Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 4 hónapja #189898 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

büzsü2003 írta: Nagyon hasonlítanak egymásra a három testvér... szerintem Hannah hasonlít jobban Lij-re ... amúgy van egy kérdésem, Lij szülei, vagy ők zsidók, mert ezek tudtom szerint mind zsidó nevek, amúgy nekem rettenetesen tetszenek, főleg a Háná, és az Ilájzsá :wink: :) Megfogadtam, hogy ha fiam lesy akkor Elijah lesz, vagy magyarosabban Elizeus, amúgy tudjátok mit jelent a neve? :) Azt jelenti, hogy "Uram, Istenem" :P :) Szuper ez a fámili...


Illés, nem Elizeus!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189891 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Büzsü: katolikusok, csak a szülők nagyon vallásosak voltak... Egyébként az Elijah magyar megfelelője nem az Elizeus, hanem az Éliás vagy az Illés nevek, jelentése: "Jahve az én istenem".

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189874 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nagyon hasonlítanak egymásra a három testvér... szerintem Hannah hasonlít jobban Lij-re ... amúgy van egy kérdésem, Lij szülei, vagy ők zsidók, mert ezek tudtom szerint mind zsidó nevek, amúgy nekem rettenetesen tetszenek, főleg a Háná, és az Ilájzsá :wink: :) Megfogadtam, hogy ha fiam lesy akkor Elijah lesz, vagy magyarosabban Elizeus, amúgy tudjátok mit jelent a neve? :) Azt jelenti, hogy "Uram, Istenem" :P :) Szuper ez a fámili...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #189796 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Van egy bátyja, Zach (Zachariah Nathaniel Wood), aki 7 évvel idősebb, és egy húga, Hannah (Hannah Blessing Wood), aki 1983-as születésű. Hannah szerepelt a TTT-ben, a barlangoknál, és a Radio Flyer-ben is mint iskoláslány. Ezenkívül a The Osbournes c. sorozat egyik epizódjában is együtt szerepelt Lijjel. Hannah egyébként Lijjel együtt lakik New Yorkban.

Hannah a TTT-ben:
katt ide

Lij és Hannah:
katt ide
katt ide
katt ide
katt ide

Mindhárman:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189788 Írta: Peter Jackson
Peter Jackson válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helloka!
Tudtok valamit Elijah tesóiról? Szerepeltek együtt filmben?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189609 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tudtom szerint csak kontaklencsét hord, de olyant, ami nem nagyon változtat a szemszínén... de idáig szeművegről nem tudtam... Amúgy mellékesen a kék szeműek általábban hajlamosabbak a szemproblémákra... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189570 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Arelenwen: a kép szuper! Hogy tud nézni! Tegnap láttam a Háborút, meg ez a kép, most teljesen "kész" vagyok :P
Büzsü: ha jól tudom rossz a szeme, szokott szemüveget is hordani, meg kontaklencsét. Ha tévedek, javítsatok ki! :wink:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189376 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kezd újra Lij-nek nőni a haja......hurááááááá, itt egy kép róla, ami április közepén készült....Mióta van szemüvege, vagy csak divatból :? :?:

KÉP 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189349 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Arelenwen írta: ez ollllyan éééédi*elolvad...*
katt ide

A kislány, vagy Lij :?: Hát vajon... :lol: :D 8) :cool2: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189348 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ez ollllyan éééédi*elolvad...*
katt ide

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189327 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
OFF:
büzsü: úgyse megy, megpróbáltam persze úgyis, mielőtt beírtam, hogy nem jelennek meg; érdekesen elkezd kattogni a gép, aztán végül nem történik semmi...

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189281 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Maxim írta: 2 new kép...
új The Yank kép

húúúú, már nagyon várom ezt a filmet, mikor is lesz a magyarországi bemutató :?: :)

Maxim írta: punkok legpunkabbika!!!
Véleményem szerint az egyik legjobb punk hajas kép!!! :up:
(kép mentése módszer)

Szerintem is ez a legjobb kép, amúgy véleményem szerint a punk nagyon is illik hozzá...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189258 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
2 new kép...
új The Yank kép
punkok legpunkabbika!!!
Véleményem szerint az egyik legjobb punk hajas kép!!! :up:
(kép mentése módszer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189212 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Meleth_lin írta: Arelenwen: Köszi! :dance: Amiket utána raktál be, azok viszont nem jelennek meg... :( De a kicsiLij-es képeket köszi! :P

Úgy tudod megnézni, hogy a linkre jobb egérgomb, Cél mentése más néven... - így bizti megy :wink: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189209 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Arelenwen: Köszi! :dance: Amiket utána raktál be, azok viszont nem jelennek meg... :( De a kicsiLij-es képeket köszi! :P

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189085 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Arelenwen írta: hehhehhe..(király a cipő!)
katt ide
katt ide

Hát igen. a mi Lij-ünk nagy tornacipő-mániás (*húúú emotikon*), mint a legtöbb amerikai fiú... én is az vagyok... :D :D :D

Arelenwen írta: tejóégezahaj!(nekem nem annyira tecc...)
katt ide

Nekem nem tetszik annyira :shake: , de azért elmegy :? , a punk a legjobb!!!!
:dance: :disappear: :mrfrodo: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189074 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Másik (viszonylag) hosszúhajas kép:
katt ide
hehhehhe..(király a cipő!)
katt ide
katt ide
tejóégezahaj!(nekem nem annyira tecc...)
katt ide
ezt még sohse látám
katt ide
ó neeeeeeeeeee!
katt ide

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189067 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Meleth_lin írta: Lenne egy kérésem: Nem tudnátok berakni nekem valami képet Lij Higgy neki, hisz zsaru/Internalaffairs c. filmjéből? (persze róla... :roll: ) Kösz.

pl.
katt ide
katt ide
katt ide
sajna csak ennyit találtam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189049 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lenne egy kérésem: Nem tudnátok berakni nekem valami képet Lij Higgy neki, hisz zsaru/Internalaffairs c. filmjéből? (persze róla... :roll: ) Kösz.

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188490 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:D Hello!Ez a kép nagyon jó.Már nem először találkozom Vele. :-)

Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188362 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Maxim írta:

büzsü2003 írta: Itt van csajok áhitozzatok.... :) 8) :D
always.ejwfiles.net/images2/alex_one02.jpg Jobb gomb, cél mentése más néven...

Hm... szerintem ez a stílus nem áll jól Lij-nek... :? :roll:

De a tekintete az nagyon szuper, meg a haja... (hát gondolom ha már észrevettétek én Lij-haj-mániás vagyok [size=9:5tfvmj3q](na ezt jól meg azt mondtam :D :D ) [/size] :D)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188343 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

büzsü2003 írta: Itt van csajok áhitozzatok.... :) 8) :D
always.ejwfiles.net/images2/alex_one02.jpg Jobb gomb, cél mentése más néven...


Hm... szerintem ez a stílus nem áll jól Lij-nek... :? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188330 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Itt van csajok áhitozzatok.... :) 8) :D
always.ejwfiles.net/images2/alex_one02.jpg Jobb gomb, cél mentése más néven...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187988 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
köszönöm szépen a válaszotokat!Nincsen kedvetek valamiről dumcsizni?
:-) 8) 8) 8)

Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187973 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyűrűk Úrnője írta: Sziasztok!Kérdezni szeretnék valamit amire remélem megkapom a választ. :D Azt,hogy honnan lehet megszerezni Lij 17-es csapdájában című filmjét?És,hogy miről szól?Pár szóban.Ja,és előre is köszi és bocsi,hogy zavartalak Titeket. :-) ))) :D :D :D

A FOLIO CD POST katalogusban ez az ár található:

A 17-es csapdája
VHS rendelési szám: 82598-3 ár: 2960 Ft

A net-cím: www.folio.hu/lapok/f05100.html

Ja és nem zavarsz :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187928 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyűrűk Úrnője írta: Sziasztok!Kérdezni szeretnék valamit amire remélem megkapom a választ. :D Azt,hogy honnan lehet megszerezni Lij 17-es csapdájában című filmjét?És,hogy miről szól?Pár szóban.Ja,és előre is köszi és bocsi,hogy zavartalak Titeket. :-) ))) :D :D :D


én a netpiícról rendeltem meg onnan te is megrendelheted, nem olyan drága!

arról szól, hogy van egy srác, aki elköltözik, és kibérel egy kis
aranyos lakást, egy 2 emeletes házikóban, és 2 lány ott van...
persze közben máég sok minden történik, aranyos, derűs film.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187913 Írta: Gyűrűk Úrnője
Gyűrűk Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!Kérdezni szeretnék valamit amire remélem megkapom a választ. :D Azt,hogy honnan lehet megszerezni Lij 17-es csapdájában című filmjét?És,hogy miről szól?Pár szóban.Ja,és előre is köszi és bocsi,hogy zavartalak Titeket. :-) ))) :D :D :D

Hai!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187813 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta:

Fangi írta: azt hogy megverik azt én is nagyon várom már,bár az a kártya dolog nekem sem tetszik tulzottan,miélrt pont egy kártíát?
Amúgy elég agresszivnek nézem ebben a filmben,mondhatni egy állatnak.


Hát, attól függ, hogy miről szól a film!
amúgy tényleg érdekes hogy egy kártyát tömnek a szájába...


Biztos nem volt náluk jobb szado eszköz... a film meg az angol foci huliganizmusról szól... meg persze nem utolsó sorban Wood-ról :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187629 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: azt hogy megverik azt én is nagyon várom már,bár az a kártya dolog nekem sem tetszik tulzottan,miélrt pont egy kártíát?
Amúgy elég agresszivnek nézem ebben a filmben,mondhatni egy állatnak.


Hát, attól függ, hogy miről szól a film!
amúgy tényleg érdekes hogy egy kártyát tömnek a szájába...

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187551 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.270 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére