Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
21 éve 4 hónapja #119678 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ery írta: Nem jó! Akkor tudná, hogy milyen közel van a gyűrű hozzá, s akkor a pontos helyét is meg tudná határozni.
Márpedig ez nem így történt.


Ery: azt ne felejtsd el, hogy Szauronnak eszébe nem jutott, hogy a Gyűrű Mordorban lehet.

Szauron hatalma pedig megnövekedhetett volna annyira, hogy alakot öltsön. A Gyűrű már csak a végső fegyver lett volna a kezében a korlátlan uralomhoz.
Mivel egy korábbi "hírben" egy buzgányról beszéltek Szauron kezében, talán hasonlóképpen fog kinézni, mint az első rész elején. :roll: De ez még csak találgatás. Jöjjön már az az előzetes!!!

Most találtam némi infot a theonering.neten:
"There is NO SFX crunch for ROTK, there is NO push by New Line for a trailer for April...there will BE NO TRAILER IN MAY. " Ennyire elhúzódna a TTT bővített változatának készítése :hein: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119630 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nem tudja, csak legfeljebb érzi, ugyanúgy, mint a Gyűrű. Mintha szimbiózisban lennének. De tenni nem tud ellene sokat, akárcsak a Gyűrű, bár az is próbálkozik az emberek lelkének megrontásával kikerülni a rendíthetetlen lelkű hobbitok kezei közül... Legalábbis a film szerint.

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119618 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nem jó! Akkor tudná, hogy milyen közel van a gyűrű hozzá, s akkor a pontos helyét is meg tudná határozni.
Márpedig ez nem így történt.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119612 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Végül is a Gyűrű hatalma is növekszik, ahogy közeledik a Gazdájához, miért ne lehetne akár fordítva is igaz? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119607 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Nana... Ez azért már egy kicsit fura feltételezés. Nekem nem tetszik.
Nincs birtokában a Gyűrű...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119603 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Lehet (de ez csak találgatás), hogy minél közelebb kerül Szauronhoz a Gyűrű, annál nagyobb a hatalma, s mikor Frodó már a Végzet Hegyéig elér, Szauron már elég erős ahhoz, hogy újra testet öltsön...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119590 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Nefadar írta: Az már biztos hogy Szauron és Aragorn párharc lesz a filmben.
Azt nem tudjátok, hogy Szauron milyen alakot fog ölteni?


Biztos? Ezt nem hiszem. Különben is, szinte semmi sem biztos az előzetesig és ez ugyanolyan felröppent hír mint a többi badarság.
Szauron nem tud alakot ölteni, amíg nincs Gyűrűje, márpedig azt nem hiszem, hogy egy "szem" fog megküzdeni Aragornnal. Arról nem is beszélve, hogy a Könyvben soha nem írja les szószerint, hogy Frodó egy szemet látott, mikor fölhúzta a Gyűrűt. Szvsz a Szem "csupán" a Látás szimbóluma.
A Könyvben valahol "Tornyában rejtőző Látó Hatalom"-ként jellemzi...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119584 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ezt hol olvastad?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119573 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Az már biztos hogy Szauron és Aragorn párharc lesz a filmben.
Azt nem tudjátok, hogy Szauron milyen alakot fog ölteni?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119570 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Fangi írta: www.geocities.com/hobbits_live2/sam11.html
a képen csaknem Samu van?

www.geocities.com/hobbits_live6/rotkpippin.html
nem tudom hol van!


A képen tényleg Samu látható.
A két hobbit Vasudvard őrházának éléskamrájába tévedt.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119555 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119524 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Elanor írta: Lehet, hogy nem ide illik, de beteszem:

Stratégiai játék készül a GyU-ból:

origo.hu/techbazis/jatek/20030428agyuru.html


olvastam a játék kritikáját és ott nem irtak róla jót!Csak rosszat irtak és azt is írták,hogy valószinű a Gyu rajongóknak sem fog tetszeni. :cry:
majd meglátjuk :wink:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119523 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Elanor írta: Lehet, hogy nem ide illik, de beteszem:

Stratégiai játék készül a GyU-ból:

origo.hu/techbazis/jatek/20030428agyuru.html


olvastam a játék kritikáját és ott nem irtak róla jót!Csak rosszat irtak és azt is írták,hogy valószinű a Gyu rajongóknak sem fog tetszeni. :cry:
majd meglátjuk :wink:

bocs,ha nem tartozik ide de ti nem gondolkodtatok el még azon,hogy mennyi rajongója lkehet a gyu-nak?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119061 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Lehet, hogy nem ide illik, de beteszem:

Stratégiai játék készül a GyU-ból:

origo.hu/techbazis/jatek/20030428agyuru.html

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118887 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Azt lehet tudni, hogy 43 perccel hosszabb lesz a film.
De hogy az extrák között mi lesz, max PJ tudja :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118486 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
nem kerüt bele mert igy is "hosszú" lett a film...-))

Nem lehet tudni mik lesznek benne a TTT bővített DVDjben?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118434 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ez a jelenet a FOTR vagy a FOTR bővített DVD extrái között van, szerintem nem kerül(t) bele a filmekbe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118426 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nem tudom ki látta, de nyáron betett v.ki egy icipici kis videót, amikor Legolas és Arwen üdvözlik egymást.Ez a TTT bővített DVD-n lesz rajta?Egyáltalán hol történik?És mikor? :roll:

(e videó kapcsán vetődött fel az Aragorn-Arwen-Legolas szerelmi háromszög, ami persze-mint minden más szerelmi háromszörg-kacsának bizonyult)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118416 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Nem tudom...
Az a gyönyörű párna biztos megfogta volna a fantáziámat... :lol: Majd legközelebb ellenörzöm, mindenesetre sose jutott volna az eszembe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118000 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Haldír Lórien írta:

Cerebrum írta: A FOTR bővített verziójában??? 8O Ez biztos? Nekem nem rémlik... :roll:

Ja-ja! Ez akkor van, amikor Lorienbe érve lepihennek, itt van az is amikor Samu egy 'ódát' kezd el szavalni...a többiek nem túl nagy örömére :lol:


Óóó, most már bevillant, köszi! Hááát, magamtól rá nem jöttem volna az biztos, pedig hányszor láttam...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117975 Írta: Haldír Lórien

Cerebrum írta: A FOTR bővített verziójában??? 8O Ez biztos? Nekem nem rémlik... :roll:

Ja-ja! Ez akkor van, amikor Lorienbe érve lepihennek, itt van az is amikor Samu egy 'ódát' kezd el szavalni...a többiek nem túl nagy örömére :lol:

Emlékezünk, hull szívre jel
E fák alatt, távoli tájon,
Nyugati Tenger, csillagod látom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117951 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A FOTR bővített verziójában??? 8O Ez biztos? Nekem nem rémlik... :roll:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117923 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Szméagol írta: drazan.info/LOTR-Gallery/view_ph ... ing&id=aag
:arrow: Mi ez? Hol történhet? Nagyon szép Pippin párnája. :wink:



Ez kérlek Lórinben van a Bővitett DVDn lehet látni.. Nekem is sok fejtörést okozott mire rájöttem!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117916 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

A filmzene topicban látható az a spanyol klip, ami alatt az előzetes megy. Bár aszerint, hogy miről énekel Gollam.

Még mindig nincs RotK topic, így itt kérdezem meg:

drazan.info/LOTR-Gallery/view_ph ... ing&id=aag
:arrow: Mi ez? Hol történhet? Nagyon szép Pippin párnája. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117864 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A New Line kiadott egy kis csomagot, ami a TTT video és DVD kiadását reklámozza.

Háttérképek:
www.theonering.net/scrapbook/group/759 8O

DVD menüképek:
www.theonering.net/scrapbook/group/759 :itscool:

Reklám (a film jeleneteiből összevágva, semmi extra, csak a dátum):
img-nex.theonering.net/movies/tt ... _intro.mov

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117826 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

hódica írta:

Dez írta: Óóóó, ez szuper hír!
Láttátok már azt a Gollum's Songos videót? 8O


Van már egyáltalán klipp hozzá? 8O Én-és szerintem mindenki- azt a spanyol tv-ből vett "klippet" látta, ami alatt a trailer megy :roll: :?


Ez most ugyanaz, nem? Azt nem tudom, hogy a trailer megy alatta, de különböző jelenetek a filmből. Egyébként ha már itt tartunk, nem tudom, miből állna megcsinálni azt a klipet... a May It Be videója sem áll sokkal több mindenből... na min1, ők tudják.. remélem, amennyit rá kell várni, olyan jó is lesz :)

Tényleg a May It Be klipje mikor jött ki, nem tudja vki?

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117784 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117730 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Dez írta: Óóóó, ez szuper hír!
Láttátok már azt a Gollum's Songos videót? 8O


Van már egyáltalán klipp hozzá? 8O Én-és szerintem mindenki- azt a spanyol tv-ből vett "klippet" látta, ami alatt a trailer megy :roll: :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117707 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Óóóó, ez szuper hír!
Láttátok már azt a Gollum's Songos videót? 8O

Kár, hogy az extrák főleg a bővítettben lesznek benne...

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #117700 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Megerősített hírek szerint a TTT normál DVD-kiadása augusztus 26-án jelenik meg! :hello:
A bővített változat november 18-ra várható!
(Remélhetőleg nálunk is)

www.theonering.net/perl/newsview/8/1050856943

A kép szerint rajta lesz a Gollum's Song videója is!
www.theonering.net/movie/scrapbook/large/6377

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.760 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére