Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
21 éve 8 hónapja #90449 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! nem láttam! Hogy lehetek ilyen szerencsétlen, hogy mindig pont azután, hogy leadnak ilyeneket nézek be ebbe a topicba?!! :(

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90437 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ezen azért ne akadjunk már ki mindig! Az ilyen előzetesek szinkronját a megrendelő készítteti el, más és más stúdiókban,s amint láthattuk, esetenként baromi igénytelenül készül el. Ennek semmi köze sincs a mozi szinkronjához, pár perc miatt nem kell felkapni a vizet!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90425 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
hát igen...az a nő, aki vezette a műsort tényleg elég gány volt, mondjuk legalább lehetett érteni, amit mondott :roll: :?
viszont ami a TTT-t illeti... :cry: :cry: :x :x hogyan lehet ilyen borzalmas szinkront csinálni :bawling: :bawling: :crazy: azt hittem menten meghalok :eek4: :dead:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90399 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Édes jó Istenem, hová süllyedt a magyar közszolgálati televízió! :cry: Látszott, hogy a műsor?vezető? liba azt mondta, ami elé volt vetítve, így inkább az ismeretlen szövegírót kell hibáztatni. Nem tudom, miért kell, hogy a nagy költségvetésű filmek megkapják a "hálivúdi", meg"szuperprodukció" jelzőt?Hogy PJ mitől lesz új-zélandi származású, mikor 41 éve ott él, dolgozik? Aki ilyen filmet csinál, akkor az már csak amerikai lehet? Fúj, mindjárt hányok :dead: Pár új képkocka azért volt... eh, mindegy. Már csak 3-at kell aludni :hello:!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90375 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nem tudjátok, hogy azokat az előzeteseket, amik most mennek rtl klubon, meg tv2-n, meg itt-ott, azokat hol lehet letölteni, emrt nekem tökre kellenne most a legújabb. meg, légyszi vki válaszoljon arra, hogy azt a zenét, ami az első rész trailerében azután kezdődik, hogy pippin beleejti a csontvázat a kútba, atz honnan lehetne letölteni. köszépen. már mindenhol kerestem, mindenkit kérdeztem, de sehol sem találom. csövi

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90350 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

zsoffija írta: Hozzánk meg NEM ekkorra jönnek vendégek?????????????(deee :!: :? )


Ez most nagyon off, de nálunk többször is volt, hogy akkor voltak vendégek, amikor ment vmilyen werkfilm (asszem kétszer), mert ugye karácsony táján volt elég sok, és a videónkkal úgy lehetett felvenni, hogy közbe nézzük (mert viszonylag új, és még nem tudtuk megnézni, hogy hogy kell beállítnai, stb...), szóval elég gáz volt, mert ment a TV, igaz némán, de muszáj volt felvennem a műsorokat!! *Elanor egy kicsit fanatikus ;) ) *

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90302 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A Stella moziklubos 2 perc hosszú volt, de felvettem. A jelenetek: pl. Frodó áll, néz és beleesik vmi vízbe, Volt egy rövid pillanatkép Szarumánról, úgy nézett ki mint egy patkány sárga fog...Akkor Aragorn és Arwenről csókjelenet, huh, más nem jut hirtelen eszembe!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90291 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Elanor írta: Emberek holnap lesz vmi műsor a magyar MTV-n (ugye most megint ez a neve, nem m1? - már nemtom követni a dolgokat ;) ), azt hiszem az a címe, hogy Elsőkézből, és abban is lesz vmi a TTT-ről 15:40kor. Gondolom abban se fognak semmi újat mondnai, de azért gondoltam szólok :)


Hozzánk meg NEM ekkorra jönnek vendégek?????????????(deee :!: :? )

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90051 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Kösziiiiii!!!Örök hála,errôl legalább nem fogok lemaradni...

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90040 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Emberek holnap lesz vmi műsor a magyar MTV-n (ugye most megint ez a neve, nem m1? - már nemtom követni a dolgokat ;) ), azt hiszem az a címe, hogy Elsőkézből, és abban is lesz vmi a TTT-ről 15:40kor. Gondolom abban se fognak semmi újat mondnai, de azért gondoltam szólok :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90005 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nekem meg Ulmo jóvoltából van meg CD-n RENGETEG előzetes, egész nap azokat néztem...
Óh, drága Vala, leborulok előtted, és örökké isteníteni foglak!!!!! 8O

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89964 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A csütörtüki Stella moziklubban volt valami érdekes, amitr még nem láttunk?!
Tök jó, mert nekem át van véve az összes werkfilm videóra Kriszana és Eleanor jóvoltából!! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89963 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
tök jó, most a tvben nem csak 1 fajta mozielőzetes van. én már 3at láttam. amit most láttam az tök hosszú. ed elég uncsi. és szarúl van fodítva. na, mind1, csöviiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89913 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Mondjuk a Vox egy havonta megjelenő mozimagazin, mi pedig már általában az első nap látjuk a legújabb képeket, trailereket a filmről, amint fennvan a neten, szal nem a Vox a hibás, hogy semmi újat nem mutat, hanem mi vagyunk túl jólinformáltak... :roll: 8) :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89740 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
De ez így van:a Vox szerinti legfrissebb képet már 100 éve láttam... :roll:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89737 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én véletlenül kattintottam oda és tökre örültem h vááá előzetes, de aztán tökre csalódatam h semmi új :cry: :? :evil: (hát egen, nekünk újat?Ugyannmár :) )

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89733 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nem maradtál le sokról,olyan közhely szöveget,amiket mi már február óta ismerünk.

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89717 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
hát nem volt nagy szám ez a Stella moziizé... :? :x semmi újat nem mondtak, csak a trailert legátszották és alatta nyomattak v.mi szöveget, de olyan gyorsan, hogy néha fel sem fogtam, hogy mit mond a csaj... :twisted: :x :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89702 Írta: Clip
Clip válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Niphredil/Szméagol írta: Clip: biztos jött a kellékes, és odatette. :D

Ez nagyon OFF, de ez van: elképzelem, ahogy a kellékes a kezében egy a valóságban tonnás fröccsöntött műanyag sziklával rohangál :lol: :P
Egyébként megnéztem, az a rohani síkság. Bár kitalálni sem lett volna nehezebb (Rohanban vajon milyen síkság lehet? :wink: )

Üdv: Clip

Baruk Khazâd! Khazâd aiměnu!
Törpök fejszéi! Rajtatok a törpök!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89701 Írta: Niphredil/Szméagol
Clip: biztos jött a kellékes, és odatette. :D Először engem is meglepett, hogy a ?síkságon? mennyi domb meg szilka van. Különben igazán nem maradt le sokmindenről az, aki nem látta. Hiszen mindjárt itt a FILM! De azért jó volt, csak az elejéből pár másodpercet nem láttam. Örülök, hogy mostanában egyre többször látom az előzetest [size=9:1i1edpda](és most már sikerül nem hasravágódnom a padlón, amikor beszáguldok a TV elé)[/size]
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89697 Írta: Clip
Clip válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én is elfelejtettem megnézni, de 13:10-kor ma ismételték 8) Amúgy tényleg király volt, csak rövid :cry: A hallgatózós jelenet nekem is tetszett, de egyébként akkor nem éppen egy sík területen voltak? Hogy kerültek oda sziklák?

Üdv: Clip

Baruk Khazâd! Khazâd aiměnu!
Törpök fejszéi! Rajtatok a törpök!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89686 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
2 perces volt az RTl-en.
Jan. 11 14:10
Tolkien

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89678 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én felvettem!Nem nagy szám,de esetleg ha kell vkinek,akkor kölcsön tudom adni...

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89659 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Miért felejtek el mindig mindent?? Pedig nagyon meg akartam nézni!

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89656 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Püff neki! Ezt elpasszoltam! :(

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89616 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sziasztok!
Tényleg nyúlfarknyi volt a Stella moziklubos elözetes, de szvsz nagyon megérte. Látni, hogy Aragorn hallgatózik, ahogy a könyvben(bár nem értem, miért pont egy nagy sziklatömbben hallaná meg a füvön közeledö lovasokat, de mindegy), meg hogy Legolas íjat fog Éomerre, mint a könyvben, na ezért megérte. Szuper érzés, hogy ezeket nagyon eltalálták, meg az is, hogy a Tolkien-hangulat fel-felcsap a vásznon, miután Arwen legyilkolt ötven orkot :wink: :D

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89557 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nem emlékszem pontosan, de v.mikor kora délután :roll: :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89550 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Lüke vagyok :oops:
Kezdem elöről. Hány órakor?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89549 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ma lesz?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89548 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
a Spektrumon lesz 11-én Tolkienről egy dok.film :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.766 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére