Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
21 éve 4 hónapja #121966 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Nilraen, azért el is mondhatnád, hogy mit ábrázolnak, mert én nem jövök rá magamtól. :oops: Az a sereg akár a harmadikban is lehet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121965 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
:D :D

majd jön a folytatás is ......

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121961 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nilraen!

Tökéletes! Működnek!

Robi

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121957 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121950 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
én bizom benne hogy jól meg lesz csinálva a bővitett ,és a képek amiket láttam is biztatóak

off:a képeket megkaptam,köszi majd feltöltöm,de csak lassan megy.....

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121940 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Tud még valaki valamit esetleg a TTT kibővítettről (mi maradt ki, mi kerülhet vissza stb.), illetve arról, hogy hol találok jó képeket a kibővítettből neten?


Morgul

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121472 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Szméagol!

Ne bánkódj egy percig sem!
Én is valahogy így vagyok vele, mint te, de nekem ezek a képek és információk a kibővítettről reményt jelentenek a film megújulásában és a hangulat begyógyulásában. Furcsa hangulata van a TTT-nek, kicsit olyan mint, ha nem is a FoTR folytatása lenne... nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele. Na de majd meglátjuk a bővítettet.

Morgul

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 4 hónapja #121470 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nem biztos, hogy ez most mind bele fog kerülni a bővítettbe. De mivel ezeket PJ mind leforgatta a TTT számára (képek is bizonyítják) és mind olyan jelenet, ami a Tolkien rajongók számára fontos, ezért biztos, hogy vissza fog rakni belőle - reméljük minél többet.
43 perc az azért jelentős képernyő-jelenet időnek számít!
Ez olyan hosszú, mint a FoTR kibővítettben az "Aragorn és az anyja szobra" jelenettől a Lothlórienig tartó jelenetsor! Ebben bennevan a búcsúzás Völgyzugolyból, a Gyűrű Délre megy, a Charadras, Mória kapuja és a Khazad-dum bányái mindenestül Gandalf gyászolásáig és Lórien elejéig. Ez azért elég hosszú (a kibővítettben legalábbis).
Szóval reméljlünk!

Off: Nilraen! Megkaptad a képeket? Megtaláltam Gorbagot és Shagratot... egyébként köszi. Majd tegyél be ide a fórumra képeket!

Morgul

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121456 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sziasztok!
[size=9:3nzz1545]OFF:van valahol olyan honlap ahonnan még le lehet tölteni a TTT-t angolul??[/size]

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121447 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Na, félreértettetek. Szóval a változásokkal nekem sem volt semmi gondom. (No, persze azért néhány helyen tényleg leesett az állam. Ezen nevettek mellettem társaim is.) A hagulata. Ezt tényleg nem tudom elmondani igazán. Mikor olvasom a könyvet, akkor ÉRZEK valamit. Valami varázslatosat. No, ezt nem éreztem a másodiknál és ezt már semmiféle bővített nem tudja visszahozni. :? Ez nem azon múlik.
Frodóék szála jó volt, de Faramir jelleme megbocsájthatatlan bűn. Ő gyomlálta ki az utolsó hangulat szálakat is. :cry:

No, azért megmondom, hogy mindennek ellenére nagyon tetszett a TTT, többször néztem meg, mint a FotR-t. :wink:

De én is nagyon várom a bővítettet, viszont a RotK-ot jobban, mert az még visszahozhatja a hangulatot, ami nem a változtatásokon múlik ám!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121426 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sziasztok!

Morgul írta: -Háma halála (kibővítés)
-Ent tanács (kíbővítés)
-Theodred megtalálása - csata a Vasfolyó gázlólyánál és Theodred temetése
-Csörge csarnok - Több Szilszakál - Ent jelenet
-Faramir megtalálja Boromir "szellemcsónakját" és a kettétört kürtöt - Frodónak is megmutatja
-Több Faramiros jelenet (A halott haradi monológ, Frodóéknak segít stb.)
-Gríma száműzése (bővítve)
-Elrond Lórienbe utazik - Haldír megbizatása
-Több Szarumán és Gríma jelenet
-Több Grisnyák - Ugluk - Pippin - Trufa jelenet (mordori és uruk-hai veszekedés)
-Aglarond barlangja
-A Kürt vári ostrom befejezése (Több Gandalf - Éomer jelenet, huornok)
-Több Gollamos jelenet (Emyn Muil, Holt láp, Ithilia)
-Szökés Osgiliathból (csatorna)
-Több Vasudvard pusztulásáról
- Több párbeszéd (Elrond - Aragorn, Elrond - Arwen, Gandalf - Aragorn)
-Brego kiszabadítása (Aragorn lova)
-Több jelenet Nyugatvég bukásáról és a dúnföldiekrőlMorgul


Ha ez mind benne lesz én többet nem fogom szidni P.J.-t[size=9:127ql5i1](legalábbis amig ki nem jön a ROTK és azt naon el nem szúrja....)[/size]Ezek pont azok a jelenetek amiket én a legjobban hiányoltam.Gondolok itt most elsősorban a több Faramir,több ent ,több Trufa és Pippin ,több Gollam és Rohan részekre........

HURRÁ :dance: :hello:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121421 Írta: Gyémánt_Hajnal
Jaj! Már naon várom a bővítettet! Jaj! Ellentétben másokkal, én megtudom PJnek bocsájtani ezeket a változásokat.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121391 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Az ent tanácsról, a haradi monológról, a huornokról és az ent csatáról.
A többiről mind van egy, vagy több képem... ha érdekel küldöm neked is őket (RotK képekkel össze vannak keverve, ha nem gond).

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121378 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121367 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nyugi Szméagol!

Szerintem a hangulatot vissza fogja nyerni a a film azzal a kivágott 43 perccel, amit PJ majd most visszarak. Gondolj bele, ha ezek mind benne lesznek, akkor a hangulat mennyivel fog megnőni! :

-Háma halála (kibővítés)
-Ent tanács (kíbővítés)
-Theodred megtalálása - csata a Vasfolyó gázlólyánál és Theodred temetése
-Csörge csarnok - Több Szilszakál - Ent jelenet
-Faramir megtalálja Boromir "szellemcsónakját" és a kettétört kürtöt - Frodónak is megmutatja
-Több Faramiros jelenet (A halott haradi monológ, Frodóéknak segít stb.)
-Gríma száműzése (bővítve)
-Elrond Lórienbe utazik - Haldír megbizatása
-Több Szarumán és Gríma jelenet
-Több Grisnyák - Ugluk - Pippin - Trufa jelenet (mordori és uruk-hai veszekedés)
-Aglarond barlangja
-A Kürt vári ostrom befejezése (Több Gandalf - Éomer jelenet, huornok)
-Több Gollamos jelenet (Emyn Muil, Holt láp, Ithilia)
-Szökés Osgiliathból (csatorna)
-Több Vasudvard pusztulásáról
- Több párbeszéd (Elrond - Aragorn, Elrond - Arwen, Gandalf - Aragorn)
-Brego kiszabadítása (Aragorn lova)
-Több jelenet Nyugatvég bukásáról és a dúnföldiekről

Ezekről szinte mind van képem... ha érdekel elküldöm neked!
Én már nagyon várom a TTT kibővítettet - jobban, mint a RoTK-et (szerintem ugyanis a bővített a normál film, nem pedig a mozi verzió).

Morgul

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121359 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Aragorn és a Szem csatája? Ezt már megvitattuk párszor, de lehet, hogy
PJ megint "horrorizál", ahogy szokott. :wink: :lol:

Morgul, mondd mire legyek optimista? Tavaly is ugyanígy elkeseredtem
és ahhoz képest jó volt a TTT, de ha úgy ülök be a moziba, ahogy a FotR
után kijöttem nagyon nagyot csalódtam volna.
A két Torony nyomába sem érhet A Gyűrű Szövetségének. PJ-nek
sikerült megfosztania attól a misztikus hangulattól, amit az első részben
elkapott. Ezek az "apróka" változások nem zavartak volna, de a hangulat... :?
Nekem már van jogom bizalmatlannak lenni PJ-vel, de mit számít az. :) :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121294 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Morgul: köszi az infot a bővített változattal kapcsolatban (ennyit a hivatalos oldal megbízhatóságáról :rmad2: )
A Holtláppal kapcsolatban: ez a hír a RotK-játékra vonatkozik. Hogy a játék fejlesztői mit kavarnak, az remélhetőleg nincs összefüggésben PJ elképzeléseivel. A Tolkienonline.com oldala például kifejezetten a Holtak Útjáról beszél, akárcsak a könyv.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121278 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Morgul írta: Emberek!!!
nem lezs holtak útja, hanem Aragonrn a Holtlápból fogja feltámasztani a holtak seregét! (Bár aki ezt így előre elhiszi az meg is érdemli az elvesztett idegsejtjeit). itt a link:
www.theonering.net/perl/newsview/2/1052637533


Jaj, ez valóban nagyon vicces lenne!

Egyébként azért ennyire ne ijedj meg, Morgul, bár az biztos, hogy itt rend és fegyelem van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121264 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ígérem ezentúl úgy lesz. Csak tudod új vagyok még itt, habár Tolkien könyveit már rengetegszer olvastam és a filmeknek is nagy rajongója vagyok. Nem volt időm még hozzászokni a helyi szokásokhoz. Nameg most egy kicsit el is ragadtattam magam. Ezért elnézést kérek mindenkitől! Többet nem fordul elő!

Morgul

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121262 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Morgul: Örülnék, ha egy valamit csak egy helyre írnál, s nem raknád be minden topicba! Köszi! :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121259 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Emberek!!!


Semmi optimizmus? Mindig csak pesszimistán látjátok a dolgokat?
Az mindenkit lehangolt, amikor a hivatalos lapra felkerült, hogy a TTT kibővített csak 35 percel lesz hosszabb... sokak bosszankodtak rajta és szidták PJ-t. És most, hogy végre van egy jó (hivatalos!) hír: 43 percel lesz hosszabb a kibővített - senki sem szól egy szót sem, csak tovább rágódik a pletykákon és álhíreken egy olyan filmel kapcsolatban, ami még csak most van olló alatt.... hmmm... elgondolkoztató...
A jó hírek itt senkit sem érdekelnek...?
Akkor hozok nektek nem hivatalos negatí pletykákat!
Itt van pl. egy azonnal: nem lezs holtak útja, hanem Aragonrn a Holtlápból fogja feltámasztani a holtak seregét! (Bár aki ezt így előre elhiszi az meg is érdemli az elvesztett idegsejtjeit). itt a link:
www.theonering.net/perl/newsview/2/1052637533

Üdv.:

Morgul

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121246 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Szerelmi háromszög még lehet a 3. részben... :roll: Majd ha a ROTK Bővítetje is lement, eldiskurálhatunk a kémjelentések igazságtartalmáról, de addig nem érdemes...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121238 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
FIÚKKKKK!!!!! LÁNNYOKKKK!!!!!!
Nagy hírem van!!!!!
43 perces lesz a TTT kibővített!!!!!!!!!
Csekkoljátok le a hivatalos oldalt!!!!!!
www.lordoftherings.net/index_400_hv_presell.html

MINDENKI!!!!!!!


HURRRRRRRÁÁÁÁÁ!!!!!!!!

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121208 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Min: elég ha Szauron rákasint Gornira:)) Vagy szópárbajt vívnak, Szauron morzézza a mondanivalóját kacsintásokkal.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121206 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Én kezdek félni egy kicsit. Emlékeztek, amikor egy pletyka arról beszélt, hogy a morannoni csatában Aragorn és Szauron megküzd egymással? Nos, úgy látszik, ez komoly (bár még mindig nem hivatalos info)


Huh? 8O Aragorn és Szauron? Mégis hogyan? Szauron kosárlabdának álcázza a szemét, és fejbetalálja Aragornt, vagy mi? Hiszen nincs teste, vagy én vagyok lemaradva? 8O :dead:
X____X

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121135 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Aranymag írta: Kezdem nem szeretni P:J-t!!!!!!! :x
Remélem nem lesz túlamerikaiasítva a film!!!! :?: :!:


Már így is az. Arwen mint a női egyenjogúság védnöke, Morwen jelenete egy az egyben amcsifilm-koppintás... :?

Bocs az offért.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121131 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Morgul:

Én azért nem lennék ennyire optimista a pletykákkal szemben, ugyanis sok "pletyka alátámasztott hír. Másrészt aszerelmi háromszögön kívül nem tudok olyan pletykát ami aztán később legalább egy kis mértékben is ne lett volna igaz. Arwen ott volt a Helm-szurdokban csak utólag kivagdosták meg átszinezték szerencsétlent, hozzáteszem jól tették.
Amikor felröppent a hír hogy nem lesz megye megtisztítása akkor is gondoltak sokan rá hogy csak pletyka és tessék tényleg nem lesz.
Sajnos egyre több ilyen kósza hírről derül ki hogy igaz. :?

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121125 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
És ugyan kik látták az előzetest? Még elvileg nem is készült el semmilyen előzetes. Most kezdték el a RoTK vágását.
Én ezeknek a hülye pletykáknak már nem dőlök be előre. Túl sokszor idegesítettem magam ilyen baromságokon, amikről később kiderült, hogy valótlan pletykák csupán. Ezt jól példázza a szerelmi háromszög, Arwen Helm szurdokban stb.stb..
Egyenlőre szerintme csak várjunk és szorgalmasan gyűtsük a képeket. Ne bízzunk a pletykákban. Még semmi sem biztos! Még a kibővített TTT sem. Azt is csak most vágják és dolgozzák meg. Még rákerülhet bármi.
Legyünk türelmesek! Ne kezdjünk el egy olyan filmet megítélni, ami még most van csak olló alatt!
TÜRELEM!

Üdv!

Morgul

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121090 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ery írta: OFF:
De Strigis
Vera quae non sunt, nulla questio fiat!

:lol:


Ez most hogyan jött ide? :roll:

Egyébként ezt a Szauronos jelenetet az előzetes alapján mondták, akik láták már... :roll: Lehet, hogy ezért tologatják a trailer időpontját, hogy ez minél tovább titok maradjon?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121077 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
OFF:
De Strigis
Vera quae non sunt, nulla questio fiat!

:lol:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.713 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére