a honlapomon, csak helyhiány miatt le kellett szednem. :cry: (De majd keresek neki helyet...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125144 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sziasztok!

Ulmo írta: Sean Astin filmje is szerepel majd a DVD-n stb. Meg infok a normál DVD tartalmáról.


most egy nagyon hülyét fogok kérdezni(bocsi):milyen filmről van szó? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125131 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Ghargoqurk: csak a szokásos, néhány info a kimaradt jelenetekről (pl Faramir és Denethor!), Sean Astin filmje is szerepel majd a DVD-n stb. Meg infok a normál DVD tartalmáról.
Miért kellene előbbre hozni a bővített változat megjelenését? Pont egy hónappal előzi meg a harmadik részt. Ez úgy jó, ahogy van.


Köszi Ulmo az eligazítást a cikkel kapcsolatban.
Szerintem tök jó hog Sean Austin filmje rajta lesz a Dvd-n.
Nem mondom hogy előbbre kéne hozni a bővített megjelenését csak így még ki sem heverem a 4 lemezes "fáradalmait és már be is mutatják a Rotk-ot :)

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125124 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Valaki régebben berakott egy képet az entital(ozás)ról. Nagyon szép volt meg minden, de én egy videón a "torontói exhibit"-ben pont ugyanezt láttam. Nagyon úgy érzem, hogy ez csak egy onnan való fénykép. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125016 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ghargoqurk: csak a szokásos, néhány info a kimaradt jelenetekről (pl Faramir és Denethor!), Sean Astin filmje is szerepel majd a DVD-n stb. Meg infok a normál DVD tartalmáról.
Miért kellene előbbre hozni a bővített változat megjelenését? Pont egy hónappal előzi meg a harmadik részt. Ez úgy jó, ahogy van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125011 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Most megkérdezném van-é valami értékes információ ebben a cikkben csak mert meglehetősen szerény az angol nyelvi tudásom :oops: :? .

Egyébként azon a bizonyos november 18.-i bővített változat kiadási időponton már semmi esély rá hogy változtatnak és előbbre hozzák ?

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124984 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Szerintem is olvasható... De itt a cikk eleje, így talán érthetőbb... :roll:
img-nex.theonering.net/images/sc ... 9_orig.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124981 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nekem kicsi a kép. (De mind1 :arrow: Annyira nem érdekel... :wink: )

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124980 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én simán elbírom... mi a hiba? Hogyhogy nem tudod elolvasni (nem tudsz angolul/nem tudod a képet kinagyítani)?

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124952 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Morgul írta: Ez itt egy kis ízelítő a TTT kibővítettből. A cikk tartalma hivatalos: Dominic Monaghan interjúja alapján íródott...

img-nex.theonering.net/images/sc ... 0_orig.jpg


hát ezt nem igazán tudom elolvasni... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124913 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ghar: bocs (nem járok ide túl gyakran :oops: :roll: )!
Azt hittem, h az eleje új. :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.718 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére