Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
21 éve 8 hónapja #86974 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hódica:Szerintem a Sötétkamra elôtt nincs,de az Álmatlanság elôtt(az is Robin Williams...) van!
De csak a rövid :(

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #86963 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Fák Úrnője: kitartás! Már csak 20 nap! :bounce:

Angi: mázlista...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #86961 Írta: A Fák Úrnője

Ragoran írta: De a moziban elég hosszan! :wink:


Az addig oké, de az én türelmem is véges! (és lassan itt a vége) :bawling:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86900 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
fuuuuu,gyerekek :D !!lattam ma az MTVn az elozetest!nagyon szuper-porgos volt am :D !
egyebkent ma is lesz valami TTT elozetes a Stella moziklubban,bar mar nem tudom,hogy mire szamitsak a multkori utan... :oops:

cupp

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86897 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nem tudom, jól emlékszem-e, de van a Sötétkamra c. film előtt trailer???

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86700 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
De a moziban elég hosszan! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86667 Írta: A Fák Úrnője
:cry: :cry: :cry: De miért csak ott? :cry: :cry: :cry:

Elkeserítetéhéhéhéhél! :bawling: :bawling: :bawling:

(bocsi a sok pattogó emotikonért)

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86553 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86540 Írta: A Fák Úrnője
Gandalf: [size=9:2w4ipwu2] Hé, azt mondtad, röviden ennyi. És hosszan? :wink: [/size]

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86534 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: Pedig fog.

SPOILER! CSAK AZ OLVASSON TOVÁBB, AKI NEM BÁNJA, HA ELŐRE ELÁRULOK PÁR RÉSZLETET!

[size=9:3fbp5rq9]
Útban Helm Szurdoka felé Warg-lovasok támadnak a rohaniakra. Aragornék hátramaradnak, hogy a nép el tudjon menekülni, de Aragorn súlyos sebet kap. Mindenki azt hiszi, meghallt. Azután Aragornnak látomása lesz: megjelenik előtte Arwen, s ennek a hatására tér vissza belé az élet. Lova segítségével megmenekül, s elindul egyedül a Szurdokhoz, útközben látja Szarumán hadait, ezt később jelenti is Téodennek. Röviden ennyi.
[/size]

De psszt! Ne adjátok tovább! :wink:


Eldobom piciny agyacskámat... :dead:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86514 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Szerintem nem baj, hogy PJ pár dolgot megváltoztatott :? Végül is az sem lenne v.mi jó, ha szó szerint filmesítette volna meg a könyvet. Mondjuk akkor se lenne unalmas( :wink: ), de így szerintem jobb. A lényeg: a hangulat, a mondanivaló, a történet maradt, és ez a fő :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86499 Írta: Niphredil/Szméagol
Kösz, Gandalf. Nekem jobb így, hogy beírtad. Amikor látjuk, úgysem lesz zavaró, hogy már tudjuk, miröl van szó. Végülis a könyvet is olvastuk, nem?
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86446 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hát valószínű, de amien sötét vagyok...na jó OFF vége..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86428 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Rago: ezt látni kell, akkor megérted.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86415 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Gandalf:Valószínű....fáradt vagyok már ehhez...megyek is...de akkor sem értem.. :oops: :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86412 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #86410 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Elanor:[size=9:slomnd6k]De mért ölné meg??[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86390 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86312 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ez a reagálsom az apróbetűs irományra, én is így írom, mert ebből is ki lehet találni, hogy mi lesz a változtatás... 8)

[size=9:2gd4fvjv]Sztem mégha nagyon hihetően is csinálják meg, akkor se hiszem, hogy túl sok mindenki elhinné, mert akkor a harmadik filmet szinte teljes egészében át kéne írni...kezdve a címével! 8O És nem hinném, hogy PJ-nek lenne képe EKKORÁT változtatni, hogy megöli az egyik fő-főszereplőt! [/size]

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86300 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ne bántsd, Ulmo! Én azért örülök neki, hogy elmondta. Addigra úgyis elfelejtem és éslvezettel fogok elmerülni Középfölde történetének folytatásában :P

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86285 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Gandalf, ezt azért nem kellett volna :shake: Ez volt az egyik legnagyobb változtatás a filmben, kár volt lelőni a poént.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86276 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Pedig fog.

SPOILER! CSAK AZ OLVASSON TOVÁBB, AKI NEM BÁNJA, HA ELŐRE ELÁRULOK PÁR RÉSZLETET!

[size=9:351u9j17]
Útban Helm Szurdoka felé Warg-lovasok támadnak a rohaniakra. Aragornék hátramaradnak, hogy a nép el tudjon menekülni, de Aragorn súlyos sebet kap. Mindenki azt hiszi, meghallt. Azután Aragornnak látomása lesz: megjelenik előtte Arwen, s ennek a hatására tér vissza belé az élet. Lova segítségével megmenekül, s elindul egyedül a Szurdokhoz, útközben látja Szarumán hadait, ezt később jelenti is Téodennek. Röviden ennyi.
[/size]

De psszt! Ne adjátok tovább! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86275 Írta: Niphredil/Szméagol
Jajj, Gandalf, mondj valamit! Nem szeretnék ott a moziban hüledezni. Az egyik barátnom tutira nem élné túl, ha Aragornnal (t.i.: a Khirállyal :D ) valami olyan történne, ami a könyvben nem volt...
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86260 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
pedig mesélhgetnél többet is Gandalf!
Hadd tudjuk mi is a titkot, melynek te már tudója vagy :!:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86226 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Jujj, de gonoszkák itt vkik!Na jó nem faggatózok erröl a hét pecsétes államtitokról :lol: ...elöbb-utobb úgyis kiderüüü :D l...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86220 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Jobb erre lelkiekben fölkészülni: ebben a filmben lesz a legtöbb és legalaposabb változtatás, s némelyik eléggé mellbevágó... főleg, ha nem számítasz rájuk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86216 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Aynenn: legyen annyi elég, hogy azok is meg fognak lepődni, akik olvasták a könyvet ;) .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86214 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Naon titokzatos itt vki :lol: ...
Lehet h átírták a forgatókönyvet és télleg meghal?Azt gondolták h belevisznek egy kis extrát is had lepődjenek meg azok is akik már olvasták :lol: ?...na most elég nagy hüleséget írtam :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86213 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #86211 Írta: ainu
ainu válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Gandalf: Ez elég sokat sejtető volt. Mondanál többet is? 8O
Dodiee: Szájjjörrrrrrr, begíííínssssszzz! a2+b2=c2! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.711 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére