Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
21 éve 6 hónapja #104081 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Pl Pelennor mezeje, Holtak Ösvénye, csata a Morannon előtt, Frodó a Végzet-katlanban ("A Gyűrű az enyém!")

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104079 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Jaj, de várom! Milyen "érdekes" részek?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104076 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Augustíne írta: Ugye az 1. ROTK trailer március közepén jelenik meg? :roll: :D


Ha minden igaz, az Oscar díjkiosztó után fog megjelenni, ugyanúgy, mint a TTT első előzetese: az előző film végéhez csatolva. És NAGYON érdekes részek lesznek benne ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104061 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Komolyan??!! Biztos nem más? :wink:

Ugye az 1. ROTK trailer március közepén jelenik meg? :roll: :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103871 Írta: Niphredil/Szméagol
Egek! És úgy is néz ki, mintha igazi lenne? Ez nagyon kemény. Persze nekem is mondtak már ilyeneket a FotR előtt, hogy láttuk ám a GyU-t videón, de az csak a rajzfilm volt. Persze ők nem rajongók, és nem tudhatták. De ez... 8O

Gandalf írta: Ez a mostani dokumentumfilm sokkal igénytelenebb, mint az előző, az jobb volt (a '92-es).

Hát, tényleg nem volt valami nagy szám, én azt hittem, lesz több része is. Meg elég rövid volt. A '92-esre én nem emlékszem (nem is csoda).

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103816 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ez valami nagyon durva kopirájtügy lesz...

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103815 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én is ilyen sehova nem illő hírrel jövök ide :o
A Media Marktban(legalábbis a Lurdy házban lévőben) lehet kapni csomagolt, szinkronizált Gyu-TTT DVD-t!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99010 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
nem tudtam hova rakhatnám: háttérképek a Gyűrűk Ura szereplőivel.
letoltes.prim.hu/index.prm?pid=1999

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98791 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta:

Áfonya írta:

Augustíne írta:

Áfonya írta: És azt a (Hildebrandt?) képet, amikor Gandalf megkoronázza Aragornt, eddig még nem is láttam. 8O


Én sem!! Milyen kép??! 8O
Én a Tolkien-nap óta "Tolkin"-nak mondom... :roll: :wink:


Neten nem tudom hol található, csak a Spektrumos dokfilmben mutatták.


Áfi, Aug: erre a képre gondoltatok?

img-fan.theonering.net/rolozo/im ... return.jpg


Igen, ez az! Köszi, Ulmo! :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98688 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Kósza híreken, és egy-két képen kívül nem nagyon tudok másról :?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98685 Írta: shark
shark válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A ROTK-ról még nincsen előzetes? :?:

üdv a fogadóban!
pajkosponi.bixerver.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98583 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Pedig benne van a nagy albumban!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98563 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Áfonya írta:

Augustíne írta:

Áfonya írta: És azt a (Hildebrandt?) képet, amikor Gandalf megkoronázza Aragornt, eddig még nem is láttam. 8O


Én sem!! Milyen kép??! 8O
Én a Tolkien-nap óta "Tolkin"-nak mondom... :roll: :wink:


Neten nem tudom hol található, csak a Spektrumos dokfilmben mutatták.


Áfi, Aug: erre a képre gondoltatok?

img-fan.theonering.net/rolozo/im ... return.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98548 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Augustíne írta:

Áfonya írta: És azt a (Hildebrandt?) képet, amikor Gandalf megkoronázza Aragornt, eddig még nem is láttam. 8O


Én sem!! Milyen kép??! 8O
Én a Tolkien-nap óta "Tolkin"-nak mondom... :roll: :wink:


Neten nem tudom hol található, csak a Spektrumos dokfilmben mutatták.

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98510 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Augustíne írta: LETÖLTÖTTEM!!! Esküszöm KIHALOK!!!! Ez iszonyat aranyos volt!!! :D :D 8O

Én nem tudom letölteni. :cry: Itt nem telepíthetek sajnos programokat. :cry: De ha valaki letöltötte, és elküldené nekem emailben, azt megköszönném. (Van egy egyszerű fájldaraboló programom, elküldöm, ha nagy a fájl.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96617 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
És az a leggázabb, hogy szinte mindenhol KISBETŰVEL van írva a G és az U!!! A hajam az égnek áll tőle! Egy cikket viszont nagyon díjaztam (és nemcsak a Gornis képért... :roll: ): azt hiszem rtv tévéújság, aminek Liv van az elején, ha jól tudom eheti! Na, abban végig nagy betűvel van írva a cím, sőt, kiírják elé az A betűt is! Az 1etlen gáz a cikkben, hogy Livet dícséri! :roll: :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96612 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Augustíne írta: Úhh! Gyerekek! Majdnem széttéptem mérgemben azt a rohadt Bravo Girlt!!!! :evil: Miért kell nekem is minden szennylapot +vennem??! :?

Ezt írták:
A gyu´´ru´´k ura
A két torony /Kis betu´´vel!!!/

Középen az a kép van, amikor + érkeznek a Helm Szurdokba, és Legsi van a lovon, mögötte Gimli.


4.: Aragorn van a képen
Alatta: Gollom a kis szörenyeteg /na, ehhez szóljatok hozzá! Azt még megértem, hogy a többikeket összekeverik, de hogy Gollamot, a "pici szörnyeteget" keverjék Gornival, az már elég GÁZ!/ megígéri, hogy rejtekutakon elvezeti Frodót és Samut Mordor Fekete Kapuihoz

Kivagyok!

Ezt én is megvettem,és csak egy picit voltam kibukva.Aragornt és Gollamot összekeverni...hát...[/i]

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96608 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
LETÖLTÖTTEM!!! Esküszöm KIHALOK!!!! Ez iszonyat aranyos volt!!! :D :D 8O

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96582 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Supersonica: Pont most akartam kérdezni, hogy mikor és hol lehet majd +nézni azt a filmet!!! :D Örök hálám üldözni fog a sírig! :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96579 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Mint anno a werkfilmben is hallottunk róla, Sean Astin egy kisfilmet forgatott, amelyet most már le lehet tölteni a megadott linken.

A filmet Brian Bangsgrove-nak ajánlotta, aki a forgatáson halálos szerencsétlenséget szenvedett.

A Sundance fesztiválon mutatták be.

Kivonatosan ennyi :)

:arrow: http://www.sundanceonlinefilmfestival.o ... 01_02.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96577 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Áfonya írta: És azt a (Hildebrandt?) képet, amikor Gandalf megkoronázza Aragornt, eddig még nem is láttam. 8O


Én sem!! Milyen kép??! 8O
Én a Tolkien-nap óta "Tolkin"-nak mondom... :roll: :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95891 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ez a mostani dokumentumfilm sokkal igénytelenebb, mint az előző, az jobb volt (a '92-es).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95859 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Azért nincs E, mert Tolkien angol, és ugye az angoloknak ilyen fura szokásaik vannak, hogy másképp mondják, mint ahogy írják :D Van erről egy vicc is:
Az angol nyelvet két ember alkotta meg. Az egyik beszélni tudott, a másik meg írni :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95814 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Minerva írta: Az a vicces, hogy én a Tolkient mindig TolkiEnnek mondom/mondtam... :oops: Nagyon gáz? Miért nem mondják az e-t ott??


Én is annak mindom... :? :roll: :oops:


Szerdán a TV2-n 20.50-kor lesz a Britannic c. film John Rhys-Daviessel :!: :!: :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95076 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Az a vicces, hogy én a Tolkient mindig TolkiEnnek mondom/mondtam... :oops: Nagyon gáz? Miért nem mondják az e-t ott??

Aug: mit vársz egy olyan... olyan... IZÉtől??? :P :P :P :rmad2:

Gollam és Gorny keverése??? Eldobom piciny agyacskámat... :rmad2:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95074 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én is láttam a Spektrumos filmet, és szerintem jó, igényes dokumentumfilm volt (A rögbi klubos dolog csak poén, azt mondták is. :D ).
Nekem legalábbis nagyon tetszett. (A "TolkiEn" ellenére, ami mondjuk tényleg elkég zavaró volt, főleg ha azt vesszük, hogy a háttérben simán lehetett hallani, hogy "Tolkin". :D ) És azt a (Hildebrandt?) képet, amikor Gandalf megkoronázza Aragornt, eddig még nem is láttam. 8O

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94738 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Elanor írta: Én láttam! Izé... ebben is volt néhány hülyeség :arrow: pl. van, aki azt hiszi, hogy Tolkien az ORC szót biztosan az Oxfordi Rögbi Club-ról nevezte el, meg, hogy Tolkien demokrácia-ellenes volt, azzal, hogy ugye Aragorn a visszatérő király, meg rasszista volt az orkok miatt...stb...

Ja, és TolkiEnnek mondták a nevét, annak ellenére, hogy az eredeti szövegben tisztán hallatszott, hogy tolkin-nak mondják (mert ilyen alámondásos volt)

Nem hogy leadták volna azt, ami pár éve volt, szintén a Spektrumon. :cry: Az sokkal jobb volt. (Tudjátok, a Macskák/Tolkien kazettám - már aki látta.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94661 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Augustíne: Lám-lám itt a tanulság, hogy nem kell minden *********t megvenni! :evil: :evil2: :evil3:
Ami a szereplők sorrendjét illeti, nos ha jól megnézzük, akkor kiderül, hogy ABC sorrendben vannak felsorolva, nem fontossági sorrendben. Ez a szerkesztés hibája.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94490 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Úhh! Gyerekek! Majdnem széttéptem mérgemben azt a rohadt Bravo Girlt!!!! :evil: Miért kell nekem is minden szennylapot +vennem??! :?

Ezt írták:
A gyűrűk ura
A két torony /Kis betűvel!!!/

Középen az a kép van, amikor + érkeznek a Helm Szurdokba, és Legsi van a lovon, mögötte Gimli.

A sikerfilm folytatása-Cate Blanchett /hogy mi a fenének teszik előre??/, Ian McKellen, Viggo Mortensen, Liv Tyler, Elijah Wood /és őt meg miért teszik a végére?!/

A Szövetség három csoprtra bomlik, de elszántan folytatják küldetésüket. Frodó és Samu felfedezik, hogy a relytélyes Gollam a nyomukban van. Aragorn, Legolas és Gimli megérkezik az ostromlott Rohan királysághoz. Gandalf emlékezteti Aragornt a feladatára: 1esítenie kell Rohan népét az emberi nem utolsó bástyájával, Gondorral /? :? /. A Szövetség tagjai megtapasztalják népük bátorsását, és eddig nem látott erejét. /Gimli is? :? /

Jellemzés:
-romantikus
-merő izgalom
-családi

4 kép:

1.: Frodót elfogják (ami a 100xSzép-ban a poszteren is van)
Alatta: Legolas (!), a tünde íjász +érkezik az ostromlott Rohan királysághoz...

2.: Frodó és Samu lapít a fűben
Alatta: Zsákos Frodó és Csavardi Samu az Emyn Muil hegyes dombos vidékén /nem is az a jelenet van, hanem az "olifántos"!/

3.: Piciszívem (Legolas) páncélban a lován
Alatta: Aragornban (!) vonzalom ébred Éowyn, a király unokahúga iránt ( a képen a szerkesztőség szerint akkor Éowyn, vagy Aragorn van?? :evil: /

4.: Aragorn van a képen
Alatta: Gollom a kis szörenyeteg /na, ehhez szóljatok hozzá! Azt még megértem, hogy a többikeket összekeverik, de hogy Gollamot, a "pici szörnyeteget" keverjék Gornival, az már elég GÁZ!/ megígéri, hogy rejtekutakon elvezeti Frodót és Samut Mordor Fekete Kapuihoz

Kivagyok!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94458 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

kriszana-Celandine írta:

Corwin írta: Én úgy tudom, hogy az 5. DVD az egy az egyben a National Geographic-os DVD, ami itthon is megjelnt (legalábbis láttam valamelyik hipermarketben karácsonykor). A címe talán: Beyond the Lord of the Rings? :? (de ez nem biztos - már a címe)


Jól tudod, az ötödik lemez valóban a National Geographic kiadványa.
És hivatalosan Magyarországon kereskedelmi forgalomban nem kapható.

Én láttam vkinél videókazettán,és úgy nézett ki mintha official lett volna...

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.739 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére