Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
19 éve 7 hónapja #242421 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

olorin.papa írta: www.arwen-undomiel.com/images/Aragorn_grass.jpg
www.arwen-undomiel.com/images/Aragorn_sc5.jpg
www.arwen-undomiel.com/images/Aragorn_TTT.jpg
A királyi oldalát annyit láttuk, most nézzük kicsit az emberi arcát szerintem :D


Ezek már jó képek, nagyon jók! :itscool: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242402 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Gilgolwen Nimrandir írta:

olorin.papa írta: :P Én miért szeretem Aragorn/Mortensent?
Mondjuk ezért...
www.arwen-undomiel.com/images/Aragorn_goofy.jpg
:D


uhhhhh 8O ez szörnyűűűű :?

[size=9:3uheawaa] Mindig ilyen képekre bukkansz rá? :P :D [/size]


:roll: Az igaz, de olyan igazi Viggós... :D
Szerintem
www.arwen-undomiel.com/images/Aragorn_grass.jpg
www.arwen-undomiel.com/images/Aragorn_sc5.jpg
www.arwen-undomiel.com/images/Aragorn_TTT.jpg
A királyi oldalát annyit láttuk, most nézzük kicsit az emberi arcát szerintem :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242382 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem nagyon helyes is meg minden. Minden, ami egy pasiban megkéne lennie. Sztem. Persze nem teljesen, mert elég furcsa lenne, ha a mai pasik úgy beszélnének, mint a régi időkben meg tündenyelveken :D Olvastam a legjobb férfi főszerepet a gyűrűk urából Legolas kapta. Ez gondolom azért volt, mert sokak szerint ő néz ki a legjobban. Meg azért jól eljátszotta a szerepét. É szívem szerint Aragornak adtam volna :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242361 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

olorin.papa írta: :P Én miért szeretem Aragorn/Mortensent?
Mondjuk ezért...
www.arwen-undomiel.com/images/Aragorn_goofy.jpg
:D


uhhhhh 8O ez szörnyűűűű :?

[size=9:350gc6pp] Mindig ilyen képekre bukkansz rá? :P :D [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242355 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
:P Én miért szeretem Aragorn/Mortensent?
Mondjuk ezért...
www.arwen-undomiel.com/images/Aragorn_goofy.jpg
:D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242349 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ma éjjel még eszembe jutott /erről a barátság dologról/, az amikor a fimlmben Haldír meghal. Azt a dühöt, ami Aragorn szemében van..... azt látni kell! Ahogy utána létrástul beugrik az orkok közé. Körübelül így képzeltem el a harmadikban azt a részt, amikor /a könyvben/ Éomer megtalálja a húgát, ha emlékeztek.... Ahogy Éomer egy kicsit "megőrül", olyan rossz :(

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242261 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Fú[size=9:3rg1zpj8]...me nagyon béna szal nem tud képet linkelni,de...[/size]nos kezdjük ott,hogy számomra Aragorn a kedvenc karakter...könyvben,filmben egyaránt.Ahogy előttem is említettétek a titokzatosság számomra is kulcsszó...amikor elsőként megláttam a szemeit a pipafüst mögött...amikor először hátraveti a csukjáját...tudom ezek mind filmes egységk,de nem csalódtam!Én is ilyennek képzeltem.Szeretem benne az erőt,amely nem feltétlen fizikai (pl:ellenállás a Gyűrűnek),a hűséget,amely mindennél fontosab számára,a szerelmet,amely még akkor is lángol benne,amikor azt hiszi,hogy Arwen már elment Középföldéről,a bátorságot,amivel harcba vitte Elendil kardját,amivel szembe nézett Szauronnal,amivel felvette Gondor szárnyas koronáját,az ősi tudást,amely az összes embenél bölcsebbé teszi...sorolhatnám még.
Ja amúgy a ROTK-ból a két kedvenc részem:
-amikor kezébe veszi Andúrilt
-és persze a :"For Frodo!" na ez a rész nekem mindig betesz!Ahányszor csak megnézem,a szívemből kiszakad egy kicsi és ott roha Aragornnal a csatába...

Na és persze a bővített...na az meg egy külön táma:pl:Szauron szája,egy gyors kar mozdulat...és hát igen!Az ördögi fej már a porban! :twisted:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242223 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igen, amikor mondja, hogy Frodóért.... Amikor másodszor láttam nagyon sírtam ennél, annyira jó. :oops: De tényleg látszik, hogy mekkora barát... Egy kicsit sajnálom, hogy a filmben az Éomer-Aragorn barátságot nem emelték ki, de sebaj, ez legyen a legnagyobb bajom ;) !

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242217 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hogy mit szeretek Aragornban (a filmbeliben)? Nehéz kérdés... úgy az egész lényét szeretem. Titokzatos... rengeteg rejtély szövi körül, s ez főleg akkor érződik, ha még nem olvastad a könyveket. Hogy "láttam a fehér várost... egyszer rég", s erre a filmben nem kapunk választ. Persze úgy hogy olvastuk a könyvet, úgy kapásból tudjuk, hogy mikor, hogy, miért... de akkor is rengeteg titok veszi körül... amikor először mutatják, már akkor érződik, hogy nem az a fajta ember, akiről mindent lehet tudni... s csak úgy keni-vágja az utakat a vadonban... a második filmben nekem is, mint neked Isilcala, az jött le, hogy milyen remek vezető, hogy olyan ember, akire rá lehet bízni egy csapatot. Aztán, mikor a harmadik filmet néztem, arra gondoltam, hogy mennyire szeretheti Arwent, hogy miatta még a Holtak közé is bemegy, ahova senki más nem. Végül a végén, mikor azt mondja: "Frodóért!" s berohan az elleséghez, látszik meg, hogy ő egy olyan ember, aki éppúgy kiváló vezér, mint igaz barát. (A szerelméről már nem is beszélve.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242210 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hú, ez jó kérdés! Hogy mit szeretek a filmbeli Aragornban? Akkor kezdeném a legelején: mikor a filmben legelőször mutatják, egy ilyen rejtélyes, titokzatos figura. Először azt lehet róla hinni, hogy egy negatív szereplő. Aztán ez persze a Széltetőn megváltozik, és egy egész pozitív figura lesz belőle. ;) És innen nem változik nagyon sokat a közönség szemében, a második rész végéig. Ott láthatjuk, hogy milyen vezető. A harmadik részben megint sokat változik, főleg akkor, mikor elfogadja Elrond kardját...
De miért is szeretem annyira, mert : titokzatos, és erős, emellett szeret egy nőt akiért bármit megtenne. Sokakkal ellentétben én szeretem az Arwen-Aragorn közötti kapcsolatot... :oops: Ez egy szép, és mély kapcsolat, és egész jól eltalálták a filmben ;) Igen talán ez az, ami megfogott benne. Ha jellemeznem kellene pár szóval Aragornt, akkor ezt mondanám: Az érző szívű harcos /ez még egy régebbi újságban volt benne, nem saját találmány/
Bocsi, ha kicsit hosszúra sikerült.... :roll:

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242101 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ti mit szerettek Aragornban (a filmbeliben)? Jó lehet olyan életet élni mint ő. Ha szerepelhetnék a gyűrűk urában tuti kósza lennék. Vagy Arwen érthető okokból :lol:

www.arwen-undomiel.com/Aragorn_gallery.html
Itt van róla pár jó kép

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242096 Írta: margo27
margo27 válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www7.online.rtlklub.hu/hozzaszol ... orumid=208

A 1844 hozzászólásnál lévő képhez mit szóltok?

Nekem nagyon bejött. :o 8O :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #242008 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Wow, iszonyú jó képek! Én is sokat gondolkoztam, mit rakjak be ide, bár már van pár olyan képem, amit régóta nagyon szeretek. ;)
Ez volt az első poster amit megvettem, és azóta is ez a kedvencem :D :

gportal.hu/picview.php?prt=31026 ... 6&index=37

Mikor először láttam a 3. részt, akkor ezen a képen nagyon olvadoztam:

gportal.hu/picview.php?prt=31026 ... 6&index=26

Ez talán nem is a kedvencem, viszont amikor másodjára néztem a 3.-at, akkor itt elsírtam magam :cry: :

gportal.hu/picview.php?prt=31026 ... 6&index=27

A filmből kivett /számomra legjobb/ képet, még nem találtam meg. Pontosabban a másik gépen van, és most nem tudom átmásolni :roll: .
Majd ha meglesz berakom ;) !
Ha a linkelések nem sikerültek, akkor bocsi, most csináltam ilyet először ;)

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241727 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
ez tényleg jó ötlet...valamit én is összeszedek és megpróbálok kiválogatni 8)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241703 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241702 Írta: margo27
margo27 válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www.viggophile.net/mainpage.html
A fenti honlapon rengetek képet találtok.
Remélem ez is működik:
www.arwen-undomiel.com/gallery.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241696 Írta: cortez71

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241678 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Isilcala írta: Tényleg dobjuk fel a topicot! Sokat gondolkoztam, hogy mivel, azután elkezdtem végiglapozni a fórumot, de a 157. oldalon feladtam :roll: ! Nem azért, mert unalmas volt, hanem mert már fájt a szemem! De megígérem, hogy majd végigolvasom!
Mi lenne ha leírnánk kedvenc Aragornos mondatunkat /filmből, könyvből is / vagy belinkelnénk kedvenc képünket Aragornról!
Ezek csak ötletek, de ha már volt akkor bocsi :roll:

Ez jó 5let, sztem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241666 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tényleg dobjuk fel a topicot! Sokat gondolkoztam, hogy mivel, azután elkezdtem végiglapozni a fórumot, de a 157. oldalon feladtam :roll: ! Nem azért, mert unalmas volt, hanem mert már fájt a szemem! De megígérem, hogy majd végigolvasom!
Mi lenne ha leírnánk kedvenc Aragornos mondatunkat /filmből, könyvből is / vagy belinkelnénk kedvenc képünket Aragornról!
Ezek csak ötletek, de ha már volt akkor bocsi :roll:

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241665 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Isilcala írta: Lenne egy kérdésem! Lehet, hogy ez már felmerült valahol: Aragorn a II.rész bővítettjében azt mondja 87 éves /angolban is/! Aragorn ugyanis 2931-ben született a könyv szerint, és amikor Éowynnal beszélget /ott a ragunál/, akkor már 3019 van. Matekból nem vagyok valami jó, de nekem az jött ki, hogy Aragorn akkor már 88 éves /március elseje elmúlt/ !
Lehet, hogy én tévedek, ha igen, akkor bocsi!


:P Fiatalítja magát a kis huncut! :wink: :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #241620 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
jajj...valamivel fel kéne ébreszteni a topicot...nincs valami ötletetek? :?

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240787 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Köszi szépen az infókat, majd megnézem a filmet! ;) /ha nem felejtem el..../

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240761 Írta: Tündekö/Myrtus
Tündekö/Myrtus válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
2005. február 4. (péntek): A vadnyugat fiai 2. a tv2-n 23:55-kor!!!!!!! :D
A film nem nagy szám, de Viggonak van egy kis szerepe benne. :D

Do not stand at my grave and weep.
I am not there, I do not sleep.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240686 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
na ja...a kedvenc számom 8) (88) 8)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240647 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem tévedsz, nekünk is feltűnt. ;) Mi volt a kérdés? :lol:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240622 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Lenne egy kérdésem! Lehet, hogy ez már felmerült valahol: Aragorn a II.rész bővítettjében azt mondja 87 éves /angolban is/! Aragorn ugyanis 2931-ben született a könyv szerint, és amikor Éowynnal beszélget /ott a ragunál/, akkor már 3019 van. Matekból nem vagyok valami jó, de nekem az jött ki, hogy Aragorn akkor már 88 éves /március elseje elmúlt/ !
Lehet, hogy én tévedek, ha igen, akkor bocsi!

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240345 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na ja...én is lovagolnék Brégon,de csak Viggoval együtt [size=9:1rr7zw69](csak mert miért ne,meg mert még életemben nem ültem lovon) [/size] :roll:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240329 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én is csak állnák, mint Aliendril. Ha megtörténnék, tuti, hogy amolyan áramkimaradás lenne az agyamban. De azért a Bregon való lovaglás, nekem is bejönne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #240284 Írta: Artanis Rodwen
Artanis Rodwen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem nem találkoznék vele egész életem alatt :) )
De ha lehetne, megkérdezném, hogy lovagolhatok-e a Brego-t játszó lovon :P
Na, jó azt kérdezném, hogy mi a kedvenc étele-itala, vagy tudomisén :)
Nem igazán tudom, hogy mit kérdeznék... Majd ott kiderülne ;)

Szólj, gondolj, tégy jót, s minden szó, gondolat és tett tiszta tükörként fog visszamosolyogni Rád!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.056 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére