Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
19 éve 6 hónapja #247082 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Aliendril írta: Jön a magyar lovak miatt? Hát nem a legszebb lovak vannak itt magyarországon de pl a lipicaiak vagy a gidránok szépek.


MI AZ, HOGY NEM A LEGSZEBBEK?! :) Szem egyedül az arab lovak überelik a magyar lovakat (de a shagyákat még az se :P ) Csatlakozom Artemiszhez! :D ;) A shagya tipikus tünde-ló. Én egy kószának még egy nóniust is el tudok képzelni, végülis Brego is egész nóniusz-alkat volt, csak magasabb. Hogy fekete? Hát aztán? :oops:

Szintén OFF, elnézést... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247067 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Magyarországon vannak a világ legszebb lovai, ehhez kétség sem fér!

Minden középföldi nép válogathatna köztük!

A kószáknak pl. a Furiosokat javasolnám, azok még úgy is néznek ki leírás alapján, mint a kósza-lovak ( "markosak és büszkék" ), a gidrán tökéletes rohír ló lenne, és én speciel már a gondolattól is elalélok, ha elképzelek egy tündét egy fehér [size=9:20klses7]( jó, tudom, nem fehér, szürke )[/size] shagya hátán!!!
A rohírok szvsz a lipicaiakat is jól tudnák használni.

Szegény nóniuszok a színük miatt meg maradnak a fekete númenoriak vagy a nazgúlok hátasainak.. hüpp... :(

Ami a törpöket meg a hobbitokat illeti, végül is a muraközi nem túl nagy :)


Bocs ezlrt a bődületes OFFért, nem bírtam kihagyni :) :P :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247030 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ezt már elég soxor terjesztették, hogy jön.. de eddig nem jött :roll: nemtudom, lehet ezúttal majd fog

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246187 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Wow, jön Magyarországra? Azt nem tudnám megmondani, hogy szépek-e a magyar lovak! De híres lovas nemzet vagyunk, és lehet, hogy azért jön :roll:

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246021 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jön a magyar lovak miatt? Hát nem a legszebb lovak vannak itt magyarországon de pl a lipicaiak vagy a gidránok szépek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245915 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Farkas V. írta: Szeretném tudni a pontos tünde/magyar fordításokat! Olyan rossz, hogy sokszor nem tudom, miről van szó... :cry:
Ha jól tudom Viggo a pacik miatt Magyarországra fog látogatni... nagyon tetszenek neki a lovaink. Álomszép lenne összetalálkozni Vele... :hello:
Szerintem Aragorn magyarhangja is klassz! Tök mindegy mit mond, csak szólaljon meg. A "láttam a fehér várost..." tényleg tuti, soxor szinte a fejemben hallom a hangot...


Honnan hallottad hogy jön???
tünde/magyar? fél év múlva fenn lesz a lapomon de addig is az elvish.org/gwaith el próbálkozz.
Igen szerintem is jó a magyarhangja, kellene tőle hangfájl.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245907 Írta: Farkas V.
Farkas V. válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szeretném tudni a pontos tünde/magyar fordításokat! Olyan rossz, hogy sokszor nem tudom, miről van szó... :cry:
Ha jól tudom Viggo a pacik miatt Magyarországra fog látogatni... nagyon tetszenek neki a lovaink. Álomszép lenne összetalálkozni Vele... :hello:
Szerintem Aragorn magyarhangja is klassz! Tök mindegy mit mond, csak szólaljon meg. A "láttam a fehér várost..." tényleg tuti, soxor szinte a fejemben hallom a hangot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245793 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ilweran írta: Én úgy tudtam, Alan Lee az egyik a kilenc király közül a FOTR legelején.... :?:
Howard Shore is szerepel a sörivóversenynél, Edorasban.


:D Igen, meg még egy csomó helyen belopta magát a filmbe! 8)
Az egész stáb azon ügyeskedett, hogy hogyan kerűlhetne be a filmbe, és ehhez PJ jól aszisztált. :D
A ROTK bővítettben , meg asszem a moziverzióban is, a kalózhajón egyetlen szinész nincs, mindenki "amatőr". :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245778 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én úgy tudtam, Alan Lee az egyik a kilenc király közül a FOTR legelején.... :?:
Howard Shore is szerepel a sörivóversenynél, Edorasban.

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245719 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Adelard írta:

olorin.papa írta:

Tindomiel írta: Na,ha jól emlékszem,akkor...
1.a kissrác a Helm-szurdoknál van valahol (de hogy hol...ha valaki megtalálja,szóljon!)


:roll: Azthiszem megtaláltam a gyereket, helmszurdoknál van és annál a résznél, ahol Theoden mondja a "hol a ló és lovasa..." szöveget, ő kapja a fejszét... :wink:
ha mégsem, akkor bocsesz... :oops:
Alan Leet hamar megtaláltam...


Alan Lee benne volt a filmben?


Annál a résznél van a háttérben, egy sapkaféle, vagy kámzsa van a fején, ahol Legolas mondja Aragornnak: "semmi esélyük, és Aragorn visszavág: "akkor én velük halok..."

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245718 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

olorin.papa írta:

Tindomiel írta: Na,ha jól emlékszem,akkor...
1.a kissrác a Helm-szurdoknál van valahol (de hogy hol...ha valaki megtalálja,szóljon!)


:roll: Azthiszem megtaláltam a gyereket, helmszurdoknál van és annál a résznél, ahol Theoden mondja a "hol a ló és lovasa..." szöveget, ő kapja a fejszét... :wink:
ha mégsem, akkor bocsesz... :oops:
Alan Leet hamar megtaláltam...


Alan Lee benne volt a filmben?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245689 Írta: Lutrz hadnagy
Lutrz hadnagy válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Csatlakozom: "Éljen soká..."

"Amit írtam megírtam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245539 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Valin Nostare melda Elessar!

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245528 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nembaj akkor is happy bithday Elessar:)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245329 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aragornnak. Viggoéra várni kell még egy kicsit. Neki október 20-án lesz.

Ja, hogy el van csúszva az idő Középföldén a miénkhez képest? Nem baj, ez is megteszi. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245325 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ma? Akkor Boldog Szülinapot neki!!! :) De Aragornak vagy Viggonak? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245320 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ja, és (végre leesett :) ) ma született Aragorn!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245300 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igen ez a kép van msn-emben:)

De ez ott van a TTT extrában is asszem.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245243 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nelossel írta:

Ilúvatar Gyermeke írta: Az előző link csak nekem nem jön be? :roll:


Másold át a weboldal címét, és bejön. :wink:


Hú, tényleg! :oops: Köszi! :wink:

[size=9:17ax7r4f]Te is 150-nél tartasz?! Király![/size]

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245240 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ilúvatar Gyermeke írta: Az előző link csak nekem nem jön be? :roll:


Másold át a weboldal címét, és bejön. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245238 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

olorin.papa írta:

Nelossel írta:

Aliendril írta: Tudtátok hogy a forgatás alatt kiverték az egyik fogát?


Pontosabban letört a fogkoronája. De hamar megcsinálták. :roll:


:D Itt is van! :lol:
www.arwen-undomiel.com/images/Aragorn_goofy.jpg


Az előző link csak nekem nem jön be? :roll:
Itt van egy másik.


150!

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245213 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nelossel írta:

Aliendril írta: Tudtátok hogy a forgatás alatt kiverték az egyik fogát?


Pontosabban letört a fogkoronája. De hamar megcsinálták. :roll:


:D Itt is van! :lol:
www.arwen-undomiel.com/images/Aragorn_goofy.jpg

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245212 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Aliendril írta: Tudtátok hogy a forgatás alatt kiverték az egyik fogát?


Pontosabban letört a fogkoronája. De hamar megcsinálták. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245211 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tudtátok hogy a forgatás alatt kiverték az egyik fogát?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245020 Írta: Artanis Rodwen
Artanis Rodwen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Aliendril írta: jó sokat kereshet akkor. Több lova is van vagy csak 2? :?:


Biztosan több lova is van, mert szvsz e két filmbeli ló előtt is rendelkezett már lovakkal. Szvsz
Meg híres és (Új-Zélandon :) Amerikában) foglalkoztatott színész, ergo sokat keres. szvsz

Szólj, gondolj, tégy jót, s minden szó, gondolat és tett tiszta tükörként fog visszamosolyogni Rád!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244812 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
:D Hát igen a lovak...
de szerintem a kutyájának jobb. Interjúban sok jó dolgot mondott róla. Éppen most nézem a 3. részt és Pippinék elég viccesek mikor a végén rohannak Aragorn után

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244810 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Thereon írta: Nah aszittem hogy nem fogok irigykedni egy emberre sem, pedig sokszor megvolt rá az alkalmam, de valahogy vissza tudtam fogni magamat, de Viggo... kész vagyok :D


Én meg a lovakat irigylem... ;)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244807 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nah aszittem hogy nem fogok irigykedni egy emberre sem, pedig sokszor megvolt rá az alkalmam, de valahogy vissza tudtam fogni magamat, de Viggo... kész vagyok :D

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244805 Írta: Aliendril
Aliendril válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
jó sokat kereshet akkor. Több lova is van vagy csak 2? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244804 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Megvette őket, s a lovászatában tartja őket, s többek közt oda megy el kikapcsolódni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.031 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére