Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
21 éve 11 hónapja #79457 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Na kedveseim!

Megnéztem a xXx-et :mrgreen:

Nemcsak, hogy érdemes volt a trailer miatt végigülni, hanem, ez tulajdonképpen egy marha jó film! Igazi pörgős, lendületes akció. És nem utolsósorban Vin Diesellel és MARTON CSOKASSAL a főszerepben!!! Minerva, ő játssza a főgonoszt!!! :twisted: :twisted: :twisted: És nyugodtan mondhatom, hogy Királyul.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79448 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én is úgy tudom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79416 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Az XXX-et nem láttam, de már többen is mondták, hogy van.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79413 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
XXX előtt biztos van?
Mert álmatlanság előtt van, azt tudom :)

Üdv:
Thaur

Állítólag a Red Dragon előtt az új trailer lesz majd.

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79409 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Álmatlanság és XXX előtt van. Épp most láttam az Álmatlanságot... :itscool: :bounce: ÉS előtte TRAILER!!!! :bounce:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79377 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én megnéztem a Különvéleményt, de az előtt nem volt, pedig reménykedtem benne... :(

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79374 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Elanor írta: Egyébként milyen trailer van a mozikban? Vmelyik olyan, ami a neten is fenn van, vagy egy teljesen küklönböző, esetleg egy összevágott?

Ez engem is érdekelne,úgyhogy ha vki tudja plíz válaszoljon! :wink:
Ha már holnap ezért megyek Álmatlanságoz nézni... :roll: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79372 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Bocsi, de muszáj egy kicsit offolnom...a tesómék most mentek el megnézni az xXx-et, és hívtak engem is, de nem mentem el...(bár, ahogy őket ismerem, vlsz. végül nem is azt fogják nézni... :) )
A film maga nem érdekel, de azért a trailert megnéztem volna!!!!

Egyébként milyen trailer van a mozikban? Vmelyik olyan, ami a neten is fenn van, vagy egy teljesen küklönböző, esetleg egy összevágott?

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79348 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
ainu: el kell, hogy szomorítsalak, pesti vagyok (Estel és Dín pécsi), tehát hacsak nem jársz Pesten, akkor kissé nehézkes a CD elküldése (a postában nem nagyon bízom, de ha nincs más megoldás, az is jó).
Hogy melyik a negyedik előzetes? Amit tavasszal a mozifilm végéhez "ragasztottak", csak nálunk nem lehetett moziban látni. Az internetről egy csúnya villogó videó formájában lehetett letölteni, azóta szereztem egy jobb változatot belőle (csak holland felirat van rajta :roll: ).
Osgiliath tényleg a régi Gondor fővárosa volt. Állítólag Faramir ide viszi Frodóékat, bár én ezt nem hiszem el, minek mennének oda?
Még valami: kockázd ki a Gandalf-balrog párost. Igazi harc dúl közöttük! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79315 Írta: ainu
ainu válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ulmo: Bocs, nem tudom, honnan vettem, hogy te BP-n laksz. Figyelj, itt van Pécsett a hőerőmű régi zagytározója, ami ilyen tó-féle. Nem jelennél meg ott egyik délelőtt a cd-vel? De mindegy, jó nekem a pellérdi halastavak valamelyike is, vagy ha a kerti slag is folyónak számít, akkor ott is, amíg nem jön a fagyszezon!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79314 Írta: ainu
ainu válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ulmo: Ami a négy előzetes cd-re írását illeti, az ötleted remek, és én élnék is a lehetőséggel, de sajnos Pécs és Budapest elég messze van, én meg nem vagyok a legjobb ultramaratonista (megkockáztatom, a legrosszabb ultramaratonista vagyok a világon). Szóval ha meg tudod tenni, inkább linkeld ki őket, én meg valahogy megpróbálom letölteni, ha működik ez a dolog. Ha meg nem figyeltem eléggé, és nem lehet mindet letölteni, akkor inkább csak azokat, amiket igen.
A másik, hogy mi is ez a négy előzetes? Hogy egyszerűbb legyen a dolog, leírom, hogy én miket láttam:
1. Az első hivatalos TTT-trailert, amit gondolom már mindenki ronggyá nézett (hehe: láttatok már rongyos monitort?). Ebben volt ugye Edoras, meg a Helm-szurdoki csata, Legolas lépcsőn-csúszásával, és a végén jött Gandalf, a fehér. Ez megvolt ugye az apple.com-on.
2. Néhány hete láttam a "Hogyan készült"-et, amit már nem tudom, honnan töltöttem le, csak annyit, hogy két avi-ról van szó, és nagyon-nagyon jó volt. (PJ meg a stáb beszél kicsit a forgatásról, és rengeteg klassz jelenetet mutatnak közben.) Utólag rájöttem, hogy ez a FoTR dupla DVD-s változatának kelléke, ahol még szebben mutat. (Jut eszembe: ennek kapcsán Dodiee megígérte, hogy jön velünk Új-Zélandra, de azóta semmi hír róla. Ti tudtok valamit? Biztos már kiment, csak nem szólt! Szép, mondhatom!)
3. Ezen a héten jött ugye a következő előzetes (áldassék érte Ilúvatar neve!), amit gondolom senkinek nem kell már részletezni, mert úgy látom, nem csak ultramaratonban vagyok a világutolsó, de a legújabb TTT-trailerek megtekintésében, és az ahhoz való hozzászólásban is. Nem baj, annyira tetszett, meg úgyis grafomán vagyok, csépelem még kicsikét a billentyűket, hogy mi is volt benne:
Még több jelenet Rohan gyönyörű földjén (ha jól belegondolok, majdnem az egész előzetes ott játszódik), kezdve Aragorn, Gimli és Legolas elfogásával, az Edorasban történteken keresztül a Helm-szurdokba való vándorláson át az ottani ütközetig bezárólag; Vasudvard, és Szarumán orkjai, amint Orthanc tornya körül gyülekeznek (hihetetlen képek!!!); váltott farkasok, szintén valahol Rohan környékén; Pippin és Trufa az orkok fogságában; Frodó és Samu Mordor kietlen pusztái felé, a Holtlápnál, és Gollammal, akit megszelidítenek, és egy pillanatra látszik Mordor északi kapuja is (gondolom), aminek most nem jut eszembe a neve; Az Olifánt (annyira jó, hogy arra nincsenek szavak: tényleg négy agyara van, és hatalmas nagy!!!); Gandalf zuhanása a Balroggal, találkozása Aragornékkal, és Théomer királlyal való beszéde; Szarumán a Palantírral, és a dúnföldi (?) emberek közt; Aragorn pipázik (ezt most vettem észre!), Arwen pedig csókolózni szeretne vele, pedig Éowyn is szerelmes a fess dánba (mit akartok, annyira nem vészes, ha ez lesz a beígért szerelmi szál); Az ent Trufát kapja föl (kikockáztam a jelenetet), de neki sajnos csak a lábai látszanak, mert elég nagy; Szerintem Osgiliath romjai is feltűnnek (kövezzetek meg, de akkor sem emlékszem pontosan: ugye Osgiliath Gondor régi fővárosa?); Meg még egy-két tündés-Elrondos kép, amit nem tudok hova tenni.
Bocs, kicsit elragadtattam magam - mindig ennyit írok, ha végre leülök a Fórum elé...

Oké, ez összesen három volt. De melyik a negyedik?! Lusta vagyok visszanézni a sok-sok oldalt, mondjátok meg inkább, léci!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79141 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ha minden igaz akkor a TTT premierje január 9.-én lesz itt nálunk.Már megint nem a világpremierrel egyidőben... :evil: :evil: :( :x
Mit is vártunk? :oops: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79136 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Na, remek... Én eddig január első hetéről tudtam (8 körül)!
Viszont az Álmatlanságot akkor mindenképpen megnézem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79097 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Gyerekek!

Lehet gyűjteni a pénzt repülőjegyre :arrow: www.theonering.net/perl/newsview/8/1034108918 :P :D (amilyen mázlink van hozzánk v.mikor január közepén fog elérni :evil: :evil: :cry: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79081 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hurrááááá....végre van valamifilm eltt trailer jejejejeeee ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79079 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Estel Adániel írta: Hehe! :D Én anélkül ültem be hétfőn este az Álmatlanságra, hogy ezt tudtam volna... :up: Meg is lepődtem, amikor egyszercsak az egyik előzetes úgy kezdődött, hogy "New Line Cinema" ;)
8O 8)


De jó lehetett neked... :roll: :wink: Széles vásznon TTT-trailer...hmmm... :roll: :D :D :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79019 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

hódica írta: TTT-trailer :arrow:
a magyar mozikban az Álmatlanság(okt.3-tól), illetve az XXX(okt.10-től) c. filmek előtt látható. :!: :D :D :D

egész cikk :arrow: www.vox.hu/online/hirek.php?action=hir&id=891389

Hehe! :D Én anélkül ültem be hétfőn este az Álmatlanságra, hogy ezt tudtam volna... :up: Meg is lepődtem, amikor egyszercsak az egyik előzetes úgy kezdődött, hogy "New Line Cinema" ;)
8O 8)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79016 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
kriszana: mondjuk úgy, hogy szólsz nekem, én felíron neked CD-re, és valahogy eljuttatom hozzád.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79010 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
háát, minden irígységem azoké, akiknek már részük lehetett ebben a nagyszerű élményben, mert én eddig elszalasztottam a lehetőséget :?
Ulmo, le tudnád írni, hgoy honnan lehet beszerezni mind a 4 előzetest? Vagy ez nem publikus? A moziban mindenesetre meg fogom nézni

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78997 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
:hello: :hello: :hello: :hello: :hello: !!!!!!!!!!!!akkor vegre en is lathatom!!!!!!!!!!!!!!!koszi,ezer hala, Szent Hodica :D !

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78912 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
TTT-trailer :arrow:
a magyar mozikban az Álmatlanság(okt.3-tól), illetve az XXX(okt.10-től) c. filmek előtt látható. :!: :D :D :D

egész cikk :arrow: www.vox.hu/online/hirek.php?action=hir&id=891389

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78906 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nekem is! Nekem is! Plíííz! :bounce: :bounce:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78870 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Elanor: ha érdekel Szilszakáll arca is, elküldhetem a képét.


Mondjuk az igaz, hogy az egyik előzetesben már láttam egy pillanatra, de azért megköszönném, ha elküldenéd! :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78778 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Lara: a negyedik, amit említettem, a Gy.U. DVD "Így készült a Két Torony" 10 perces filmje. Nem igazi előzetes, inkább werkfilm, de nagyon jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78776 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sziasztok!Annyira hiányoztatok,hogy le sem tudom írni :crap: !Végre meg tudtam nézni a trailert,és rájöttem,hogy nem bírom ki januárig :D !Most annyira boldog vagyok!Ulmo írta,hogy négy előzetes van,de én most csak 3-at tudok beazonosítani,vki leírná a negyediket?Emlékszem arra a nagyon rossz minőségű villogósra,amin mutatják Szilszakállt,ugyanaz kínaiul,vagy hogyan :confused2: ,és a mostani 3 perces gyönyörűség.Köszönöm!

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78767 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
VÉGREEEEEE!!!ÉN IS LLÁTTAAAAAAAM!!!!!!! 8) 8)
Köszönöm Ancalimonnak.... 1000000 millió hála....
Télleg nagyon gyönyörü... *sóhajt*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78720 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
És ha Ancalimon gépe olvassa a CD-met, megnézhettük volna mind a négy előzetest egymás után.

Olyan messze van még január :bawling:

Elanor: ha érdekel Szilszakáll arca is, elküldhetem a képét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78667 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Csatlakozom Áfihoz, én is szeretném megköszönni, hogy az egyébként nagyon is hivatalos közgyűlésbe be tudtuk iktatni a trailer megtekintését :)
Megérte! Iszonyú jó!!! A végén persze felharsant az ilyenkor szokáso ''Nézzük meg mégegyszer!'' felkiáltás, maint meg is tettünk az egész társaság nagy örömére :)

Azért azt sajnálom, hogy Szilszakállnak csak a lábát láthattuk... :(
Ja, és Gollam...khm...kicsit érdekesen néz ki...nem mondom, lehetne rosszabb is, de azért nem nyerte el 100%-osan a tetszésemet.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78626 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Khm... engedtessék meg egy kis kirohanás:

LÁTTAM A TRAILERT!!! VÁÁÁÁ! [size=9:12t1q0kn](köszönöm..)[/size]

Azok a képek.. az a zene...
Hihetelen nehéz jegyzőkönyvet írni, miután az embernek ilyen élményben volt része.. :lol:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78236 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Végre valahára VÉGIG tudtam nézni a trailert. :D :!: :D :D Eddig csak kb. a 2/3-ig jutottam el, s aztán nem töltötte tovább, de most végre megkönyörült rajtam! :D :D :D

És láttam entet!!!!!!!!(ha csak a lábát is, de láttam :D :D )

[size=9:hi3fybab]most olyan boldog vagyok :D [/size]

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.724 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére