Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
21 éve 5 hónapja #117392 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Rabyn: pontosan tudom, melyik rajzfilmre gondolsz :) Egyelőre nincs hozzá magyar felirat, de talátam egy angol feliratfile-t, idő kérdése és csinálok egy fordítást belőle. Amíg nincs kész, addig ne adjam oda a filmet?

Dez: a végén a stáblista van :) (Egyébként meg az, ahogy elhajóznak Szürkerévből)

A továbbiakban megkérnék mindenkit, hogy a RotK rajzfilmmel kapcsolatos igényeket priviben jelezzétek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117388 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
ulmo nem az első rajzfilmre gondolok (bár az is jöhet azt már láttam 2x is szerintem nem olyan rossz)))
Hanem van egy király visszatért rajzfilm-)) Láttam belőle képeket azok borzasztóak de nem is az érdekel hanem hogy hogy oldották meg))
Ha van hozzá felirat az is jöhet)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117372 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nagyon off:

Ulmo írta: Mondjuk úgy, hogy felmásolom neked CD-re. Bár ha megnézed, átkozni fogsz :)


Nekem iiis, légyszi! És mien a vége? Mesélj róla! :twisted:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117217 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ulmo-) ettőlmég kivácsni vagyok rá))))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117210 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117209 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Rabyn írta: hobbit mint sorozat.. Hm hm hm.. Érdekes lenne..
Egyébként tudom hogy kicsit off de LÁTTAM KÉPEKET GYŰRŰK URA RAJZFILMBŐL!! Tehát van nekije befejző része! Nem tudja valaki miként lehetne ehhez hozzájutni?


Mondjuk úgy, hogy felmásolom neked CD-re. Bár ha megnézed, átkozni fogsz :)

Én nem hiszem, hogy TV-sorozat lenne a Hobbitból. Annál többet ér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117187 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
hobbit mint sorozat.. Hm hm hm.. Érdekes lenne..
Egyébként tudom hogy kicsit off de LÁTTAM KÉPEKET GYŰRŰK URA RAJZFILMBŐL!! Tehát van nekije befejző része! Nem tudja valaki miként lehetne ehhez hozzájutni?

Jól értettem hogy az előzetes majd május 15után jön ki?

Még egy off kérdés: (bocs) de melyik DVD extrán lehet látn a billiárdozos jelnetetet?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117127 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Az senkinek nem jut eszébe, hogy Trufa és Pippin két nolda tőrt kapott Galadrieltől? Valószínűleg nem véletlenül. Ezek alkalmasak lehetnek a Boszorkányúr megölésére.


A Bővített Változatban... bár igaz, Jacksont ez nem szokta zavarni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117104 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ettől nem kellene félnünk. A Hobbit jó lesz sorozatként is.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117103 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
TV SOROZAT???!!! 8O Azért ez egy kicsit túlzás lenne, nem? Nem örülnék neki, ha Középfölde története egy Herkules- vagy Xena-szer

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #117096 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Lehet, hogy eg kicsit off leszek :(
De amit kaptam ma Pajkospóni.hu hírlevélben nagyon megörvendeztett.

Álljék itten a levél:

Pajkos Poni Newsletter


Sir Ian McKellen szeretne tovabbi filmekben is eljatszani Gandalfot. Mivel a Gyuruk ura-trilogia harom reszeszletet mar leforgattak, o egy tevesorozatra gondolt. Peter Jackson rendezo egyelore még habozik.


The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117034 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Az senkinek nem jut eszébe, hogy Trufa és Pippin két nolda tőrt kapott Galadrieltől? Valószínűleg nem véletlenül. Ezek alkalmasak lehetnek a Boszorkányúr megölésére.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116985 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sajnos a filmben nem tulajdonítanak a kardoknak akkora jelentőséget, mint a könyvben. Kiv. a Fullánk és a még mindig kettétört Narsil. :?

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116974 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ez érdekes kérdés. Mert ugye a nazgúlok urát csak egy bizonyos karddal lehet megölni, egy olyannal, mint amilyet a hobbitok a buckamanóktól zsákmányolnak a FOTR-ban. Ez a rész azonban a filmből kimaradt, ott Aragorn adja a kardokat a hobbitoknak. Nem is beszélve arról, hogy Éowynhez vagy akár Arwenhez meg hogyan kerülne egy ilyen kard?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116807 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta:

Arden Borough írta: egyre jobbak!szerintem maradjunk a könyvszerintinél,annál is inkább,hisz gondolom mindenki látta a azt a ROTK-es képet,amelyiken Trufát tüntetik ki! [size=9:2at2ld57](nem ez a legjobb kifejezés rá,de nem jutott más eszembe)[/size]


Az a jelenet az, amikor Trufa felajánlja a kardját Théodennek. Helyszín: Edoras...

akkor bocs,rosszul emlékeztem :oops:
de mindenesetre szerintem nem írják át ennyire...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116806 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Arden Borough írta: egyre jobbak!szerintem maradjunk a könyvszerintinél,annál is inkább,hisz gondolom mindenki látta a azt a ROTK-es képet,amelyiken Trufát tüntetik ki! [size=9:3hqjublk](nem ez a legjobb kifejezés rá,de nem jutott más eszembe)[/size]


Az a jelenet az, amikor Trufa felajánlja a kardját Théodennek. Helyszín: Edoras...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116805 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
egyre jobbak!szerintem maradjunk a könyvszerintinél,annál is inkább,hisz gondolom mindenki látta a azt a ROTK-es képet,amelyiken Trufát tüntetik ki! [size=9:3ogx50dp](nem ez a legjobb kifejezés rá,de nem jutott más eszembe)[/size]

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116803 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Vagy a két nő együtt döfné le. 8)
Girlpower!!!!

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116802 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Vagy Trufa helyett Faramir... és akkor a párocska már a csatatéren is összejöhetne... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116797 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Szméagol írta: 2. Lehet, hogy Trufa helyett Arwen fogja megölni a Nazgulok Urát.
De ezt egyenlőre még én sem hiszem el magamnek, de nagyon klasszikus lenne, ha emiatt az esemény miatt összekovácsolódna a két női pár. :wink: :twisted: :evil:

azt nagyon rossz döntésnek tartanám PJ-től! :evil:

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116780 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

A VHS-en csak és kizárólag a kimaradt jelentek voltak rajta tavaly. Sajnos ezt nagyon jól tudom. (De hamarosan meg leszenek az extrák is végre...)

Éowyn és a Nazgulok Ura: Én nem örülnék a helyetekben annyira.
1. Lehet, hogy tényleg csak a pajzs miatt mentek vissza.
2. Lehet, hogy Trufa helyett Arwen fogja megölni a Nazgulok Urát.
De ezt egyenlőre még én sem hiszem el magamnek, de nagyon klasszikus lenne, ha emiatt az esemény miatt összekovácsolódna a két női pár. :wink: :twisted: :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116705 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hm... az indoklás úgy hangzik, a Boszorkányúr páncélja túlságosan is hasonlított Szauronéra... :lol: Ezért kell újraforgatni... Na neee. Azt hiszik, beveszem ezt az olcsó dumát? 8) 8) 8)

Viszont Trufáról nem tesz említést... Lehet, hogy nem lesz jelen a küzdelemnél? Könnyen elképzelhető... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116593 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Dez: nem tudom, ma hol tart a technika, de régebben minden videolejátszónál közölték, hogy max 4 órát tud egyszerre lejátszani...

Azt hiszem, egy nagyon várt jelenettel kapcsolatban megnyugodhatunk. Lawrence Makoare (Lurtz/Nazgulok Ura) elmondta, hogy ő és Miranda Otto visszatér Új-Zélandra, hogy újraforgassák Éowyn és a Nazgulok Ura harcát. Tehát ez a jelenet nem lesz elszúrva! :hello: (és Arwen nem veszi át Éowyn szerepét :) )

Itt a link a hírhez:

www.theonering.net/perl/newsview/8/1050337028

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116581 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Szerintem nem lesz gond, hogy több, mint 4 órás lesz a bővítet. Vannak 6 órás videókazetták is.

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116546 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hódica: Csak bátran! :wink:

Hát, a VHS-nézőket nem kápráztatták el tavaly extrákkal... egyet sem raktak a videó-változatra... :? És szerintem már a későbbieknél sem fognak... nem is férne rá (szerintem a ROTK Bővített Változata a stáblistával és köszönésekkel együtt nem fog felférni egy darab videókazettára :roll: ).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116505 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: hódica: te valamit félreértettél. Azok a TV-reklámok az augusztusi TTT DVD-n nem kereskedelmi reklámok (mosópor, szárnyasbetét, meg hasonlók :) ) hanem a FILM reklámjai, amit a TV-k sugároztak.
Abban talán igaza van Gandalfnak, hogy az igazi ínyencségeket a bővített DVD-re tartogatják :roll:


kivételesen nem értettem félre, hanem rosszul fejeztem ki magam :roll: (hát igen, ezt is még gyakorolni kéne)

én is a trailerekre gondoltam, mivel a VHS is tele van velük(asszem5 :? ), ezért gondolom, hogy a DVD-n még több van :roll:
na de mind1, nem ragozom tovább a dolgot :roll: inkább csak olvasgatom a topiot...
bocsi az offért :oops:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116365 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
hódica: te valamit félreértettél. Azok a TV-reklámok az augusztusi TTT DVD-n nem kereskedelmi reklámok (mosópor, szárnyasbetét, meg hasonlók :) ) hanem a FILM reklámjai, amit a TV-k sugároztak.
Abban talán igaza van Gandalfnak, hogy az igazi ínyencségeket a bővített DVD-re tartogatják :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116317 Írta: shark
shark válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

hódica írta: a bagendinn is azt írja, hogy nem lesz RotK-trailer a Mátrix előtt :cry: :? :?

Apparently that item below isn't true-- there won't be an ROTK trailer attached to The Matrix as far as I know.



Én is úgy tudom, hogy csak a Matrix után lesz trailer :cry:

üdv a fogadóban!
pajkosponi.bixerver.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116310 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
a bagendinn is azt írja, hogy nem lesz RotK-trailer a Mátrix előtt :cry: :? :?

Apparently that item below isn't true-- there won't be an ROTK trailer attached to The Matrix as far as I know.


"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116176 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Az augusztusi nem a bővített!
Azért kerül a sok felesleges anyag erre, hogy az érdekesebb dolgok a Bővített Extrái között legyenek, mint tavaly... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.754 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére