Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
19 éve 3 hónapja #258695 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Tündekö/Myrtus írta: Június 4-én (szombat) A vadnyugat fiai 2. című film lesz a TV2-n 00:30-kor.
Viggo is szerepel benne, bár nem sokat.

Télleg szerepel benne? Nem is tudtam. 8O
Bár mikor utoljára láttam a VF2.-t még azt hiszem azt se tudtam ki az a Viggo Mortensen. :oops:

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258586 Írta: Tündekö/Myrtus
Tündekö/Myrtus válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Június 4-én (szombat) A vadnyugat fiai 2. című film lesz a TV2-n 00:30-kor.
Viggo is szerepel benne, bár nem sokat.

Do not stand at my grave and weep.
I am not there, I do not sleep.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258575 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A valákra! Ne kínozzatok! Felrakom, ha úgy tartja kedvem, egyébként meg képzelőerejetek van nem? Kélpzeljétek el őket! :twisted:

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258397 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Kérlek, ne offoljatok Tommyboyról vagykiről, picinyeim. Takarítva lészen.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258244 Írta: elanor1
elanor1 válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nelia írta: Nem muatatom meg! Különben is, mikor előveszem, fetrengek a nevetéstől, nem akarom, hogy rekeszizom-tönkrevágás miatt kórházba kerüljetek. Egyébként, van olyan is, amikor Frodó kancsítva vigyorog, Legolas, Meg Trufa és Pippines is. Összeraktam őket háttérnek.




Naaa... lécci lécci!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258238 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem muatatom meg! Különben is, mikor előveszem, fetrengek a nevetéstől, nem akarom, hogy rekeszizom-tönkrevágás miatt kórházba kerüljetek. Egyébként, van olyan is, amikor Frodó kancsítva vigyorog, Legolas, Meg Trufa és Pippines is. Összeraktam őket háttérnek.

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257852 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ma Aragorn, izé Vig lesz az RTL Klubon 23 órától az Acélcsapdában. Megint egy ... A mondat befejezését rádhagyom. :heu:

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257770 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nelia írta: Viggo njagyon jó fej tud lenni, de van egy képem róla, amit inább nem mutatok meg. Aragorn meg Arwen van rajta, mindkettő kancsítvan vigyorog. :oops:


Ide vele! :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257762 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Viggo njagyon jó fej tud lenni, de van egy képem róla, amit inább nem mutatok meg. Aragorn meg Arwen van rajta, mindkettő kancsítvan vigyorog. :oops:

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257710 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Brutális.:quasi: .A másodikra gondolok.Az első egész jópofa. :clown:

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #257531 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ja, tényleg az.

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257383 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A filmre tök kíváncsi vagyok, de ez a bajusz naggggggggyon gáz!
:crap:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
19 éve 4 hónapja #256906 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ez egy jó kép! Szerintem *gumicsirke* :lol:
kep.tar.hu/papaiolorin/50037589/12578451#2

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #256552 Írta: Tündekö/Myrtus
Tündekö/Myrtus válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Május 21-én (szombat) 23:00-kor az RTL KLUBon lesz egy film Viggoval, a címe: Acélcsapda.
Nemt'om mennyi szerepe van benne, még nem láttam. Esetleg valaki látta már?

Do not stand at my grave and weep.
I am not there, I do not sleep.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255715 Írta: Artanis Rodwen
Artanis Rodwen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nelia írta: Most milyen filmet forgat Viggo? Mert a Hidalgót már leforgatta.

Azóta már 2 filmje is van/lett:

Alatriste (2005) (filming)
A History of Violence (2005)

A 'filming' annyit tesz, hogy még most is dolgoznak rajta, azaz valószínűleg ezen dolgozik most. Forrás: imdb.com

Szólj, gondolj, tégy jót, s minden szó, gondolat és tett tiszta tükörként fog visszamosolyogni Rád!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255636 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Most milyen filmet forgat Viggo? Mert a Hidalgót már leforgatta.

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255523 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nelia írta: Afiának Henry a neve! Nem tudom hol olvastam, de biztos!


Igen az... :P Ha visszakerestek, van óla ittis egy rakás kép... ;)

Minerva: ezt mondom énis... Wazz ezek színészek :!: :roll:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255503 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Afiának Henry a neve! Nem tudom hol olvastam, de biztos!

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255495 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ancalima Anarórë írta:

olorin.papa írta: Igen erősen valószínű, mert van egy 17 éves fia, és boldog házasságban él...


Ki, a fia? 8O Mert hogy ő nem, az biztos. Már jó néhány évvel ezelőtt elvált a feleségétől, és most mindenféle rövid, alkalmi kapcsolatai vannak. Szal mondjuk ebből tényleg biztos, hogy hetero. Meg ő pont az az ember, aki a másságát már rééégesrég felvállalta volna... ;)


:oops: :oops: :oops: jól van jól van... a fia a biztos... :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255469 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ohmy, micsoda téma.
Naná, hogy hetero, még szép! :lol: Micsoda gondolat az, hogy mégsem...
Csak azért csinálták, hogy húzzák a népek agyát. Pozőrség. Ők is csak emberek... :P :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255446 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

olorin.papa írta: Igen erősen valószínű, mert van egy 17 éves fia, és boldog házasságban él...


Ki, a fia? 8O Mert hogy ő nem, az biztos. Már jó néhány évvel ezelőtt elvált a feleségétől, és most mindenféle rövid, alkalmi kapcsolatai vannak. Szal mondjuk ebből tényleg biztos, hogy hetero. Meg ő pont az az ember, aki a másságát már rééégesrég felvállalta volna... ;)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255444 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igen erősen valószínű, mert van egy 17 éves fia, és boldog házasságban él...
Az igazán jó színészek mindent el tudnak játszai, és még jól is...
Már láttam nem egy nagy színészt homo szerepben...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255438 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem Viggo nem az, csak szeret ezzel hülyéskedni. És pont azok az emberek nem azok, akik hülyéskednek ezzel /tudom, a kivétel erősíti a szabályt/.
Üdvözlünk itt Hozsi, és ha tényleg valami kell, nyugodtan szólj nekünk.
-Nem tud valamelyikőtök arról, hogy most Viggo forgat-e új filmet? Vagy hogy mit csinál mostanság?

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255215 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
NEM AKAROM? HOGY VIGGO **** LEGYEN! De talán enyhítő tényező, hogy a művészetért és a homoszexualitásért felelős gének egy helyen vannak, bár nem feltétlenül jár együtt a kettő. De azért Viggo hátha mégis nem!

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255197 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Most csatlakoztál? KIRÁLY! Szerintem te vagy itt az egyik legfiatalabb Tolkien-es, szóval bármivel kapcsolatban kérdésed van, kérlek nyugodtan szólj!

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255134 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Fúú, egy kicsit gáz, de szerintem belefér.. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254882 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
de azért szerintem ez szimpla baromkodás volt. Domtól is, és Viggótól is.
Nekem nincs ilyen piszkos fantáziám, :lol: de nekem is megvan az elképzelésem, és az az, hogy elengedték magukat, és baromkodni volt kedvük. Tény, hogy elsikítottam magam, és egyszerűen a Wc-t gyorsban felkerestem okádni, de tényleg durva!!!

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254433 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sebaj, azért jó próbálkozás volt... ;) És igen, Viggo szerintem is hetero. :P


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254406 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nelia írta: Szerintem a heteroszexualitás azt jelenti ebben az esetben , hogy ****.Nem tudom pontosan, hogy ez az e, de szerintem igen. A Dom, és Viggo kép durva!


Hetero annyit jelent, hogy ellenkező neműek vonzzák, a jelenlegi kép homo...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.003 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére