Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 4 hónapja #193632 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De nagy a csönd! :wink: Találtam egy jó oldalt, ahol össze vannak foglalva a Lijjel foglalkozó oldalak. Nem tudom ismeritek-e. Szerintem egész jó. Eddig még nem raktam be linket, remélem sikerült:
www.elijah-list.net

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193045 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Megint megtöltöm a bandát 7 képpel, újak az alwaysen:

Kép 01 , Kép 02 , Kép 03 , Kép 04 , Kép 05 , Kép 06 , Kép 07 / Jobb egér + Cél mentése más néven...

:P :) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193004 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ÉN IS NAGYON NAGYON GRATULÁLOK MINDENKINEK FŐLEG LIJ-NEK A SZÍVEM CSÜCSKÉNEK.
:bounce: :up: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :deal: ILYEN ELISMERŐ OKLEBÉL JÁR ELIJAH-NAK,SEAN-NAK PJ-NEK ÉS MINDENKINEK.

Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192958 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta:

büzsü2003 írta: [size=9:1ns9jfue][Nenuial: Forrás?][/size]

A forrás azt hiszem ez:
www.cinescape.com/0/editorial.asp?aff_id...on=page&obj_id=41467

Igen, akkor, biztos ez a forrás, ezért ide is berakom a pontosítás miatt + no meg tudjátok, a tudás, az ismétls valakije, stb, meg jó is hallani :D :

BEST ACTOR

Elijah Wood - THE LORD OF THE RINGS: THE RETURN OF THE KING (New Line Cinema)

SZUPIIIIIII!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192953 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

büzsü2003 írta: [size=9:3u5yh2k7][Nenuial: Forrás?][/size]

A forrás azt hiszem ez:
www.cinescape.com/0/editorial.as ... j_id=41467
Én is drakulálok neki! Ugráljak is egy kicsit... na jó! :hello: Jó, hogy végre a szereplöket is díjazzák!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192894 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Háromszoros hurrát ELIJAH WOOD-nak !!! (nem hallom...) :D :) :lol: :P :wink: :wink:

[size=9:1vq4t12p][Nenuial: Forrás?][/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192881 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én se igazán ismerem ezt a díjat, de nagyon örülök neki, hogy díjazták Lij teljesítményét! :lol: Már nagyon megérdemelte az elismerést. Persze Sean is! Gratula nekik! :cheers: Meg PJnek, meg mindenkinek! :itscool:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192876 Írta: Nenuial
Nenuial válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezt olvastátok már?:

"2004 Saturn Awards
The Winners of the 2004 Saturn Awards!
THE RETURN OF THE KING wins 8 Saturns!
Dateline: Thursday, May 6, 2004

Last night the Academy of Science Fiction, Fantasy and Horror Films held the 30th Annual Saturn Awards in Los Angeles, honoring this past year's best genre movies, television shows and video entertainment and singling out the noteworthy efforts of performers and creators for these fantastic visions.

Peter Jackson's final chapter in the THE LORD OF THE RINGS trilogy of films, THE RETURN OF THE KING, took home 8 Saturns in all including top honors in Best Fantasy Film, Best Actor (Elijah Wood), Best Supporting Actor (Sean Astin) and Best Director. The extended edition DVD of THE TWO TOWERS was also singled out for Best DVD Special Edition Release."
Nem tudom mennyire fajsúlyos ez a "Saturn" díj, de öröm látni, hogy végre Elijah is kapott efféle elismerést az alakításáért! :hello: :hello: :cheers: :cheers: Meg persze Sean is megérdemli, meg PJ is

A 2003-as Saturn díjat színészi teljesítményért Andy Serkis kapta, a 2002-est Ian McKellen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192814 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Új képek az alwaysen (nekem annyira tetszenek :) 8) ):

Kép 01 , Kép 02 , Kép 03 , Kép 04 , Kép 05 , Kép 06 , Kép 07 , Kép 08 , Kép 09 , Kép 10 , Kép 11 , Kép 12 , Kép 13 , Kép 14 , Kép 15 , Kép 16 , Kép 17 , Kép 18 , Kép 19 , Kép 20 , Kép 21 , Kép 22 , Kép 23 , Kép 24 , Kép 25 , Kép 26 , Kép 27 , Kép 28

Bocs, ha túl sok :D :D :D :D :D :D - de azét ugye nem haragusztok :wink: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192136 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Aki nem tudná miről is van szó, feltévén ezt a kérdést, milyen foci... , annak itt egy cik, meg a képek:

Cikk

*Elijah Visiting West Ham Football Club*:
Képek - Ezekből nekem ez a kedvencem:
Kép 01
No de ez se semmi... :D Kép 02 :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192119 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Arelenwen írta:

Timona írta: Ááááhhhh, léccci kicsit magyaritsa vki nekem szegény németesnek, hogy mit jelent a cikk!!!

(Még mindig ( 18 ))
Kb. arról szól,h Lij egy Kevin nevezetű fickót fog játszani ebben a filmben. Az eredeti képregény szerint ez a szereplő egy néma elmebeteg, aki nőket gyilkol, és áldozatainak testét meg is eszi. Ennyi a lényeg.

Könnyedebb vizekre evezve...
ez igazán üdítő látvány 8)


elég rémisztö ez a Kevin dolog,de úgy érzem hogy egy jó kis sejtelmes zene alatt nagyon jól nézne ki Lij amint belenézne a kamerába.igazán durván,és elmebeteg mosollyal,nem?
nagyon tetszenne...... :) 8)
lehet morbid vagyok,de fantasztikus lenne ,ha igy készitenék el a jelenetet..........igazán durva lenne... :lol:

egyébként a véres képekhez cxsak annyit,hogy örülök annak hogy végre keménykedQs szerepet is kapott.........jó hogy végre ha csak ideiglenesen is de kilépett a jófiú szerepbQl.
Bár ez a Kevin dolog tetszik,de még szoknom kell a gondolatot..........
mint kéjelgö gyilkos!

Azt hiszem lesz mit letöltenem ha hazamentem.........talán még hely sem lesz a vinyon! :roll:

fúú azok a focis képek,egészen leizzasztottak!
annyira de annyira jóóóóók! :P :!:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191899 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Timona írta: Ááááhhhh, léccci kicsit magyaritsa vki nekem szegény németesnek, hogy mit jelent a cikk!!!

(Még mindig ( 18 ))
Kb. arról szól,h Lij egy Kevin nevezetű fickót fog játszani ebben a filmben. Az eredeti képregény szerint ez a szereplő egy néma elmebeteg, aki nőket gyilkol, és áldozatainak testét meg is eszi. Ennyi a lényeg.

Könnyedebb vizekre evezve...
ez igazán üdítő látvány 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191528 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Új véres képek Lijel, meg amint autogrammokat osztogat (ááááhhh, milyen jó nekik :x :? :( ) ...:
always.ejwsites.net/nikki2.html

Ja, s hatalmas képek a The Yank-ból:
kép 01 , kép 02 , kép 03 , kép 04 , kép 05 , kép 06 , kép 07 , kép 08 , kép 09 , kép 10 , kép 11 , kép 12 , kép 13 , kép 14 , kép 15 , kép 16 , kép 17 , kép 18 ...... :P :wink: :D :)
Rengeteg Yank-os kép még itt:
bagendinn.com/elijah/yank.asp 8)

Na meg a punk-os LIJ: :D
punk 01 , punk 02 , punk 03 , punk 04 , punk 05 , punk 06

(A képeket: Jobb egérgomb, cél mentése más néven...)

Bocs a sok képért, de ez van.. :D :P :lol: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191176 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia Peter Jackson!

Szivesen :wink: ... a kérdésedre pedig a választ a :arrow: A 3. rész - A király visszatér topicban kaphatsz :wink: ... Itt nem ez a téma :roll: ... de azért ne hidd, hogy nem szeretünk :wink: :) - csak ez itt már OFF. :roll: :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191173 Írta: Peter Jackson
Peter Jackson válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helo!

Bocs, hogy csak most írok, de nem volt időm internetezni.
Köszönöm az infot :SIL-nek és BÜZSÜ2003-nak. 8) :D


Ki tudja, mikor jön ki a KIRÁLY VISSZATÉR vhs-en vagy dvd-n?
Egyben a három lesz-e?

KöSzI! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191146 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ide is beteszem: :wink:

Nekem annyira tecc. ez a rajz... :( :cry: :roll:

Samu, Frodó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191117 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ááááhhhh, léccci kicsit magyaritsa vki nekem szegény németesnek, hogy mit jelent a cikk!!!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191111 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Arelenwen írta: Gondolom, hallottatok már arról,h Lij játszani fog a Sin Cityben...
( 18 )

...Wood as playing the part of "Kevin" in the film. The only Kevin that we remember from Frank Miller's SIN CITY graphic novels is a vicious killer of women, a mute who is deadly in close combat and a lunatic that also eats the bodies of his victims. Kevin was introduced in Miller's first SIN CITY book and is an adversary of Marv, the rough-and-tumble brawler at the center of that particular story.

ez durva... 8O


Hát... őszintén... erre csak egy reakcióm van: :eek4: 8O :? :) :D :lol: :evil2: :twisted: :evil3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191103 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gondolom, hallottatok már arról,h Lij játszani fog a Sin Cityben...
( 18 )

...Wood as playing the part of "Kevin" in the film. The only Kevin that we remember from Frank Miller's SIN CITY graphic novels is a vicious killer of women, a mute who is deadly in close combat and a lunatic that also eats the bodies of his victims. Kevin was introduced in Miller's first SIN CITY book and is an adversary of Marv, the rough-and-tumble brawler at the center of that particular story.

ez durva... 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191030 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ezek a szemek *olvad- olvad*
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 514734.jpg

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190929 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Új képek az Always-en:..
Furcsa... :roll:
Mit csi'ál?
Egyéb:
NO COMMENT :)
NO COMMENT 2 :D
[size=9:6xkw1exc](OFF: Maxim, ugye nem baj, hogy én linkeltem be? :? :wink: )[/size]

Ezt a képet, hgy nem láttam idáig??? - hú azok a gyűrűk !!! :? :D
Húúúú, ezen sokat röhögtem...

Aranyos kép: Lij + Hanah (huga)

[size=9:6xkw1exc](a képeket jobb egérgombos módszerrell....)[/size] -bocs a sok képért.... :D :wink: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190675 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azért nem kell már a sminkest meggyilkolni... :wink: :) Szerintem ha nem is más sminkkel, de öpratőri munkával meg lesz igazítva a szín.... JAJ, már alig váro :) :D :P m.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190660 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

büzsü2003 írta: Nagyon várom már a The Yank-ot :D Péppé, jeee!!! Hajrá rosszfiuk, csatlakozom Maximhoz... de azért sajnálom is szegénykét :(

Valaki tudja, mikor lesz az US bemutató, vagy esetleg még jobb lenne, ha a Magyarországit tudná valaki.... :roll:

Szuper a vér a ruháján, de szerintem nem elég sötét az arcán, úgyhogy szvsz nem elég életh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190477 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nagyon várom már a The Yank-ot :D Péppé, jeee!!! Hajrá rosszfiuk, csatlakozom Maximhoz... de azért sajnálom is szegénykét :(

Valaki tudja, mikor lesz az US bemutató, vagy esetleg még jobb lenne, ha a Magyarországit tudná valaki.... :roll:

Szuper a vér a ruháján, de szerintem nem elég sötét az arcán, úgyhogy szvsz nem elég életh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190433 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Rohin írta: Úgylátszik eléggé le vagyok maradva. Ez milyen filmben lesz?


The Yank!!! Wood-t péppé verik ebben a rendkívül vandál filmben!!! (röviden) :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190430 Írta: Rohin
Rohin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Úgylátszik eléggé le vagyok maradva. Ez milyen filmben lesz?

- Az énekesmadár.
- Úgy ám. A rigó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190429 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Timona írta: Pici Lij igy fog lenni összeverve:
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 469098.jpg
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 457836.jpg


Azt hiszem egy szadista veszett el bennem, de imádom ezeket a képeket!!! :mrgreen: :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190428 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Timona írta: Pici Lij igy fog lenni összeverve:
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 469098.jpg
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 457836.jpg

Hááát... elég durva :? , amúgy az a legjobb, hogy valójában nem is összevert... :wink: De azért elég furcsán áll rajta a vér :roll: ... még nem láttam olyan filmben, ahol "vérzik" :P ... Na majd meglátjuk 8) ... már alig várom... :) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190225 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Pici Lij igy fog lenni összeverve:
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 469098.jpg
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 457836.jpg

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189900 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Büzsü: katolikusok, csak a szülők nagyon vallásosak voltak... Egyébként az Elijah magyar megfelelője nem az Elizeus, hanem az Éliás vagy az Illés nevek, jelentése: "Jahve az én istenem".

Bocsi :oops: , én így tudtam, ... de szupi, hogy katolikusok :D :D :D - de ez már a mindenkinek mást mondd......

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.308 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére