Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
19 éve 5 hónapja #248601 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Aragond írta: Az természetes, hogy jól eljáccaná. Csak őt nem ilyen szerepekben szoktam meg. :wink:


:D Az igazán nagy színészeket az külömbözteti meg a középszerűektől, hogy nem lehet őket beskatulyázni...
Remélem Viggó is ki tud törni a "kardozós-királyos-szépfiús" szerepek ből szerintem *gumicsirke*
Láttam már őt szakállal, bosszuálló angyalként is... :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248598 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Az természetes, hogy jól eljáccaná. Csak őt nem ilyen szerepekben szoktam meg. :wink:

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248596 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Aragond írta: Szerintem Viggo mag a vámpír valahogy nuku illik össze. Vagy csak nekem?


:? Viggo Mortensen alapvetően színész!
Szerintem ha vámpírt kellene játszania, azt is remekül megoldaná... :roll:
A képen meg beefsteket evett angolosan, kés és villa nélkül :lol:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248594 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem Viggo mag a vámpír valahogy nuku illik össze. Vagy csak nekem?

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248501 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Niéla Carangil írta:

Gilgolwen Nimrandir írta:

Aliendril írta: handson.provocateuse.com/show.php/viggo_mortensen


Az a véres kép, hogy került oda? 8O :D


Viggo, a vámpír :twisted:


Azoknak akik inkább a kemény pasikat szeretik :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248480 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Gilgolwen Nimrandir írta:

Aliendril írta: handson.provocateuse.com/show.php/viggo_mortensen


Az a véres kép, hogy került oda? 8O :D


Viggo, a vámpír :twisted:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248406 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Aliendril írta: handson.provocateuse.com/show.php/viggo_mortensen


Az a véres kép, hogy került oda? 8O :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248316 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248315 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jó szépek de nem csak azon múlik minden. miben ki a jó. Ne hiszem hogy egy angol telivér úgy tudna kocsit húzni ők elég temperamentumosak. Nem bántani akarom a frízeket mert nekem is nagyon tetszenek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248303 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem a frízek akkor is nagyon jó lovak. Azt elhiszem, hogy nem alkalmasak mindenre, de nagyon szépek. Természetes, hogy egy galoppversenyen egy angol-telivér százszor jobban teljesít.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248204 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Á, ez még nem a vég.. Hidd el! Bár nekem a második kép nagyon nem látszik, mert sötét a monitorom, de még nincs veszve semmi. Az első képen, meg szerintem nagyon édes :oops: ! :D

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248171 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
OFF
Msn-en elmagyaráztam... :) )
ON

Hogy hagyhatta, hogy idáig fajuljon??? Zsíros haj, kefebajusz... Ez már a vég... :cry:

YambeAkka: Üdv köztünk! ;)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248167 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nagyon jók a képek Hugi!
Lenne egy kérdésem, amit már régóta meg akarok kérdezni. Mi az az OFF? /Bocsi a tudatlanságomért, de.... nem tudom :oops: /
Üdv YambeAkka közöttünk, hidd el jól fogod magad itt érezni ;)

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248158 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Óóóóó, elborzasztó ez a sok OFF... :evil: :cry:
ÉNIIIS!!!!:mrgreen:

Hát... Csak szeretem nagyon a lovakat, érteni nemértek hozzájuk... De biztos... Na ennyit arról, hogy énis hadd off... 8)

Khhhmmm... *kétségbeesettpróbálkozás,hogyvisszatereljen titeket HOZZÁ*

pub.tv2.no/multimedia/na/archive ... 27664a.jpg
Ááááááááá!
viggo.allstarz.org/gallery/detai ... c533a8ff87
Bassszzzzuuus.... :cry:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248156 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem azt mondtam hogy nem jók mert nagyon nagyon szépek meg kocsizásra ilyesmikre jók de pl egy terepversenytz nem bírnának és ugratásra sem a legalkalmasabbak. Persze én ettől függetlenül szeretem őket nem olyan fontos az ha pár dologban nem jók. Ott van az arab telivér kiváló terepversenyre, ugrásra, díjlovaglásra de egyáltalán nem szeretem őket

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248131 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Aliendril írta: A frízek is nagyon szépek de nem nagyon lehet őket használni semmire csak díjlovaglásrameg kocsizásra.

HRRRRRR :evil:

Ezt nyomban vond vissza!!

A frízek univerzál pacik: kocsizás, terepezés, díjlovaglás, sétalovaglás...

De ez már télleg OFF. :roll: :oops:

Mindenki fríz-fan? ;) Mondjuk, teljesen érthető...


Yambe, üdv köztünk!! :hello:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248121 Írta: YambeAkka
YambeAkka válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem igazán szeretem a lovakat,bár a filmben (akár a Hidalgóban) tényleg gyönyörűek.
Ja egyébként új vagyok... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #248000 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A frízek is nagyon szépek de nem nagyon lehet őket használni semmire csak díjlovaglásrameg kocsizásra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247996 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Az én kedvenc lófajtám is a fríz. Olyan szép. De a shagya arab is gyönyörű.
:lol:

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247984 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Artanis Rodwen írta: Huhh, lovak! :)
Nekem a sok kedvenc közül kiemelkedik: fjord ló a haflingi, a fríz, a shire (megyeee!) :) )


FOGJUNK KEZET!!

Pont ezek az én kedvenceim is!!
( meg a musztáng ;) )

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247887 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Aragond írta: Igaz, hogy Viggo megvette a Hidalgo-ban szereplő lovat? Tök lyó! Azt olvastam róla, hogy a GYU forgatáson nem nagyon kellett kaszkadőrrel helyettesíteni.


:D Bizony nem! :D
Az egyik lovat aki Keselyüstököt játszotta (kettő volt) megvette a ló gondozójának ajándékba, mert annyira megszerette. :itscool:
Igazi Úriember!!! :itscool: :bill1: :aragorn3:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247870 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
én a quarter horseokat szeretem nagyon. igaz hogy megvette és azt én is olvastam. Azt is hallottam hogy Orlando Bloom leesett a lóról és megrepedt a bordája

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247865 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igaz, hogy Viggo megvette a Hidalgo-ban szereplő lovat? Tök lyó! Azt olvastam róla, hogy a GYU forgatáson nem nagyon kellett kaszkadőrrel helyettesíteni.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247834 Írta: Artanis Rodwen
Artanis Rodwen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Huhh, lovak! :)
Nekem a sok kedvenc közül kiemelkedik: fjord ló a haflingi, a fríz, a shire (megyeee!) :) és a többi ;)

Azért jó lenne, ha ellátogatna hozzánk, de biztos nem nagy csinnadrattával jönne...
Azaz max. véletlenül találkozhatunk Vele....
Ha egyáltalán eljön ide. Ne hívjuk meg esetleg? :) ))

Szólj, gondolj, tégy jót, s minden szó, gondolat és tett tiszta tükörként fog visszamosolyogni Rád!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247588 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem találja :cry:
www.reiten.de/Shagya-Araber/Bild_B.jpg ez aranyos kép
nekem nem tetszenek inkább a holsteiniket, angol telivéreket meg az ilyen lovakat szeretem amik nagyok és nem csukafejűek és furcsa alakúak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247550 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Köszi!!!!
Ez pl.nagyon céppp: www.veternet.cl/nuke/images/upload/arabe %shagya.jpg

Bocsi,kicsit eltértünk az eredeti témától... :oops:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247427 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247426 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
arab telivér? én őket nagyon nem szeretem olyan törékenynek és kényesnek látszanak és kicsik is...
www.google.hu www.origo.hu
ezeknek a képkeresőibe beírod hogy shagya arab vagy shagya arabian akkor találsz képeket róluk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #247401 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem akarnátok egy shagyáról betenni képet a laikusok kedvéért???Légyszíííí!Szeretem a lovakat,régebben lovagoltam is de nem teljesen vok tisztába a fajtákkal.... :oops:
Amúgy azok közül amiket ismerek,az arab telivér tetszik a legjobban! :D :bill1: (Hát ez nem igazán az,de legalább ló)

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247127 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ízlések és pofonok. Nekem a sahagya arabok egyáltalán nem tetszenek és az arabok sem. Ismerek egy nóniusz hát ő se a legszebb. A kisbéri félvérek és a gidránok szépek. De a magyar lovaknál vannak sokkal szebbek pl a német tenyésztésűek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.036 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére