Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
21 éve 8 hónapja #94344 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Corwin írta: Én úgy tudom, hogy az 5. DVD az egy az egyben a National Geographic-os DVD, ami itthon is megjelnt (legalábbis láttam valamelyik hipermarketben karácsonykor). A címe talán: Beyond the Lord of the Rings? :? (de ez nem biztos - már a címe)


Jól tudod, az ötödik lemez valóban a National Geographic kiadványa.
És hivatalosan Magyarországon kereskedelmi forgalomban nem kapható.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94315 Írta: Corwin
Corwin válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én úgy tudom, hogy az 5. DVD az egy az egyben a National Geographic-os DVD, ami itthon is megjelnt (legalábbis láttam valamelyik hipermarketben karácsonykor). A címe talán: Beyond the Lord of the Rings? :? (de ez nem biztos - már a címe)

Az úton hol itt, hol ott, de várható,
Feltünhet egy kóbor vándorló,
A szürkébe öltözött tünde csavargó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94305 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Augustíne írta: Vk. mondott vm. olyasmit, hogy Londonban egy 5 DVD-s b?vített vált. jelent +, amin a tünde nyelvekkel, írásokkak, és Tolkiennel kapcsolatos dolgok voltak, nem? :roll:


nem Angliában, hanem az USA-ban. És igen, valóban létezik 5 lemeze DVD kiadás. Ne aggódj Aug, el?bb-utóbb látni fogod :P

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94276 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Vk. mondott vm. olyasmit, hogy Londonban egy 5 DVD-s bővített vált. jelent +, amin a tünde nyelvekkel, írásokkak, és Tolkiennel kapcsolatos dolgok voltak, nem? :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93953 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A Spektrumon levő műsor ismétlését nem éri meg felvenni. 30 perc tökéletes semmitmondás, helyenkénti hibákkal, amire előttem már páran céloztak. :dead:

Ja! Majd elfelejtettem. Az egyetlen amiért mégis érdemes volna megnézni, az a professzorral készült interjú részletei (archiv).

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93846 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hát, erről azt hiszem megint lemaradok! :(

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93118 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Narië írta:

Penngaladiel írta: Figyeljétek a mu´´sort, mert még kétszer megismétlik!

Mikor?

Egyszer január 13-án, hétfőn 23:25-kor és 16-án, csütörtökön /jobban mondva pénteken hajnalban/ 1:10-kor.
Izzítsátok a videókat! :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92969 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Penngaladiel írta: Figyeljétek a mu´´sort, mert még kétszer megismétlik!

Mikor?
Különben ide valaki berakott egy linket,amin rajta volt az összes létezô trailer,tvspot stb.Nincs kedve vkinek elôkeresnie? :lol:
pliiiiiiz!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92756 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én láttam! Izé... ebben is volt néhány hülyeség :arrow: pl. van, aki azt hiszi, hogy Tolkien az ORC szót biztosan az Oxfordi Rögbi Club-ról nevezte el, meg, hogy Tolkien demokrácia-ellenes volt, azzal, hogy ugye Aragorn a visszatérő király, meg rasszista volt az orkok miatt...stb...

Ja, és TolkiEnnek mondták a nevét, annak ellenére, hogy az eredeti szövegben tisztán hallatszott, hogy tolkin-nak mondják (mert ilyen alámondásos volt)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92746 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Figyeljétek a műsort, mert még kétszer megismétlik!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92710 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A fenébe!Elfelejtettem!Pedig az hbo újságba is benne volt :x

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92705 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
látta v.ki a Spektrumon a Tolkienről szóló dok.filmet? Én csak kb. 10 prcet láttam a végéből :roll: :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92377 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Arra gondoltam, hogy a Király visszatér-t előbb fogom olvasni, mint a filmet +nézni, de van egy olyan érzésem, hogy ez nem fog összejönni, mert ebben a filmben NAGYON NEM SZERETNÉK CSALÓDNI!!! :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92348 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
yo, hogy sokan el tudnak vonatkoztatni a könyvtől, én nem tudok. én túlságosan ragaszkodom az eredethez, a könyvhöz, ezért vagyok nem túlzottan yo véleménnyel a filmről. naon megkavarták a könyvhöz képest, és ez naon nem tetszett benne :? tudom persze, hogy muszály volt, mer ha mozifilm, akkor mozifilm, és akkor látvány kell meg ien hasonlók, de akkoris :rmad2: persze ha külön nézem a könyvet és filmet (és így kéne..) akkor be kell vallani, hogy naon yo lett, viszont a könyvhöz viszonyítva pocsék... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92331 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Aha! Azért én is! Majd ha ezt is 20.x-ra nézem meg, akkor majd eldöntöm, hogy ez, vagy az 1. rész tetszett jobban! Nem, tudom, de valahogy a Helm Szurdoki csata túl "gyengének" tűnt, szóval ott jobbra számítottam. A zene viszont nagyon sok mindenen javított!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92328 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Augustíne írta: Jó, hogy csak most olvasom el a könyvet, különben elég nagyot csalódtam volna, azt hiszem...


Én is azt hittem, hogy fogok! DE! :) A történet sodra annyira elragadott, hogy alig tudtam kapkodni a fejem (najó, csak képletesen ;) ), egyáltalán nem zavartak a változtatások (kivéve, khm...Faramirt!), komolyan, időm se volt arra gondolni, hogy ez most nem így volt, ez igen...stb :)

Persze, lehet, hogyha majd nem állok ennyire a hatása alatt, akkor majd elgondolkozom, de most még teljesen szerelmes vagyok a filmbe :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92316 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: Off: A Holtak Útja ne lenne benne? Ugyan már! EL tudnátok képzelni, hogy a horrorfilmjeiről híres Peter Jackson kihagyná az élőhalottakat, mikor eddig is több zombi-jellegű jelenet volt a Gy.U.-ban? (ld. nazgúlok, uruk-hai-k megjelenítése, Holtláp jelenete..)

Biztos, hogy benne lesz a Holtak Ösvénye, mert olvastam a jelenet forgatókönyvét! 8) De ne kérdezzétek, hogy hol. Szerintem itt találtam a fórumon a linket, úgy fél éve. Akinek van kedve, keresse meg, és tegye közzé újra! És lassan időszerű lesz egy ROTK topik létrehozása is :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92280 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Jó, hogy csak most olvasom el a könyvet, különben elég nagyot csalódtam volna, azt hiszem... Nagyon jól meg volt csinálva, csak valahogy olyan érdekes volt, és túl sok számítógépes jelenet volt benne... :? :roll: Na, jó, azért tetszett!

Off: van egy olyan érzésem, hogy azt a topicot eltehetjük jövő decemberre. :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92272 Írta: Niphredil/Szméagol
Lerawen: igazad van! Teljesen egyetértek.
Tegnap láttam egy elözetest, Aragorn-Arwen-Éowyn. A Galadrieleset még soha nem sikerült kifognom, de most TTT-t akarok, még, még!
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91843 Írta: Lerawen
Lerawen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Eru mentsen!

Ennyi kavarás ez az egész körül!!!!!!!!!!!!

Szegény Tolkien sztem már most is forog a sírjában! :roll:
Nem azé, de sztem egyszerűbb úgy szemlélni az egészet, hogy könyv ÉS film. Nem pedig könyvből film. Peter J.-nak biztos megvoltak a maga okai amiért kihagyott ezt és azt, de a lényeg bőven megvan. És ha valaki olvasta biztos tudja, hogy tavaly azt nyilatkozta, hogy napos filmet tudott volna belőle forgatni, de sajnos a mozi az mozi. - és ezzel Elryn is egyet ért.- Nekem ez a véleményem.

Elryn szerint az a lényeg, hogy a hangulatát és a képi világát, a VARÁZSLATOT adja vissza.Nem pedig betűről betűre a könyvet. Azt nem is lehetne, pl.:néhol elég khm...furcsák lettek a tündék, de szerencsétlen honnan szerzett volna tündéket?Lórienből?

"Közel a Föld, oly végtelen a nyugalom
Álomtalan a leghosszabb álom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91799 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nono, Vasudvardot azért porig rombolják az entek, csak Orthanc tornya áll büszkén továbbra is... Jogos a kérdésed, az általam leírtakból két dolog következik:
1. Rengeteg hozzáköltés van, átírás, felpörgetés, egyes, Tolkien által hanyagolt cselekményszálak kibontása.
2. A Király legalább három és fél órában tér vissza!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91796 Írta: Antares
Antares válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Bocs, de akkor mi lesz a TTT-ben? Se Banyapók, se Vasudvard porrá zúzása, és az általam legizgalmasabb rész is kimarad, Szarumán hangja? De azért a 3.-ban benne lesz, ugye? Az egyetlen vigasz, hogy gollam pöszén beszél.

Tégy amit akarsz, csak ne árts másoknak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91761 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Jó lenne, ha nem olvasnánk felületesen!(Akinek nem inge,...)
Banyapók - 3.film, Holtak Ösv. - 3.film(Marhára aggódom a kedvenc, szvsz a legjobb GYU-s jelenet miatt: Milyen vágással lehet egyáltalán megoldani, hogy összehozzák a legsokkolóbb, legütősebb mozzanatát a pelennori csatának??? :hein: ), Arwen felturbózva, Legolas szintén, Théoden is, Faramir átírva, történet átírva, elképesztő látvány, sokkoló hatás(lehet, elvakultan könyvfanatikusoknak rossz értelemben) várható a kül. előzetesek, eddigi kritikák, szerencsés ismerősök, véletlenül fellelt weboldalak alapján bennem összegződve. (szórend kissé gáz :roll: )
De sokaknak már csak 2 óra 20 perc, és kezdődik a varázslat! :x
Jó szórakozást! :D

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91696 Írta: Varda Tintallë
Mandos szóljon belőled!!!! :D

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91694 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Off: A Holtak Útja ne lenne benne? Ugyan már! EL tudnátok képzelni, hogy a horrorfilmjeiről híres Peter Jackson kihagyná az élőhalottakat, mikor eddig is több zombi-jellegű jelenet volt a Gy.U.-ban? (ld. nazgúlok, uruk-hai-k megjelenítése, Holtláp jelenete..)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91665 Írta: Varda Tintallë

Rabyn írta: És Aragorn felkelti a halottakat?? vagy azt is sziveskdetek kihagyni?-(( :cry:


A holtak útja eleve a 3. részben van szerintem. De szvsz nem lesz.

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91642 Írta: Telperien(Ithil)
Most volt az RTL Klubon egy általam még nem látott előzetes(Galadriel beszél alatta).Miért maradok le mindig ezekről??? :rmad2:

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91559 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Banypók is a 3.-ba lesz csak :(
Ha visszaolvasol találsz még ezzel kapcsolatban dolgokat, h mi marad ki mi nem, mer én nem tom pontosan :wink:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91555 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Azzzé-)) mert arra nagyon kiváncsi vagyok...
És akkor banyapok is lesz csak a következő filmben??
Mi maradt még ki a filmből??
CSak hogy tudjam mire számithatok..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91547 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Rabyn:holtláp lesz ne izgulj :wink:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.751 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére