Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
21 éve 8 hónapja #88744 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Jaaaaj :!: hát nem lemaradtam az MTVs bemutatóról???deee! :( Venvégségben voltunk benne-a videjónk tropa...én meg peches! :cry:

Faramir pont annyira változott meg,mint Boromir(Frodo,stb...)...(már ami a hajszínt illeti...) :arrow: engem ez igazán nem zavar! :D

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88742 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sziasztok!

Remélem nem baj,ha ide írom:
:arrow:
január 11. Spektrum 14:10-14:50 Tolkien

Óh,hogy miért nincs nekünk Mtv-nk? :cry: :cry: Nem tudná vki kölcsönadni nekem? :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88736 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Faramirral nincs semmi baj szerintem.
Élvezet volt látni a még "pókhálós" Theodént. Milyen lesz majd a megfiatalodása? :wink: Jó kis muri lesz! :wink:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88688 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nekem tetszett az MTVs werkfilm is :wink:
Igaz, hogy a felét nem értettem, de amit igen, az tetszett :D :wink: Mondjuk Faramir elég gázos amikor ott a karddal piszkálja a Gyűrűt, meg én még mindig nem vagyok kibékülve a haja szinével...miért nem lehet fekete, könyörgöm :x :x :twisted:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88664 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Eleven: ez tetszik! ;)

Iowa: először szinkronosan nézed meg :arrow: ez a premierre vonatkozik?

Hát igen, az a jelenet is érdekes volt, amit Gandalf mondott...meg volt még néhány ilyen, sőt én sztem eddig nem is láttam olyan jelenetet, ami pontosan így lett volna a könyvben... :roll:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88661 Írta: Eleven
Eleven válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én úgy fogom fel ezt a filmet, mintha valaki elmesélné nekem sok ezer év távlatábol, nem mindenre emlékszik, nem mindenre úgy ahogy volt de azért még emlékszik az egészre :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88644 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
En is lattam az MTV-n, negyed oraval elotte talaltuk meg a musorban. :o

Amit ertettem, az jo volt, es keves, hala a tesoimnak. :shake: Nem baj, majd videorol megegyszer meg megegyszer...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88610 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Na, megnéztem. Mi mondjak: ISTENI VOLT.
Nagyon tetszett mikor a szünet előtt Lij benyögte: Hello MTV. (lehet, hogy még valamit mondott), de még rengeteg minden tetszett. Amúgy megvettük a jegyeket a premierre. Már nagyon várom. Először megnézem szinkronosan, aztán még azon a héten feliratosan, és minden hétvégén, valamilyen formában.........amíg a pénzem bírja, bár ez nem fog sokáig tartani. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88604 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
nekem nagyon bejott ez az MTVs werk;VEGRE NEM DUMALT BELE SENKI :D :D :D !!!
egyebkent valszeg egyedul vagyok ezzel az eszrevetellel,de szerintem Faramir pont ugy nez ki,mint Jezus Krisztus... :oops:

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88592 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Jó voltz és kész!Nem kell ezen vacakolni! :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88568 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Érdekes volt a mai MTV-sben, hogy Samu bíztatta Frodót a Gyűrű felhúzására...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88561 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Iszonyat jó volt, és már írtam is róla... Nekem is folyt a nyálam!! :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88557 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Mikor Billy becílt, az naonééédesvolt... :roll:
Meg voltegypár jelenet, amihez nemvolteddig szerencsém... :itscool:
Ott nésztemeggyet, hogy Faramir honnan tud a Gyűrűről... Dehát őktuggyák... :?

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88543 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Lemaradtam az MTV-rol. :(
Nem tudja vki, hogy lesz-e ismétlése vmikor :?:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88533 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Elanor írta: Na, jöhetnek a vélemények az MTV-s werkfilmről! ;)

Sztem jó volt, csak röviiid...
De azért volt egy-két olyan jelenet, amik nem egészen így voltak a könyvben... pl. az utolsó, amikor Frodóék elbújnak az emberek elől...

Tudom, PJ mondta, hogy ez az a film, ami a legtöbb dolgoban eltér a könyvtől, de nem lesz ez már egy kicsit sok??

Én még nem tudtam megnézni, csak egy pár pillanatot belőle/bár ezt már a Frodós topicba is írtam, talán néhányan már unják, hogy mindenhova Én írok/, de amit láttam: Elijah gyönyörű égszínkék szeme, és a hangja....................... Folyt a nyálam, meg Én magam is elfolytam.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88519 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Háteznemigaz!mennyi minden történt,amíg én síeltem...MTV elôzetes,trailerek...Nem tudná valaki kölcsönadni?Naaa....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88511 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Telu: viszem Debrecenbe, úgyhogy nyugi ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88510 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én már leirtam de most valami eszembe jutott...az orkok szinkronhangja 8O fujjjj :dead: Mintha a Star Warst néztem volna.... :oops: neeeeeeee.....lemaradtam az MTV Specilaról :( :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88505 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Na, jöhetnek a vélemények az MTV-s werkfilmről! ;)

Sztem jó volt, csak röviiid...
De azért volt egy-két olyan jelenet, amik nem egészen így voltak a könyvben... pl. az utolsó, amikor Frodóék elbújnak az emberek elől...

Tudom, PJ mondta, hogy ez az a film, ami a legtöbb dolgoban eltér a könyvtől, de nem lesz ez már egy kicsit sok??

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88413 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
aha! Quicktime kell hozzá...

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88406 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nekem sajnos nem jön be, de biztos jó.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88398 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hát, igen, éppen ezt tárgyaltuk, és megállapodtunk abban, hogy LEgsi volt a legjobb!!! UGYE??! :twisted: :wink:
ja, találtam egy exclusive video-t! elég jó! :
www.lordoftherings.net
(A sorban a második képre kattintsatok rá! Fölé is van írva, hogy exclusive video.)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88341 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
December 26-án éjfél után (akkkor már 27-én :oops: ) volt egy félórás bemutató: Így készült: A Gyűrűk Ura: A Két Torony-Visszatérés Középföldére. Felvettem videokazira és nagyon király. a végére még csatajelenetet is raktak ajándékba :hello: nagyon cool volt :bounce: :dance: :up:

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88340 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Az az igazság, hogy én legfőképpen Frodó rajongó vagyok, de ahogy Legolas felugrott a lovára!

Hát evvel nem vagy egyedül, Én is Frodó őrült vagyok !!! :cool2: Pontosabban Lij, de az majdnem ugyanaz.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88336 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

hódica írta:

Iowa írta: Nem tudjátok az MTV-bn lesznek még? Mert én szoktam kukkolni, de mikor Én nézem csak ilyen zenei hülyeség van........ :(


holnap, 18,30-kor Movie Special :wink:


KÖSZI! KÖSZI! KÖSZI! KÖSZI! KÖSZI! KÖSZI! KÖSZI! :!: :!: :!: :!: :itscool:
Fel vagyok pörögve :bounce: :hello:
Köszi! :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88327 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Elanor írta:

zsoffija írta: Igen-és az is látszott Orlin,hogy teljes beleéléssel műveli a tündeséget(csakúgy,mint Viggo a kószaságot!


És mint Lij a hobbitságot ;)


Igenigenigen... :oops: majdnem leírtam,csak akkor eszembe jutott Trufa,Pippin,Samu,Gandalf,az orkok...Arwen... :!:
Mindannyiukat szeressük :!: :!: :!:

És tényleg jó látni,hogy ilyen jó barátok lettek... :cheers:
(lásd:Sean kisfilmje- :?: :?: :?: azt megnézném :!: :D )

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88240 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Elanor:mondták is, hogy bárcsak sose lenne vége...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88234 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Lili írta:
Amúgy nem tudom ti,hogy vagytok vele,de mindig teljesen meghatódom azon,hogy mennyire összekovácsolódott a forgatócsoport azalatt a 18 ónap alatt.Itt most főleg a színészekre gondolok... :D :P :wink: (nah ez most jól leírtam... :heu: )


Én teljesen ugyanígy vagyok vele :) Már egy csomó helyre leírtam, de most is megteszem: sztem az azért meglátszik egy filmen (de akármilyen más csapatmunkán is), hogy olyanok csinálták, akik szívből rühellik egymást, vagy olyanok, akik szeretik egymást, és élvezik a munkát a társaikkal. A GyU minden kétséget kizáróan az utóbbi fajtába tartozik :)

Be kell valljam, kicsit még irigykedtem is, amikor néztem a werkfilmeket, vagy olvastam a filmkönyvet... olyan jó lehetett egy iylen társaságba egy ilyen filmen dolgozni...az biztos, hogy örök élmény marad...szipp... :)

Hogy ne csak offoljak:
holnap, MTV, 18:30, werkfilm, GyU :)

(Ha már írta vki, bocsi, de legalább felfrissítem, nehogy elfelejtsétek ;) )

Jaaj, most látom, hogy hódica pár hozzászólással tényleg megtette... de sebaj, ismétlés a tudás atyja, vagy mi... ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88144 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sziasztok!

Én is láttam a werkfilmet!!!!!!! :P :P :wink: Komolyan mondom nagyon jó volt pedig voltak amiatt aggodalmaim,hogy az rtlklub adja le... :roll: Aztán majdnem elaludtam,mert az előtte levő film vmi borzalom volt,de mihelyst elkezdődött rögtön felébredtem.(a családom legnagyobb örömére :lol: )
Amúgy Gollam szinkronja miatt félek egy kicsit és úgy tűnt mintha Trufának nem ugyanaz lenne a magyarhangja... :roll:
Amúgy nem tudom ti,hogy vagytok vele,de mindig teljesen meghatódom azon,hogy mennyire összekovácsolódott a forgatócsoport azalatt a 18 ónap alatt.Itt most főleg a színészekre gondolok... :D :P :wink: (nah ez most jól leírtam... :heu: )
Ja és a csúcs Legolas fölszállása a lóra!!! :P :up:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88128 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Elanor írta: Sztem az egyik legjobban sikerült dolog a filmben a szereplőválogatás.


Jaja! :wink:

Szerintem a mostaniaknál jobb szereplőket el sem lehetne képzelni...(kiv. talán Mir, de ez nem az a topic... :roll: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.736 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére