Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
21 éve 4 hónapja #121067 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Elanor: a forrás a TheOneRing.net szerint megbízható...
Lehet, hogy várni kellene, amíg valaki nem látja a teljes, készre vágott filmet, és utána kezdjük el gyűjteni a rőzsét PJ megégetéséhez :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121063 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Hát részemről én sejtettem, hogy ez lesz... És én eddig is pesszimistán álltam a dolgokhoz. :(
Nem tudom, de nekem tetszett Legolas "matrixozása". Kifejezte a tündék könnyedségét és ügyességét. Mondjuk asnowboardos jelenet azért már tényleg túlzás volt. :?

De ha ilyen rövid lesz a bővített és ilyen sok az extrák listája ez azt jelenti, hogy minden csak ilyen egy-két perces lesz... :bawling:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121053 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Kezdem nem szeretni P:J-t!!!!!!! :x
Remélem nem lesz túlamerikaiasítva a film!!!! :?: :!:

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121049 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Na azért ez most kicsit sok volt amit itt egyszerre olvastam :evil: :evil: :evil: . Elösször is medig csökkentik még a bővített hosszát . Elösszőr jött az hogy húú négyórás lesz. Gondoltam hogy csak átverás aztán jött hogy 42 perccel lesz hosszabb, elfogadtam végeredmények, sokkal kevesebb mint 4 óra de nem rossz. Most meg már 35 perc :?: :?: :?: . :shake: .

Na de az aztán már tényleg brutális lenne ha Aragorn nekállna Szauronnal bohóckodni. :rmad2: . MArha dühös leszek ha ez így lesz, és szerintem egy ilyennel Pj meglehetősen sok rajongót veszítene. Legolas meg ne matrixozzon már állandóan. :evil: . Kezdek pesszimistán hozzáálni a dolgokhoz..... :cry:

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121033 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: A másik dolog, hogy Legolas megint egy emberfeletti trükköt fog bemutatni, ő fogja megölni Grímát, de valami nagyon idióta módon (lásd még: lóraszállás a Két Toronyban 8O :shake:)


MIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII????????????????????????????????

Ezt nem teheti PJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uramatyám...................................
mondjátok, hogy ez is csak egy olyan álhír, mint a szerelmi háromszög, meg ezek!!!! :cyclops: :eek4: :down:

Ulmo: ez mennyire hivatalos forrás??

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121028 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én kezdek félni egy kicsit. Emlékeztek, amikor egy pletyka arról beszélt, hogy a morannoni csatában Aragorn és Szauron megküzd egymással? Nos, úgy látszik, ez komoly (bár még mindig nem hivatalos info)

A másik dolog, hogy Legolas megint egy emberfeletti trükköt fog bemutatni, ő fogja megölni Grímát, de valami nagyon idióta módon (lásd még: lóraszállás a Két Toronyban 8O :shake:)

Itt a kapcsolódó hír, angolul:
www.theonering.net/perl/newsview/2/1052497889

[size=9:1szvtaxz]PJ, PJ... Kezd elfajulni ez a dolog...[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120882 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Gandalf: én ezt a 15 filmkockát nem nagyon értem :? (mert ugyebár 24 filmkocka kell a folyamatos mozgáshoz, és a DVD-n SOHA nem szaggatott a kép...)

Még egy info: valószínű, hogy a TTT bővített, díszdobozos kiadásához Gollam-szobrot mellékelnek. Itt a hír:
www.theonering.net/perl/newsview/2/1052323601

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120866 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hm... én korábban egy ugyan olyan zöld-borítású változatot láttam, mint tavaly. Ezek szerint megváltoztatták.
35 perc? Nem lehet, hogy csak azért ilyen kevés, mert megint 15 filmkockát vetítenek egy másodperc alatt, mint tavaly? Bár még így is kevésnek tűnik... hm.. vajon milyen jelenetről kell lemondanunk mégis? :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120859 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A film hivatalos oldala is megerősítette, hogy november 18-án jelenik meg a TTT bővített változata. És 35 perccel lesz hosszabb a film :?

Itt egy kép a csomagolásról (kicsit sötét)
lordoftherings.net/homevideo/ima ... nlarge.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120562 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Cerebrum talált egy érdekes oldalt a TTT bővített változatának jeleneteiről, képekkel!

www.dailydigest.net/tttdeletedscenes.html

[size=9:2eixqsne]a Képek topicból nyúltam le a linket ;) [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120556 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Rabyn: Mármint az nem igaz-e, hogy ilyen halált hal Szarumán?
Az igaz. Mert kép is van róla, de még én sem hiszem el. :cry:
Egyébként nem lett abból baj, hogy Ian McKellen ilyen infókat közölt? :wink: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120512 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: nemrég olvastam a herr-der-ringe oldalán egy hírt, miszerint a Király Visszatér első előzetese 2003. július 2-án lesz moziban, a Terminátor 3 előtt... (adja Eru, hogy tévedjenek :roll: )

Itt a hír (sajna németül :( )
www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... il_614.php



Hát ez nem lehet igaz! :x :x :x Az első hírek szerint, rögtön az Oscar után kellett volna kijönnie a RotK-trailernek, erre tessék! Július elején! :x :x :x Habár nem tudom, milyen bennfentes szivárogtatta ki az infókat. :roll: Lehet hogy ez is csak kacsa, mint a Matrix-Reloaded előtt lévő trailer. :? Azt is egy ún. bennfentes hozta nyilvánosságra? :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120455 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Most olvstam, állítolag hogy Ian Mckellen azt mondotta:

Ian McKellen információszivárogtatásáról többek között a Comingsoon.net számol be, és hírünk ezen részének elolvasását csak azoknak ajánljuk, akiket nem zavarnak a spoilerek. Tehát: a Comingsoon.net szerint minden úgy kezdődött, hogy a jótékonysági találkozón valaki rákérdezett: várható-e az első részben látotthoz hasonló harcjelenet Gandalf és Saruman között. McKellen ekkor nem érte be egy egyszerű nem válasszal, hanem elmondta: Saruman eredetileg a második rész végén halt volna meg, de ez most a befejező epizód elején következik majd be. „Lezuhan a magasból, és szétkenődik. Peter Jackson imádja a horrorfilmeket. Ezért választotta Christopher Lee-t, hiszen ki lenne alkalmasabb Saruman eljátszására a legnagyobb horrorfilmes gonosznál?” – fejtegette a brit színész, aki szerint Jackson horrorfilmek iránti rajongása és Christopher Lee Drakulaként szerzett tapasztalatai is szerepet játszottak Saruman dicstelen halálnemének megválasztásában.



remélem ez em igaz

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120420 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

hódica írta: Tavaly az xXx, a Jelek és (az USA-ban) AP előtt volt volt trailer[size=9:2u2ykvc9](én ezekre emlékszem)[/size]. :roll: Ha egyre lejebb adják a színvolnalat, akkor tényleg a Terminator jön :x :roll:


hódica: lehet, hogy igazad lesz :( nemrég olvastam a herr-der-ringe oldalán egy hírt, miszerint a Király Visszatér első előzetese 2003. július 2-án lesz moziban, a Terminátor 3 előtt... (adja Eru, hogy tévedjenek :roll: )

Itt a hír (sajna németül :( )
www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... il_614.php

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120410 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Remélem azért lesz előbb előzetes...
Végül is tavaly is csak kiadták, bár némi késéssel.
A hivatalos filmoldalon már mintha készülnének valamire...

Ahogy Arwen mondaná: Még van remény...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120393 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Némi info Szarumán haláláról:

A TheOneRing.net írta: Someone then said they enjoyed the fight scene with Saruman in the first film, and asked if we would see something similar in the third film, Return of the King. Sir Ian replied in the negative, saying that originally Saruman was to have died at the end of the second film but that this would now be the introduction to the third film. 'He falls from a great height and comes to a sticky end', he revealed, before going on to say 'Peter Jackson is a huge horror film fan. That's why he cast Christopher Lee - who better to play Saruman than the biggest horror villain? Knowing that and Peter's great love for horror movies, it's inconceivable that Dracula wouldn't play some part in Saruman's death'."

Hmmm...confirmation of the Spikey Wheel after all?


Vagyis Szarumán eredetileg a TTT végén halt volna meg, de ez átkerült a RotK-ba. És nagyon úgy néz ki, hogy arra a tüsés kerékre fog zuhanni :roll: (Rayan, emlékszel még a vitánkra?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120001 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Az viszont NAGYON durva lenne, ha a TTT DVD-jével együtt jönne ki az előzetes. Nem hinném, hogy augusztus végéig (VIII. 26.) váratnák a népet :shake:


Hát az nagyon nem lenne jó :evil: . Akinek nincs DVD lejátszója(én is csak karira kapok :roll: ), az várhat kb. novemberig, míg a magyar mozikba eljut. Bár ha szerencsénk van, olyan augusztusi film előtt kezdik adni az USA-ban, ami nálunk is a világpremierrel egyidőben jön ki. Bár ennek az esélye elég pici :( :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119980 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Rabyn írta: Kitaláltam (már megint a fantáziám :D )
Hogy mért nem adják le a ROTK előzetest-)
Me még nincsen kééészen! Így nem tudják leadni.. :(
De talán majd egyszer..
És mi lesz ha úhy fogják leadni, amikor majd a TTT DVD megjelenik?


Rabyn: ráhibáztál :) Tényleg nincs kész az előzetes, mert a stáb a TTT bővített változatán dolgozik. Az viszont NAGYON durva lenne, ha a TTT DVD-jével együtt jönne ki az előzetes. Nem hinném, hogy augusztus végéig (VIII. 26.) váratnák a népet :shake:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119972 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Kitaláltam (már megint a fantáziám :D )
Hogy mért nem adják le a ROTK előzetest-)
Me még nincsen kééészen! Így nem tudják leadni.. :(
De talán majd egyszer..
És mi lesz ha úhy fogják leadni, amikor majd a TTT DVD megjelenik?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119929 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Tavaly az xXx, a Jelek és (az USA-ban) AP előtt volt volt trailer[size=9:1wzd85kx](én ezekre emlékszem)[/size]. :roll: Ha egyre lejebb adják a színvolnalat, akkor tényleg a Terminator jön :x :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119886 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Ez nem igazság... Tavaly mikor is kezdték el adni a TTT előzetest?
Az internetre már valamikor május elején felkerült. :? Tehát olyantájt a moziba is ( :?: ). A terminátor mikor lesz?

Elanor: Negyedik alkalomtól kezdve én "lálá"-ztam. Olyan idétlen előzetest már régen láttam. A kedvencem az volt, hogy "...more intelligent..." :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119866 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ghargoqurk írta: Ha a Gangs of New York május 8. akkor túl sok lehetőség nem marad ami előt lehet. NEm biztos hogy olyan film előtt lesz ami annyira híres hogy már 5 hónappal a bemutató előtt tudjuk hogy jönni fog.
Talán még a Terminator az esélyes. Az ugyis csak nyár közepén jön ki.


A TTT előtt úgyis mindig annak a bemutatója van... :quasi: mindig ott röhögtünk rajta... "John Connor...It is time" :P

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119859 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ha a Gangs of New York május 8. akkor túl sok lehetőség nem marad ami előt lehet. NEm biztos hogy olyan film előtt lesz ami annyira híres hogy már 5 hónappal a bemutató előtt tudjuk hogy jönni fog.
Talán még a Terminator az esélyes. Az ugyis csak nyár közepén jön ki.

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119821 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Dez írta:

hódica írta: Ha a Matrix-Reloadad előtt nem lesz, akkor milyen nagy film van még nyáron? Austin Powers 4? :x :x


Talán a Gangs of New York?


Nem hiszem, mivel annak május 8.-án lesz a premierje :roll:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119818 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

hódica írta: Ha a Matrix-Reloadad előtt nem lesz, akkor milyen nagy film van még nyáron? Austin Powers 4? :x :x


Talán a Gangs of New York?

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119800 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: A RotK előzetesről egyelőre annyit tudni, hogy MÁJUSBAN SEM lesz :bawling: De talán történik valami csoda :roll:



Ez komoly? 8O :x :x De miért???? Nem értem a logikát :roll: Ha a Matrix-Reloadad előtt nem lesz, akkor milyen nagy film van még nyáron? Austin Powers 4? :x :x

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119741 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Ulmo: Attól még, hogy nem gondolta volna, hogy a Gyűrű Mordorban lehet igenis megérezhette volna... :roll:

Rabyn! Ez nagyon jó! :D Ez nagyon tetszik! A Palantir Csata tökéletesen beleférne. :!: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119717 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Rabyn: egyem a fantáziádat :) Azért ez az Arwenes dolog NAGYON durva lenne! :eek2:

A RotK előzetesről egyelőre annyit tudni, hogy MÁJUSBAN SEM lesz :bawling: De talán történik valami csoda :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119696 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
És ha a Palantíros csata lesz benne a ROTKban? Elvégre az nem kizárt.
Eszembe jutot mégvalami abruszdum..
Képzeljétek csak el ha Arwen menne csatába Éowyn helyett esetleg mindketten de Arwen lovacskáján ülne Trufa.. Grrrr. Belegodonloni is rossz-))

Mit tudni mikor jön az előzeletes?

(ui.: ezt az arwenes dolgot a legutolso kép alaján gondlam ki)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119684 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Mikor is fog jönni?Már nem bírom sokáig.... :shake: :cooljump: 8O

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.709 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére