Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
21 éve 6 hónapja #108026 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ez a zene a Gothic Dreams. Érdekes, hogy ez is egy 'álom', akárcsak a 2. film előzetese esetében! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #108024 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hát ha csak a chipses Pippin kártyát vesszük alapul - ahol a hátoldalon Pippin két kőkorsó társaságában látható - biztosra vehetjük, hogy az ent-ital benne lesz a bővítettben :itscool: .

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107964 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Tudtommal az előzetesek zenéje nem a film zenéjéből áll, hanem valami másból. Ez így volt a FotR esetén is, tehát az előzetesben szinte biztos, hogy nem Shore műve szól. Egy rossz pillanatomban azt mondtam, hogy a Carmina Burana részlete, de Estel bebizonyította , hogy tévedtem :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107950 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Az lehet, mondjuk én FotR előtt egyetlenegy trailert se láttam, mert akkor még nem is tuttam, hogy ki az a Frodó. :oops: :oops: De a zene az HS? remélem nem olyan, mint a Requiem a TTT trailerben, hogy kihagyják a filmből.kár lene érte :roll: :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107947 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nem, ez még a FotR egyik előzeteséből lett összevágva. Az tartalmazott olyan jeleneteket, amelyek csak a harmadik részben lesznek (Trufa hűségesküje, az orkok felvonulása a morannoni csatához, Arwen "halála").

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #107946 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
én még nem láttam a trailert, de jóóóóó! :D mondjuk tényleg elég rövidke.de ez sz.tem a normális 3 percesnek a darabja, nem? (már most, ebből a 10 mp-ből lehet tudni, hogy HS megint nagyot alkotott :wink: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107937 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Tényleg egész picike, meg láttuk már ezeket a részeket, de azért még ennyit is jó volt látni :)

Tényleg azt nem tudja vki, hogy mikor jön ki a hosszabb tariler? Mert régebben arról volt szó, hogy márciusban, az Oscar gála után, de most olyanokat is olvastam, hogy csak május-június körül :?
Az nem lenne vmi jó...

Ulmo: ezek nagyon jó hírek, főleg az ent-ital!! :hello:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107879 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #107757 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Némi hír a Két Torony bővített változatáról:

Úgy néz ki, hogy a legtöbb új jelenet Gollam és Szilszakáll szerepét érinti :hello: , a fő cél itt is a karakterek fejlődésének alaposabb bemutatása lesz. És biztos, hogy látni fogjuk, ahogy Trufa és Pippin belekóstol az entitalba!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107015 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sorel írta: Ahogy Frodó fél kómában majdnem odaadta a nazgulnak a Gyűrűt, hát az éppen arról győzött volna meg engem, hogy ennél az őrültnél nem maradhat a Gyűrű.


:D Nekem is pont ez jutott eszembe erről a részről... Ha szegény Frodó már most így bekattan, hogy bírja majd elviselni a Banyapókot, meg hogy az orkok fogjul ejtik?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #107004 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Kedves Ulmo, ezzel aztán végkép nem értek egyet. Próbáld azok szemszögéből végéggondolni a dolgot, akik még nem olvasták/vagy nagyon rég olvasták a könyvet.

Egyébként /bár lehet, hogy nem ez a megfelelő topic/, de azon gondolkodtam, hogy milyen irreális az a jelenet, amikor Faramir - a lidérc és Frodo jelenetét látván - engedi útjukra őket.

Ahogy Frodó fél kómában majdnem odaadta a nazgulnak a Gyűrűt, hát, az éppen arról győzött volna meg engem, hogy ennél az őrültnél nem maradhat a Gyűrű.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106744 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A Tiltott Tó részét nem nagyon lehet jobban kidolgozni. Viszont az enteken még van mit finomítani, nagyon "lyukas" a sztorijuk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106669 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hát, remélem. Szerintem ennek a résznek nagyon nagy jelentősége van. /és nagyon szép/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106592 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sorel írta: Mindettől függetlenül úgy gondolom felesleges volt ez a vargos rész, érdemes lett volna azt az időt / és energiát/ valamelyik másik jelenet komolyabb kidolgozására fordítani. /pl. Faramir és a Tiltott Tó/


Szerintem a bővített verzióban Faramirnak egy kicsivel több szerepe lesz...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106435 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Mindettől függetlenül úgy gondolom felesleges volt ez a vargos rész, érdemes lett volna azt az időt / és energiát/ valamelyik másik jelenet komolyabb kidolgozására fordítani. /pl. Faramir és a Tiltott Tó/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106293 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
ulmo olvastam minden Gyuval kapcsolatos fellelehtő itthoni könyvet!!(Szilmarilok, Gyűrű keresése1-2) Csak már nagyon régen. ezért most újraolvasom. (kb 2 éve olvastam)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106036 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Azt a képet én is ismerem, valószínűleg az Aranycsarnok terasza. Még a FotR egyik előzetesében szerepelt :)
Rabyn, én is azt ajánlanám, olvasd el a Gy.U. harmadik kötetét ;) , meglátod, hogy Trufa és Pippin találkoznak Minas Tirithben, mielőtt Aragorn Mordorba indul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105822 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
az biztos nem igy lesz mert van egy képem ahol Trufa felesküszik Theodennek és hogy kerülne oda?-)))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105820 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Köszi, megvilágosodtam :) Tehát arra gondolsz, amikor a troll-főnök egyszerűen agyonnyomja szerencsétlent... Ez a rész lehet, hogy benne lesz, de valaki itt is kavart: azt híresztelték, hogy nem Pippin, hanem Trufa megy Mordor Kapujához Aragorn seregében. Én bízom benne, hogy az eredeti verzió marad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105817 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
amikor mennek csatába asszem a fekete kapu ellen akkor pippin harcol majd kap valami sérülést és már félig elájult amikor felkiált magában.Jönnek a SASOK! neem az bilboval történt ez az én történetem. és onanntol csak sötétet látott. Én ott azt hittem meghalt... De közben nem tehát "halála" remélem értetted-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105816 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Gandalf: :D

Rabyn írta: szvsz kimarad pippin "halála"


Ezt nem nagyon értem :? Milyen "halál"-ra gondolsz?

Akinek hiányzott Banyapók: nézzétek meg a Gy.U. függelékét, mikor kapta el Frodót: márc 12-én. Ugyanekkor Aragorn már az Anduin torkolatánál járt, Théoden pedig elindult a Hargvölgyből a Drúadán Erdő (és Minas Tirith) felé. Tehát SEHOGY nem lehetett volna összehozni, hogy Banyapók szerepeljen a TTT-ben, hacsak a sztori nem ugrik nagyot az időben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105792 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Talán így érthetőbb lesz sokaknak, miért rohan ( Rohan - ez tetszik! 8) ) Éowyn a halába...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105773 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
szvsz kimarad pippin "halála"

Éowynnak igy is nehéz mért kell még ezt is művelni vele? :x
Ez olyan cunya doloog-(

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105747 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Azt gondolom, hogy rengeteg dolog maradt a 3. részre. Nem tudom elképzelni, hogy melyik jeleneteket áldozzák fel, hogy beleférjenek a 3 órába. / Viszont a farkas lovasos - Aragorn "halála" rész helyett belefért volna a Banyapók, a palantírok. Úgy is elég drámai lett volna a film vége./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105732 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Arról szó nem volt, hogy Arwen is beteszi a lábát a Holtak Ösvényére. Én csak arra akartam utalni, hogy az Andúrilt nem Halbarad, hanem mindenki kedvenc hercegnője :) adja át Aragornnak, méghozzá vagy Edorasban, vagy Kürtvárban.
Az egyik előzetesben volt egy jelenet, ahol Arwen fülig érő szájjal-lobogó hajjal összeborult valakivel. Talán ez lesz, amikor átadja a kardot Aragornnak :roll: És mindezt Éowyn orra előtt :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105667 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Rabyn: talán azt jelenti, hogy valszeg Liv, miután kigyógyult abból hogy senkit sem tudott leloni a Helm szurdokban, most kamatoztatja a FotR ban szerzett tapasztalatait és Középfölde egyéb lényei elol is akar menekülni... :twisted:

Persze ez csak ötlet...

(ja és bátor akar lenni a holtak ösvényén...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105659 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Hát azt már én is nagyon szeretném látni :)
Mindenki erősítse meg magát lélekben, és utána olvassa ez ezt a hírt:

www.theonering.net/perl/newsview/8/1046283908

(a lényeg: a New Line NEM tervezi, hogy a TTT végére biggyesztik a RotK előzetesét :( )

Cerebrum írta: Csak akkor azt nem értem, hogy a kard hogyan jut majd el Aragornhoz, ha nem a vögyzugolyi indulásukkor kapja meg. Van egy olyan rossz érzésem, hogy Arwen viszi majd el neki...


Sajnos ennek nagyon nagy a valószínűsége...






Ulmo drága ezt mit jelent?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105658 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
jolvanna bocsonát-(((
:( Nem azt mondtam hogy PJ nem alkotott koloszális művet csak emlékszem, hogy a TTTtől is miket vártam és nagyon nagyot csalotdam előszőrre.. Másodszorra már jobban tetszett. nem mondtam hogy minden igaz lesz csak hogy ezeket hallottam..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105636 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hát azt már én is nagyon szeretném látni :)
Mindenki erősítse meg magát lélekben, és utána olvassa ez ezt a hírt:

www.theonering.net/perl/newsview/8/1046283908

(a lényeg: a New Line NEM tervezi, hogy a TTT végére biggyesztik a RotK előzetesét :( )

Cerebrum írta: Csak akkor azt nem értem, hogy a kard hogyan jut majd el Aragornhoz, ha nem a vögyzugolyi indulásukkor kapja meg. Van egy olyan rossz érzésem, hogy Arwen viszi majd el neki...


Sajnos ennek nagyon nagy a valószínűsége...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105572 Írta: Niphredil/Szméagol
Na ne! Ha vele lenne Arwen, akkor neki is át kellene mennie a Holtak Útján! Kizárt. Ulmo régebben berakott egy linket, hogy mi minden lesz a márciusi RotK előzetesben, és ott írták, hogy lesz Pippin és a palantír. Meglátjuk, meglátjuk. :wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.752 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére