Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
21 éve 5 hónapja #112960 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
de akkor is részben liv miatt fújták fel ennyire arwent....na mindegy.
én észrevettem, hogy a legvadabb horrorfilmekben is van valamien szerelmi szál......ez tök furi....már nem tudnak meglenni szerelem nélkül! :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112856 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Biztos, hogy a színésznőtől függetlenül fel akarták nagyítani Arwen szerepét, ez a nyilatkozatokból egyértelműen látszik. Nem hiszem, hogy P.J. mindenáron be akarta valahogy Liv-et rakni a filmjébe, s mivel ugye sem Lobélia, sem Éowyn szerepére nem alkalmas, ezért Arwen figuráját növelte meg... áááá, ez nevetséges.. Gondoljunk csak bele!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112801 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Egy filmben mindenképen kellenek női szereplők. És szerelmi szál is.
Ezért kellett felnagyítani Arwen szerepét, és ezért kellett hozzá egy ilyen gyönyörű szinésznő.
Engem ez a változtatás zavar a legkevésbé.
(Ha Julia Roberts, vagy Jennifer Lopez játszaná Arwent, akkor lehetne arra gyanakodni, hogy csak a nagy név miatt tették be - P. J.-t sok mindennel lehet vádolni, csak azzal nem, hogy a hollywoodi népszerűség alapján válogatott volna színészeket.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112789 Írta: bersel
bersel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hát nem tudom, szerintem azért már Viggonak is voltak filmjei, sőt inkább úgy mondom, h nem Liv az egyetlen gyakorlott és híres szinész a társulatban. Én legalább is elégszer láttam párukat más filmekben.

Death! Ride, ride to ruin and the world's ending!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112784 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
bersel: akkor meg az lenne a gond, hogy minek szerepel egyáltalán? A készítők mindenképpen akartak egy erős női karaktert a filmbe, hát ez lett belőle :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112781 Írta: bersel
bersel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nekem nagyon sőt tökéletesen elég lenne ha Arwen nyugton a fenekén ülve szerepelne a filmben amíg tényleg ki nem kéne mozdulnia Imladrisból. És néha mutathatnának(ami nem muszály) néhány jelenetet ahogy Aragornra gondol.

Death! Ride, ride to ruin and the world's ending!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112696 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: Nem azért van sok szerepe Arwennak, mert Liv játsza, hanem azért játsza Liv, mert sok szerepe van!


Hát ezzel 1etértek is, meg nem is. Sztem azért van sok szerepe Arwennek, mert Liv játsza, és azért játsza Liv, mert sok szerepe van. :lol: :D Mind1! Hagyjuk!
De azt tényleg nem nagyon értem, h hogy fog segíteni Aragorrnak belenézni a palantírba... :? :roll: Na, mind1! Majd +oldja P.J. - vagy nem... :wink:

[size=9:1kitz0rg]Off: Ne figyeljetek rám, ha hülyeségeket beszélek! [/size]

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112688 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nem azért van sok szerepe Arwennak, mert Liv játsza, hanem azért játsza Liv, mert sok szerepe van!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112686 Írta: Niphredil/Szméagol
hódica: szerintem igazad van, Liv a húzónév, így szerep is kell neki.
De ez az Aragorn-Szauron dolog úgy lesz, hogy a palantírban, nem? Ott meg Szauron akármilyennek láttathatja magát, mint ahogy Denethornak is mutatott egyet-mást. Tényleg, ugye Denethor halála biztosan benne lesz?

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112539 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
RotK előzetes május elején lesz, a beígért március vége helyett :twisted: :evil: :evil:
Arwen szerintem nem effektíve segít, hanem ott lez Aragornnal, mikor az belenéz :roll: Arwen meg azért van felnagyítva(mármint a szerepe), mert kevés a könyvben a női karakter, meg ugye kell egy "híres" színész, akivel lehet reklámozni :wink: :roll:
de ez off volt, bocsi :oops:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112526 Írta: Nimdraug
Nimdraug válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Lehet hogy Arwen segíti tartani a palantírt. De tényleg azért ennyire nem kéne kiemelni Arwent. Jobb lett volna ha megmarad Völgyzugolyban.
Kérdésem: Már van ROTK-os előzetes?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112424 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
hát igen.... rohadtul felnagyították arwen szerepét (szerintem, csak liv tyler miatt, hogy mien híres, meghogy az apja is mennyire híres, stb.)
de ez az aragorn kontra szauron nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon durva!!!!de nem értem arwen mi a fenét tud segíeni abban a palantíros dologban?....

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112404 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Hát igen, ez a hír már olyan abszurd, hogy már csak nevetek.
De mindenesetre az már biztos, hogy Arwen ott lesz, ahol nem kéne..., akármilyen formában.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112397 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gyöngyszem írta:

hódica írta:

bersel írta: Arwen sajna ott lesz, ahol nem kéne! :evil:


szerintem öröljünk annak, hogy a Kürtvári csatából kivágták :roll: :? bár tényleg nem tudom, hogyan tud segíteni a palantír nézése közben 8O :x :x


A palantír nézése közben??? 8O 8O 8O


Szméagol linkje szerint Arwen segít használni az palantírt Aragornnak...

Bár Ulmo most nagyon megnyugtatott, hogy 0 a hihietősége :roll: Reméljük tényleg csak kacsa :? :? :evil:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112211 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Akkor ezek a hírek nem sokat érnek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112194 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Elanor: nagyon lehet, hogy tényleg csak álhír. A www.tolkienonline.com/movies/changes_rotk.cfm oldalon minden filmbéli változtatás mellett ott van egy "Credibility" (hihetőség) mutató. Ez a mutató az "Arwen segít Aragornnak a palantír használatában" bejegyzésnél egy nagy 0. Tehát nagyon nem valószínű.
De sajnos bármi megtörténhet dec 17-ig :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112192 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Tudjuk, tudjuk, csak segít Aragornnak... :evil:

Persze lehet, hogy ez is csak olyan ál-hír...

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112190 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112161 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
mit néz Arwen a palantírban???
annyira felnagyították a szerepét hogy ennyire már nem kéne szerintem

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112146 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

hódica írta:

bersel írta: Arwen sajna ott lesz, ahol nem kéne! :evil:


szerintem öröljünk annak, hogy a Kürtvári csatából kivágták :roll: :? bár tényleg nem tudom, hogyan tud segíteni a palantír nézése közben 8O :x :x


A palantír nézése közben??? 8O 8O 8O

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112138 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

bersel írta: Arwen sajna ott lesz, ahol nem kéne! :evil:


szerintem öröljünk annak, hogy a Kürtvári csatából kivágták :roll: :? bár tényleg nem tudom, hogyan tud segíteni a palantír nézése közben 8O :x :x

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111976 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sesy Olórea írta:

Gandalf írta: Sesy, Szauronnak nem kell Gyűrű a testet öltéshez!


Akkor miért nem öltött, és miért vot csak egy szemgolyó?


Mert a könyvben is csak egy Szemként jelenik meg Frodó látomásaiban... P.J. ezt túlságosan is szó szerint értette...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111936 Írta: bersel
bersel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én végig néztem ezt és úgy tűnik, h csak egyes lehetséges megoldásokat mutatnak itt be! Pl:Gríma megölésére csak 3 féle varíációt sorol fel (vagy 2-t), de egy biztos! Arwen sajna ott lesz, ahol nem kéne! :evil:

Death! Ride, ride to ruin and the world's ending!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111888 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Ez az Aragorn vs. Szauron dolog még nem is olyan abszurd...
De hát ez:

Arwen helps Aragorn Use Palantír
FILMS: Arwen helps Aragorn to use the palantír of Orthanc.
BOOKS: Aragorn is able to use the palantír without assistance, although his kinsman Halbarad is with him at the time.


Arwen segít Aragornnak használni a palantírt... HAHA. :evil:
Már elnézést, de miben segít? Tartja a palantírt? Nevetséges...

[size=9:1hscd6f2]egyébként itt találtam:
www.tolkienonline.com/movies/changes_rotk.cfm
Ha láttátok már bocsi.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111870 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: Sesy, Szauronnak nem kell Gyűrű a testet öltéshez!


Akkor miért nem öltött, és miért vot csak egy szemgolyó?

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111804 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Luinefaciel írta: Egy poszter a ROTK-ról:

www.tolkiengathering.com/artgallery/art071.html



Nekem tetszik :roll: :roll: :?
MÁJUS?????? :x :x miért olyan későn?Már úgy beleéltem magam, hogy lesz RotK trailerem :cry: :cry: :cry:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111722 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Augustíne írta:

Luinefaciel írta: Egy poszter a ROTK-ról:

www.tolkiengathering.com/artgallery/art071.html


Ugye nem ez lesz a hivatalos filmposzter? Sztem elég gáz lett. Amúgy nem úgy volt, h az oscar-átadás után leadják a trailert?


Nyugi ez csak egy fanart, bocsi, hogy nem írtam oda :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111716 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A pelennor mezei csata valószínűleg egy az egyben benne lesz (Théoden halála, umbari flotta megjelenése, Aragorn és Éomer találkozása stb.)

Augustíne: a RotK előzetese valószínűleg májusra halasztódik :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111709 Írta: Théodwyn
Théodwyn válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Aragorn kontra Szauron!Még csak az lenne a szép!
Én inkább arra szavaszok,hogy Aragorn szépen felsorakoztatja a seregét és várja a támadást közben Frodó szépen elpusztítja a gyűrűt!Viszont szerintem Éomer a Pellenor-mezei csatában vezeti a rohírokat az nagyobb valószínűséggel benne lesz.Meg Faramir és Éowyn esküvöje.
Mondjuk ez az én véleményem!különben bocsi,hogy belevau!

Téodwyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111707 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Luinefaciel írta: Egy poszter a ROTK-ról:

www.tolkiengathering.com/artgallery/art071.html


Ugye nem ez lesz a hivatalos filmposzter? Sztem elég gáz lett. Amúgy nem úgy volt, h az oscar-átadás után leadják a trailert?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.762 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére